О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Общество  5 мая 2008 23:21:37

КлубНіка

КлубНіка
Тренінги, школи, лекції, семінари з розвитку особистості, підвищення професійних, духовних, творчих та ще якихось там навичок, - все це стало досить популярним останнім часом. З’явилися професіонали, які залюбки/за гроші/за великі гроші передадуть нам свої знання та вміння, навчать усьому важливому для життя, починаючи від „завоювання дівчини за 2 години” і закінчуючи „трансерфінгом реальності”. Але вибираючи собі Учителя, важливо знайти такого, який дійсно відкриє нові таємниці, допоможе розкрити і реалізувати себе, а не затягне у ліжко! Так-так, може бути і таке...

Тож розкажу Вам історію про те, як один винахідливий тридцятитрьохрічний чоловік, що вибрав собі псевдонім „Нік”, а статус - „мільйонер”, винайшов для себе цілком законний, цікавий та дієвий спосіб постачання до себе у ліжко молодих красивих дівчат.

Інтригу вирішила не тримати до кінця, а отак от на початку і викласти вам весь „щасливий фінал” цієї чудернацької історії, щоб Ви в процесі читання змогли самі оцінити геніальність та продуманість задуму.

КАСТИНГ

Ця історія для мене почалась із запрошення на кастинг для фільму про київську молодь. Запрошувала знайома, яка нібито там працює. Пішла. Вже потім виявилось, що кастинг – це набір в елітну школу „Бізнес-леді”, а фільм – лише в планах, лише гачечок, маленька надійка для „особливо талановитих”, яких буде виявлено по ходу навчання в цьому клубі.

Кастинг був організований по всім правилам серйозності та професійності. В квартирі, облаштованої як офіс, на стінах висіли дипломи і фотографії випускників клубу, а посеред кімнати стояла відеокамера. Дівчаток ( і тільки!) було 20: всі молоді, красиві, оригінальні та талановиті. Нік-мільйонер задавав їм каверзні питання і дивився, як вони по черзі червоніють перед камерою.

Кастинг пройшли майже всі, а виграла я, тому мені подарували два тижні безкоштовного навчання в цій школі, а всім іншим – по одному . Після цього всім зацікавленим у подальшому розвитку треба було платити – 100 доларів за місяць.

ОБІЦЯНЕ

Після кастингу всім роздали буклети, де було неймовірно красиво розписано усі переваги „Школи бізнес-леді”, програма курсу, обіцянки, обіцянки і ще раз обіцянки. І навіть одна сторінка була приділена інформації для батьків, де запевнялося, що школа гарантує надійність, безпеку і співпрацює з „Центром Захисту Прав Споживачів”.

Хтось добре попрацював над даним буклетом, попередивши усі сумніви. До того ж обіцяне було настільки привабливим для сучасної молоді, що виникало бажання повірити в це, повірити хоча б на два тижні. Я вирішила переконатись у всьому сама.

БЛУ-ХАУС

Заняття проходили вже в іншій квартирі, що мала таємничу назву Блу-хаус. Перша частина назви утворилась від кольору шпалер, підлоги та диванів, ну а друга додала таємничої престижності. В кімнаті майже не було світла, а з меблів тільки плаский телевізор та диван.

Я була новенька. До мене заняття вже тривали якусь н-ну кількість днів. Коли я вперше зайшла туди, то побачила десь з двадцяток гарних, дуже гарних дівчат, що сиділи на килимі. Трохи поспілкувавшись, я зрозуміла , що ці дівчата ще й розумні, цікаві, дотепні. А кажуть, що це рідкісне поєднання! Вперше в житті я побачила таку високу концентрацію хороших дівчат. Це вже заінтригувало.

Далі в кімнату зайшов презентабельний парубок і містичним голосом промовив щось на кшталт : „ Цьому чоловіку 33 роки, а він вже мільйонер. Він досяг чого хотів у житті, і зараз отримує задоволення не працюючи. Ви можете повчитися в нього мудрості, вмінню отримувати від життя все. Це скромний хлопець Нік. Поаплодуємо йому”. Така промова виголошувалась кожного заняття.

І після аплодисментів в кімнату заходив худенький русий чоловік парубоцької зовнішності. Такий, яких дівчата ніколи не називають красивими і не дають номери телефону. Але тут було по іншому. Дівчата з захопленням дивились на нього як на месію, який неодмінно розкриє нові істини.

Коли Нік почав говорити, всю мою скептичність як рукою зняло. Це був майстер, чудовий оратор. Він притягував увагу як магнітом, йому вірили, йому внімали , кожне його слово хотілося записати на пам’ять. Він був веселим, розумним, дотепним, кумедним, серйозним і жорстким. Більш за все жорстким. Його жорсткість, здавалось би, безпристрасність та одночасно лукавство у погляді, загадковість та загальна чарівність приваблювали багатьох дівчат. Я бачила ці погляди, бачила це бажання бути з ним, бути серед усіх найкращою для нього.

ЗАНЯТТЯ

Згідно буклету : „Тренінги проходять у вечірній час з 19.00 до 22.00 один раз на тиждень”. Що ж було насправді? Заняття тривали кожен день – це перше! Питань з приводу „Чому ж так ?” ні у кого не виникало, бо було дійсно цікаво, а навантаження розумове і фізичне Нік обґрунтовував „відбіром” – мовляв залишаться найсильніші, найдостойніші. Він дуже добре маніпулював питання морального духу, сили. Всі хотіли бути сильними, тому терпіли, хоч і стомлювались, хоч і доводилось кидати всі справи, щоб бути там. Не прийти на зайняття було не можна, бо це відразу свідчило про невміння розпоряджатися власним життям і вибирати найголовніше. Тож, якщо ви в цей день вибрали щось інше, значить тренінги вам не потрібні, а значить – гуд бай. Теж саме і з часом. З кожним днем час занять подовжувався все більше і більше. Піти раніше було не можна, - причини описані вище. Тож ми ледве встигали добігти до метро і вскочити в останній вагон. Потім і це стало неможливим. Час посиденьок перевалював за північ, а кількість достойних дівчат все зменшувалась. Останній раз я їхала від нього о третій годині ночі, і розуміла, що більше не повернусь. Декілька дівчат залишилось, бо він по- джентльменські запропонував їм переночувати у нього. І потім це стало закономірністю.

Ну а тепер про зміст занять. Він полягав в тому, що Нік виступав у ролі великого Вчителя, месії, який бачив наші слабинки та розбивав звичне уявлення про життя. При цьому він не забував посилатися на бізнес, тобто крізь призму нових знань та навичок поведінки у бізнесі ламалися стандартні звички, мрії, думки. Ми слухали рекомендації проходження співбесіди, поради щодо знаходження тієї справи, яка буде приносити і гроші і задоволення, поради про те, що університет треба кидати, бо це марне витрачання дорогоцінного часу, поради про те, що батьки, насправді бажаючи наш тільки хорошого, є нашими найбільшими ворогами, бо не дають нам йти тим шляхом, який ми самі обираємо. Не буду лукавити, - багато чого корисного можна було почути, навчитися думати. Він допоміг багатьом запустити механізм „осмислювання життя”. Він ставив людині такі питання і називав її такими словами, що слабка людина цього морально б не витримала. Але слабким там було не місце.

На заняттях розвивалися цікаві дискусії та обговорення різних тем, Нік давав можливість висловитися усім (по колу), проявити себе, стати лідером, завоювати його увагу.

Були й практичні завдання : продати ручку, описавши її переваги, відповідати на питання жодного разу не вживаючи частку „не”, переглянути фільми „Переговірник”, „Оголена зброя” , „Острів” та проаналізувати побачене з точки зору корисності для бізнесу та інші завдання по методиках, описаних майже в кожній книзі для початківців-бізнесменів.

ЗАВДАННЯ

Д/З №1. Написати 10 речей, які робить більшість. Подумати над тим, чому це роблю я.

Д/З №2. Підійти на вулиці і розпитати людей про їх „сенс життя”.

Д/З №3. Тиждень згоди. Якщо посперечаюсь, то спалити гривню.

Д/З №4. Завести щоденник, в якому записувати : девіз дня, ціль дня, кількість нових контактів, чому навчилась за день, що зрозуміла, що не вийшло, що могла б зробити краще, санкції за незроблену справу.

Звісно ж процес самовдосконалення не міг обмежуватися лише щоденними кількагодинними тренінгами. Треба було працювати над собою весь час і Нік в цьому активно допомагав, задаючи каверзні домашні завдання. Ось наприклад : „Підіть на ринок, знайдіть там „базарну бабку”, яка продає ковбасу до допотопних важелях і ...купіть в неї 13 грам ковбаски. І ви маєте зробити це серйозно, жодним чином не розколовшись, що виконуєте завдання”. Можете собі уявити яким кумедним був процес купівлі, скільки користі принесло його успішне виконання, яким нетерплячим стало очікування нових цікавих завдань. Ще одним приємним моментом став похід в „Глобус” з метою інтерв’ювання ( перед камерою) молодих дівчат на предмет рівня задоволення даним магазином. А чому молодих дівчат? Бо таки основною, справжньою метою був заклик записуватися до „Школи Бізнес-леді”. Отак-то.

Але все хороше на цьому закінчилось.

Під високими гаслами „Ви маєте навчитися не боятися людей, переконувати їх, заставляти їх слухати вас, вірити вам..” нас відправили на Майдан Незалежності. Кожна з нас мала переговорити з 50 дівчатами, записати у відповідну форму їх імена, вік та контактний телефон і віддати запрошення на кастинг. Важке і неприємне то було завдання, після якого багато дівчат покинуло школу, бо не змогло чи не схотіло його виконати. Я теж не схотіла. Але мене не вигнали. Чому? Про це далі.

ФІНІТА ЛЯ КАМЕДІЯ

Добігало кінця моє двохтижневе безкоштовне навчання в школі. Роздумуючи над тим, чи продовжувати навчання тут далі, я почала ставитися до всього набагато критичніше і виявила багато цікавих речей.

По-перше, потік „вхідних” та „вихідних” дівчат був безперервним. Кастинги проводились кожну середу , а нові дівчата з’являлись на кожному занятті. В той же час, багато відсіювалось і причин для цього можна знайти безліч. Таке враження, що Нік намагався оточити себе тільки най-найкращими, тож завжди знаходив привід вигнати „більше не цікаву” і привести на її місце нову і перспективну красуню. В той же час цілком офіційно сформував групу особливих – ООН( отряд особого назначения). Ця група ( я теж ввійшла в неї) мала збиратись на тренінги більше та частіше і за його словами „отримувала від нього більше цінної інформації”. Дівчатам з цієї групи було дозволено трохи більше, ніж іншим, і поводили вони себе розкутіше та спокійніше, знаючи, що вони тут потрібні!

По-друге, мотивуючись тим, що приходять нові люди і вони мають знати ази, Нік повторювався раз за разом все більше. Не було розвитку. Я зрозуміла, що він оперує лише декількома геніально поставленими думками ( уроками) , а більше нічого й не знає. Шарлатанство. Багато фраз, які здавалось би виникали в нього в цю мить, були завченими та підготовленими. На моєму останньому занятті я не почула геть нічого нового.

По-третє, він почав активно розкручувати на гроші : зустріч з цікавою людиною – 30 ум.од. ( якщо ж ви скажете , що таких грошей у вас зараз немає, то ви... так-так- недостойні тут навчатись, бо достойні люди завжди знайдуть гроші на дійсно корисні речі!), вечірка з хлопцями в нього вдома – 20 ум.од., спецтренінг на виживання – 20 ум.од. Особисто я не заплатила ні копійки, але ж було багато таких, які піддавалися цим маніпуляціям, діставали гроші, платили.

По-четверте, з обговорення проблем поведінки у бізнесі, він плавно перейшов на стосунки, навчав „подавати себе”, а також займався активною саморекламою ( і чому б це?). Знову ж таки на моєму останньому занятті він майже весь тренінг читав 44 пункти „Що я можу дати дівчині”, кожен з яких мальовничо та довго розписував. Після цього кожна друга мріяла бути з ним. А він-то, звичайно, був і не проти.

„А Нік вчора запропонував мені зустрічатись...І я погодилась. Я така щаслива”, - прошепотіла мені на вухо одна красива білявка.

Після цього я все зрозуміла. Плескаю в долоні. Геніальний план. Що може бути краще, ніж кожного вечора збирати навколо себе з тридцяток красивих дівчат, виступати перед ними, спостерігати за їх захопленими поглядами, та ще й отримувати за це чималі гроші, вибрати собі одну для сексу вночі, змінити її через два тижні на іншу і бути героєм для всіх них, - Ніком-мільйонером. Браво!!!

КлубНіка

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 5197
Отредактировано: 07-05-2008 [07:47]
delete
Анастасія Котельник
Анастасія Котельник, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +13
Всего комментариев: 35, Всего рецензий: 18
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

23:58 05/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
І назва і стаття фантастичні, чудові. Дуже сподобалось. Така собі файна "пірамідка" ...
lavra Киев
Інтересна стаття. Жив собі Нік і добре проводив час з красивими дівчатками...
Добра фантазія.
00:08 06/05/08
це не фантазыя! Це правда!!! Все просто описано так, як було! Я нічого не придумала.
08:10 06/05/08
lavra Киев
Коли це так,тоді дуже сумно. Жалко дівчаток,які вірять цій фантазії тим,які без совісті дядьків. ‘sad‘ ‘read‘
08:33 06/05/08
Гава ТВ Киев
А есть другие? ‘smile‘ И не жалко-ли "дядьків", готовых "поверить" чарам "дівчаток"? ‘cool‘
10:31 06/05/08
‘smile‘ в житті всього вистачає)) Але стаття більше про цікаву схему, аніж чари...
10:48 06/05/08
06:41 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Удивительные фантазии. Спасибо.
дякую. Але от і Ви подумали, що це вигадано, а насправді - ні. Це реальність.
От сьогодні, якщо вийде, то додам скани всіх буклетів...
08:12 06/05/08
Гава ТВ Киев
Выполняете задание "гуру"? ‘smile‘ Хотите помочь более бестолковым дядечкам закрутить карусельку естественного отбора?
10:33 06/05/08
еее...я Вас не зрозуміла...
10:45 06/05/08
Гава ТВ Киев
‘smile‘ В силу своей профессии (режиссура ТВ и кино) я провожу кастинги - мне и в голову не приходило "лапшать" подобное, а Вы убеждаете меня в эффективности метода ‘LOL‘
В общем же, мне непонятно Ваше "возмущение". Все происходит добровольно, с согласия и не без удовольствия - не так как в жизни?
11:02 06/05/08
так я ж і кажу, що все по добрій волі, тому законно))
А хіба ж я возмущаюсь, тільки "Плескаю в долоні. Геніальний план. Браво!" ‘wink‘
11:05 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Будь-яке шахрайство йде "по добрій волі"!.
Але навмисне введення в оману за для комерційної наживи (шахрайство) скоєне групою осіб ... позбавлення волі від 8ми до 12 років

Суспільство ізолює злочинця не тому, що хоче помсти за скоєння злочину, а щоб захистити суспільство від цього злочинного елементу. І ніхто не питає думки потерпілого.
Наприклад, якщо людина потрапляє в лікарню з вогнепальними пораненнями - автоматично заводиться карна справа.
Цитата:
так я ж і кажу, що все по добрій волі, тому законно))
Всі ознаки шахрайства присутні.
Враховуйте, що приховання злочину - це також злочин (від 2-х до 5-ти років ув‘язнення)! ...

Шахраї - самі поширені злочинці в теперішній Україні.
Але шахрайство тяжче за все доводиться.
Тобто, має бути доведено злий намір - комерційний зиск.

Хоча ані СБУ, ані ОБОЗ з шахраями не церемоняться... Їх спершу "закриють", а потім статтю намалюють... ‘smile‘ ‘smile‘
16:27 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Видно малося на увазі, що то може бути для де-кого планом дій... можливо. Хоча вийде вже підробка. ... ‘smile‘ ‘smile‘
16:18 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
ДА, буклеты прикольные! Я сначала думал, что это "Клуб Настоящих Мужчин"!...
16:17 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
На самом деле очень популярные технологии еще со времен мадам Помпадур.
Оная мадам придумала секту диявалопоклонников, в которую принимали или красивых или багатых. ...
Секта Черновецкого - харизматы - тоже весьма похожая штука...
Хотя и возможно, что испытывали новые психитропные препараты.
(Блин, Цернобыля-2 им мало!) ...
То есть это вполне возможно и не фантазии... ‘sad‘
16:15 06/05/08
10:48 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тинькова Наталия Мариуполь
Анастасия, статья очень интересная. В принципе, много негативных отзывов слышала о тренингах, которые ведут непрофессионалы. Эти товарищи зачастую мешают нормальной работе сведущих людей.
Но эта история - нечто. Интересно. Познавательно.
Спасибо, что рассказали о таком явлении. Для меня информация нова.
дякую, я дуже рада, що стаття вийшла цікавою!))
10:59 06/05/08
Тинькова Наталия Мариуполь
Я пробью информацию через своих ребят в Киеве насколько серьёзная эта школа и что они знают о её функционировании.
Буклеты довольно странные. Я бы даже сказала третьего сорта. Для массовости они не подойдут.
Так что, посмотрим.
11:02 06/05/08
зараз ця школа типу закрилася і Нік працює на добровільних засадах, тобто безкоштовно!)
Розкажете мені потім свої відомості, а то ж цікаво!
11:08 06/05/08
Тинькова Наталия Мариуполь
Мне тоже стало интересно. Даже очень.
Не в курсе, этот товарищ входит в какаю-нибудь группу сетевого маркетинга? Я так поняла, что имени его не знаете.
11:12 06/05/08
цитата з буклету " Для вашего спокойствия : Школа никоим образом не относится к сектам или сетевому маркетингу!" ‘smile‘
11:16 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
ага, только елементы что первого, что второго присутствуют...
Хотя ... идея в духе Бендера... ‘smile‘
16:30 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Цитата:
много негативных отзывов слышала о тренингах, которые ведут непрофессионалы
В том то и вопрос, что профессионалы.
Хорошо, что еще есть назодчивые и умные блондинки! ‘smile‘
16:28 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Цитата:
много негативных отзывов слышала о тренингах, которые ведут непрофессионалы
В том то и вопрос, что профессионалы.
Хорошо, что еще есть назодчивые и умные блондинки! ‘smile‘
16:28 06/05/08
Тинькова Наталия Мариуполь
Так я и о непрофи наслышана. ‘sad‘
Как видно, профи тоже бывают разными.
Кстати, профессионалы, это те люди, которые действительно помогают людям, а не делают вид.
16:34 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Цитата:
профессионалы, это те люди, которые действительно помогают людям, а не делают вид
помощь людям -весьма субъективный момент. Вот они так, может рождаемость в Украине поднимают?!

Только пофессионал - это человек, который занимается определенным делом в духе последних технологических достижений как это дело делать лучше (эффективнее, качественее).
То, что описано, четко попадает под современные технологии управления людьми, "образно" называемые нашими мам-медия - политтехнологиями, так как именно в политике они чаще применяются.. но не обязательно.
Вот даже давая коментарий, я тоже реально использую политтехнологии... ‘smile‘
16:43 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Цитата:
профессионалы, это те люди, которые действительно помогают людям, а не делают вид
помощь людям -весьма субъективный момент. Вот они так, может рождаемость в Украине поднимают?!

Только пофессионал - это человек, который занимается определенным делом в духе последних технологических достижений как это дело делать лучше (эффективнее, качественее).
То, что описано, четко попадает под современные технологии управления людьми, "образно" называемые нашими мам-медия - политтехнологиями, так как именно в политике они чаще применяются.. но не обязательно.
Вот даже давая коментарий, я тоже реально использую политтехнологии... ‘smile‘
16:43 06/05/08
11:10 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
11:50 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Цікаво, повчально, але трохи підредагуйте...багато русизмів, неправильне відмінювання слів
15:08 06/05/08
15:42 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
15:58 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Аквілон Хмельницкий
ШАНА-Респект!
Досить сильна стаття, написана сильним, стильним журналістом.
Власне, перше, що доводить стаття - розповіді про "білявок" - хіба розповіді.
У статті автор виказує мудрість, гідну аристократки по крові та по духу!
ШАНА-.респект!
20:18 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже цікаво
23:35 06/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Marchuk Nadia Чернигов
02:15 07/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Брат Киев
06:37 07/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
11:37 07/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Спасибо за материал!!! Прочла с удовольствием и сделала выводы.
13:53 07/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Bdjola Киев
18:59 07/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тетяна Крупа Харьков
Хорошая работа!
Подобное в 90-е гг было и еще ка модельные агенства...

Я бы хотела, чтобы молодые девушки вынесли из этого одну мораль:учится можно в университете, у друзей, у тех, кого уважаешь, на курсах с хорошей репутацией... Где угодно! Наконец, самообразование - очень полезная вещь!
це точно, згодна! Але я би не хотіла, щоб ця стаття підірвала довіру до справді якісних, надійних та професійних тренінгів! Тільки їх треба добре шукати та відбирати)
21:36 07/05/08
Тетяна Крупа Харьков
Тогда не надо искать легких путей ‘wink‘
22:48 07/05/08
19:33 07/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
23:17 10/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Полезный материал
19:51 11/05/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Мендель Винница
14:19 22/10/08
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
23:58 05/05/08
дякую за рекомендацію. Може, хтось прочитає, і не попадеться на таке.
08:18 06/05/08
глядач Одесса
Лохами стают когда сам поведешся.Сучка не захочет кобель не вскочит. ‘read‘
08:57 06/05/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? "...Зачем вы, девушки, красивых любите?..."
Действительно, может кто-то поумнеет, прочитав об этом шарлатанстве...
09:45 06/05/08
зараз існує стільки способів як обдурити, що ця історія, а також тисячі інших, вчать нічому не вірити. А жаль. Такий світ став ‘sad‘
10:16 06/05/08
Верить и мечтать всё равно надо!
Но надо быть осторожной...

‘wink‘ ‘smile‘ ‘clever‘
10:23 06/05/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Актуально и поучительно...
10:00 06/05/08
дякую, Саша!
10:20 06/05/08
Тинькова Наталия Мариуполь
Рекомендує цей матеріал
Чому? Хоть и обижают мою работу, но шарлатанам не место в ней. Для молоденьких и глупеньких в продолжение...
10:45 06/05/08
а яка Ваша робота?
10:53 06/05/08
Тинькова Наталия Мариуполь
Вы будете смеяться, но я работаю с людьми, учу их быть счастливыми. Иногда занимаюсь психотренингами. ‘LOL‘
Вот такой вот парадокс. ‘wink‘
10:57 06/05/08
оооо) А я й не знала! То ми з Вами колеги! Я теж вчу людей бути щасливими, тільки в мене це як хобі- для друзів, знайомих, читачів ЖЖ)
Було б дуже цікаво поспілкуватися з Вами особисто про це! Які методики використовуєте, коли прийшли до цього і т.д. - питань багато ‘smile‘
11:00 06/05/08
Тинькова Наталия Мариуполь
По поводу хобби: здесь главное правило - не навредить. Иногда практикующие такую кашу наворотят в головах своих подопечных, что по несклько лет в чувство приходится приводить.
Сама в начале дел наворотила. Правда, потом сама и исправляла. ‘confused‘
Без проблем - на все вопросы отвечу в привате. Может и Вы чего новенького подкинете. ‘smile‘
11:06 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Согласитесь, что ВСЕ, кто сегодня имеют даже малейшее отношение к мас-медиа, в том числе и все ХАйВеЙ, должны это учитывать.

Вы вот, проводя тренинг, общаетесь с 10-20 человек, а телеканал выходит иногда на миллионную аудиторию.
И тот же Славик Шустер может такую кашу в головах заварить...! ‘smile‘
Класно, что хоть кто-то это понимает! ШАНА-РЕСПЕКТ!

Во, а мы, Курень Информтехнологий, с такими "кашезаварителями" как рах и боремся. Вот оцените такого "отца-основателя" этого движения ("кашезаварителей"!), как Олега Бахтиярова. ...
16:54 06/05/08
Тинькова Наталия Мариуполь
Телевизор уже много лет не смотрю. Слишком большой негатив варится там. И без него хватает источников информации.
17:00 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Трижды респект! Я тоже - и почему мы реально свободные люди и можем адекватно оценивать происходящие события.

Только есть еще другие психотропные факторы.
Например, радиопсихотропное воздействие радиостанции "Чернобыль-2". Накрывает не только Киев, но большую часть Украины.
Например, фенолы и подобные братья Ющенковского диоксина. Их же в воде, особенно с бутылок - очень много.
Вот я бы многим рекомендовал пить воду с крана - там меньше фенолов, чем в больших булях с питьевой водой.
Это тоже психотропные вещества, не менее опасные чем паркопан, анигофрен или кафелин.
А иеперь представьте эти фенолы со слабым алкоголем типа пива.... гремучая смесь...
17:21 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Трижды респект! Я тоже - и почему мы реально свободные люди и можем адекватно оценивать происходящие события.

Только есть еще другие психотропные факторы.
Например, радиопсихотропное воздействие радиостанции "Чернобыль-2". Накрывает не только Киев, но большую часть Украины.
Например, фенолы и подобные братья Ющенковского диоксина. Их же в воде, особенно с бутылок - очень много.
Вот я бы многим рекомендовал пить воду с крана - там меньше фенолов, чем в больших булях с питьевой водой.
Это тоже психотропные вещества, не менее опасные чем паркопан, анигофрен или кафелин.
А иеперь представьте эти фенолы со слабым алкоголем типа пива.... гремучая смесь...
17:21 06/05/08
Рекомендує цей матеріал
11:11 06/05/08
Ільвен Киев
Рекомендує цей матеріал
Чому? Щоб попередити.............
11:47 06/05/08
До речі, не думаю, що гарне оточення основна ціль вашого героя. Мабуть тут всеж таки оновне - заробітки...А вже далі , до корисного можна додати приємне
15:10 06/05/08
Аквілон Хмельницкий
Рекомендує цей матеріал
Чому? Дуже наглядний опис політтехнологічної секти.
Раніше риторика була інша. Це раніше "купляли" на спиритичні сеанси чи магічні кола. Тепер "купляють" на психологію та на "політтехнологічні штучки"
РАджу почитати усім!
16:11 06/05/08
дякую за увагу до статті та коментарі!)
17:30 06/05/08
Дам почитати своїй онучці (17 років). Дякую. ‘smile‘
11:03 07/05/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Тут і пояснювати нічого, чому рекомендую. Це повинні знати всі. Тим більше дівчата.
17:43 06/05/08
Рекомендує цей матеріал
12:41 07/05/08
Гiсть
‘wink‘ писати вчилась лише в школі, я не журналіст) Та ще й натуральна бло
07:55 07/05/08
aLEXa
Ну и чего собственно, Вы, дамочки, на человека наехали?
Сидит себе, оплачивает офис, передает знания (сами говорите, что было умно и интересно), две недели пашет, но денег не берет (если автор нагло не лукавит), ну а то, что деликатно и ненавязчиво подыскивает себе партнершу, так может она ему нужна на всю оставшуюся жизнь... а Вы сразу: Негодяй!, Совратитель!!, Шарлатан!!! (а может авторка, просто, оказалася не в его вкусе...?? а ему, между прочим, жене ‘smile‘ миллионы доверять придется)
16:25 07/05/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Дівчата, читайте! Це актуально!
19:34 07/05/08
lavra Киев
Рекомендує цей матеріал
Чому? Рекомендую прочитати.Чому? Береженого й Бог береже.
23:44 06/05/08
Рекомендує цей матеріал
Чому? Це вже 10-та рекомендація цього матеріалу)))))
23:59 06/05/08
Гiсть
‘bravo‘ ‘bravo‘ ‘bravo‘
18:52 08/05/08
а це аргумент ‘LOL‘
07:51 07/05/08
Мендель Винница
Рекомендує цей матеріал
Чому? да уж, времечко...
19:52 11/05/08
Брат Киев
Дякую ‘smile‘ ‘best‘
02:16 07/05/08
О) Дякую. Приємно несподівано отримати 13-ту рекомендацію, коли матеріал вже навіть зійшов з ефіру ‘wink‘
20:35 11/05/08

Live

1 час. назад

Алексей Гусак публикует новость Аквариум. Время N. 21-22 червня, Caribbean Club

1 час. назад

Барон комментирует материал Про первое взрослое лето.

1 час. назад

Просто Юрий комментирует материал Про первое взрослое лето.

1 час. назад

Просто Юрий комментирует материал Про первое взрослое лето.

1 час. назад

Просто Юрий комментирует материал Про первое взрослое лето.

2 час. назад

Анатолий Бабенко комментирует материал Сказка про Выборы президента-2019

2 час. назад

Барон комментирует материал Про первое взрослое лето.

2 час. назад

Анатолий Бабенко комментирует материал Памяти поэта Ивана Драча

2 час. назад

lusi комментирует материал Моя книга "Чужі скарби" на Книжковому арсеналі

2 час. назад

Анатолий Бабенко комментирует материал Про первое взрослое лето.

2 час. назад

Анатолий Бабенко рекомендует материал Путь по кругу

2 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКУШЕНИЕ

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал ЇХ ПРАВДА – ЦАР та ПЕРЕМОГА

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Сказка про Выборы президента-2019

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал ИСКУШЕНИЕ

3 час. назад

Писной Андрей комментирует материал ИСКУШЕНИЕ

3 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Про первое взрослое лето.

3 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Про первое взрослое лето.

3 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Про первое взрослое лето.

4 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Путь по кругу

4 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал ИСКУШЕНИЕ

4 час. назад

Юрий Ермоленко публикует статью Путь по кругу