О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

История  15 декабря 2007 11:58:36

Автор: Миро Продум

Цар Давид танцював гопак

Филистимське ім’я "Давид" означає "знавець води" і походить від Дан-від, "дана"- вода, "від" - відати, знати. Филистимляни ("народи моря") були безстрашними і завзятими мореплавцями.
Филистимське ім’я "Давид" означає "знавець води" і походить від Дан-від, "дана"- вода, "від" - відати, знати. Филистимляни ("народи моря") були безстрашними і завзятими мореплавцями.
Давид народився в 1085 році до н. е. у Вифлеємі — містечку на північних кордонах Іудеї. Згідно з іудейськими релігійними текстами, він був молодшим із восьми синів Єссея, який належав до племені Іуди. Про Давида відомо, що “він був вельми гарної зовнішності, мав біляве волосся, відрізнявся швидкістю бігу і міцністю м’язів” (Архимандрит Никифор. Иллюстрированная полная популярная библейская энциклопедия. – М.: Астрель, 2000. — С. 158). “Порівняно з Саулом Давид був меншого зросту, білявим, гарним обличчям, статечним і фізично сильним, з привабливою вдачею” (Геллей Генри. Библейский справочник. — СПб.: 1999. — С. 189).

Як у чорноволосих євреїв-семітів міг народитися білявий син?

Про Давидову матір відомо лише, що вона не була єврейкою (Костів Костянтин. Словник-довідник біблійних осіб, племен і народів. — К.: Україна, 1995. — С. 100).

Оскільки гени (точніше, алелі) чорного волосся є домінантними щодо “світловолосих генів”, то найбільш можливими є два варіанти:

1) мати Давида була світловолосою (належала до європейської раси) або, принаймні, була носієм рецесивних “білих генів”, а Єссей не був чистим семітом, тобто також мав рецесивні “білі гени”?

2) мати Давида була носієм “білих генів”, а його біологічним батьком був не Єссей, а якийсь галл-филистимлянин або, принаймні, носій “білих генів”.

Друга версія є правдоподібнішою, оскільки відомо, що:

1) Єссей одружився з матір’ю Давида уже на старості: “І цей чоловік (Єссей) за Саулових днів був старий, увійшов у літа” (1 книга Самуїлова, 17.12);

2) матір Давида була законною дружиною Єссея, проте Давид визнає, що “я в беззаконні народжений і в гріху зачала мене мати моя” (Псалом 50.7);

3) незважаючи на релігійну заборону міжрасового змішування, видатні євреї іноді одружувались на красивих білих дівчатах филистимлян. Навіть “зразково-показовий” Самсон, який десь 20 років був суддею Ізраїлю і непримиренним ворогом филистимлян, двічі одружувався саме на филистимлянках. У будь-якому разі, євреї і филистимляни перебували у тісному контакті.

Звідси напрошується висновок, що батьками Давида могли бути європейці, скоріше всього филистимляни (південні галли). Галли в основному були русявими. Версія про європейське походження Давида підкріплюється такими відомостями.

1) Давид, на відміну від своїх семи старших братів-семітів, мав особливе музичне обдарування. Відомо, що арійські народи мали найрозвиненішу музичну культуру (прикладом може бути пісенність українців).

2) Давид був талановитим воїном, а филистимляни були професійними вояками, на відміну від “народного ополчення” євреїв.

3) Давид тривалий час користувався військовою підтримкою филистимлян і завдяки їй правив спочатку містом Циклаг (Секелаг), а згодом і всією Іудеєю як їхній васал (Грант Майкл. С. 88—89). Пізніше в столиці Іудеї Хевроні він був помазаний на царя Іудейського.

4) Улюбленою і останньою жінкою Давида була євусеянка (тобто арійка) Вірсавія (Ярусавія, «жінка з Яруса», тобто з Ярусалима), колишня дружина хіттеянина Урія (Юрія). Художники зазвичай зображають Вірсавію з ясними золотистими кучерями, що спадають на плечі досконалої форми, з виключно вродливими рисами обличчя і ніжною шкірою (Дин Эдит. Все женщины Библии: Пер. с англ. — М.: КРОН-ПРЕСС, 1998. — С. 145). Сина Вірсавії — Соломона, не найстаршого, але найулюбленішого свого сина Давид призначив своїм наступником.

5) “Найнадійнішими силами були у Давида зовсім не євреї, а охоронці з чужинських найманців — керетяни і пелетяни” (Джонсон Пол. Історія євреїв. — К.: Альтернативи, 2000. — С. 68), тобто филистимляни. На іудеїв Давид не покладався.

Захоплення Давидом Єрусалима (Євуса, Аріїла, Яруса) поклало кінець його дружнім стосункам з филистимлянами. Звернемо увагу, що до захоплення цього міста “залучені були тільки цар та його люди — професійне царське військо, без племінних ополчень, — щоб Давид із певністю міг заявити, що він сам, особисто (тобто без євреїв) здобув Єрусалим. ...Він не вирізав єрусалимлян і не прогнав їх геть. Навпаки: він ніби хотів зробити з них своїх особистих вірних прибічників” (Джонсон Пол. С. 71). З цього часу Давид, професійний воїн, талановитий полководець і дипломат, почав проводити цілком самостійну політику.

Перші два десятиліття його правління пройшли у завойовницьких війнах і привели до небувалого раніше розширення території держави. “Перший і єдиний раз в історії Ізраїль став головною політичною силою, цілісною близькосхідною імперією” (Джонсон Пол. С. 94). Столицю своєї держави Давид переніс з юдейського Геброна в євусейський (арійський) Ярусалим і зробив його політичним та релігійним центром імперії.

У це своє місто він переніс на постійне, фіксоване перебування Ковчег Заповіту, що цілком відповідало традиціям землеробського Ханаану, але суперечило фундаментальному єврейському принципу про неприв’язаність Бога до певної території.

Перенесення було здійснено в чисто ханаанських традиціях, з веселими піснями і енергійними танцями. Сам Давид, оголений по пояс, “танцював перед Господом зо всієї сили”, “танцював та скакав перед Господнім лицем” (Друга книга Самуїлова, 6.14-15). Що ж це за такий енергійний танець зі стрибками зо всієї сили, який виконувався воїном-царем в оголеному по пояс вигляді? Очевидно, що це був бойовий арійський танець, на зразок гопака, в якому багато високих стрибків.

Усе, що відбувалося у цей час в Ярусалимі, було незвичним для євреїв і суперечило їхнім традиціям. Здивована Мелхола — перша дружина Давида, дочка колишнього юдейського царя Саула, не стрималась і гостро висловила свій осуд. Давид же їй відповів зі спокоєм і гідністю: “Перед лицем Господа, що вибрав мене над твого батька та над весь дім його і наказав мені бути володарем над Господнім народом, над Ізраїлем, — буду танцювати перед Господнім лицем!” (2 Сам, 6.21).

Чому Давид став поводитися по-іншому настільки, що викликав здивування та осуд Мелхоли, і напевно, багатьох інших євреїв? Тому що він вже досягнув свого, він став царем. Часи загравання як з филистимлянськими феодалами, так і з євреями відходили у минуле, тепер Давид чимраз більше міг бути самим собою — арійським воїном-кшатрієм. Як констатує М. Грант, “«скакання і танці перед Господом» під музичний супровід, засуджені його дружиною Мелхолою (засмученої падінням дому Саула) як безглузді і негідні, були ритуалом, що безпосередньо випливав з релігійної практики ханаанців” (Грант Майкл. С. 96).

Новації Давида зачепили і релігійну сферу. “Державна релігія, яку очолив Давид, була зовсім не чистим яхвізмом, але змішанням яхвізму і ханаанського культу”(Грант Майкл. С. 96). Про наявність яхвізму пишуть іудейські релігійні тексти, про ханаанський культ свідчить історія та археологія. Можливо, що яхвізмом там взагалі й не пахло.

Давид (Мікеланджело, мармур, 1501—1504. Флоренція). Ортодоксальні іудеї були шоковані, коли виявили, що Давид необрізаний.
Давид (Мікеланджело, мармур, 1501—1504. Флоренція). Ортодоксальні іудеї були шоковані, коли виявили, що Давид необрізаний.
В історії Ізраїлю почалася нова епоха. На зміну психічно неврівноваженому, похмурому і “одержимому злими духами” Саулові прийшов здоровий, енергійний і життєрадісний Давид. Зміну династій проголосив від Божого імені соратник Давида — пророк Натан (Натан, Нафан — це індоєвропейське ім’я. Натаном також називався один із синів Давида і Вірсавії ). Він урочисто повідомив, що заповіт з Богом був обіцянкою, даною не лише самому Давидові, а й його синові Соломону і всьому його роду на всі грядущі часи: “Я буду йому за Батька, а він буде мені за Сина. Коли він скривить дорогу свою, то Я покараю його людською палицею та поразами людських синів. Та милість моя не відхилиться від нього, як відхилив Я її від Саула, якого я відкинув перед тобою. І буде певний твій дім та царство твоє аж навіки перед тобою. Престол твій буде міцно стояти аж навіки!”(2 Сам, 7.14-17).

Цей заповіт з Давидом було проголошено від імені Господа. Але це ім’я позначало не Яхве (Ієгову) — суворого, ревнивого і непізнаваного родоплемінного божества в уявленні євреїв, а люблячого Бога-Отця, Творця Всесвіту.

Свою імперію Давив назвав словом «Ізраїль». На думку Майкла Гранта, “первинне значення цього слова втрачене” (Грант Майкл. С. 42), тобто єврейська етимологія слова Ізраїль невідома. Це наводить на думку, що розгадку цієї назви треба шукати не в семітських, а в індоєвропейських мовах. Тоді Ізраїль — це “із-ра-їль”, тобто “від сонячного Бога” (порівняйте з укр. “іскра” — “від сонця” або “Іскаріот” — “із Каріота”) або, можливо, “іскра Божа”. Це ханаанське, тобто арійське слово. Відомо, що у формі «Is-ra-il» воно присутнє в ханаанських текстах середини 3 тис. до н. е. (Мифы народов мира. М.: «Советская энциклопедия», 1980—2000. Т. 1. С. 488), тобто за тисячоліття до появи в тих краях євреїв.

Іудейська версія, що «Ізраїль» означає «богоборець» («противник Бога», арамейською «сатана») є безглуздою, оскільки жоден політик не назве свою державу словом, що більше нагадує прокляття. В давнину не гірше нас розуміли, що «як назовеш корабель, так він і попливе».

Надзвичайна енергія і блискуча обдарованість Давида подарували Ізраїлеві безприкладну епоху тривалого миру і процвітання, так що його правління, при всіх кривавих подіях, ретроспективно розглядалося як праобраз і передвісник обіцяного Богом майбутнього Золотого віку.

Одним з багатьох його чудових обдарувань, яке Давид поширив у своїй державі, була пристрасна любов до музики, що брала початок у глибинній ханаанській (арійській) традиції. Особливу славу у наступних поколінь Давид заслужив саме як співак і творець релігійної поезії.

 

Про галів-филистимлян та їхнє походження з України дивись ТУТ

Про Салимона - арійського царя Ізраїля - дивись ТУТ

А також:  Знайди хоч один доказ, що Ісус не був українцем

Количество просмотров: 8454
Отредактировано: 27-12-2007 [09:55]
Посмотреть оценки Посмотреть оценки
delete
Миро Продум
Миро Продум, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 30, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендує цей матеріал
Чому? Аплодирую Автору за смелость и "гражданскую позицию".
Вначале все кинуться его топтать. Устав, станут приглядываться и находить ра-ци-о-нальное зерно. Поразмыслив - встанут, аплодируя.
И тогда, мысль о том, что Украина - может стать и станет РОДИНОЙ Нового Мира - ЭДЕМа - будет воспринята как само-собой разумеющееся...
13:09 15/12/07
Прежде чем рекомендовать - проверяйте работу на авторство!!! ‘fuuu‘
15:14 15/12/07
Аркадий Хайфа
Поразмыслив - встанут, аплодируя.
Уже встал! Виагра отдыхает! ‘LOL‘

"(порівняйте з укр. “іскра” — “від сонця” або “Іскаріот” — “із Каріота”) або, можливо, “іскра Божа”."
Буква "шин" читается как "Ш" и как "С".
ПРи переводе на греческий и латынь эти различия :определяемые знаками дагеш и нэкудот, не учитывались.
Искариот = иш крайот - человек/муж селений. (Крайот - селения, поселки). ‘read‘
22:04 15/12/07
Возможно Евгений Вы в чем-то правы! Любая глупость сказанная в начале, в последствии может прослыть мудростью. В прочем, - во всем, если хорошенько покопаться и поковыряться, можно найти раци-Анальное зерно... ‘LOL‘
Впрочем вот примеры! Не так давно я посмотрел фильм очень интересный вот сссылка:
http://ru.youtube.com/watch?v=3avVyf1OMjQ

Обратите внимание там на карту в самом начале! Хазария.... И Маген Давид (шестиконечная звезда) на территории нынешней... Украины...

И можно также почитать материал мой "Где течет река "Изра" (Украинцы, глазами Россиян)" http://h.ua/story/57368/

Но смысл прочитанной статьи это полная буффонада и профанация... Для дебилов полных... Еще раз Пардон!
Суда с таким же успехом можно Моисея и Царя Соломона приписать... Что аффтор уже и сделал кажется. ‘LOL‘
04:12 16/12/07
Возможно Евгений Вы в чем-то правы! Любая глупость сказанная в начале, в последствии может прослыть мудростью. В прочем, - во всем, если хорошенько покопаться и поковыряться, можно найти раци-Анальное зерно... ‘LOL‘
Впрочем вот примеры! Не так давно я посмотрел фильм очень интересный вот сссылка:
http://ru.youtube.com/watch?v=3avVyf1OMjQ

Обратите внимание там на карту в самом начале! Хазария.... И Маген Давид (шестиконечная звезда) на территории нынешней... Украины...

И можно также почитать материал мой "Где течет река "Изра" (Украинцы, глазами Россиян)" http://h.ua/story/57368/

Но смысл прочитанной статьи это полная буффонада и профанация... Для дебилов полных... Еще раз Пардон!
Суда с таким же успехом можно Моисея и Царя Соломона приписать... Что аффтор уже и сделал кажется. ‘LOL‘
04:14 16/12/07
Ну що, пацакі! Аргументів немає? Суцільні воплі і соплі.
16:40 16/12/07
Так, Олександре, це авторський матеріал. Ігор Каганець на ХВ Миро Продум. ‘smile‘
15:56 15/12/07
а ты Виктория адвокат- работаешь под своим именем ‘LOL‘ ‘LOL‘
18:27 15/12/07
Я просто випадково дізналася, хто такий Миро Продум. На роль адвоката не претендую ‘smile‘ Ховаюся за псевдонімом ‘smile‘
21:03 15/12/07
ЮРИЙ РУДЕНЯ Одесса
Сначала думал, что это стёб, оказалось, что диагноз ‘crazy‘
15:48 15/12/07
Олег Будзей Каменец-Подольский
Цікаво, але притягнуто за вуха.
18:12 15/12/07
плеханов Киев
ГОПАК. танец украинский, слова народные. Исполняет Данько (Давид)

Раз верблюд в пустыне стал,

под него хохол попал.
Исчезли все Евреи,
кругом одни Ареи.
Гопа, гопа
срослась нога и жопа.
Этого не может быть,
где то разум должен быть. ‘LOL‘ ‘LOL‘
18:31 15/12/07
Каха Афилу Днепропетровск
Блестящая (в некоторых местах) статья! Полностью доказано, что никаких евреев никогда не было! И когда в Украине "патриоты" сетуют, что власть и деньги в стране захватили евреи, то, проведя несложные логические построения, можно понять, что это и есть настоящие "Великие Украинцы"!!! Тягныбока - в студию!!! И антисемитизм - это антиукраинизм!!! "Патриоты", агов!!!
И слово "УКРАИНА" можно расшифровать как аббревиатуру:
УК - Уголовный Кодекс, РА - "плохо" (иврит) И НА - направление движения (иди на)...
18:50 15/12/07
‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘LOL‘ да ты прав, с интересом и я читаю. фантастика.
21:30 15/12/07
Каха Афилу Днепропетровск
Кстати, об иудеях. Они, знаете ли, читают справа налеао. Вот и я решил проверить Вас, Любезный Автор, на кошерность. И прочёл Ваш ник справа налево. Такі справи...

Мудор Порим

Что Мудор, то Мудор... Редкое имя... А Порим? Вы, наверное, Пурим имели в виду? Или то, чем обычно с чушью занимаются - то есть, порют? Так "порим" пишется через "Е"...

А вот вам истинная история украинского народа:
http://h.ua/story/62952/
21:39 15/12/07
SVAROG
Кака как кака,обычное имя
21:24 19/12/07
плеханов Киев
‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘LOL‘ ‘bravo‘ ‘bravo‘ ‘cry‘
21:42 15/12/07
Пфффффффффффффффффффффффффффффффффффффф.....
Да уж точно! Это - ДИАГНОЗ! Давно так не радовался! Но вот вопрос а может здесь плакать более уместно???
‘dknown‘ ‘fool‘
03:59 16/12/07
Поплач. Може стане легше ‘cool‘
20:55 17/12/07
Шрек Луцк
жирна стаття - коротка та змістовна, з сильною аргументаціею. Зарах!
05:14 16/12/07
Аркадий Хайфа
Вот от жирного и склероз мозговых сосудов ‘sad‘
20:58 17/12/07
[URL=http://img120.imageshack.us/my.php?image=375pxreydavidporpedrobeey1.jpg][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8946/375pxreydavidporpedrobeey1.th.jpg[/IMG][/URL]
Я думаю автору любопытно прочитать существенные возражения, а не эмоции, которых и у меня достаточно. Я исключительно уважительно отношусь к автору-потому, что давно так не смеялся.
Я просто укажу не неточности, ошибки и аргументацию, что кажется мне не убедительной. Ну например ссылка на Архимандрита Никифора.Вызывает некоторое сомнение личные впечатления Никофра. Мне трудо предположить что он Давида " и в Зимний сад гулять водил". Изображение Микеланжело-шедевр, но увы, великий мастер изобразил натущика, что позировал.
К слову говоря о внешности, вспомните до боли знакомое всем кто носил Октябрятскую звездочку. Там было изображено этакое библейское белокурое создание. Уверяю всех в еврейских семьях в семейных альбомах полно таких, белокурых и даже голубоглазых. Автор где то упоминал о своем посещении Израиля, следовательно видел израильтян...
Про ошибки, 1 е что увидел-родословную Давида. На самом деле она известна. И нееврейка точно была. Только прабабка, звали ее Руфь. Та самая, что не оставила свекровь и сказала то что является единственной сутю прозилитсва "Твой Б-г, мой Б-г, твой народ-мой народ".Причем Руфь была бабушкой Ессея-отца Давида. То, что в царском роде, весьма переспективном для иудеев есть нееврейка, пусть даже по-отцовской линии-горячо комментировалось и обсуждалось веков так 25. Так, что прочих бы заметили, уверяю всех.Потом мне обидно за нешего Давида бен Ессея, в подозрении его во вражеском происхождении. Вражеским для самого Давида. Как воин, и царь все его победы были именно над ними. К стати Галиаф вполне описан как филистимлянин, а сомневаться в его происхождении уж точно нет смысла.
Автор настойчиво навязывает идею галлов из Гиличины. Я честно не знаю, он серьезно или веселится от души. На всякий случай спрошу. Вы придерживаетесь некотрого разделения, бытущего, на славянские и другие народы Европы? Или данного разделения не существует?
06:46 19/12/07
Он шутит ‘LOL‘
21:06 20/12/07
Аркадий Хайфа
Як у чорноволосих євреїв-семітів міг народитися білявий син?

Очень просто.
Темный цвет волос кодируется домиминантным аллелем соответствующего гена, а светлый - рецессивным. (Только у кошек почему-то наоборот.)
Таким образом, оба родителя - брюнета могут быть гетерозиготами по гену окраски волос.
В случае, если при зачатии плод будет гомозиготным по рецессивному аллелю, у родителей - брюнетов родится блондин.

Вот если у двух блондинов родится брюнет, супружескую измену можно считать доказанной ‘wink‘
21:34 20/12/07
Цитата:
Темный цвет волос кодируется домиминантным аллелем соответствующего гена, а светлый - рецессивным. (Только у кошек почему-то наоборот.)
Таким образом, оба родителя - брюнета могут быть гетерозиготами по гену окраски волос.
В случае, если при зачатии плод будет гомозиготным по рецессивному аллелю, у родителей - брюнетов родится блондин.


Згоден. ‘best‘ Це ази закону Менделя. Ви самі ще раз підтвердили, що ні батько, ні матір Давида не могли бути чистокровними семітами.

Зате можна абсолютно точно стверджувати, що і батько, і матір Давида мали аллелі білого волосся.
При цьому, як ви вірно зауважили, вони могли бути і брюнетами, і блондинами.
Але ймовірність того, що обоє батьків були брюнетами, у 3 рази менша ймовірності того, що один з батьків був блондином або вони обоє були блондинами.
Таким чином, закони генетики разом з тяжінням Давида до арійської культури та його прихильністю до филистимлян працюють на користь версії, що батьком Давида був филистимлянин, тобто галл з України (умовно кажучи, галичанин).
11:23 27/12/07
Цитата:
Причем Руфь была бабушкой Ессея-отца Давида


Єссей не був генетичним батьком Давида, оскільки на той час був старим дідом: “І цей чоловік (Єссей) за Саулових днів був старий, увійшов у літа” (1 книга Самуїлова, 17.12). Генетичним батьком був хтось з галів-филистимлян. Тому то Давид визнає “Я в беззаконні народжений і в гріху зачала мене мати моя” (Псалом 50.7). (Якщо ця фраза справді йому належить).

Цитата:
Вы придерживаетесь некотрого разделения, бытущего, на славянские и другие народы Европы? Или данного разделения не существует?


Слов"янський суперетнос народився в Північному Надчорномор"ї на початку 5 ст. н. е. Більшість неслов"янських народів Європи походять від суперетносу галлів-кельтів-кіммерійців-филистимлян, який народився в тому ж таки Північному Надчорномор"ї у 12 ст. до н. е. Тому українці, білоруси, хорвати, словаки, чехи та інші слов"янські народи - це "рідні брати". А українці і німці, французи, шотландці... - це скоріше "двоюрідні брати".
21:20 20/12/07
Мойша Каган
Уважаемый Миро Продум! С Новым годом.
Єссей не був генетичним батьком Давида, оскільки на той час був старим дідом -не аргумент, вообще. В каких годах возможно отцовство вообще, "И произойдет отрасль от корня Иесеева..." из Исайи,категорично и однозначно, и никак иначе. Мамзерство Давида надумано и весьма оскорбительно.
Я в беззаконні народжений і в гріху зачала мене мати моя” (Псалом 50.7) -Вы не слишком утруждаетесь в выяснении специфики того на что ссылаетесь. Впрочем, я Вас не виню, по-данной тематике христиане часто ошибаются. И на все подобное в псалмах Давида ответ был дан еще в 13 веке Нахманидом."""Я сказал: "Теперь выслушайте меня. Давид был псалмопевцем, который сочинял псалмы под Святым вдохновением. Он сочинял их для того, чтобы их пели пред Б-жьим алтарем. Он сам их не пел, и ему это не было дозволено по Закону Торы. Он передавал псалмы левитам, чтобы они пели. Так об этом прямо и говорится в Летописях. Поэтому он должен был сочинять псалом в таком стиле, чтобы левиты могли его читать."""-http://atiqua.narod.ru/books/disput.html взято отсюда.
15:57 31/12/07
VOVA
процитую Клімова:
Библейский царь Давид был рыжим педерастом. Это пишет известный писатель Ван Луун. Его книги издавались в Америке миллионными тиражами. Царь Давид был также очень агрессивным. Он был педерастом-пастушонком и каким-то образом проник в царский дворец. У тогдашнего царя сын был тоже педерастом, вот пастушонок Давид с царевичем немного и поразвлекались... Все это описано в Библии.

Вернемся к Библии. Итак - Царь Давид был рыжий педераст, а Ионафан был педерастичным любовником царя Давида, а у Ионафана, оказывается, был сын, который хромал на обе ноги.

Следовательно-Давид 100% еврей!!!! ‘LOL‘
17:00 06/01/08

Live

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ЛИСТИК

2 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Садюга

2 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Садюга

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Садюга

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Град Поля не Екатерины весь

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Перундень

2 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Страх перед місяцем... - там були подарунки від богів

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Страх перед місяцем... - там були подарунки від богів

2 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Первый снег рукой скупой нам брошен

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Первый снег рукой скупой нам брошен

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Две вершины

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Она была весны красивей

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Ах, сколько дураков на свете этом

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Правильність висновків...

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Англійська народна пісенька про Павучка Ітсі-Бітсі. ПЕРЕКЛАД З ВАРІАЦІЯМИ НА ТЕМУ

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал ЛИСТИК

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ЛИСТИК

11 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Англійська народна пісенька про Павучка Ітсі-Бітсі. ПЕРЕКЛАД З ВАРІАЦІЯМИ НА ТЕМУ

12 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

12 час. назад

Белка Белкина комментирует материал ЛИСТИК

12 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК

12 час. назад

Евгений Вермут комментирует материал ЛИСТИК