О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Интересно в интернете  1 октября 2018 12:15:39

Автор: Влочега

Блокади Ленінграда німцями не було. А був ще один штучно створений радянською владою голодомор

Блокади Ленінграда німцями не було. А був ще один штучно створений радянською владою голодомор. А тепер згадайте частку українців у населенні цього міста до жовтневого перевороту та навіть до Другої світової.

«Незважаючи на всі старання московських прокурорів, звинувачення в блокаді Ленінграда було зняте з Німеччини в Нюрнберзі. А якщо Німеччина не винна, хто ж тоді винен в загибелі майже 700 000 петербуржців?

Мій дід закінчив успішну свою кар’єру незадовго до мого народження. І виною тому послужило його НЕ небажання, а неможливість далі мовчати. Він втомився постійно мовчати, і почав дуже багато розповідати про те, про що в СРСР боялися думати.

Він почав розповідати правду про «Велику Вітчизняну Війну». Страшну огидну правду, від якої кров стигла в жилах і просто ставало моторошно.

При цьому, він не казав нічого особливо кримінального. Просто історії з життя, з яких мені особливо запам’яталися його розповіді про «заблокований німцями» Ленінград.

Він прямо говорив: ніякої «Блокади» з боку німців ніколи не було! У місто вільно доставлялися військові, боєприпаси, їжа і навіть такі небачені вишукані страви як тістечка!

Міф про «Блокада Ленінграда»

Мало того, поки сотні тисяч «блокованих» петербуржців гасли як свічки від холоду і голоду, його приятель постачальник хвалився тим, що знищував несвіжі прострочені тістечка, які відмовилися їсти панове комісари!

Він до сліз сміявся, розповідаючи про гори золота, діамантів та інших цінностей, які він зміг виміняти на хліб!

Хліб, який він також винищував, якщо не встигав обміняти. І все навіщо? Щоб не порушувати наказу!

Наказу, з якого випливає те, що інформування про справжній стан речей було суворо заборонено.
Місто банально задушили, як свого часу задушили Україну — влаштувавши Голодомор.

Найстрашніше для мене в цій історії, що розривало мою уяву на шматки, було навіть не те, що заповзятливий постачальник нажив собі величезні статки. І не те, що він замість того, щоб роздати хліб «СВОЇМ» — палив його.

Найжахливіша для мене інформація про те, що його дружина, чи то від нудьги, чи то від неробства настільки від’їлися в «блокадному» Ленінграді, що банально не могла встати з ліжка!

Предствляет собі, в той час як брати співвітчизники рятувалися тим, що їли одне одного, жінка примудрилася настільки округлиться, що перестала навіть ходити!

Зрозуміло, що можна мені і не повірити, як і моєму дідові, але ось вам ще більше фактів знайдених петербурзьким істориком Ігорем Богдановим на основі вивчення архівних документів, «Ленінградська блокада від А до Я», де зазначено:

«В архівних документах немає жодного факту голодної смерті серед представників райкомів, міськкому, обкому ВКП (б)».

В їдальні Смольного були доступні будь-які продукти: фрукти, овочі, ікра, булочки, тістечка. Молоко і яйця доставляли з підсобного господарства у Всеволожському районі.

Інструктор відділу кадрів міськкому ВКП (б) Микола Рібковскій був відправлений відпочити в партійний санаторій, де описував в щоденнику свій побут:

«Кожен день м’ясне — баранина, шинка, курка, гуска, індичка, ковбаса; рибне — лящ, салака, корюшка, і смажена, і відварна, і заливна. Ікра, балик, сир, пиріжки, какао, кава, чай, 300 грам білого і стільки ж чорного хліба на день … і до всього цього по 50 грам виноградного вина, доброго портвейну до обіду і вечері. Харчування замовляєш напередодні на свій смак».

Данило Гранін спільно з Олесем Адамовичем опитали близько 200 блокадників і написали «Блокадну книгу». Книга вийшла політично коректною. Правду автор почав публікувати пізніше.

Так в 2014 році, в журналі «Звезда» була опублікована його стаття «Як жили в блокаду»:

«У будинках лежали непоховані небіжчики, лежали в квартирах жертви голоду, морозів, що потрапили під снаряди, лежали в підворіттях; я бачив мерців в засніженому трамваї, я сам туди зайшов сховатися від вітру. Навпроти мене сидів зовсім білий літній чоловік без шапки — напевно, хтось її взяв. …

Голод зводив з розуму, людина поступово втрачала всі уявлення, що можна, що не можна. Вона готова жувати шкіру ременя, виварювати клей зі шпалер, варити засохлі квіти. Раніше мене жахало людоїдство. На війні я зрозумів, що не любов, а «війна і голод правлять світом». …

Офіційно, тільки в грудні 1941 року за подібні злочини були притягнуті до кримінальної відповідальності 26 осіб, в січні 1942 року — 336 осіб, за дві тижні лютого 494 людини, в березні — вже понад тисячу.

У місті в день вмирало до 3000 осіб. Людожерам не треба було і особливо напружуватися, щоб знайти їжу.

Але, це все полеміка. На практиці питання куди більш зловісне.

За офіційними даними, під час блокади померли 671 635 осіб — ці цифри були представлені на Нюрнберзькому процесі в 1946 році.

Але ось тільки довести провину Німеччини за вигадану в Кремлі «Блокаду» московським прокурорам не вдалося …

Що ж робити? Що робити, якщо німці не винні? Кого звинуватити? Хто ж може відповісти за загибель більш ніж півмільйона петербуржців? Генералісимус керував країною і армією? А ось і ні!

Товариш Сталін вирішив, що в «Блокаді» винні керівники Ленінграда, а тому вони і повинні понести покарання.

Як і в 1937 бистреько було состряпано «Ленінградську справу», і в 1949-1950 роках кілька десятків людей з вищого керівництва Ленінграда були страчені, а понад 200 отримали різні терміни тюремного ув’язнення.

Після смерті Сталіна вони були реабілітовані, «за відсутністю складу злочину».

Правда от суду, над «Товаришем Сталіним» не відбулося.

Що тут можна додати?

Що не варто дивуватися тому, що предки древніх людожерів виправдовують дії людожерів сучасних? Що для Росії це нормально виправдовувати злочини влади і навіть пишатися ними?

Що можна додати, коли картина настільки жахлива, що всі жахи Пекла тьмяніють поруч з нею?

Сталіну був потрібен міф. Героїчний міф. І він його створив.

Він його створив. А за його ініціативу відповіли інші. Ті, кого він сам вибрав. — Це принцип кремлівської влади, принцип на якому ґрунтується могутність Кремля. Не будь вони настільки жорстокими — не втримати їм такої кількості голодних і пограбованих рабів.

І ось ще знаєте, що цікаво. Що напевно, якби найближчим часом на Росії аналогічна ситуація, закрий Росія кордон із зовнішнім світом, історія з «блокадних» Ленінградом повториться. Тільки в масштабах країни.

Росіяни будуть вмирати з голоду, жерти один один одного і пишатися. Собою, своїм подвигом, своєю країною … А Путін? Що Путін?

Його канонізують, і будуть ставити пам’ятники по країні, як сьогодні Сталіну.

Ставити і пишатися, що він навчив їх харчуватися один одним.»

Миколай Іванов

Джерело

Блокади Ленінграда німцями не було. А був ще один штучно створений радянською владою голодомор

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 652
delete
Влочега
Влочега, Львов, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Рекомендует этот материал.
17:22 01/10/18
Все правильно. Сталіну був потрібен міф. Героїчний міф. І він його створив.

Ленинград производил промышленную и военную продукцию, поставляя её не только в войска, защищавшие город, но и "на материк" - за пределы кольца блокады:

За второе полугодие 1941 г., ..., Ленинград дал фронту 713 танков , свыше 3тыс.полковых и противотанковых орудий , более 10300 минометов , 480 бронемашин , 58 бронепоездов.

Кроме того , за июль –декабрь 1941 г. фронт получил более 3 млн. снарядов и мин, 40 тыс. реактивных снарядов, большее количество другой боевой техники...

Выпускаемые в городе артиллерийские орудия, миномёты и боеприпасы направлялись не только на Ленинградский фронт, но и под Москву.

В самый разгар битвы за столицу из осаждённого Ленинграда было отправлено свыше 400 полковых пушек, около 1 тыс. миномётов различных калибров и почти 40 тыс. бронебойных снарядов. 28 ноября 1941 г. командующий Западным фронтом Г.К.Жуков прислал в Ленинград телеграмму: “Спасибо ленинградцам за помощь москвичам в борьбе с кровожадными гитлеровцами”.

Ленинградская промышленность неуклонно увеличивала выпуск боевой техники, вооружения и боеприпасов. Если принять производство военной продукции в первом квартале 1942г. за 100 проц. , то в третьем она составила 488,1 проц., а в четвёртом -572,8 проц.

В 1942г. промышленность Ленинграда дала фронту 60 танков, 692 орудия, более 1500 миномётов, 2692 станковых пулемёта, 34936 автоматов ППД, 620 автоматов ППС, 139 ручных пулемётов.

Ленинградские заводы достроили (построили) 38 боевых кораблей (в том числе 2 миноносца, 1 подводную лодку, 6 торпедных катеров, 2 морских охотника и тд).

Что же получается?

С одной стороны, ленинградцам не хватало продовольствия, и они погибали от голода.

С другой стороны, для организации эвакуации не имелось достаточного количества транспорта, и из города не успевали вывозить всех, кто не был нужен для производства военной и другой промышленной продукции - а паёк этих людей даже официально был в три раза ниже, чем для занятых в цехах, т.е., голодная смерть им была практически обеспечена - голодная смерть без смысла и пользы для обороны, для страны, для себя и своих близких.

Но с третьей стороны, в то же самое время, когда в Ленинград не завозили в достаточном количестве продовольствия, туда ухитрялись завозить сырьё и материалы для обеспечения нужд городских промышленных и военных предприятий, и тогда же, когда не хватало транспорта для эвакуации умирающих ленинградцев, - этот транспорт находился для вывоза сотен танков, тысяч орудий, десятков тысяч пулемётов и миномётов, сотен тысяч автоматов, огромного количества снарядов...

Что это значит?

Это значит, что на самом деле существовала возможность поставлять в Ленинград достаточное количество продовольствия, и эвакуировать гораздо больше ленинградцев и гораздо быстрее - не доводя ситуацию с продовольствием в городе до критической.

Это значит, что трагедия в блокадном Ленинграде произошла по воле коммунистического режима страны, в соответствии с решениями партии и правительства СССР.

Это значит, что мы ошибались, возлагая всю ответственность за гибель ленинградцев - блокадников на Гитлера и немецкое командование.

Это значит, что ответственность за гибель миллиона, возможно, полутора или даже двух миллионов ленинградцев, с Гитлером разделил Сталин, и другие руководители СССР.

https://snob.ru/profile/25185/blog/109837
17:33 01/10/18
Меню в Смольном для парт. работников.

https://pbs.twimg.com/media/C4eAEiBWEAAL1li.jpg
17:35 01/10/18

Live

......

22 мин. назад

Анжелика Исидина рекомендует материал Блокпосты наизнанку.

22 мин. назад

Анжелика Исидина пишет рецензию на публикацию Блокпосты наизнанку.

36 мин. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал ПРО ТОМОС І ЗРАДУ

51 мин. назад

Pavel Gandyara рекомендует материал Блокпосты наизнанку.

51 мин. назад

Pavel Gandyara пишет рецензию на публикацию Блокпосты наизнанку.

1 час. назад

antov рекомендует материал Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

1 час. назад

antov рекомендует материал ПРО ТОМОС І ЗРАДУ

1 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию ПРО ТОМОС І ЗРАДУ

3 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Річка-\"смердюч
ка\" отруює наше життя і досі!

6 час. назад

viktor trigub публикует новость Навіщо перед виборами підіймати ціни на газ? - А.Денисенко

...

8 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Две разности жизни.

19 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью ПРО ТОМОС І ЗРАДУ

19 час. назад

ivp_paster рекомендует материал Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

19 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

20 час. назад

Валерий Иванович Александрович публикует статью Блокпосты наизнанку.

23 час. назад

Алекс Скиталец удаляет комментарий к материалу Поразмышлял о "томосе" в письме другу Сергею Лебедеву от Алекс Скиталец

...

1 дн. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

1 дн. назад

Наша Версия публикует статью Іван Владика – проповідник. Він знає, як важливо говорити із Нацією. Як нелегко вибачати та бути вибаченим...

1 дн. назад

ABC публикует статью Дьявол остался незамеченным