О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  9 августа 2018 18:02:06

Автор: antov

МІФОЛОГІЯ ПЛОДИ МОСКОВСЬКИХ ФАНТАЗІЙ ч.5

МІФОЛОГІЯ    ПЛОДИ МОСКОВСЬКИХ ФАНТАЗІЙ ч.5
МІФОЛОГІЯ    ПЛОДИ МОСКОВСЬКИХ ФАНТАЗІЙ ч.5
 

МІФОЛОГІЯ    ПЛОДИ МОСКОВСЬКИХ ФАНТАЗІЙ ч.5

(продовження історичної низки московських міфів)

 

Від брехеньок ніхто не вмирає,

Мабуть правда у тому все ж є.

Та чого все в душі завмирає

І брехня добру дружбу псує?

Та й довіра уся пропадає,

І симпатії більше нема.

Та і людяність якось зникає,

У стосунки приходить зима.

То чи варто людині брехати,

Краще правда, хоч може й гірка.

Треба совість і людяність мати,

І щоб правда, як сильна ріка…

             Надія Красоткіна

 

У попередніх публікаціях було зазначено, що московська історія ціла низка брехливих міфах, які не тільки подекуди викривлені, а часто підмінені фантастичними вигадками, які аж ніяк не відповідають історичним фактам! Аргументи? А їх безліч, наведемо деякі:

·       У готського історика Йордана (якого дуже старанно обминають "творці московської історії") в його відомій всьому світові, окрім росіян, праці "Getica" 551 р.н.е. вказано: землі (які згодом, вже після монгольської навали, отримали назви, Московське князівство, Володимирське, Суздальське, Рязанське, тощо) це прадавні терена фінських племен: меря, мурома, мещера, весь та інші. Після ординських часів там змогли б з’явиться ще і татарські (тюркські) додатки з Поволжя. З якого такого боку вони могли стати руськими, орусечиними чи росіянами? На це науково, хоч як ґрунтовану відповідь знайти не можна!!! Вихід – один, назви Росія, росіяне поцуплені.

·       На якій підставі надумані були "великороси", "малороси", "білоруси", тощо… Такщо панове росіяне, якщо бажати бути чесними, вам доведеться визнати та довести «панові Путлерові, що всі ваші і давні, і сучасні вигадки про якусь "новоросію" і "руський мир" на Кавказі, Криму, Подністров’ї, України – не більш, як фейк та блеф»!

·       А як вам цитата Карла Маркса: «здивована Європа, на початку правління Івана ІІІ, ледь що знала про існування Московії, яка затиснута далеко, між литовцями Балтії і татарами Сибірського Тартару, була приголомшена раптовою появою на її східних кордонах величезної держави, сам султан Баязид, перед яким Європа тремтіла, вперше почув незрозумілу мову московіта». Дуже цікаве продовження «Неясно, яким же це чином, невідомому Івану ІІІ вдалося зробити такі велетенські справи? Чи був він героєм, схожим на Атилу чи Чингіза? Самі російські історики зображують його явним боягузом».

·       Великий мандрівник часів Людовика ІХ, Гійом де Рубук – гість хана Сартаха пише: «На півночі його володінь величезні ліси, в яких живуть два роди людей, а саме: Моксель, де не мають ніяких законів, справжні язичники. Міст не будуть, живуть гуртом в маленьких хатинах у лісі. Їх Володаря і більшість людей вбили Тевтони. Татари вели їх разом з собою на Тевтонів, мокселі надіються на тевтонів, що ті їх звільнять від рабства Татар... Якщо хто спить з дружиною іншого, той не журиться за це, вони не ревниві. Ще далі живуть меря, що чтуть Магомета на березі ріки Ітіль. Та перевершує своїми розмірами все, що я бачив! Тече з півночі з Великої Булгарії на південь де впадає в величезне озеро, що тягнеться на 4 місяці шляху. Тут дві річки, Танаїс і Ітіль, та відстоять один від одного на 10 денних переходів. Танаїс впадає в море Понта. На півдні великі гори, перед якими живуть черкеси і алани, які сповідують християнську віру та все ще борються проти татар».

·       «Феномен перетворення Московського князівства в Росію з якоїсь загадкової причини наполегливо вважають за краще не помічати. Між іншим, на самому початку цього шляху невелике лісове князівство навіть не володіло політичною незалежністю». Як могло відбутися перетворення баскаків у монархи найбільшої держави Європи, яка претендує на гегемонію і диктує свою волю сусідам… Відповідь одна: брехня, крадіжки, підступність, вбивства і віроломність (обміркуйте семантику цього слова "ламати віру"), чи не відповідь на те що відбувалося, спочатку зрада – баскаки, здирницто з братів князів, як не вдалось орда допоможе!

·       Багато сучасників і істориків тих часів (іноземців і власних констатували: «Він не відрізнявся ані відвагою, ані хоробрістю, зате вмів чудово користуватися обставинами. Прагнув надати своїй державі суворо самодержавний лад, придушити в ньому давні ознаки свободи, як політичної, так і приватної. Сила його влади переходила в азіатський деспотизм, що перетворює всіх підлеглих в боязких і безмовних рабів. Літописи більш не повідомляли про радах князя з боярами - всі рішення він приймав одноосібно. Його варварські страти розвивали в народі жорстокість і грубість, безмірна жадібність сприяла не збагаченню, а зубожінню краю».  

Якщо з нинішніх джерел чи укорінених поглядів знайдете інше, знайте перед вами брехня від претензій на гегемонію з метою відбілення перед сусідами та замилювання очей громадянам владою… До того ж, всі московські царі, аж до Петра І сплачували данину "своїм властелинам", останнім в цій низці був Кримський хан. Спалюючи Бахчисарай ще намагалися знайти і знищити ярлик у Кримського хана - "Шагін-Гірея", вже у XVIII сторіччі! Щось не зустріти у російських історичних підручниках цього факту. Може тому сучасні рашки у Криму та Московські хазяї – мовчать з цього приводу.

 «Достовірних даних про раннє дитинство Івана III не збереглося!» Подивиться на стародавню гравюру Івана ІІІ. Хіба це російська фізіономія. Звичайно це пуста формальність, а не наука, та будь який фізіономіст скаже, що русами тут не катить і буде прав, ще і стереотип поведінки описаний сучасниками підтвердить "погляд кинь, співай чи стой, може й цар, але не той"  Подекуди зустрічалися згадки, що він походить від татар, що були сусідами але володарями (швидше за все, він виховувався при дворі, але і норови всім відомі). Однак подальші події круто змінили долю спадкоємця престолу. 7.07.1445 року військо великого князя Василя II зазнало нищівної поразки від потужного війська під командуванням татарських царевичів Мамутяка і Якуба (синів хана Улу-Мухаммеда). Поранений князь потрапив в полон, а влада в державі тимчасово перейшла до старшого в роду нащадків Івана Калити — князю Дмитру Шемяке. Багато перекручень привели до зростання плутанини в князівстві, ситуацію посилив пожежа в Москві. Факт що баскак Іоан ІІІ, отримав ярлик на княжіння, цілуючи чоботи хана Золотої Орди відомий. З 1497 р. гербом держави став візантійський герб - двоголовий орел. Але тут навмисно приховано той факт що цей двоголовий орел, задовго до цього від Візантії дарован монгольському Богдиханові разом з титулом "василевс" та ще пурпурною мантією. Двоголовий орел був поширеним символом у татар Золотій Орді під час розширення їх володінь. Зображення двоголового орла почали карбуватися на мідних монетах часів Узбек-хана та Джанібека (1313—1357). Пишний церемоніал коронації онуку Івана III, а не йому в 1498 р. вперше). Змінилася титулатура - "великий князь всея Русі", самодержець. Взагалі то вважати, його, та і надалі всіх нащадків до Іоанна IV і далі не можна було царями. Бо заперечень цьому фактові дуже багато, є ціла низка обставин… «Політика Івана ІІІ і послідовників, аж до політики сучасної (пострадянської) московської імперії є не просто схожими, а й тотожніми…» [34]. Навіть Кара-мурза, відомий нам як Карамзін у своїй праці [35] писав «історія, кажуть, сповнена брехні»

«Московія за Івана ІІІ залишилася жорстоким завойовником сусідів [34]», а не збирачем земель, а якщо і збирачем то не своїх, а якщо і своїх, то не руських бо Русь не там, а якщо вважати, названі потім Росією землі Руссю, то прав на ці землі збирачі не мали. Як би там не було, то відбирали ті землі за допомогою татар, і хоч князі порою і були родичами та навіть братами, звались вони там: злодіями, завойовниками, грабіжниками, татями чи бусурманами. І вся історія була покритими цими кривавими словами та битвами «де кров текла ріками». Тим хто вважає наведене за перебільшення знову наведу К.Маркса «Політика Росії незмінна… підкорити світ і правити в ньому – є і буде незмінною, а панславізм лише одна з форм, за    якими або кров, або брехня і загарбництво».

Особливості княжіння Іоана ІІІ, і далі до Іоанна IV, буде викладено далі.

(продовження буде)

ДЖЕРЕЛА:

32.  «Історія Росії до кінця XVII століття»,

33.  «Інтегральний тероризм Московії», http://vgolos.com.ua/blogs/

34.  «Країна Моксель, або Московія» кн.1, В. Білінський

35.  «Історія держави Російської» Н.Карамзін

36.  «История России с древнейших времен.» С. Соловьев.

37.  «Курс російської історії» С.Соловйов

38.  «Історія російская» В.Татіщев

 

МІФОЛОГІЯ    ПЛОДИ МОСКОВСЬКИХ ФАНТАЗІЙ ч.5
МІФОЛОГІЯ    ПЛОДИ МОСКОВСЬКИХ ФАНТАЗІЙ ч.5
МІФОЛОГІЯ    ПЛОДИ МОСКОВСЬКИХ ФАНТАЗІЙ ч.5

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 705
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +9
Всего комментариев: 4, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал.
23:58 09/08/18
Від душі щиро дякую, вельмишановна Білочка Білкина!
14:30 10/08/18
Рекомендует этот материал.
09:09 10/08/18
Дяую, пане Єігене, чи то справжній, чи його клон!?!
14:33 10/08/18

Live

18 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

21 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

34 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

43 мин. назад

Джо Сондерс комментирует материал Большая приватизация: еще ничего не продали, а "схемы" уже наладили

48 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

viktor trigub пишет рецензию на публикацию Про зірвані провокації спецслужб бойовиків та наклепника Гриценка

1 час. назад

viktor trigub публикует статью Власниця сільського генделика очолила символічний музей?!

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Перундень

2 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Первый снег рукой скупой нам брошен

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Перундень

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

18 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Перундень

18 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Перундень

18 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Перундень

18 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

19 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

19 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

19 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень