О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

История  12 июля 2018 19:27:41

Автор: antov

ЗРОСІЙЩЕНІ МІФИ СТОЛІТЬ

ЗРОСІЙЩЕНІ МІФИ СТОЛІТЬ
ЗРОСІЙЩЕНІ МІФИ СТОЛІТЬ
 

ЗРОСІЙЩЕНІ МІФИ СТОЛІТЬ

біч божий

Ніхто!  Ніколи!  В тій Росії …

Не знав де ноші та її носії!!!

        Офейсбучений  розумник!

Наведені далі тексти, з’явилися в результаті ХВ-ївських і інших виступів, поміток, публікацій автора, і інших дослідів, з яких стає ясно: справжня російська і українська історії, ретельно перероблені (більш ніж суттєво) неодноразовими правками російських  нукерів та манкуртів біля історії, з якими боровся ще М.Ломоносов, а першоджерела знищені німцями з РАН. Достеменної правди зараз майже неможливо дістатися, лишаються тільки надії в майбутньому, ретельними перевірками на сумісність з багатьма джерелами та зіставленням з іншомовними працями наблизити прийняті факти до справжніх подій.

Дещо можна висловити і зараз!

Можна впевнено стверджувати, що сучасні так звані "історичні факти" в багатьох випадках насправді є лише навмисно розроблені в Московії, як підґрунтя своєї величі, та виправдання агресивних дій по відношенню до всіх, хто здавен населяв терени величезного простору Російської імперії. Це починаючи з часів отого падіння Давньої Київської Русі під монголоїдними ордами Чингізхана і виникнення Московського улусу Золотої Орди, вже за часів нащадків хана Батия:

Перший міф старанно надуманий, за часів Івана ІІІ, він стосується походження Москви і Московських князів! Цей міф пов’язує Москву і право на княжіння на теренах: від подунав’я на заході до Волги на сході і Чорного моря на півдні до Балтії на півночі, тобто на яких поширювався вплив Київської Русі до нашествія Ченгізідів і Батия:

·       Незважаючи на феодальну роздрібненість Київської Русі, цей простір вважався київськими землями, та зовсім ніякими не московськими (московітів і Москви на час вторгнення Чингізхана ще і не було), перебували давньоруські народи русичі: кияне, галичани, волиняни, сіверяне, подоляне, кривичі тощо, слов'яне та і окрім них, половці, печенеги, болгари, балти, ерзя, мордва, тощо, г.ч. тюркські і фіно-угорські племенні об’єднання, серед яких, аніяких великоросів, московітів, росіян, ще навіть у проектах та згадках не було. Всі такі виникли, як (якщо і погодитись) вже суттєво пізніше під впливом Золотої Орди….

·       Велике монгольське племенне об’єднання «Монголин Езент Гурен», кому надалі судилося стати самою великою державою в світі, то і Британське об’єднання націй до рахунку не йде (це не держава, і не суцільна територія) об’єднана військовою силою, виникла у 1206 році, населенням (на ті часи) більше 100млн, площа 24млн. кв.км. А Королівство Данила Галицького, найбільш потужне, відокремилося від Києвського князівства  у 1097 році. Хоч для Європі вони були потужні, та з монголами тягатися не могли.

·       Не всім відомі такі факти історії, що і монгольська навала на Київські князівства відбувалася в декілька етапів з яких перші походи до Європу були спрямовані проти половців, кипчаків та нагаїв, де східна частина племінного об’єднання яких, була переважно кочова, та західне племенне обєднення входило до союзників Київських князівств. Завойовували ці князівства поетапно. У 1222 році ченгізіди - Джебе і Судебей вторглися на Кавказ, і завоювали Грузію. Зіштовхнулися з військом половців, косогів та черкесів запросили у тих миру. Далі, слідуючи заповітам Ченгізхана, вони підкупили вожаків деяких кочових племен, підступно вдарили по союзникам половців і кримчанам, захопивши південне лівобережжя Дніпра та Крим. Половецький хан Котян звернувся до Мстислава Удатного (Удалого) за допомогою. Князь зібрав дружини Галицького, Волинського, Чернігівського, Київського та Смоленського князівств і рештки половців та спланував дати бій монголам, які залучили за раніше данними обов’язками, бродників, кипчаків та нагаїв.   

·       Битва на річці Калка 1223 сталася після втрати монголами тисячного ар’єграду, який заманив русичів у пастку, в яку потрапили кияне, чернігівці і смоляне! Половці втікли. Монголи зрозуміли нескоординованість і терміново розвинули наступ на нез’єднані дружини, що далі вирішило їх перемогу.  Поразка була визначена зрадою бродників та неузгодженістю дій русичів та половців.

·       У російських істориків майже випав той факт, ті монголи весь час між 1223 і 1238 роком готували повне підкорення Київської Русі, бо за завітами Ченгізхана планували повне підкорення світу "дійти до останнього моря". Після поразки Мстислава відбувалася підготовка до завоювання Київської Русі і всієї Європи – а для цього "знову за завітами" готувати послаблення ворога та ще залучення сусідів до спільної боротьби. Таким чином, "виховання зрадників", як і залученняя до свого війська тих, хто вже був переможеним і склав клятву вірності, як оті "татари", були складовими наступних перемог!

·       Слід тільки дивуватися, яким чином Московія та Москва, Олександр Невський і Юрій Довгорукий разом опинилися опинилися в одній брехливій зросійщеній історії про початок ординської навали. Історія настільки була десяткі разів перебрехана, що зараз, відновити справжню, потрібні потужні досліди і багаторічна праця. Бо насправді Москва та Московія були засновані на два з половиною сторіччя пізніше та після монгольської навали на наші землі.

·       Сталася Москва після того, як монгольські правителі після багатьох років ставили вже не своїх баскаків,  а тих, з числа їми  підкорених, збирати щорічну данину, спочатку перших підкорених Волжських болгар 1237, Князівства Рязані грудень 1237, Володиира 1238. Головне що усі події пов’язані з початком завоювання Русі, тим більш з ще неіснуючими чи то землями чи князями Московії! Засновники та правителі ніяк не збігаються ані в хронології часу, ані в подіях. Мабуть мав місце влаштований московітами "розрив часу, дат подій та тої історичної правди".

·       Вірити перебреханій історії поки що ніяк не можна, Московія на ті часи, Довгорукий, Невський – все це вигадки – кінці ніяк не в’яжуться. Як виникала Московія, чому брехуни вигадали собі свою вигадану і тисячі разів перероблену історію і як з нічого стали "великоросами" в наступних публікаціях. Вибачте мої шановні читачі затримки, але працювати в перебреханих джерелах, в умовах знищеної інформації, та величезної кількості фальшованих фактів, літописів, вигаданого, надзвичайно важко.  

Необхідна зміна поколінь «від вигаданою радянщиною історії» до «критичних та по справжньому  правдивих» фахівців. Миттєво це відбутися не може. Дуже багато роботи, перевірка за новітніми зараз методами та новим науковим контролем в інформаційному просторі!

(далі буде)

 

ДЖЕРЕЛА:

 

10    «Як Московія привласнила історію Київської Русі», Я.Дашкевич, К. «Тампора», 2011

11   «Олександр "Невський". Як з монстра зробити героя», П.Правий, http://www.jimagazine.lviv.ua/2016/

12   «За что Михаил Ломоносов был приговорен к смертной казни?», 29.11.12 ,

13    «Крізь Пітьму Тисячоліть» Микола Руденко.

ЗРОСІЙЩЕНІ МІФИ СТОЛІТЬ
ЗРОСІЙЩЕНІ МІФИ СТОЛІТЬ
ЗРОСІЙЩЕНІ МІФИ СТОЛІТЬ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 400
Отредактировано: 15-07-2018 [17:07]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 3, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

13:24 15/07/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Стаття актальна, цікаві нові факти і критичні оцінки автора. Тексту бракує серйозної стилистичної і граматичної обробки. Тема залишається актуальною.

Комментарии

Рекомендует этот материал.
10:47 15/07/18
Рекомендует этот материал. Почему? Цікава актуальна авторська розробка складної історичної тематики.
13:26 15/07/18

Від всієї душі щиро дякую, вельмишановний пане Хоміакліте, за Увагу, Рецензію та Рекомендацію! Нарешті зараз виправив помилки, бо за тими клонами і бажання не було!

18:02 15/07/18

Live

12 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Захурделив...

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

1 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

3 час. назад

antov рекомендует материал БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

3 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

4 час. назад

antov рекомендует материал БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

4 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

4 час. назад

antov публикует статью ХТО МАЛЮЄ РЕЙТИНГИ?

13 час. назад

Вікторія Івченко рекомендует материал ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

13 час. назад

Вікторія Івченко пишет рецензию на публикацию ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

14 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

15 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Садюга

16 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Листопад

16 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Листопад

17 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Захурделив...

17 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

17 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

17 час. назад

Наша Версия публикует новость Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!