О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Мир политики  10 июля 2018 18:32:36

Українсько-польський діалог в московському контексті

Спостерігаючи за українсько-польським діалогом щодо подій 70-річної давності - який особливо загострився після московської ліквідації під Смоленськом патріотичної верхівки польського суспільства в 2010 році, неможливо, як на мою скромну думку, не дивуватися, як усіма його учасниками ретельно при цьому виноситься за дужки даного діалогу контекст цих подій, разом з усіма відгалуженнями того московського контексту внутрі цих подій.

Цей помічений 17 років тому тільки найбільш передовими користувачами інтернету діалог відбувся в інтернеті в групі новин ukr.politics. І хоч його предметом були події ~70-річної давності на українській землі, однак актуальність його теми, і то а чи не усіх її аспектів, з того часу явно зросла, хоч наведені "фермером" цифри коректуються в бік зменшення навіть польською стороною.

Було: Браво! Чародеев! Date: 7 травня 2001 р. 21:57
"Farmers of Ukraine" <[email protected]>
wrote in message news:[email protected]
> Від рук бандеровських структур - батальйонів "Нахтігаль", "Роланд",
> Української допоміжної поліції, т.зв. Української повстанської армії,
> полків дивізії "СС-Галичина", пали жертвами 120.000 мирних поляків, як
> мінімум 40000 українців, невстановлене число євреїв. Всіх їх замучили зі
> звіриною жорстокістю. [...]

Коли додати наведені "фермером" числа, то усього дістанемо 160тис. жертв. Це за період діяльності названих ним же бандерівських структур, приблизно 1943-1953, тобто за 10 років.

Голодомор 1946-1947 роки входять у той період. Якраз у ці роки на схід від Збруча ним було убито 1500000 українських селян. Майже в 10 раз більша цифра за майже в 10 раз менший період часу. Тобто інтенсивність смертей (коли так можна висловитися) була майже у 100 разів вищою. Цифра 1500000 узята з шкільного підручника.

Однак убивства на схід від Збруча чомусь не викликають такого великого обурення у шановного "фермера", як убивства на захід від цієї річечки. Більше того, він їх взагалі не помічає, хоч перекос смертей на схід бачимо просто таки величезний. У чому ж річ? Спробуємо трішки розібратися.

Десь нещодавно в одному із своїх дописів "фермер" писав, що його папка приймав участь у боротьбі проти бандерівців, а котрийсь з недалеких родичів навіть і загинув при цьому.

А скільки "фермерів" постраждало, я вже не кажу - загинуло при убиванні безборонних селян на схід від Збруча? Ви угадали, жодного. Тобто на сході "фермери" спокійно собі, з комфортом, без усякого ризику для здоров'я, убили жахливим за жорстокістю методом принаймні півтора мільйона українських селян, головним чином їхніх дітей.

Зовсім інше діло на заході було, на жаль для "фермерів". За добре відпрацьованою в 1933 році технологією вбивства, перш за все треба було організувати в кожному селі ячейки "своїх сільських", які вже добре знали, де що в кого лежить, де шукати, щоб забрати усе до зернини, до крихти. Але здавалось так добре відлагоджена система зазбоїла, застопорилась, забуксувала та й застрягла зовсім. І все через тих клятих бандерівців. Зі страху перед ними потенційні "свої сільські" не записувалися ніяк в ячейки. Голови сільрад не підписували людей на вивіз. І т.д. і т.п. А котрі таке починали робити, дуже скоро починали мати справу з бандерівцями. Словом, у той час, як на сході України "Farmers of Ukraine" збирали багаті врожаї трупів спухлих з голоду українців, а зерно, забране у них, гноїлося під посиленою охороною "фермерів" (вільних, як Farmers of Ukraine, чи невільних, як більшість), на заході бандерівці не давали цього робити. Шановний  "фермер" недонапився української крові саме якраз на заході України. Хіба можливо коли таке пробачити бандерівцям? Звісно, ні. А на сході все в порядку, гляньте, як Farmers of Ukraine задоволені.

Зараз, прикриваючись шкурою убитого ними українського селянина, Farmers of Ukraine намагаються говорити від його імені, у той час як в усі боки з-за прикриття стирчать закривавлені московські ікла.

І Farmers of Ukraine тепер сподіваються, що, розділивши Україну, позбудуться духу тих, хто чомусь ну не хотіли тихесенько віддавати свої життя, а замість того брали та й сопротівлялися "фермерам", від чого ті "фермери" не тільки сильно нервувалися, а й навіть фізично бувало потерпали. Так от, позбувшись небезпечної бацили - ідеї опору вбивцям, можна буде собі з комфортом убивати українців, служа вєлікой московской ідєє, топтатися по їх людській гідності, заставляючи ховатися із своєю мовою по кутках, користуючись на людях тільки язиком.

Однак часи трохи помінялися. Захід і схід, деколи виглядає так, буквально міняються місцями. Наприклад, вперше довелось мені почути слова про те, що Україна повинна бути самостійною, що для мене було справжнім відкриттям у той час, це було на початку 80-х, від уродженця східної України, який кілька років провів у російській глубинці і жодного разу не бував на заході України. І дійшов до такого висновку він виключно за допомогою власного розуму та здорового глузду. І то в умовах, коли "фермерські" міркування у той час були не просто панівною ідеологією, а єдино доступною інформацією взагалі.

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1436
delete
Олександр Франчук
Олександр Франчук, Львов, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 32, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Пане Франчук, Ви підняли дуже важливу для кожного українця ( наголошую українця,а не манкурта ) тему. Шкода,що і у Вас вона вийшла якоюсь зім"ятою і не висвітленою до кінця. Можливо Ви розумієте про пишете, але я певен,що більшість не осідченного в цих питаннях люду, що читає чи пише на ХВ , мабуть, не зрозуміє про що йде мова.
Чому я пишу " і у Вас", ? А справа в тому,що наш шоколадний магнат, який бавиться у політику, як примхливе дитя у піджмурки, не просто обережно, а я би сказав, ВІДЧЕПНО щось там пробурмотів про необхідність віддати цю тему на розсуд науковцям!
Чиїм? І це тоді,як поляк зухвало з почуттям хазяїна Волині відвідує пам"ятники залиблим полякам на нашій землі і промовляє запальні промови , сповненні жалю та туги за втраченою імперією на теренах України.
Дивує що ні Ви , ні Однотуровий жодним словом не згадали Бойків, яким силою вигнали із власних земель. А під час цього геноциду народу зарізали та застрілили дуже багато народу.
Мовчать всі , що саме Ерік Кох - гауляйтер земель наших , являючись агентом НКВД , організував різанину українців поляками. А знущання поляків над українцями тривало не одне десятиліття ( я про Західні землі Русі)і відповідь націоналістів була тотожною діяльності Армії Крайовій. Я умисне не пишу УПА , бо тут потрібно буде згадати Бандеру, який сидів всю війну в тюрмі, а керували галицьким УПА зовсім інші люди і згадати Боровця, як основоположника УПА з 1940 р. і багато чого, що не красить наш націоналістияний рух взагалі.
На тлі цих фактів взагалі не зрозуміло чому поляки , які ховали Коха аж до його смерті, демонізують Бандеру, який сидів в тюрмі?
А ми всі мовчимо...
Багато чого замовчується , як і сам початок 2-ї Світової в 1938 році (а не 39) поляками, мовчать всі і про знущання поляків над німцями того часу і т.д.
Ви мене пробачте, пане Франчук, але я хотів би почитати від Вас хоча б короткий , але справедливий екскурс причин,що послугували детонатором початку відповіді наших націоналістів на злочини поляків.
08:11 11/07/18
Рекомендует этот материал.
08:12 11/07/18
Звичайно що займатись історичними дослідженнями мають науковці, про що дуже точно висловився Президент України, якого московські холопи, відверті і під прикриттям, саме за це - і за все те, що він робить для українського народу, в Україні і поза нею, просто таки утробно ненавидять.
І намагатись говорити про що завгодно, аби тільки не про влаштований після війни московською бандою убивць на українській землі суперпоказовий голодомор 1946-47, про який власне йдеться в даній статті, це знов таки дуже відмінна риса московських холуїв.
Про московське ж вбивство 2010 верхівки польського суспільства під Смоленськом, про що згадується в статті, московським холопам теж приказано не згадувати.
Всим цим московським вимогам, як бачимо, повністю відповідає розлогий допис шановного Родослава Корченюка.
Ну а намагатись загострити усіма наявними московськими засобами стосунки українців і поляків, посіяти ненависть між ними - це ну просто найперший обов'язок кожного московського холопа, присутнього тут на українській землі.
Але може я щось пропустив? І шановний Родослав Корченюк мене поправить?
21:36 12/07/18
Это наш украинский поезерватив так много делает для народа. С утра до вечера ворует, ворует и еще раз ворует. А страна цветет и пахнет. Наш през сделал украинский народ самым счастливым в самой коррупционной стране европы с самымт низкими зарплатами и пенсиями . Он провел иммитацию самых современных реформ во всем мире. Скоро будем пожинать медицинскую реформу неуча Супрун. Желаю вам быть первой жертвой лучшей в мире супруновской реформы. Вы не со Львовп, вы с фабрики рошен. И плевать нам на вашего рошеноского презерватива. Его время, слава Богу заканчивпется.
23:15 12/07/18
Пора рошеновский задолищ бежать на фаблику лизать шоколадный петушок, набираться сил и писать очередной рошеноский темник.
23:18 12/07/18
На фабрику нізя! Там зараз саме розбираюсь свиней, що заразили свинячим грипом.
Таких людей ,як шанований Франчук, берегти потрібно на майбутнє.адже звідки Порошенко буде знати хто із нас є агентом Кремля?
А так Франчук зі Львову дивись і підкаже адже:

"Звичайно що займатись історичними дослідженнями мають науковці, про що дуже точно висловився Президент України, якого московські холопи, відверті і під прикриттям, саме за це - і за все те, що він робить для українського народу, в Україні і поза нею, просто таки утробно ненавидять."

І поки , ми холопи московські, утробно ненавидимо УКРАЇНЦЯ Порошенка, наш Гарант щасливого майбутнього і вже рехвормованого житія , дручив науковцям переконати ляхів ( ой вибачте, друзів-поляків ) обійняти кожног українця , мов брата!
23:50 12/07/18
Та ні, пане Франчук зі Львову. Виправляти не стану, бо виправити криве дерево не можливо.
З кожним Вашим словом згодний. Я глибоко законсперований агент Кремля отримав завдання не лише писати, що вельмишанований Президент України є насправді Однотуровим злодієм, що збільшим власні статки за час царювання в 7 разів, але маю обов"язково посварити українців і поляків між собою. Саме тому я підмовив Дуду і весь Сейм прийняти "антибандерівський " закон, відмовитися від спільного з дуже шанованим всіма українцями власником Рошену вшанування безвинно убитих поляків на Волині, особисто прохав всіх поляків валити пам"ятники воїнам УПА на їхній території, оскверняти їхні могили, проводити антиукраїнські марші, просив обзивати українських заробітчан бидлом і "пся крев"ю" та й взагалі дуже прошу відновити за рахунок земель України велич Речі Посполитої і то негайно.
Мало того, скажу Вам , титанові думок політичних, дуже конфедиційно, що це саме я , агент Кремля, сприяв віддати Кремлеві наш Крим без жодного пострілу , особисто телефонував Гіркіну, щоб той зайшов в Донбас із 52 - ма головорізами , бо саме я, виконуючи завдання Кремля, підготував жителів Лугандонії до сепаратиських дій і йому залишилося лише зарахувати їх в ополченці. А далі саме я "стояв на шухері" поки Путін відкривав універмаги із сучасним обзброєнням в Донецьку та Луганську, щоб такі патріоти, як Ви, не поцупила якогось панцирника чи навіть "Града". Мало того це я особисто стріляв в той "Боїнг 777" і потім спирав на бєндєровцев і правосєков. ( Але про це нікому не скажіть, бо кремліська агентура є у Львові і я вимушений буду пустити Вас в ополонку чи покласти на рейки . Адже тепер Ви знаєте правду про мою підривну діяльність.)
І на останок я відкрию Вам велику таємницю і повідомлю, що я частенько зустрічаюсь з Путіним на конспіратівній квартирі у Кремлі( Там колись сам великий Сталін замочив свою дружину з кривого револьвера) і отримую від нього особисті завдання. Під однієї з таких зустрічей я умовив його розпочати проект " Новоросія"
А щоб такі довірливі істинні патріоти,як Ви мені вірили, то вирішили ми з Володею Путіним відправити мене добровольцем на Схід , де він особисто навмисне всадив у мене дві кулі із АКМ !
Запевнюю Вас, геній наш сучасної політичної філософії, що про мою діяльність за планами Кремля я лише Вам напишу і більше нікому.

Тож , закінчуючи писати цю шифровку, маю побажати Вам , щоб Ваша дружина бува не поцарапала Вам дорогої обліцовки на Вашій мармизі!
22:54 12/07/18
LOL LOL LOL best best best

Дозвольте мені, шановне панство, залишити собі у власному музеї вашу переписку.
Таких шедеврів ще не читав!
23:04 12/07/18
Одразу зауважу, шановний Родослав Корченюк, що Ваші легенди про минуле Вашої шановної персони мене хвилюють зовсім мало.

А от Ваші дії тут і зараз, вони свідчать про Вас дуже конкретно.

А про що ж вони свідчать, і що видно кожному, хто набереться терпіння читати Ваші тут простирадла?

Як відомо, московські холуї, які вслід за своїми московськими хазяями ненавидять українську владу і дуже хочуть її ліквідувати, поділяються на категорії.

Перша з них, це відверті московські посіпаки. Для них московський напад на Україну, це не напад, а громадянська війна, а Крим слід визнати що російський.

Друга категорія московських холуїв на українській землі працюють під прикриттям. Вони уникають говорити про Крим, про московську окупацію ОРДЛО, а також про інші незручні для їхніх московських хазяїв речі. Їхня задача, це оповідати байки про свої героїчні діяння, а вслід за цим повторяти - слово в слово - московські характеристики Порошенка, його команди і всього, що він робить.

Ця друга категорія поділяється на свідомих московських тролів, які прекрасно знають, що роблять, а можливо, і навіть скоріш за все сидять на московських зарплатах - і на (за міжнародною термінологією) на корисних ідіотів, які а чи то через залежність від відвертих московських холуїв, а чи то через свою кретинську тупість повторяють, вслід за своїми московськими авторитетами, все, що вони кажуть про сьогоднішню українську ненависну їм владу.

Так що Ви даремно так гонорово претендуєте на агента Кремля - Ви просто один з дрібних краників, через які московська інфоканалізація сифонить сюди на українську землю своє московське лайно. А щодо Вашого особистого різновиду, з наведених вище категорій, то обирайте для себе сам. І засвідчіть будь ласка про Ваш вибір сюди, адже таке може бути?
13:08 19/07/18
Родослав, цей унікум зареєструвався ще в 2007 році і як я міг жити всі ці роки ні разу не прочитати його творінь? LOL LOL
23:07 12/07/18
Та я , Петре, сам себе картаю, що раніше чомусь не звертав на цю неорлинарну людину уваги.
А ти бачиш,як він мене розкусив зразу. Мабуть він ясновидячий, бо побачив все до граміночки. Це ж треба зі Львова угледіти всі мої московські завдання!!!
Оце людина!
23:13 12/07/18
Может он через бинокль смотрел?
23:25 12/07/18
Ні! Він ,видко, на карти кидає в якоїсь мольфарки в горах, бо в біноколь не вгледиш таких тонкощів гри!
23:41 12/07/18
Не.Мольфарки это просто. Может Вуду?
23:54 12/07/18
Немає у Львові ніякої вуди. До мольфарів всі ходять!
00:17 13/07/18
А ти не казав йому, що ще в тому житті , виконуючи завдання Сталіна підбурив поляків в 1946 році вигнати бойків зі своїх земель і залишити їх без копійочки в Карпатах?
23:16 12/07/18
Ні! Але обов"язково напишу у слідуючій шифротелеграмі.
23:19 12/07/18
Родослав, ти хоча б не пиши як ти Кенеді грохнув за завданням Кремля, тому що гриф "Державна Таємниця" знімуть лише через сто років.
23:25 12/07/18
А шо кенеди тоже родлслав ? А я думала, что только часовню 15 века!
23:44 12/07/18
Он! А кто же еще мог так смело поступить?
Что не говори, а крыша Кремль это круто!
00:14 13/07/18
Да, везунчик Родослав. Иметь такую крышу. Наверное ни один дождь не берет. LOL
00:23 13/07/18
І всетаки протекло. Бачиш,як пан Франчук обмочив мене!
00:28 13/07/18
Это он завидует. Поэтому обмочив. LOL
00:32 13/07/18
З радості,що накінець виявив кремліську агентуру на ХВ !
00:39 13/07/18
Конечно!Резидента, ведущего подрывную работу на ХВ.
00:43 13/07/18
Родик, так у тебя связи в кремле? Что же ты так долго молчал?
23:27 12/07/18
Я ж не думав і не гадав,що мене так глибоко законсперованого агента Кремля візьме і так запросто розшифрує який сь Франчук зі Львову. Я думав,що вдастя таки аж до Львову з Путіним дійти. А тут бац і розкрили dknown
Але, якщо ти захочеш послужити великій ідеї руцкава міра, то я тебе з Вовою познайомлю для справи.
23:37 12/07/18
Обязательно.
23:42 12/07/18
Ну, тоді готуйся. Але ти маєш приготуватись так ,як готується справжня гоцулка. Зараз я тебе навчу:

Гуцулка!
Єно спіяли когути, газдиня зівнули,
Потєгнулись під перинов, гомбочку смикнули
Аж вилізли з сподні груди, мо на пів - пивниці!
( Файні в нас такі газдині, перець - молодиці)
.Засунула руку в поплан, торкнула пацірки
Та й друлила ногов газду так, ніби, в одвірки.
Наставила нишком писка й рахувати стала:
- Маю нині кулок з двайціть тонкого я сала,
По пєтнайціть кобаси товстої й худої
І капусти по ведерку простої й морської,
Підчеревини з десіток, десіть полядвиці
Ще й шійсь шматів сальцесону, рибин десь зо трийціть…
Штири зайці, п»єть сирників, є пляцки й рогалі
А горівки кіко вигнов? Аж скрикнула далі.
-Одинайціть ділеток. Розлив всі по склєнках,
Ледве вимовив із просоння, мов дитя в пеленках.
- Штири перекладанці, ведерко салату
Із печінки й олів»є, бо любить твій тато.
Пасок маю із пїтнайціть, сім струцлів, дві баби
Цвіклів є зо два ведерка. Піду на дараби….
- Ти ме дась нині поспати? Питає любаську
- Йой, а сіль купив рожеву, оту гімалайську ?
- Нє-а, де її купити? Не було у склепі!
Підірвалася гуцулка аж діл враз зарепав.
- Падоньку мій солоденький! Себе сі ославлю!
Скоро люде вже зберуться! Що на стіл поставлю?

Гомбочка - ґудзичок,
Пивниця -- комора,
Поплан - ковдра,
Пецірки – намистина
Ділетка – дерев»яна посудина для рідини
Дараби – плоти , якими переправляють ліс.


А коли підготуєшся, як гуцулка, ми разом із таким столом поїдемо до Вовіка в Кремляку і там, вже коли наш пан наїдяться від пуза , ми перейдемо до святої справи як побудувати руцкий мір у всьому світі.
Ти ж пам"ятаєш, як родич нашого ясновельможного Президента Лейба Давидович Бройнштен збирався організувати всесвітню революцію?
То чому ми , разом із нашим паном із Кремля, не можемо організувати всесвітній руцкій мір?
00:03 13/07/18

Live

1 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Тот,кто думает вверх взлетать...

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

4 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

5 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

13 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

15 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

15 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

15 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

15 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

16 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Запрещённые в СССР военные фото

16 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

16 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Ах, сколько дураков на свете этом

16 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.1

16 час. назад

Сергей Кувалда публикует статью Запрещённые в СССР военные фото

17 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ПУТИНСКИЕ ДО САМОГО СВЯТОГО «СОВЕТСКОГО НАРОДА» ДОБРАЛИСЬ, ГРАЖДАНЕ?

18 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Чому серед нас немає птиць...

18 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

18 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

18 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

20 час. назад

Наша Версия публикует статью Хто в Україні хазяїн таких «скромних» конячок контрабандного бізнесу як Гліб Липський?

21 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

22 час. назад

Александр Ткач комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

23 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Патриотичные коррупционеры налогового ада