О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  9 июня 2018 18:36:26

Автор: antov

«СЛІДИ ТОТАЛІТАРНОСТІ і ТІЛЬКИ ПШИК…»

«СЛІДИ ТОТАЛІТАРНОСТІ і ТІЛЬКИ ПШИК…»
«СЛІДИ ТОТАЛІТАРНОСТІ і ТІЛЬКИ ПШИК…»
 

«СЛІДИ ТОТАЛІТАРНОСТІ і ТІЛЬКИ ПШИК…»

(продовження)

ЙШЛИ ДО ДЕМОКРАТІЇ – ОПИНИЛИСЬ В ДИКТАТУРІ

Що ж отримали в результаті? А те що заклики позитивного характеру гласність, плюралізм, розкриття справжнього обличчя комуністичної моралі, негативної оцінки тої радянської імперії і історичних таємниць залишилися половинчастими… Ну ніяк не може бути надуманих химер – «соціалізму з людським обличчям», або якогось такого гібриду: «напівкапіталізм» з «напівкомунізмом», чи «напівімперія з напівволею»! Такого не існує і усі недостатньо продумані зміни, так і не змогли відбутися на практиці… Гібрид того, як раніше казали, «бульдога з носорогом» само-собою жити не зміг! Реанімувати зовсім нежиттєву істоту незважаючи на рекомендовані ліки, «шокову терапію», тощо, ніяк не вдавалося. Не сприяли цьому і протилежні руйнівні погляди. Одні тягнули до рідного болота комунізму, інші намагалися "втулити" незрілим молодим масам, що всі "зразу та одночасно" тільки-но забажали, практично нічого не роблячи "без напрягу та навчання" стали міліонерами. А це справжнє розбещення – діти не бажали навчатися, отримувати професію (ні вчені, ні ковалі з токарями – не потрібні). «Будемо купувати – будемо продавати» і прямим ходом у мільйонери…

Ось тут всіх дурнів разом і чекало розчарування. Спритні швидко зрозуміли свій шлях до збагачування… Грабуй тих мільйонерів, не питаючи де взяли, чи то навпаки, обіцяй захист від собі подобних (кришуванням назвали), помітьте російське походження бо не скажеш "дахування"! От і пішли "рекет", "відстегніть", "кашляй"… А все це прямо штовхало у так звану "тінь" – бо як брати кошти на "кришування", на "рекет", на масові побори так званим "розрішальникам": регістраторам, пожарним, ментам, податківцям….

Усім їм жити хотілося, на так звану "шару". Ось вам і основа покращення  життя неробам – перебудова особливо, так звана. Ця перебудова – ширма для прикриття цілої низки злочинів. Причому, як кажуть, рибка починає пропадати з голови. Бо там теж побільшому вирішили – раз так пішло, то чому нам "ніхто і ніщо"! А в кінцевому, у так званому "глобальному масштабі" з кого це брати? Та з народу – більше нема з кого!!! Ось тобі і перестройка, і так звана модернізація, це коли тягнуть всі, кожен у свій край, до себе… Як казав ще Остап Вишня «кум до себе, я до себе, гребемо». Як відомо, при цьому підході ефект «майже нульовий». Розтаскали країну по шматкам, кожен до своєї нори, що зміг, залежно від посади…. І обізвали це розтаскування приватизацією, зараз, про це більше говорять "прихватизацію". Суцільна фікція, неологізми, "розвод", "лохи", бо управлінські функції у кого? У неоновленої влади, не демонтованої правоохорони і не засуджених чи звільнених злочинців! Дуже часто, виробничі комплекси опинилися у лапах "бездарів" які не те щоб не знали, як їх модернізувати а взагалі не знали куди їх тулити, здавали на металолом, чи продавали за безцінь.

Такщо оздоровлення суспільства не відбулося, а от розбещення йшло та ще  повним ходом! "Якщо там можна, то чому нам заборона»! До того ж, активувалися всі прагнення до національного визволення, не без підстав, радянський інтернаціоналізм насправді виявився дутим. Головне, проти чого був спрямований національний спротив – це широкомасштабна брехня. Достатньо згадати оприлюднення потаємних протоколів пакту Молотова – Ріббентропа: «з’ясували, Сталін і Гітлер були союзниками протягом двох років, які передували нападу німецьких військ на СРСР» [1]. За публікацією пані Аккерман, наступне:

«Саме постать Сталіна правила замість царського режиму після революції, під час
війни і після неї. Вона ж в образі Путіна править і нинішньою Росією. Бо він абсолютний монарх, водночас ще і освічений і жорстокий, що відновлює консервативні звичаї та частками повертає права російській православній церкві»… Слід зауважити, що наведена цитата, чи то під впливом невідомого редактора, чи під корегуванням добрих людей декілька разів змінювалась при перекладі та коректурі. Мабуть несе комусь, ну справжній непокій…

«Здається, ніби втома та фаталізм опанували частину електорату в країні нібито  (статистично незначну), яка підтримує демократичні цінності»… Але як поглянути на протестні акції то цього не скажеш (це вже від автора цієї публікації). А це підтверджує вчергове, в Росії над ЗМІ існує тотальний контроль!    

Як Росія дійшла до цього? Щоб зрозуміти, треба повернутися назад і проаналізувати шлях російського суспільства від перебудови до наших днів.

«За доби Лєніна здійснили комуністичні революції в Німеччині та Угорщині, які були потоплені в крові, проте після ІІ світової, завоювань Сталіна та антиімперіалістичної і антиколоніальної боротьби всі посприяли формуванню «соціалістичного табору», яким диригував СРСР і який підтримували неприєднані країни» [3].  

«Але в 1989–1990 роках «соціалістичний табір» у Східній Європі розпався, немов картковий будиночок, а більшість країн на шляху розвитку обрали зрештою капіталістичну модель. Цей розпад блоку, сформованого навколо Москви, росіяни теж пережили як глибоке приниження. Надто образила їх «зрада» народів колишнього СРСР у мить його краху в грудні 1991-го: жодна совєтська республіка не хотіла пов’язати свою долю з Росією».

Що тут додати, як було так і вказано….

І насправді, після толітаризму люди на пострадянському просторі відчули «нечувану свободу, але свобода не синонім демократії». Як там не було, а дійсно «Єльцин і його Адміністрація не змогли збудувати демократичну державу, тобто правову державу з виразним поділом на гілки влади та ефективними інституціями. Отже, поворот до авторитарного режиму був, мабуть, неминучим». Я все ж таки не погодився на таку категоричність та і авторка далі пише: «Оточення Єльцина намагалося виробити для російського народу нову національну ідею. Але, попри численні публічні дискусії, сформулювати її було нелегко. І справді, як можна вірити в здатність нести всьому людству світло, якщо тільки-но стали, і то за мить, звичайною регіональною державою, яку не люблять її сусіди?» Що так то так! Світло людству можливо, хоча би після яких – неяких досягнень… Про Путіна та цей режим і мови нема….

Я би сказав… і покотилася Росія «в зад». А на тотальній брехні, світла не дочекаєшся….

Вибачте, шановні, та відчуваю необхідність перенесення закінчення…

(закінчення далі)

 

ДЖЕРЕЛА:

1     «Росія: до нового заледеніння?» Галина Аккерман УТ, 5.06.2018

2     «Іранська проблема, кінець дешевої нафти, Шредер на побігеньках..., Die Welt:, 2.06.2018

3     Девід Кремер: «Путін найбільше експортує корупцію, але це ми її імпортуємо»

 

«СЛІДИ ТОТАЛІТАРНОСТІ і ТІЛЬКИ ПШИК…»
«СЛІДИ ТОТАЛІТАРНОСТІ і ТІЛЬКИ ПШИК…»
«СЛІДИ ТОТАЛІТАРНОСТІ і ТІЛЬКИ ПШИК…»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1247
Отредактировано: 12-06-2018 [21:00]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +10
Всего комментариев: 54, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

14:13 10/06/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
5555
10:33 12/06/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Стаття відповідає усім вимогам професійної журналістики.Автор подає критичний аналіз наслідків псевдо демократичних перетворень на території бувшого СССР. Стаття допомагає активним громадянам боротися проти інтелектуальної втоми і політичного фаталізму.

Комментарии

Рекомендует этот материал.
20:33 09/06/18
Дякую, але куди справжеій Москаль подівся?
08:15 10/06/18
Мне нравится, когда авторы указывают не выдуманные имена. В январе был Геннадием Москалем, а вот настоящий фэйс. Что случилось на сайте за это время? Прозрел? Тогда поздравляю!
07:47 10/06/18
Мне тоже! Главное, что снят вопрос раз и навсегда. А мне лично нравится фамилия Пресман и имя Феликс тоже хорошее. Ну и зачем было скрывать так долго?
16:01 10/06/18
Пане Бароне! Не "єрничийте", чи мовою "не каламутьте воду", її чистої мало лишилося!!!
22:58 10/06/18
Вибачте шановний, чи ви не бачите повний клонарник на сайті, за виключенням рідкої меншини справжній авторів!!!
22:53 10/06/18
Boriwiter Petro Запорожье
Рекомендует этот материал.
21:21 09/06/18
Від душі щиро дякую, друже Петре!
08:20 10/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
19:19 10/06/18
Boriwiter Petro Запорожье
( закінчення далі) Не закінчення , а бажано продовження, бо дуже чудові публікації.


best best
21:23 09/06/18
Петро! Та майже нема ж кому читати....
08:22 10/06/18
Boriwiter Petro Запорожье
Читають, читають... Ыз задоволенням. Дурноватий Тракторист закидав сайт клонами, а так всі на місці, чекають коли модератор клони виб"є, як пацюків.
08:46 10/06/18
Та біда в тому, що читають по більшості клони...
23:02 10/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
Антов, ти спілкуєшся з моїм тролем. Будь уважним. Цей зареєструвався в квітні 2018 року, щоб збивати з пантелику саме тих авторів-патріотів, що працюють на цьому сайті.Івченко теж була спочатку купилася без мого розяснення.
19:24 10/06/18

 Бачу, друже Петре, бачу.... А поплутати, дійсно легко! 

23:05 10/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
best
18:12 11/06/18
Шан. п.Antov! Ви праві. Глобальні смотрящі за інфопростором забезпечили глобальне панування тут енергійних і жорстоких ворогів історичної й актуальної правди, свободи думки і слова. Але ж і у Христа було лише 12 апостолів, а не 120 тисяч.
Пишіть, поки є хоч декілька читачів, яким потрібна правдива і майстерно зроблена журналістика.Всього найкращого вам.
10:45 12/06/18
Дякую за теплі, обнадійливі слова...
06:25 13/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
Це троль. Майже точна копія мого, правда без привязки до місця. Коли цей троль був зареєстрований можете подивитися по даті реєстрації.А ось така реєстрація баз участі редакції сайту неможлива. Це доводить що цей сайт перестав бути українським де-факто.
19:22 10/06/18
Але ж, ім'я та прізвище переставлені... Треба трусити сайт, поки прокинуться! crazy crazy
23:08 10/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
dknown
18:12 11/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал.
22:48 09/06/18
Дуже дякую за Рекомендацію!
08:25 10/06/18
Антов не верь ему. Борывитер дома хранит в сундуке портрет всех царей, Троцкого, Канавича и Путина.
А теперь спроси зачем ему дома балалайка, два баяна, которые он порвал в 1975 на похоронах и коллекция косовороток ?
20:37 10/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
18:12 11/06/18
Сам ты троль.
В настоящего Борывитра дома хранится 259 тризубов, 150 флагов жовтоблакитних, 479 вышиванок.

А что у тебя ? Коза, пять кролей, 4 кастрированых кота и петух без перьв на шее.

Так кто из вас патриот?
20:32 10/06/18
Та не може бути! Таку кількість тримають, або в музеї, або у схроні (потай від пшеклентих москалів). Від нашого "справжнєго" можна не ховати!" LOL wow LOL
23:18 10/06/18
Дякую, вельмишановний друже, за справжню Рекомендацію!
23:10 10/06/18
Рекомендует этот материал. Почему? Мудро!

Ну ніяк не може бути надуманих химер – «соціалізму з людським обличчям», або якогось такого гібриду: «напівкапіталізм» з «напівкомунізмом», чи «напівімперія з напівволею»! Такого не існує і усі недостатньо продумані зміни, так і не змогли відбутися на практиці… Гібрид того, як раніше казали, «бульдога з носорогом» само-собою жити не зміг! Реанімувати зовсім нежиттєву істоту незважаючи на рекомендовані ліки, «шокову терапію», тощо, ніяк не вдавалося. Не сприяли цьому і протилежні руйнівні погляди. Одні тягнули до рідного болота комунізму, інші намагалися "втулити" незрілим молодим масам, що всі "зразу та одночасно" тільки-но забажали, практично нічого не роблячи "без напрягу та навчання" стали міліонерами. А це справжнє розбещення – діти не бажали навчатися, отримувати професію (ні вчені, ні ковалі з токарями – не потрібні). «Будемо купувати – будемо продавати» і прямим ходом у мільйонери…
07:50 10/06/18
Гречно дякую за Рекомендацію, вельмишановний пане Trevis Song, та за те що ви з такою позицією згодні!
23:29 10/06/18
Від всієї душі щиро дякую, вельмишановний Trevis Song!
08:37 10/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
Не спілкуйся з тролями, Будь уважним на цьому сайті.
19:25 10/06/18
Дякую друже за застерегу, їх дійсно багато...
23:31 10/06/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
18:13 11/06/18
Boriwiter Petro Запорожье
Пишіть. У Вас чудово виходить.
08:47 10/06/18
Намагатимусь, пане клоне...
23:35 10/06/18
Рекомендует этот материал.
09:45 10/06/18
Дякую!!!
23:35 10/06/18
Рекомендует этот материал. Почему? "Що тут додати, як було так і вказано…"
14:13 10/06/18
Ивченко, давно заборы не горели на Позняках?
15:59 10/06/18
....о заборах. Михаил Ножкин в 1961 году

Обожаю я природу,
Бережёт она здоровье,
Регулярно, по субботам,
Удираю в Подмосковье.
Чтобы в речке искупаться,
Чтоб облазить лес и горы,
Только к ним не подобраться,
Ведь кругом одни заборы!

Кирпичные, здоровые
заборы трёхметровые,
Досчатые, брусчатые,
почти километровые,
И нет дороги и пути,
И ни проехать, ни пройти,
Из за заборов, вот беда,
Природы не видать!

Зачем человеку заборы?
Заборы рождают споры,
Заборы мешают людям,
Когда ж мы ломать их будем?..

Знаю я одну семейку,
Спекулянты и ворюги,
Как они, прожить сумей ка,
Лучше всех живут в округе.
Две машины, дачи, клячи,
Три работника в придачу,
И цепных овчарок свора
Возле мощного забора.

Стоит забор внушительный,
стоит стеной могучею,
А по забору проволока
ржавая, колючая.
А за забором жить легко,
Там хлещут «птичье молоко»,
Там современное жульё
Буржуями живёт!

Зачем человеку заборы…

Наш начальник дядя важный,
Он чиновник по рожденью,
По призванью хрен бумажный,
И долдон по убежденью.
Он главнее нас, бесспорно,
И окладом много старше,
Восемнадцать телефонов,
И четыре секретарши!

Чинами да окладами
ужасно возгордился он,
Начальственным забором
от людей отгородился он,
Чиновный «царь», чиновный «бог»,
А все, кто ниже чином, плох,
Из за забора своего
Не видит никого!

Зачем человеку заборы…

Я влюбился, как мальчишка,
И впервые, и навеки,
Но её родные слишком
Уж смешные человеки.
Услыхав, что я рабочий,
Не видав меня ни разу,
Вдруг решили нашей дочке
Слесарь противопоказан!
У ней, мол, голубая кровь,
а у него, мол, красная,
Забором родословным
обнесли её, несчастную,
Как будто им наперекор
Нельзя махнуть через забор,
Как будто голубая кровь
Сильнее, чем любовь?..

Зачем человеку заборы…

Человек, к примеру, помер,
На тот свет переселился,
А на этом свете номер
Над могилой появился.
Водрузили крест огромный,
Но ещё чего то надо,
И железной, и бетонной
Обнесли его оградой!
Ограда не нужна ему,
ему рукой до рая,
Но родственнички прыткие
калитку запирают.
Он за решёткою лежит,
А ведь и так не убежит,
Опять вокруг него забор
Выходит, зря помер?!..

Зачем человеку заборы?
Заборы рождают споры,
Заборы мешают людям,
Когда ж мы ломать их будем?!..
1961 г.
20:07 10/06/18
Тревис, доброе время суток. Спасибо, что напомнили забытую, но так современную песню. Сейчас поищу в Интернете. Может быть найду в авторском исполнении. Когда-то я её слушал ещё на бобинном магнитофоне в ужасном качестве. С тех пор как-то подзабылся текст и совершенно не догадывался, что это песня Михаила Ножкина.
22:31 10/06/18
Дякуємо за такі забори!!!
23:41 10/06/18
Для бажаючих заслухати надаю посилання на Youtub:
https://www.youtube.com/watch?v=6PabBI8taOw....
09:17 11/06/18
А це, що за загрози? Не занадто?
23:40 10/06/18
Дякую, вельмишановна мила пані Вікторіє, за увагу, Рецензію та Рекомендацію!!!
23:38 10/06/18
Рекомендует этот материал. Почему? Цікава тема! Як на мене, то небезпека для суспільства полягає навіть не у зрощуванні "їжака з вужом". Прикладом гібридної економіки може слугувати сучасний континентальний Китай. Небезпека в тому, що суспільству нав"язується торашеська психологія. Тобто, можеш навіть не виробляти власний продукт, не розвивати економіку ( бо це розтянеться на роки) а бери товар, перепродуй, спекулюй і заробляй собі на життя.
Подивіться, Анатолій на сучасну архітектуру торгових центрів. Її немає! Будуються якісь споруди з алюмінію, заліза та скла, стіни обшиваються пластмасовою євровагонкою... І все щоб пришвидшити отримання спекулятивного прибутку. Можете собі уявити в якому стані все це буде через 100, навіть через 50 років?
Так само буде зі зламаною торгашами психологією наших нащадків.
22:24 10/06/18
Дякую, дорогий друже і висловлюю згоду!!!
23:44 10/06/18
Рекомендует этот материал.
19:25 11/06/18
Ти подивись, які химери!
Наврядчи є такі в житті...
Раніше такі, це піонери?
Зараз - в клони їх гати...
22:06 11/06/18
Рекомендует этот материал. Почему? Цікава, із чесною громадянською позицією, майстерно написана стаття.
10:57 12/06/18
Від всієї душі щиро дякую вам, вельмишановний пане Хомиаклите, за увагу, Рецензію
та Рекомендацію...
22:02 12/06/18

Live

31 сек. назад

Геннадий Гентус комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

1 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

3 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

5 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

7 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

8 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

12 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

13 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

15 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

16 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

17 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

18 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

19 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

19 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

20 мин. назад

Геннадий Гентус комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

21 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

25 мин. назад

Белка Белкина рекомендует материал Мабуть ніхто не знає досі

31 мин. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Російський шпигун в Службі зовнішньої розвідки України

32 мин. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Про що книга "Чужі скарби"

33 мин. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Якщо завтра дощі, якщо завтра потоп...

34 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Кіт і сороки ( байка для дітей)

49 мин. назад

Родослав Корченюк публикует статью Мабуть ніхто не знає досі