О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Мир политики  17 мая 2018 08:16:25

Автор: marshmelloy

Як депутат Харківської міської ради для своєї фірми отримала земельну ділянку комунальної власності і забула повідомити про конфлікт інтересів

Як вже повідомлялось проект  interes.shtab.net створено для виявлення конфлікту інтересів серед депутатів та посадовців місцевих органів влади у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

На сайті можна переглянути список фірм, які пов’язані із депутатами, чиновниками та їхніми родичами. Автоматичний аналізатор видає віконечко, куди можна завантажити цікавий вам документ, наприклад, стенограму сесії міської ради. Програма видасть перелік фірм, прізвища власників та рішення, які щодо них приймалися.

Зокрема, громадськими активістами було проаналізовано рішення 4 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 24.02.2016 №142/16. «Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд» та завантажено в автоматичний аналізатор.  За результатами автоматичної обробки інформації ми отримали інформацію про прийняття рішень, що стосуються підприємства, керівником якого є одна з депутаток Харківської міської ради Цветкова Ірина Юріївна

Зокрема, вказаним рішенням було вирішено надати товариству з обмеженою відповідальністю «КОСМЕЯ БОРДО» в оренду строком до 01.03.2021 року земельну ділянку площею, 0,0312 га (кадастровий номер 6310136600:15:002:0066), що належить територіальній громаді м. Харкова за рахунок земель житлової та громадської забудови (код КВЦПЗ 03.07) для експлуатації та обслуговування торгівельного комплексу по вул. Метробудівників, 3-Е (Київський район).

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань керівником підприємства з 06.02.2015 року   є ЦВЕТКОВА ІРИНА ЮРІЇВНА —

В подальшому на сайті Харківської міської ради було отримано протокол пленарного засідання 4 сесії Харківської міської ради

Дійсно вказане питання було відображено в протоколі сесії під номером 18

Ось так проходило голосування

Як ми бачимо депутатка Харківської міської ради Цветкова проголосувала «ЗА» виділення Товариству з обмеженою відповідальністю «КОСМЕЯ БОРДО», керівником якого вона являється  в оренду строком до 01.03.2021 року земельну ділянку площею, 0,0312 га (кадастровий номер 6310136600:15:002:0066), що належить територіальній громаді м. Харкова за рахунок земель житлової та громадської забудови (код КВЦПЗ 03.07) для експлуатації та обслуговування торгівельного комплексу по вул. Метробудівників, 3-Е (Київський район).

Депутатка Цветкова відповідно до вимог п.п. б) п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб’єктом, на якого поширюється дія цього Закону. Цим же Законом визначено, що реальний конфлікт інтересів — це суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Таким чином    в діях депутатки Харківської міської ради Цветкової Ірини Юріївни маються ознаки порушення п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України Про запобігання корупції, а саме: будучи депутатом Харківської міської ради  остання відповідно до Протоколу засідання сесії  не повідомила у встановлених законом випадках та порядку виконком і депутатів ради про наявність у неї реального конфлікту інтересів у своїй посадовій діяльності, за що передбачено відповідальність по ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, а також вчинила дії шляхом участі у прийнятті рішення в умовах виникнення реального конфлікту інтересів у своїй депутатській діяльності, за що передбачено відповідальність по ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

До речі,  ч. 2 ст. 172-7 КУпАП передбачає відповідальність за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів –у вигляді штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 – 6800 гривень).

ГО «Мережа антикорупційних центрів», Роман Шевченко

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 43
delete
marshmelloy, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Рекомендует этот материал.
19:57 17/05/18

Live

40 мин. назад

viktor trigub публикует статью Планетарний бас Анатолій Кочерга отримав звання Почесного професора НМАУ

...

1 час. назад

Влочега рекомендует материал Ректор НМАУ віддав премії студентам!

2 час. назад

Влочега рекомендует материал Реальнiсть....

2 час. назад

Влочега рекомендует материал Рiзноманiття осенi

2 час. назад

Влочега рекомендует материал Украiна i я.....

2 час. назад

Влочега рекомендует материал ВТОМЛЕНИЙ ДЕНЬ...

2 час. назад

Влочега рекомендует материал \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

...

4 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Мої передвиборчі обіцянки на уявних \"Біг-мордах\":

5 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

7 час. назад

viktor trigub публикует статью Ректор НМАУ віддав премії студентам!

...

18 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

19 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

22 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

1 дн. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

1 дн. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння