О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Благотворительность  15 апреля 2018 14:45:30

Автор: Наталия ПР

Аліна Палій і Лілія Галушко стали гостями благодійної екскурсії для дітей на Бананову ферму

Все фото Показать все 5 фото
Аліна Палій і Лілія Галушко стали гостями благодійної екскурсії для дітей на Бананову ферму Аліна Палій і Лілія Галушко стали гостями благодійної екскурсії для дітей на Бананову ферму Аліна Палій і Лілія Галушко стали гостями благодійної екскурсії для дітей на Бананову ферму Аліна Палій і Лілія Галушко стали гостями благодійної екскурсії для дітей на Бананову ферму

13 квітня 2018 року соціально незахищені діти Вишгородського району Київської області (с. Нові Петрівці, с. Старі Петрівці, с. Лютіж та м. Вишгород) відвідали Бананову ферму «У пошуках цитруса» в рамках благодійної акції, що організована громадською організацією «ЕД-Юніті».

 
 
Разом з дітьми ферму відвідали артисти компанії GUGA Entertainment Industry: співачка і композитор, ведуча світських заходів  Аліна Палій і співачка, телеведуча, володарка титулу "Miss Model of the World 2017" Лілія Галушко.
 
Цього дня з самого ранку на дітей чекав сюрприз. Зоряні гості приєдналися до акції, прибувши прямо в школу, і відразу ж почали особисто знайомитися з дітьми. Хтось із дітей відразу дізнався немало відому зірку шоу «Супермодель по-українськи», а також ведучу програми «Світські хроніки» Лілію Галушко. Дівчата одразу захотіли сфотографуватися з моделлю, а також дізнатися секрети, як стати успішною моделлю і виграти світовий титул.
 
Після прибуття на бананову ферму діти відразу ж здивувалися побаченим. Екскурсія по теплицях включала різні кліматичні зони: тропіки та субтропіки, де ростуть екзотичні для України фрукти: ананаси, папайя, банани, кавові і томатні кущі. Всього тут висаджено понад 50 сортів тропічних фруктів. Діти дізналися технології вирощування екзотичних фруктів на українській землі, а також секрети, за допомогою яких всі рослини пристосовані до українського клімату і ростуть в звичайних приміщеннях без особливих умов догляду.
 
Екскурсія була дуже цікавою, діти активно задавали питання екскурсоводам і ділилися один з одним враженнями. Особливо дітей вразив маленький вид банану, який називається «Супер Карлик». Висота рослини  всього 80 сантиметрів, а в природі він виростає до 3,5 м. Також дітям було цікаво дізнатися, що рідне місто Київ має власний сорт лимона  «Київський лимон», який виведений і вирощений тут.
 
Зоряні гості були вражені побаченим не менше за дітей. Співачка і композитор Аліна Палій вела активну дискусію з дітьми і весело згадувала уроки біології. Багато з дітей неодноразово чули пісні Аліни на популярних радіостанціях, тому їм було цікаво дізнатися про творчі плани співачки, зокрема, вони обговорили гастрольний тур по Україні і нові пісні, які Аліна готує для україномовного альбому. Після екскурсії Аліна роздала дітям листівки з автографами і побажаннями.
 
Громадська організація «ЕД-Юніті» дякує спонсорам і партнерам акції за допомогу в проведенні екскурсії.
 
Окрема подяка гостям акції  Аліні Палій та Лілії Галушко, а також компанії GUGA Entertainment Industry за небайдужість до українських дітей, що позбавлені батьківської любові та уваги. Кожен з нас може зробити цих дітей щасливішими, вважає Лілія Галушко: «Я вважаю, що до благодійності може долучитися кожен, тому що вона не завжди базується на фінансовій допомозі. Іноді досить подарувати добрі і позитивні емоції тим, хто цього потребує. Як в даному випадку. Тому я із задоволенням приєдналася до цієї акції».
 
Співачка Аліна Палій вважає, Україні потрібні такі благодійні акції, що дозволяють дітям вивчати історію і культуру у нешкільному форматі, тим самим розвивати в них любов і повагу до своєї рідної країни: «Я тішуся, що у нас в країні проводяться такі акції. Я вважаю, що кожна дитина повинна знати історію і культуру своєї країни, поважати своє коріння і народ, так вона зможе творити великі справи і будувати міцне і успішне власне майбутнє і майбутнє своєї країни».
Количество просмотров: 235
delete
Наталия ПР, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live

41 мин. назад

Влочега рекомендует материал ІВАН СІРКО І ОЛЕКСАНДР МАКЕДОНСЬКИЙ – НАЙКРАЩІ ПОЛКОВОДЦІ ВСІХ ЧАСІВ!

1 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Две дыры

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

2 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Песня про мамин рушник

2 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

2 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

2 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

2 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от