О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  22 марта 2018 18:06:53

Автор: antov

«ГІРШЕ НІЖ ЗАРАЗ НІКОЛИ НЕ БУЛО»

i img-1 img-2 

 «ГІРШЕ НІЖ ЗАРАЗ НІКОЛИ НЕ БУЛО»

ЧИ ТО В НАС, ЧИ ЦЕ НЕ В НАС?

«Жоден українець не повинен бути в полоні, але має відповідати тут, не    дивлячись на всі свої заслуги і статуси, перед українським Законом…

                                                                                  Юрій Луценко

           "Хуже чем теперь никогда не было" – як почуєш цю сакраментальну фразу, вважай  перед тобою архаїчний комуніст або нероба, який за все життя нічого корисного не робив. Шукав "легкого заробітку" стукач, наглядач, партком, виконком, "відповідальна" посада! Саме про цих казали "куди завгодно прослизне". Ті кому насправді життя надало найгірші іспити, може щось скажуть, але не злобно, чи зовсім промовчать! Перші, з великою вірогідністю, провокатори, шукаючі спільників. Не піддакуйте їм, не ведіться на їх коронні фрази! У них, придивіться, в роті чорно… Запитайте, розумника (а то самі себе), якого часу стосується? Може зараз гірше ніж під час голодомору? Чи під час І і ІІ світової! Всюди тоді і зараз рашки на Україну і всюди несли війну! Братовбивчу, криваву, нахабну, брехливу… В усі часи, в будь якій формі: локальній, тотальній, гібридній! Щодо "нас там нема", це "АТО", агресія? Питайте за це тих кого стосується: "олігархів", "сепарашек", "росіян-вояк", чи наших українців (на окупованій території, і поза ДНР’ією), кримчан і кримських татар, відповіді будуть різні бо стосуються до тих різним боком. Тих, що своїми очима бачили Ленінську Революцію нема, що відчули голодомор – одиниці, гулагівців трошки більше, що пережили радянщину теж порідшало, але вони (майже всі) повідали би вам де краще!

Звичайно «кут зору пов’язаний з положенням» і в геометричному і в соціальному сенсі!!!

Але, але це не означає, того ЩО ГІРШЕ НЕ БУЛО… І тільки мерзотник, брехун чи наш провокатор "суспільного значення" твердить РАНІШЕ БУЛО КРАЩЕ! За часів СРСР повсюди було чути, як "легко" та "гарно" жити, неначе поголовно "голосували одобрямс" і зараз тим у кого грошей багато вчать діточок за кордоном, самі там часто бувають, їздять вільно на відпочинок, але самі брехливі і падлючі довблядь для дурнів ТАМ ПАГАНО, там гірше ніж тут, а "бендери" погано живуть тому, що відокремилися в самостійники…

       Але, з таких ніхто не зізнається, що погано більшості українців та всій РФ-підлоті, що рашки, рашкотролі і сепарашки чесно жити не хочуть, і їм краще красти, краще славити "пуко-падлюку", служити "сатані" і отримувати подачки у хазяїв, а частку "свободного раба" віддавати своєму баскаку на користь "прокремлівського общака"…. А тут верещати – тут погано, це "самостійники" в усьому винні, не бачать як гарно у Брехостані – РФ-ії якщо перекласти….

      Ось і зважте де краще – у ярмі, чи на волі! Мене переконувати не слід, бо впевнено знаю: якби не імперський тиск, не кремлівська брехня, не організований вплив і промосковський грабіж і саботаж, ні януковці, савченки, рубани та інші власні падлюки приторочені до нас РФ, жили би ми у себе не гірше ніж на Заході!

           

ДЖЕРЕЛА:

1     «СБУ затримала Надію Савченко», ВВС, 22.03.2018.

2     «Купол ВРУ. Ідеальний теракт» В.Тригуб, ХВ, 11.03.2018.

3     «Надія Савченко: хто вона? Загадка не для слабонервних», Хоміакліт, ХВ, 21.03.2018.

4     «ЩО ДЕ І ХТО КОГО, НЕ ЗНАЮ ТА НЕ ЛІПИТЬ УСЕ НА ОДНОГО», antov, ХВ, 14.03.2018

5     «Демократія по-московськи», sheriff, ХВ, 8.03.2018

6     «Як ми створюємо інформаційні приводи», sheriff, ХВ, 8.03.2018

            img-3   img-4    img-5

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 7979
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +9
Всего комментариев: 18, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

20:53 22/03/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тема этой авторской статьи не слабо пересекается с темой статьи Вашего покорного слуги: "Должны строить… "Маємо будувати Україну…", вопрос: кто, какую и для кого?", см.: http://h.ua/story/442291/ . Там я, в частности, писал: "... кто же нынче является основным виновником в том, что мы так живем, а также в том, что на сегодня мы имеем лишь половину населения Украины, о чем, кстати, пишет и автор последней цитированной статьи: "Сейчас 14 миллионов крестьян — это примерно половина населения Украины…". Как известно, население Украины до возврата в гнилой капитализм составляло 52 млн. человек... МИНУС 24 МИЛЛИОНА!!! Это ли не геноцид украинского населения?!" (см.: http://nk.org.ua/ekonomika/na-pravah-skota-kak-ukrainskie-krestyane-prevratilis-v-batrakov-128497?utm_referrer=https://zen.yandex.com ).
Там же я давал ссылку на другую статью автора, точнее, на свою рецензию на ту его статью. Имеет смысл ее здесь привести полностью, ибо там автор врал о большевиках, а здесь у него вся вина возлагается на "рашки" (русских):
"Главным недостатком статьи нахожу то, что не верно названы основные виновники событий, о которых идет речь в статье. По мнению автора это - БОЛЬШЕВИКИ! Между тем, БОЛЬШЕВИКИ были разными! Уже давно не есть секретом, что в то время погоду в стране, в том числе в ПАРТИИ БОЛЬШЕВИКОВ, делали не русские, не украинцы (не будем перечислять всех остальных, ну, за исключением одних...), а евреи, в своем большинстве называемые в народе жидами! Это было не только в прошлом веке, увы, это есть и сейчас! И ныне эта небольшая прослойка населения Украины имеет большинство в Верховной Раде! Именно "благодаря" ее активной деятельности за последние четверть века население Украины снизилось официально на четверть, а неофициально есть серьезные исследования, что его нету уже ПОЛОВИНЫ! Более того, представители этого жидовского отребья в открытую заявляют о том, что в ближайшем будущем от украинцев должно остаться всего 10% от того количества, что было в конце прошлого века (при СССР), см.: "Население Украины не должно превышать 5 млн Игорь Беркут", https://www.youtube.com/watch?v=1g7nc-gvITI. Кто-то говорит, что верить Беркуту нельзя, но Беркут это, можно сказать, мелочь, главное читаем здесь: в Библии, в Ветхом Завете: "Гл. 20… п. 16. А в городах сих народов, которых Господь, Бог твой, дает тебе во владение, не оставляй в живых ни одной души", см. БИБЛИЯ, КИШИНЕВ - 1997 (из Пятой книги Моисеева "Второзаконие"). Ветхозаветные книги первоначально были написаны на еврейском языке. Ветхому Завету от рождения уже не одна тысяча лет. Ну, ладно, это еврейско-жидовское учение могло восприниматься как должное в средние века, ладно – в начале царствования капиталистической системы на Земле матушке, но в 21-ом веке исповедовать эти явно фашистские правила жизни… это кажется абсолютно неприемлемым! И тем не менее, этот фашизм доныне так и не осужден людьми! ... Более подробно мои мысли по этой проблеме изложены здесь: "Здесь играть, здесь не играть… нет, вопрос-то серьезный. Ч. 9 и Ч. 10", см.: http://h.ua/story/412071/, http://h.ua/story/412364/.
В завершение отмечу тот факт, который позволяет жидам скрываться при, казалось бы, полной ясности нашего бытия, а именно: ЗАПРЕТ НА УКАЗАНИЯ НАЦИОНАЛЬНОСТИ В НАШИХ ПАСПОРТАХ! В связи с чем разумно поднять вопрос об отмене того запрета, это во-первых, а во-вторых - восстановить справедливость в равенстве прав разных национальностей при избрании властных органов, где количество депутатов конкретной национальности должно соответствовать процентному соотношению национальностей в стране!"
И еще нахожу необходимым дать оценку последнему абзацу новой авторской статьи. Итак, цитата: "Ось і зважте де краще – у ярмі, чи на волі! Мене переконувати не слід, бо впевнено знаю: якби не імперський тиск, не кремлівська брехня, не організований вплив і промосковський грабіж і саботаж, ні януковці, савченки, рубани та інші власні падлюки приторочені до нас РФ, жили би ми у себе не гірше ніж на Заході!"
Так вот, для подавляющего большинства НИ ЯРМА не было раньше (в СССР), НИ ВОЛИ нет нынче для большинства! Лучше однозначно было РАНЬШЕ (во второй половине прошлого века). И еще, автор передергивает причину и следствие, когда упоминает возникновение таких, как Савченко и Рубан, это не наша жизнь стала следствием указанных лиц, а, наоборот, эти лица есть следствие такой нашей жизни!
09:09 23/03/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже актуальна стаття, написана живо і майстерно. Відповідає найвищим критеріям чесної журналістики. Грамотно і чітко висловлена авторська позиція. Стаття цікава і корисна, рекомендую викладачам суспільних наук.
11:48 23/03/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль 'Днепропетровск'
Стаття, дійсно, "на злобу дня". Наше нетерпляче суспільство, на мій погляд, занадто захоплене "самоїдством", бачачи в сучасних реаліях лише негатив, відкидаючи будь-які позитивні досігнення.

Так, наразі зараз не найкращі часи, але були і набагато гірші. І я вважаю, що такий стан речей - об'єктивна реальність. Наша країна, нажаль, тільки на початку становлення державності, доволі часто доводиться йти шляхом проб і помилок. Втрати тут неминучі.

Думка про те, що війна з Росією другоразрядний факт хибна. А війна ця йде на всіх фронтах, ідеологічному теж. Занадто часто наші люди, в патріотичності яких немає сумнівів, повторюють тези кремлівських пропагандистів щодо діючої влади. Так, вона далеко не ідеальна, але, перепрошую, а якою вона повинна бути, щоб задовольнити потреби всіх прошарків населення?
Хронічні пошуки "зради" навряд чи допоможе знайти відповідь на це питання.

Стаття добре форматована та структурована, викликає інтерес, корисна для читачів.

Комментарии

Тебе тут вихрещу - сліпий Жабон,
Щоб не воняло з рашкиних сторон!
19:06 22/03/18
Тут невеликий хрестик залишаю,
Був тут Жабон та згинув, знаю!
20:36 22/03/18
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
20:02 22/03/18
Від душі щиро дякую, вельмишановний Влочего!
20:32 22/03/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
20:17 22/03/18
Від душі щиро дякую, вельмишановний Геннаджію!
20:33 22/03/18
Від всієї душі щиро дякую, друже пане Геннадію за увагу, сказані слова та Рецензію!
12:34 23/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендує цей матеріал. Чому? Говорив мені один старий, коли я був молодим: Немає такої біди, за яку б більшої біди не було.
20:19 22/03/18
Щиро дякую, друже Петре, той старий був дуже мудрим!
05:46 23/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
15:53 23/03/18
Дебільні зірочки у пана Литвиненка,
Висвітлюють всю дур одномоментно!
І зміст Рецензії затверджує моторно,
Що вміє він писати в стилі "порно"!
21:18 22/03/18
Рекомендует этот материал.
21:37 22/03/18
Від всієї душі щиро дякую, вельмишановна мила Білочка Білкіна!!!
06:12 23/03/18
Від всієї душі щиро дякую, вельмишановна мила Білочка Білкина!
05:50 23/03/18
Рекомендует этот материал.
09:06 23/03/18
Щиро дякую за увагу, Рекомендацію і поміч!
12:39 23/03/18
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую. Одна із найкращих статей на тему порівняння сьогоднішнього і минулого суспільного стану в Україні, та й у всьому постсовецькому просторі.
09:11 23/03/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Дійсно, не рецензія, а провокація, яку воно носить від статті до статті.
12:02 23/03/18

Live

............

5 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Не найшвидший, але найстійкіший

5 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Лучше по-честному

...............

1 дн. назад

Kanareyka публикует статью Сбыть или не сбыть: судьба предприятий ОРДЛО

1 дн. назад

Алекс Скиталец публикует статью Поразмышлял о "томосе" в письме другу Сергею Лебедеву

......

1 дн. назад

Вікторія Івченко публикует статью ВЕЗУВІЙ НАРОДНОГО ГНІВУ

......