О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  11 марта 2018 10:40:17

Автор: viktor trigub

Купол ВРУ. Ідеальний теракт

Купол ВРУ. Ідеальний теракт Купол ВРУ. Ідеальний теракт Купол ВРУ. Ідеальний теракт Купол ВРУ. Ідеальний теракт

Це той рідкісний випадок, коли можна похвалити СБУ. Попри їх тотальну “неуважність” до різноманітної ворожої агентури, сепарів, кришування бізнесу і УПЦ ФСБ… Та і про зрадників з центрального апарату теж не будемо. Лише позитив!

Розкрили геніально спланований теракт! Судячи зі стилю, розроблений стратегами ГРУ МО РФ. І катастрофічними наслідками для України.

Збиралися завезти до Києва кілька важких мінометів, (і 4 міномети калібру 120мм, модифікованих у ДНР і 46 мін вже завезли!),  дочекатися коли у Верховній Раді зберуться Президент, Уряд, депутати, дипломати, преса… Одночасний залп по скляному куполу парламенту! Просто скло купола і люстра, всіх посічуть…

Якщо в зал залетить хоч одна міна за сотий калібр…

Хто був в АТО і бачив воронки і осколки – зрозуміють… Теоретично, терористи встигнуть зробити з десяток пострілів, щоб безпечно відійти до приїзду бравих арлов авакяна… І зникнуть. Погугліть про точність і далекобійність мінометів…

Україна одномоментно втрачає Президента, Уряд, Спікера, більшість депутатів ВРУ. Обезголовлена. Хаос. На що піде у тій ситуації Путін, можна лише здогадуватися. Мінімум – прорив до Криму. Хоча, можливий і найгірший варіант – широкомасштабний наступ і окупація всієї України… Тут вже сценарії блокбастерів Голівуду і приклад американського серіалу “Останній кандидат” (в Конгресі США вибух під час виступу президента…).

Я досить довго думав про перехоплення “конвою Рубана”, читав як захоплені так і скептичні коментарі, розуміючи, що в пресу виклали мінімальну інформацію. Тихо почав опитувати друзів з АТО та інших досвідчених людей.

Ризикну дати власну версію.

Спираючись на чисельну агентуру, спецслужби Росії переправляють до Києва кілька потужних мінометів. У тому числі з керованими мінами КМ-8 “Грань”. Поки що документально доведено поставку 4 мінометів і 46 мін. Інформація про “Грань” відсутня. Можливо її вже переправили, чи планували…

Міномет готується до бою за 2 хвилини. Обслуга – 5 чол. Калібр 120 мм. Скорострільність 12—15 пострілів/хв. Початкова швидкість міни 325 м/с. Прицільна дальність 480..7100 м. Максимальна дальність 9000 м (КМ-8).

Виконавців теракту, навідників, дуже зручно поселити просто на Печерську, замаскувавши під монахів Києво-Печерської Лаври, де і без того, практично відкрито, багато років діє резидентура ФСБ, як давно пише преса.

Міномети можна сховати на потужних катерах. У потрібний час катери пристануть до кількох островів на Дніпрі. Приціл, сигнал, залп. Хаос.

Або міномети розміщують у самосвалах з високими бортами. Скажімо, на Русанівських садах, Осокорках, Оболоні… Де вистачить фантазії…

Скорострільність 12—15 пострілів/хв. Перехопили 46 мін. Навіть уявляти, що станеться після тих залпів з урядовим кварталом, АП, не хочеться. Змете чисельних пішоходів, автівки, тролейбуси… Пожежі, кров, руїни…

За інформацією голови СБУ, затриманий організував вивезення з окупованої території великої партії вогнепальної зброї та інших засобів ураження.

У мікроавтобусі Мерседес “Спринтер” Рубан віз:

– 5 автоматів Калашникова АК-74;
– 3 автомати Калашникова АКС-74У;
– 1 автомат Калашникова АК-47;
– 2 ручних кулемети Калашникова;
– 2 пістолети Макарова калібру 9 мм без маркування, з магазинами, виробництва РФ;
– 4 пристрої для безшумної стрільби виробництва РФ;
– 46 одиниць 120мм мін із вкрученими підривачами М12, вишибними патронами та додатковими пороховими зарядами;
– 6 мін осколкової дії МОН-50 виробництва РФ;
– 6 мін калібру 62 мм з вкрученими реактивними двигунами до протитанкового гранатомета РПГ-7В та підривачами М6;
– 12 порохових вишибних зарядів до пострілів ручного протитанкового гранатомету РПГ-7;
– 2 протитанкових гранатомети РПГ-22;
– 6 пострілів до протитанкового гранатомету РПГ-7;
– 20 гранат Ф-1 і 20 запалів до них;
– 20 гранат РГД-5 і 20 запалів до них;
– 28 гранат для підствольного гранатомету ВОГ-25;
– предмет схожий на саморобну мінометну міну з діаметром 57 мм і вишибними патронами виробництва РФ;
– 62мм міномет;
– 320 патронів калібру 12,7;
– 1280 патронів калібру 9 мм;
– 700 патронів калібру 7,62;
– 4320 патронів калібру 5.45;
– 17 магазинів, споряджених 570 патронами калібру 5.45;
– 2 магазини, споряджених 60 патронами калібру 7.62;

За словами Грицака, Рубан вже не вперше вивозив подібний арсенал. Так, у листопаді 2017-го він організував перевезення з окупованої території вантаж зброї, в якому були задокументовані під час негласних слідчих(розшукових) дій:

– крупнокаліберний кулемет “Утьос” калібру 12.7мм, виробництва РФ;
– крупнокаліберна гвинтівка калібру 12.7мм, доопрацьованої в ДНР;
– 4 міномети калібру 120мм, модифікованих у ДНР;
– 260 патронів калібру 12,7мм;
– 2 ручні протитанкові гранатомети РПГ-7В;
– 6 пострілів ПГ-7Л до РПГ-7;
– 6 порохових зарядів до того ж гранатомету;
– 6 протипіхотних мін МОН-50;
– 20 гранат РГД-5, 20 запалів до них;

2Б11 — радянський буксирований міномет калібру 120 мм.

Міномет виконаний по класичній схемі уявного трикутника. Казенна частина впирається в спеціальну опорну плиту. Плита та двонога встановлюються в ґрунт.

Сучасна модифікація 2Б11 має можливість стрільби практично всіма типами мін калібру 120-мм, в тому числі керованими мінами КМ-8 «Грань», крім того час приведення міномету в бойовий стан знижено з 20 хвилин до 1,5..2 хвилин. Міномет 2Б11 може використовуватись у складі мінометного комплексу 2С12 «Сани» з використанням колісного ходу для буксування, а також встановлюватись на гусеничні шасі. Калібр: 120 мм. Маса 210 кг. Довжина дула 1740 мм. Обслуга 5 чол. Калібр 120 мм. Скорострільність 12—15 пострілів/хв. Початкова швидкість міни 325 м/с. Прицільна дальність 480..7100 м. Максимальна дальність 9000 м (КМ-8 «Грань»). Приціл МПМ-44М

Комплект керованого озброєння російського виробництва КМ-8 «Грань» для гладкоствольних та нарізних мінометів калібру 120 мм призначається для знищення / ураження одиночних і групових цілей або об’єктів неброньованого, броньованого виконання і фортифікаційними спорудами. Основний розробник – Тульське конструкторське бюро приладобудування.

Склад КМ-8 «Грань»:

– Мінометний постріл – 120 мм керована міна;

– Змінний метальний заряд;

– Автоматизовані засоби управління вогнем «Малахіт», що складаються з пульта управління командира і лазерного далекоміра-цілевказівника з прицілом тепловізійного типу;

– засоби зв’язку.

 

Автоматизовані засоби забезпечують комплексу максимально можливу мобільність, застосування в умовах пересіченій місцевості – у вузьких проходах, з високих перепадів природних укриттів і зворотних схилів. З їх допомогою можливо ведення вогню по обраним цілям з декількох мінометних знарядь, які не створюватимуть проблем одна одній і працюватимуть по тільки заданим цілям. Застосовувати комплекс можна в будь-який час доби, і вдень, і вночі. Мінометні САУ можуть самостійно націлювати постріл за допомогою далекоміра 1Д22 лазерного типу, не користуючись для цього автоматизованими засобами «Малахіт».

Бойове застосування КМ-8 «Грань» – ведення вогню в будь-який час доби з ураженням заданих цілей першим пострілом без здійснення пристрілювальних пострілів по нерухомих і рухомих цілях. Ураження наступних цілей, розташованих в 300-т метровій зоні першого пострілу, здійснюється і за єдиним кутом стрільби без виставлення в пострілі різних установок стрільби. Мобільність КМ-8 обумовлена спеціалізованою системою автоматизації управління вогнем, яка забезпечує на будь-якій місцевості підсвічування виявлених об’єктів, топографічну прив’язку з орієнтуванням ОП і ВПП, автоматизацію розрахункових дій і установку отриманих даних для стрільби. При оцінці ефективності бойового застосування комплексу виявлено, що використовуючи малу кількість керованих мінометних пострілів 120 мм, можливо вразити задані цілі з великою ефективністю, тоді як звичайним мінометним і артилерійським озброєнням вести вогонь по цілях вже неефективно.

Керована міна КМ-8 «Грань» (Росія. 2009 рік)

Керована міна КМ-8 «Грань» (Росія. 2009 рік)

Основа комплексу КМ-8 «Грань» – осколково-фугасний мінометний постріл з головкою самонаведення 9Е430 лазерного типу.

Основні характеристики:

– Довжина мінометного пострілу – 1,2 метра;

– Вага 27 кілограм;

– Вага бойової частини – 11,2 кілограма;

– Вага вибухової речовини – 5,3 кілограма;

– Дальність ведення вогню хв./макс. – 1,5 / 9 кілометрів;

– Тип бойової частини – осколково-фугасна.

Голова СБУ В.Грицак повідомив, що серед іншого планувався розстріл центральної частини Києва. “Йшлось би про тисячі загиблих. Організатори цих терактів хотіли отримати хаос і багато крові. Війська мали повернутись з АТО у Київ, і подальші події би подавали як громадянську війну”, – повідомив голова СБУ.

Він пообіцяв оприлюднити докази планування теракту, коли будуть оголошувати підозри та обирати запобіжні заходи наступним фігурантам.

А тепер порахуємо кількість потенційних виконавців теракту. Лише для 4 мінометів не менше 30 чоловік. Мінімум.

Якщо планувався штурм парламенту, КМУ, АП – дві-три тисячі бойовиків мінімум. І скільки вони протримаються без підмоги і боєприпасів? Кілька годин. То що, одночасно буде повітряний десант на Печерськ з Росії? Чи будуть захоплені аеропорти в Жулянах і Борисполі? Іншими словами, повноцінна війна з Росією. З усіма наслідками. Сумнівно, що Путін на таке піде. Хоча, чекати від того недопалка чогось нормального не можна…

Особисто я вірю в план мінометного обстрілу парламенту під час присутності там Президента і Уряду. Скляний дах. Реальна можливість поцілити у те коло, позбавивши український народ легітимної влади. І всі виконавці будуть з паспортами України, не сумнівайтеся! Претензії виставляти буде нікому. Росія тут ні до чого, як завжди. Іхтамнет.

Може знести той купол і залити бетоном?

Віктор Тригуб, редактор журналу “Нова Січ”

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 9004
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 29, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

16:43 11/03/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Матеріал висвітлює спрравжні масштаби спланованої РФ катастрофи...
2. Можна тисячу раз виправдовувати, волати навмисно підготовано, але лише для дилетантів,та й це не прокатить, вважаючи маштаби....
3. Фахово висвітлені деталі не залишають сумнівів, готувати це для компромату НЕМОЖЛИВО!!!
4. Ті, які "мають сумніви" краще закрийте петельки. Виправдання цьому не знайдеш, скільки не малюй, а посилатися на що завгодно не покатить!!!
19:16 11/03/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Разных точек зрения нет, а точка зрения автора не внушает доверия.
Цитата: "Ризикну дати власну версію". И находятся, мягко говоря, глупые люди, которые эту личную версию автора без единого серьезного доказательства описанного сценария подготовки терр акта века воспринимают как "РЕТЕЛЬНО ОПРАЦЬОВАНІ ФАКТИ". А вот по моей личной версии все написанное воспринимается как РЕТЕЛЬНО ПІДГОТОВЛЕНА ПРОВОКАЦІЯ! Уже пятый год длится гражданская бойня на Донбассе! Зачем нужна эта провокация? Да затем, чтобы эта бойня длилась и дальше! Более того, затем, чтоб она еще более разгоралась! Мировому правительству нужно резко снизить население Земли, войны для этой цели лучшее средство! Напомню тот факт, как представитель еврее-жидовской части населения Украины выдал прогноз: "Население Украины не должно превышать 5 млн Игорь Беркут", https://www.youtube.com/watch?v=1g7nc-gvITI и еще полезно помнить это: в Библии, в Ветхом Завете "Гл. 20… п. 16. А в городах сих народов, которых Господь, Бог твой, дает тебе во владение, не оставляй в живых ни одной души", см. БИБЛИЯ, КИШИНЕВ - 1997 (из Пятой книги Моисеева "Второзаконие"). Если кому не очень понятно, о чем именно речь, то уточняю: речь идет о наставлении Бога еврейско-жидовского населения, а уничтожать нужно Гоев, это, в нашем случае, для Украины в первую очередь русских и украинцев.
20:31 11/03/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Ніхто не вірив, що сепари по мирному Краматорську вдарять Смерчем. Вдарили. Одна з ракет вибухнула просто під вікнами музею, загинули мирні люди... Вцілити у купол - елементарно. А блок-пости "прозорі"... Провезти можна все. І це не так смішно, як здається... Я вже майже рік працюю в зоні АТО - надивилася...
22:06 11/03/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Стаття фахова, детально розглянуті можливості затриманої зброї та наслідки її викорисання в слушний момент.
Детально ілюстрована, читається легко, викликає інтерес.
Викликає роздуми на теми можливостей державної безпеки України.

Комментарии

Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
12:23 11/03/18
Рекомендует этот материал.
14:20 11/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
Ось ви насміхаєтесь.А все ж може бути. Такий сценарій ймовірний. А скільки зброї в Києві вже є і скідьки бойовиків чекають часу Х лиш одному Богу відомо.І не тільки в Києві.Ви запитаєте, а де наші служби, що всьому цьому можуть запобігти? А я вас також запитаю - а хіба вони в нас є? Вони ж всі на олігархів працюють. За народні гроші з народом воюють. То чи може така країна існувати? Отож бо. А це заповітна мрія не тільки Путіна. Бо сильну, самодостатню і незалежну Україну боїться не тільки РФія, а й Європа і навіть Америка. Та що там Америка - Китай боїться. Ось всіх у них є одна мрія - розвалити Україну, роздробити, розділити між собою.
15:15 11/03/18
Петро, ну май хоч ти клепку, не підспівуй жидам і піджидкам про ймовірні сценарії.
Почитай хоча би про те,що то є таке розрушити центр Києва! cry
17:16 11/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
Сценарії можуть бути будь-які, але тільки від народу залежить, який буде втілено в життя. Від народу і Бога! Київ нічим не ліпший за Запроріжжя, чи якусь там маленьку Зачепилівку. Кожна людина має право на життя і не просто на життя, а достойне життя. Але кожен заслуговує на те, що заслуговує.
18:21 11/03/18
Сценарій у нас може бути лише один - той,що Вальцман забуханий придумав.
19:52 11/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
Це не з його інтеллектом. Він нічого не придумовує, все для нього роблять вассали, а вассали часто працюють проти сюзерена.
20:44 11/03/18
Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую фахово підготований матеріал який спростовувати ніяк не можливо!!!
16:45 11/03/18

ВЕЛИКА ПОДЯКА АВТОРОВІ ЗА РЕТЕЛЬНО ОПРАЦЬОВАНІ ФАКТИ І РОЗ'ЯСНЕННЯ, БО З МЕТОЮ ЗАПОБІГУ ПАНІЦІ, преса справжні наслідки, у випадку ворожого успіху, не стане малювати! До причетних до підготовки, слід застосувати вищі міри покарання, без відмазок і пом'якшення.... Ризок такої масштабної акції, перебільшити ніяк не можливо. Та звичайно виконавцям, масштаби цього не роз'яснюють. Тільки падлючі кремлівці здатні на провокації більше за масштаби катастрофи з Лехом Качинським.... Геббельсівщина та російський нацизм!!!


 

17:02 11/03/18
Антов, пора Вам уже, старий пердунець, лягати на обстеження!

Авторові цієї мури пора прикшати власні брєдняки фотками Неросліка, бо без них геть і антова гарячка не допоможе!
17:14 11/03/18
І не соромно пане Гуцуляк, лити воду на млин "литвиненок" та антиукраїнських пацюків! Вони проапладують.... Про образи не кажу. Процітую тільки класика:
"Низьки душею і думками,
Облають вас і не за що!
У лоні дідьковим очами,
Побачать те що не було!"
Бог таким судія, бо стали служками дідькові, усім пукіним, медведчукам та рабіновичам... Порошенка не випровдовую, але ліпити людську дур, яка грає рашкам та сепарашкам і припадає до вподоби натовпу! Хоча б обміркували, який резон возити зброю, чисто російського зразка, ховати у всередину меблі, щоби скомпроментувати покидьків, підняти свій рейтинг і зірвати аплодісменти. Є і тисячі інших аргументів. Вас недолугих сатана розводять, щоби натравити усіх один на одного і верещати - бачите вони в дурні пошиті, на гроши крадіїв працюють!
07:22 12/03/18
Фигня полная, а не статья! Просто тригубу захотелось подпеть Рошену.
Жаль, что Литвиненко написал под ней рецензию. Ведь Анатолий знает, что сейчас, ему назло, прибежит Гена-Филя Москаль-Пресман - самый талантливый из авторов озеленить очередную болезненную сказку местного сказочника тригуба.
И бредняк уже в ТОПАХ!
Вот так и поживаем:
Читать нечего, лучших разогнали, остались шизофреники и аферисты.
20:04 11/03/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ага, остались типо тебя, Литвиненко.
21:45 11/03/18
А не брисните ви звідси усі тролі!
Ваша активність тільки доказ того, що сценарій у публікації близький чи схожий до правди!
07:27 12/03/18
viktor trigub Киев
Радикали Ляшка готують кілька запитів після цієї статті... Вони якраз сидять під люстрою...
Мені не відомо про жодні факти чи подробиці підготовки замахів на українських урядовців чи президента.
В той же час з джерел у спецслужбах мені достеменно відомо, що розслідується як мінімум дві спроби збройної атаки на український парламент в тому числі і в часі перебування там найвищих посадових осіб української держави.

Затриманий «переговорник» Рубан не просто віз з ДНР арсенал зброї для реалізації такого злочинного наміру а й вів перемовини з рядом українських вояків які мали на його думку стати його виконавцями. Чи затримані спільники Рубана? Переконаний незабаром СБУ повідомить більше фактажу в цій справі але в той же час не виключаю, що частина військових яких Рубан підмовляв до організації збройного нападу на український парламент, повідомила про його злочинний намір українські спецслужби, що і дало можливість не тільки запобігти теракту а й детально задокументувати злочинні дії «переговорника».Я вітаю блискучі оперативні дії українських спецслужб по виявленню ворожої агентури.
В той же час хочу звернути увагу їхніх працівників на дві дуже важливі обставини.

1. Настав час на законодавчому рівні розробити цілісну державну програму боротьби з тероризмом. Яка б не тільки допомагала силовикам запобігати та розслідувати теракти а й з шкільної лави готувала українців до протидії і запобіганні терору. Маємо усвідомити, що з початком російської агресії терор постукав у наші двері на десятиліття і мусимо брати на озброєння світовий досвід (в першу чергу Ізраїля) та зупинити терор на порозі нашої спільної домівки – української держави!

2. Найбільш уразливим з боку терористів якщо говорити про будівлі державної влади є купол українського парламенту під яким розташована величезна скляна люстра.
І це я говорю не тому, що саме під люстрою розташовані місця нашої фракції Радикальної партії Олег Ляшко а тому, що влучення в купол декількох зарядів призведе до гибелі майже всіх хто буде знаходитись в парламентській залі, ложах та на балконах. Людей просто посіче мільйонами осколків. Чи потрібно це комусь робити? А ви пригадайте як російські спецслужби знищили над Смоленщиною літак з президентом Польщі та майже всім військово-політичним керівництвом польської держави. Пригадайте і задумайтесь адже у них тоді навіть війни не було!
Ігор Мосійчук,

Народний депутат України
20:12 11/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
Найбільше смерті бояться найбільші грішники. Отож Вікторе робіть висновок.
20:48 11/03/18
Там не вищи посадові особі, а свора шакалов, которых уже давно пора как тараканов раздавить.Это был бы день освобождения Украины.
21:02 11/03/18
Рекомендует этот материал. Почему? може бути...
20:26 11/03/18
"Може знести той купол і залити бетоном?" (с)

Жах! Це просто садизм якийсь, навіть Холокост-2! wow Залити зверху бетоном Верховну Раду??? wow wow wow
Там же живі люди! cry
20:45 11/03/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Можливо, ця подія не є свідченням підготовки одномоментного державного перевороту, але те, що є плани дестабілізації України зсередені - не викликає сумнівів.
22:09 11/03/18
Гена, главный дестабилизатор Украины, как раз наша власть ,такие как вальцман, аваков. гройсман кторые привели страну - 1 место по коррупции,за четыре года сделали Украину самой нищей страной,сейчас медицинской реформой доканают самые уязвимые слои населения. Скажещь, это все война??? Тогда почему их свора сидит на схемах януковича?
22:42 11/03/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Я не маю нідій, щоб тебе переконати... Так, наразі життя в країні далеке від ідеалу...
Але - Хто скаже напевно, що виключно ці особи винні у всіх бідах? Я особисто не можу, бо живу в нашіх реаліях, і бачу, що корені цих проплем криються в нас саміх. Якщо спуститися на самий низ, то скажи мені, хто винен в тому, що мусор у нас кидають куди попало? Хто "підрізає" на дорогах та ставить машини в недозволеніх місцях, перевищує швидкість? Хто викопує бурштин, вбиваючи природу, або ловить рибу варварськими методами? Хто гречку бере на виборах? Перераховувати можна бескінечно. І що, все це "Вальцман"?

Я не в захваті від діючої влади, але - "маємо те, що маємо". Ми на це на данному етапі це заслуговуємо.

Я впевнений в тому, що суспільство - це інерційна маса, її ніякими радикальними методами шводко не перекроїш, потрібен час. Наприклад, Польща до свого достатку (до речі далеко не ідеального) йшла більше двох десятирічч. Ми не краще, до того ж ще забагато у нас таких, що мають "совкове" мислення. Мають надію на "доброго гетьмана, який все порішає за нас. - Ні, такого ніколи не було і не буде.

При цьому я впевнений в тому (це по темі цієї статті) що москалі оскаженіло хочуть знищити нашу "бандерівську владу". Я особисто на рівні інстинктів чиню опір таким потугам, бо знаю, що коли чогось прагне ворог - треба робити навпаки, а не підспівувати йому.

Окрім цього, у мене виникає питання - а хто замість? - я не бачу кадидатур, політичних сил, здатних безумовно навести порядок в країні. У всіх без виключення "рильце в пушку".
Країна зробила свій вибір, і я маю надію на те, що наші нинішні союзники, які мають вплив на нашу еліту, приведуть до її до тями. Тому не треба бігти попереду паровоза, бо поїзд зненацька може з'їхати з колеї...
23:48 11/03/18
Да,прочитала, с тобой все ясно.Извини.
16:39 13/03/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Та ладно, не все так погано в нашому Домі. Посміхнись. smile Нам потрібно начитись посміхатись друг другу, а не шукати вічну зраду. smile
21:20 13/03/18
Вадим Дуров Харьков
Тебе Москаль- Пресман, как представителю иудейского ига, осталось только "посмихатися" , а другого от Феликса нет смысла ожидать.
Но, думаю даже ты знаешь, что " смется тот , кто смеется последним"?
Радуйся пока Пресман. Ведь тебе есть чем радоваться и синагога доминирует и лохи верят в твой "патриотизм"
00:39 14/03/18
Вадим Дуров Харьков
Где ты, Пресман, видишь в Украине "бандеровскую власть"?
Она насквозь жидовская и продажная, как и ты сам. dknown
00:40 14/03/18
Ltna Prikolova Николаев
Теракт ідеальний, сценарій підкачав, мало хто повірив!
07:36 12/03/18
Я от що подумав. Так, усіляки теракти та провокації можуть бути. Та от що цікаво: у випадку загрози втрати Незалежності вулицями столиці знову стануть бігати патріоти й кричати: "Київ, вставай!!! Київ, вставай!!!"
Та, почувши ті заклики, кияни перевернуться спати на інший бік із словами: "Як же оті різноманітні революціонери нас дістали! З кожною тією їхньою "революцією" жити стає все гірше..."
Це як у анекдоті про вовків. Чоловік кричав: "Вовки!" й усі громадяни села вибігали із рушницями. Та кожного разу виявлялося, що той так жартує. Коли ж насправді на село напали вовки...
12:26 14/03/18
http://fakty.ua/260167-rossijskie-okkupacionnye-vojska-primenili-protiv-zacshitnikov-kieva-otravlyayucshie-gazy
"Что было однажди\ы, то может быть дважды". Вырна приказка? Ны?
12:38 14/03/18

Live

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

1 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

1 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українці над Вісляною затокою частина 2. Дзежґонь – Пасленк – розбудова спільноти

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Перундень

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

2 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

2 час. назад

Андрей Андрей комментирует материал Перундень

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

3 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

3 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

3 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

3 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень