О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  8 марта 2018 23:47:30

Автор: sheriff

Демократія по-московськи

Демократія по-московськи
Спочатку дві цитати.

  «Вся iстория відносин між Москвою та Україною протягом більше, як 250 літ, з моменту злуки цих двох держав є планомірне, безоглядне, безсоромне, нахабне нищення української нації всякими способами, вщерть до стертя всякого сліду її, щоб навіть імени її не лишилось».

  «Російський демократ закінчується там, де починається українське питання».

Обидві належать Володимиру Винниченку, одному з керівників Центральної Ради та Української Народної Республіки.

Можу посперечатися, що дуже багато українців навіть не чули про такого. Завдяки "дбайливості" комуністів, їх «гламурної»  історії  першої держави робітників і селян. Без кривавих зачисток, ГУЛага, колективізації, голодоморів, розстрілів, тотальних заборон, залізної завіси, що розкладає мозок пропаганди, мільйонів людей, втрачених в війнах через бездарність і боягузтва командирів і керівників тієї самої прекрасної країни i її історії, яку вони "не дозволять міняти!". Також дрімучого совка і знищення всього правдивого, на догоду Совєтам.

Але зараз - я про інше. Навіть у інтелігенції, освічених і совісних людей, опозиціонерів імперської лінії і тоталітаризму в Росії, вважалося нормальним не визнавати існування України як суб'єкта, з усіма мовними, ментальними, культурними та ін. особливостями та відмінностями. Цій групі росіян, в силу більш високого рівня інтелекту і знань, ніж у ватної більшості, було зрозуміло, що Україна і українці багато в чому відмінні від своїх східних фіно-угорсько-татарських сусідів. Не кажучи вже про народи, що заселяють Урал і східніше його.

І справжню історію Московії, а не "Историю государства российского" чи казки Татіщева тощо, вони також мали можливість дізнатися. І все, що випливало з невідповідності першого від другого.

Ніяк не могло вислизнути від їх погляду, систематичне знищення української мови, яку в Московії як тільки не називали! Як тільки не обзивали, як тільки не забороняли!

Вони, навіть, могли іноді виступити на захист України, навiть щось добре сказати. Але не більше.

Це було і сто, і двісті років тому. Також і зараз. Навальний, хоч і демократ (в чомусь) але не бачить Крим українським. Б.Ходорковскій м'яко, але не готовий визнати його нашим. Г.Явлінський, ніби не визнає Крим російським, але про це дуже голосно мовчить. Покійний Б.Нємцов не боявся це говорити вголос, та чим це закінчується в Росії всi бачили. Потомствений демократ К.Собчак, спаринг-партнер Путіна на "Виборах-2018", спочатку акуратно повідомляє, що де-юре Крим український, а зараз вже видозмінює цю думку. І вважає, що якщо їй потрібно в Крим, то вона не порушує українське законодавство, з'являючись в окупованому Криму з нелегітимною акцією. Навіть після звернення до українського посольства.

Демократія по-московськи

Шановна Лія Ахеджакова, яка неодноразово вголос, на відміну від більшості, які думають також в РФ, висловлювалася про путінізм і його наслідки, тепер уже не згодна з тим, що російські артисти ПОРУШУЮТЬ ЗАКОНИ УКРАЇНИ, приїжджаючи до Криму без дозволу української влади. І нехай серед відвідувачів АР Крим багато нормальних і пристойних людей, але це ж не означає, що вони можуть порушувати наші закони. Хронічні болі великодержавності вилазять у них одноразово iз імітацією нерозуміння українських законів. "Так что же мы нарушили, братья украинцы?"

Ось і виходить, що скільки століть не минуло, а нічого в цьому питанні не змінилося. Російський демократ залишається таким лише до тих пір, поки не впирається в українське питання!

 

Демократія по-московськи

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 660
delete
sheriff
sheriff, Одесса, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 15, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Ltna Prikolova Николаев
dknown Неужели даже "последнюю из могикан" Лиечку Ахеджакову вылечили от навязчивого дружеского патриотизма ненавязчивым украинским идиотизмом, так она сама об этом заявила:
«Дураки, что я могу сказать, идиоты. Это означает, что эти люди лишают свою страну актеров, культуры ради того, чтобы кому-то отомстить. Это ужас. Это чистый совок..."
14:34 09/03/18
sheriff Одесса
"Могикан" у них сосем не мало! Только бояться они кремлёвских "апачей" и "команчей" с Лубянки.
А ещё, предпочитают не рисковать своими "ирокезами". Потому что их вождь, Карликовый олень, снимет им за это скальпы. И это для них страшней, чем репутация у "Бледнолицых" в Украине.
21:36 09/03/18
Ltna Prikolova Николаев
А интересно, где Вы видели бледнолицых на Украине, они уже давно все без скальпов и без репутации wink
21:46 09/03/18
Ltna Prikolova Николаев
wink Этот бред теперь фабрикой зовется, а заводы теперь их заводят, ну-ну, погоняй, ямщик, далеко заедем, если кляча не сдохнет wink
22:47 09/03/18
Ltna Prikolova Николаев
smile Ой, забыла спросить, скольки платють на вашем заводе, може тоже туды подамся wink
22:51 09/03/18
sheriff Одесса
Кохайтеся, чорнобриві,
Та не з москалями,
Бо москалі — чужі люде,
Роблять лихо з вами.

Зi святом Кобзаря Вас.
23:09 09/03/18
Ltna Prikolova Николаев
Не дуріте самі себе!
Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.

З трауром Кобзаря і Тарасовим горем Вас!
23:30 09/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендує цей матеріал.
17:39 09/03/18
sheriff Одесса
Дякую!
21:16 09/03/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
21:40 09/03/18
Рекомендует этот материал.
21:44 09/03/18
sheriff Одесса
Дякую!
21:48 09/03/18
Рекомендует этот материал.
23:01 09/03/18
sheriff Одесса
Дякую!
23:10 09/03/18

Live