О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Для СМИ  26 февраля 2018 13:15:26

Автор: Наша Версия

Нового директора ПриватБанку Петра Крумханзла закликали повернути гроші, вкрадені минулим керівництвом.

img-1

Новий голова правління КБ ПАТ «ПриватБанк», чеський фінансист Петр Крумханзл тільки но вступив на нову посаду, а вже змушений зіткнутись із великою проблемою – поверненням  грошей клієнтам.  Ця проблема дісталась йому у спадок від минулого керівництва банку, яке, ще до Шлапака, провернуло не одну аферу по привласненню грошей своїх клієнтів.

Одна з найгучніших справ в цьому ланцюжку – зухвала крадіжка грошей з рахунків ТОВ «Брівер», яку широко висвітлювали ЗМІ. Зараз до нового керівника, який покликаний навести лад у «ПриватБанку» та відновити підмочений імідж установи, наступає гаряча пора. Як він поступить, коли на його столі лежить рішення суду про зобов’язання повернути борг ТОВ «Брівер» - покаже що він насправді. Чи пан Крумханзл - дійсно незалежний  ТОП-менеджер, який поважає рішення суду та закони держави, яка його найняла. Чи все це – чергова афера, а Петр Крумханзл – весільний генерал на службі в шахраїв при владі. Нижче – текст відкритого листа Петру Крумханзлу, щодо його намірів по виконанню законів України.

Голові правління ПАТ КБ «ПриватБанк» Петру Крумханзлу

Шановний пане П.Крумханзл!

Перш за все дозвольте, від імені головного редактора газети «Кримінальний огляд» привітати Вас із призначенням на посаду голови правління найкрупнішого банку однієї з найбільших країн Європи! Цей факт безумовно свідчить про Ваш високий міжнародний авторитет, бездоганну репутацію та видатні здібності фінансиста. А ще демонструє Вашу впевненість та віру у власні сили, що не може не підкупати.

Не сумніваємось, що Ваш досвід, Ваші особисті ділові і лідерські якості дозволять Вам вивести «ПриватБанк» на новий рівень, і забезпечать йому розвиток та процвітання.

Разом з тим, хочемо звернути Вашу увагу на одну проблему, без рішення якої оздоровлювати і розвивати ПАТ КБ «ПриватБанк» буде дуже складно.

Мова йде про катастрофічну ситуацію із виконанням судових рішень  щодо повернення коштів клієнтам «ПриватБанку».

Одна з найбільш показових ситуацій – скандальна історія із зникненням грошей з рахунку ТОВ «Брівер» і небажанням «ПриватБанку» спочатку визнавати, а потім і повертати цей борг. Цю історію широко висвітлювали ЗМІ, в тому числі, наша агенція, до якої звернулись за допомогою постраждалі українці, колишні клієнти «ПриватБанку».

Завдяки розголосу у ЗМІ, шаленому тиску на виконавчу службу та неймовірним зусиллям юристів, вдалося повернути частину грошей, які, по суті, були вкрадені колишнім керівництвом ПриватБанку з рахунків ТОВ «Брівер», справа 904/9386/14.

Але значна частина боргу, яка підтверджена судовим рішенням, залишилась не виплаченою. На даний момент, сума заборгованості ПривтБанку перед ТОВ «Брівер» становить 59248,34 доларів США ( Рішення апеляційного суду від 22.02.2017 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64955062), що підтверджує законне рішення суду першої інстанції http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63670265

В даний час усі судові спори між ПАТ КБ «ПриватБанк» та ТОВ «Брівер» тривають стосовно не розміру заборгованості або наявності  боргу, а стосовно місця виконання рішення, а само рішення вже затверджено Вищим господарським судом України: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44373051

Проте, минулий голова правління пан Шлапак, попри всі свої публічні обіцянки повернути ТОВ «Брівер» залишок боргу, так  цього і не зробив. Тим самим, підтвердивши дуже погану репутацію «ПриватБанку» у малого та середнього бізнесу, яка склалась останніми роками.

Але Ви – поважна людина з європейськими поглядами і чітким розумінням важливості дотримання законів. Ми впевнені, що для Вас – повага до клієнтів і рішення суду не пустий звук.

Для «ПриватБанку», навіть не зважаючи на те, що банк нещодавно переніс націоналізацію, сума, яка залишилась по боргу – це сміхотворна цифра, яка жодним чином не може вплинути на баланс та стан Вашої фінансової установи. Натомість для невеличкого підприємства ТОВ «Брівер», яке переїхало з Криму на материкову Україну і зберегло вірність Україні під час російської агресії – ці кошти критично важливі! Це – зарплатня за півроку усім співробітникам підприємства!

Шановний пане Крумханзл! Уявіть, що найбільший чеський банк - «CSOBbank» за рішенням судів усіх інстанцій винен 60 тис.євро  родинам простих робітників, які тримали гроші в цьому банку. Але, попри рішення суду, банк не бажає віддавати цей борг, більше того, не бажає його визнавати і зухвало глузує на судах із своїх бувших клієнтів. Таке в Чехії взагалі можливо???

А в Україні, зокрема в «ПриватБанку», таке відношення майже як правило. Але це було до Вас, хоча Україна і декларує боротьбу із корупцією та дотримання законності у всіх сферах.

Отже, ми сподіваємось, що Ви, ознайомившись із обставинами цієї справи, зрозумієте, наскільки важливо негайно повернути борг ТОВ «Брівер», та для Вас особисто закрити цю справу, яка не дає «ПриватБанку» нормально розвиватись, тягне банк до низу.

Виконавши рішення суду і заплативши ТОВ «Брівер» заборгованість у розмірі $ 59тис., Ви тим самим продемонструєте:

1.     Реальні кроки по відновленню репутації «ПриватБанку» на українському і міжнародному рівнях;

2.     Повагу до судової системи України;

3.     Бажання виконувати зобов’язання перед своїми клієнтами;

4.     Свою особисту законослухняність, добропорядність і бездоганну репутацію;

5.   Свою самостійність і незалежність у прийнятті важливих рішень в інтересах «ПриватБанку» і держави Україна, яка Вас найняла на цю відповідальну і престижну посаду.

Факт повернення «Приват Банком» залишку боргу ТОВ «Брівер» у розмірі $59 тис.,  який журналісти неодмінно висвітлять у ЗМІ, буде означати, що нове керівництво «ПриватБанку» взяло курс на дотримання закону. Це буде гучним сигналом для приватних підприємців, що з «ПриватБанком» вже можна мати справу, що їхні кошти не зникнуть, як це сталося у випадку з ТОВ «Брівер».

Отже, ще раз закликаємо Вас, як Голову правління, виконати рішення суду, і допомогти «ПриватБанку» відновити репутацію, а з нею – стабільність і перспективи розвитку.

Про прийняте рішення прохання повідомити у двотижневий строк, згідно закону про публічні запити.

З повагою,  головний редактор газети Кримінальний огляд Сергій Семенов.

Варіант на чеській мові, щоб новому керівнику Приватбанку було зручно читати.

img-2

Pedsedovi pedstavenstva VAS KB «PrivatBank» Petru Krumphanzlovi

Ven pane P. Krumhanzle!

Pedevm dovolte mi jmnem Veukrajinsk Revize kriminality novin poblahopt k jmenovn pedsedou pedstavenstva nejvt banky jedn z nejvtch evropskch zem! Tato skutenost nepochybn svd o Va vysok mezinrodn autorit, bezvadn povsti a vynikajc schopnosti finannka. A to tak dokazuje Vai sebevdom a vru ve vlastn slu.

Nemme pochybnosti o tom, e Vae zkuenosti, Vae osobn podnikatelsk a vd schopnosti umon Vm pivst Privatbank na novou rove a zajist mu rozvoj a prosperitu.

Zrove chceme upozornit na jeden problm, bez een kterho, zlepit a rozvjet VAS KB «PrivatBank» bude velmi obtn.

Jedn se o katastrofickou situaci spojenou s provdnm soudnch rozhodnut ve vci 904/9386/14 o splcen prostedk klientm "PrivatBank".  

Jednou z nejznmjch situac je skandln pbh o zmizen penz z tu "Briver", s.r.o. a neochota "Privatbanku" piznat a vrtit tento dluh. Tento pbh byl iroce zasteen mdii, vetn na agentury, kterou kontaktovali zasaen Ukrajinci, bval klienti Privatbanku.

V dsledku publicity v mdich, silnho tlaku na vkonnou slubu a neuvitelnch sil prvnk bylo mon vrtit st penz, kter v podstat ukradli bval veden PrivatBankuz t "Briver", s.r.o.,vc 904/9386/14.

Avak vznamn st dluhu, potvrzen rozhodnutm soudu, zstala nezaplacena. V souasn dob ve dluhu spolenosti Privatbank ped spolenost «Briver», s.r.o. je 59248,34 USD (rozhodnut odvolacho soudu ze dne 02.22.2017 http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64955062), kter potvrzuje zkonn rozhodnut soudu prvn instance http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/63670265)

V souasn dob vechny soudn spory mezi VAS KB «PrivatBank» a "Briver", s.r.o. probhaj ne ve vztahu ke vi nebo ptomnosti dluhu, ale ve vztahu k mstu vkonu rozhodnut, a samotn rozhodnut ji bylo schvleno Nejvym Hospodskm soudem Ukrajiny:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/44373051

Nicmn, bval pedseda pedstavenstva, pan lapak, navzdory vem svm veejnm slibm vrtit zstatek dluhu "Briver", s.r.o., tak neuinil. Tento ppad potvrzuje velmi patnou povst "PrivatBanku" u malch a stednch podnicch, kter se v poslednch letech rozvinula.

Ale Vy jste ven osoba s evropskmi nzory a jasnm pochopenm dleitosti dodrovn zkon. Jsme si jisti, e pro Vs - cta k zkaznkm a rozhodnut soudu nen przdn zvuk.

Pro Privatbank, i kdy bank byl v posledn dob znrodnny, zbvajc st po dluhu je smnm slem, kter v dnm ppad neovlivuje rovnovhu a postaven Vaho finannho stavu. Msto toho, pro malou spolenost "Briver", s.r.o., kter se pesunula z Krymu na pevninskou Ukrajinu, kter zstala vrn Ukrajin bhem rusk agrese, jsou tyto prostedky kriticky dleit! To je plat za pl roku pro vechny zamstnance podniku!

Ven pane Krumhanzle! Pedstavte si, e nejvt esk banka - "SOBbank", podle rozhodnut soud vech stav dlu 60 tisc eur rodinmobyejnch pracovnk, kte v tto bance dreli penze. Ale navzdory rozhodnut soudu banka nechce tento dluh vracet, navc nechce ho piznat a vysmv sesvm bvalm klientm na soudech. Je to mon obecn v esk republice???

A na Ukrajin, zejmna v "Privatbanku" tento pomr se povauje za pravidlo. Ale to bylo ped Vmi a Ukrajina prohlauje boj proti korupci a pro dodrovn zkonnosti ve vech sfrch.

Proto doufme, e seznmte se s okolnostmi tohoto ppadu a pochopte jak moc dleit je okamit splatit dluh spolenosti "Briver", s.r.o. a jak moc dleit je osobn uzavt tento ppad, kter neumouje PrivatBanku normln se vyvjet a thne banku na dno.

Provedenm soudnho rozhodnut a zaplacenm "Briver", s.r.o, zadluenost ve vi 59 tisc dolar, prokete:

1. Skuten kroky k obnoven reputace PrivatBanku na ukrajinsk a mezinrodn rovni.

2. ctu k soudnmu systmu Ukrajiny

3. Touhu plnit povinnosti svm zkaznkm

4. Vlastn dodren zkon a bezhonnost

5. Vlastn samostatnost a nezvislost pi rozhodovn dleitch rozhodnut v zjmu Privatbanku a Ukrajiny, kter Vs najala na tuto odpovdnou a prestin pozici.

Skutenost splacen zstatku dluhu Privatbankem spolenosti "Briver", s.r.o. ve vi 59 tisc dolar, kterou novini okamit rozjasn v mdich, bude znamenat, e nov veden "Privatbanku" dodruje zkon. To bude hlasitm signlem pro soukrom podnikatele, e s Privatbankem ji mon pracovat, e jejich prostedky nezmiz, jak se stalo u spolenosti "Briver", s.r.o.

Na zvr jet jednou vyzvme Vs jako pedsedu pedstavenstva, abyste splnil soudn rozhodnut a pomohl spolenosti «PrivatBank» obnovit povst a s tm stabilitu a perspektivu vvoje.

O rozhodnut, kter jste uinil, prosm oznmit  do dvou tdn, podle zkona o veejnch poadavk.

S ctou,fredaktor Revize «Кriminality novin» Sergey Semenov

Джерело: http://kriminal-ohlyad.tk/main/131-novogo-dyrektora-pryvatbanku-petra-krumhanzla-zaklykaly-povernuty-groshi-vkradeni-mynulym-kerivnyctvom.html

Количество просмотров: 1074
Отредактировано: 26-02-2018 [13:24]
delete
Наша Версия, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live

............

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Не найшвидший, але найстійкіший

10 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Лучше по-честному

...............

1 дн. назад

Kanareyka публикует статью Сбыть или не сбыть: судьба предприятий ОРДЛО

1 дн. назад

Алекс Скиталец публикует статью Поразмышлял о "томосе" в письме другу Сергею Лебедеву

......

1 дн. назад

Вікторія Івченко публикует статью ВЕЗУВІЙ НАРОДНОГО ГНІВУ

......