О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Для СМИ  26 февраля 2018 09:39:12

Автор: Наша Версия

​Українські парапланеристи шантажують та відлякують іноземних інвесторів

​Українські парапланеристи шантажують та відлякують іноземних інвесторів

Ось уже четвертий місяць парапланеристи, які облюбували літати над Боржавськими полонинами, роблять спробу збурити місцеву громаду, а точніше – мешканців Міжгірського, Воловецького і Свалявського районів Закарпаття, проти забудовників вітрових електростанцій.

​Українські парапланеристи шантажують та відлякують іноземних інвесторів

Зміївська державна районна електростанція (ДРЕС)

Хоча якось незвично називати розташовані на певній відстані поодинокі вітрогенератори станціями, бо з цим словом асоціюється, власне, потужна споруда на кшталт теплової ДРЕС (Державна районна електростанція) чи АЕС. А це стоять собі на пагорбах чималенькі щогли з 3-лопастними «пропелерами», які проте не крутяться з шаленою швидкістю, а монотонно роблять свою енергетичну роботу.

​Українські парапланеристи шантажують та відлякують іноземних інвесторів

Цей знімок, що свідчить про можливість літати в зоні вітряків, демонстрував телеканал «Час пік»

Щоправда, на Боржавських полонинах ще жодного вітряка немає. Це в своїх численних відеороликах з метою підняти «кіпіш», як висловився його головний ініціатор Андрій Когут, літаючі «донкіхоти» нагнітають своєрідну «контрпропаганду» проти державної програми розвитку альтернативної енергетики. Вони ладні будь-що зробити, аби змусити інвесторів відмовитися від будівництва вітрових станцій. Наголошую на словах « зробити будь-що» – це ми зараз доведемо і покажемо.

Хоча у всіх своїх інтерв’ю пілот-інструктор А. Когут підкреслено заявляє, що «обома руками» за вітряну енергетику, проте й лукавість свою не може приховати, коли прилюдно висловлюється про вітряки як «потвори», які хочуть наставити на Боржавських полонинах. А що вже казати, коли це роблять він та його колеги «у вузькому колі». От про це зараз і поговоримо.

«Літаюча братія», відкривши в Інтернеті «Форум», не приховуючи до певного часу, обговорювала, як боротись з інвесторами, які розпочали реалізацію в Україні масштабного – на 120 млн. євро – проекту з будівництва вітрових станцій. Щоправда, усвідомивши свою промашку, вони зробили цей форум недоступним, а відеоролики заблокували. Але всі висловлювання, які вони напостили на форумі, зафіксовані на скриншотах у автора цих рядків. І не лише у мене, напевне.

​Українські парапланеристи шантажують та відлякують іноземних інвесторів

Це один з багатьох скриншотів, що свідчать про істинні намагання «літаючих донкіхотів», а головне – методи і прийоми, якими користуються ці новоявлені «остапи бендери на парапланах».

Починаючи з листопада минулого року і, напевне, до сьогодні під орудою пана Когута розробляється стратегія – як підняти громадськість всієї країни на спротив проти тих нечисленних іноземних інвесторів, хто в такий складний для України час, наважився вкладати чималі кошти в нашу економіку, причому в найсучаснішу екологічно чисту енергетичну галузь.

Наведу кілька фрагментів епістолярних «надбань» учасників цього форуму.

Re: Боржава 29.11.2017

Fozik В Європі вітряки ставлять на неродючій землі, колишніх смітниках і т.д.

Re: Боржава 30.11.2017

Napets Неправда. А щодо живності, то є там і бджоли, і риба в річках, і зайці з косулями «попід ноги» плентаються, то в нас нічого немає.

axel Народ, якщо нам вітряки не потрібні, то треба думати як сказати, щоб підбурити людей, а не «та вони не мішають і в принципі не шкодять». Нехай вони собі оправдовуються. Наше діло гнати все, чим вони можуть зашкодити.

Ozz (Когут) Є бажаючі з понеділка катнутися до них в офіс? Задати всі питання, подивитися схеми? Може дадуть шось сфоткати. Попутно закинути мульку про їхнє спонсорування 10-ти наступних років змагань на Боржаві.

Святослав Жмуцький. Ми поговорили 20 хв., обмінялися контактами. Я представився представником федерації. Вони чекали нашого дзвінка, бо давно знали що рано чи пізно з нами треба буде мати справу.

Matviyv 870 тис. грн. на рік податків від аренди під вітряки за умови теперішньої заборгованості по зарплаті – потужний аргумент! Не на нашу користь. Як казав один депутат – а яка користь від того, що ви літаєте – і на тому все закінчилось.

axel На мою думку, все можуть змінити місцеві жителі. Просто їм нічого не відомо про яку-небудь небезпеку. Якщо їх настроїти на потрібну хвилю, то вони можуть стати горою протии забудовників і тоді депутати нічого не вдіють.

SKYCLUB (Александр Федак) И мне тоже неизвестно про какую-нибудь опасность от ветряков. Если быть честными, то на Боржаве мешать они будут только парапланеристам, а на это всем наплевать…

Вся Европа этими ветряками нашпигована. И то, что под ними ничего не растет – брехня. Любой может убедиться в этом на автобане на подъезде к Вене. Там их сотни. И объективно, Боржава – таки классное место для ветряков… Так что все очень грустно…

Вообще говоря, страшилки про ветряки одного поля ягоды со страшилками про ГМО…

Sanmax (Максім Максімич) Якщо сюжет ще не знімався, то на замітку: нас не цікавлять точні наукові дані та статистика (буде там щось рости і водитись живність як у Відні біля вітряків чи ні) – нас цікавить підняти якнайбільше галасу у ЗМІ, що вітряки будуть всім шкодити. Сучасне телебачення і сприйняття людей – це максимум емоцій. Тому побільше бурхливих емоцій та міцних висловлювань. Боржава без вітряків – це наше все!!!!!

Уже з цих фрагментів можна зрозуміти, що корпоративний інтерес цього товариства б’є через край – та так, що попираються усі моральні устої.

Отже, панове парапланеристи, ваші маски благопристойних поборників захисту навколишнього середовища, бідкання про інтереси місцевих селян – зірвані!

До наступної зустрічі…

В’ячеслав КОВТУН, журналіст, член ГО «Громадський нагяд»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1123
Отредактировано: 26-02-2018 [09:39]
delete
Наша Версия, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

більш брехливої і заказної статті треба ще пошукати. fuuu fuuu fuuu
Яким боком ГО Одещщини стосується Закарпаття? wow
Поясніть пане Ковтун,якшо ви існуєте.... cool
10:43 28/02/18

Live

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Русский язык происходит от украинского

2 час. назад

Влочега комментирует материал Русский язык происходит от украинского

3 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу Русский язык происходит от украинского от Белка Белкина

4 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Русский язык происходит от украинского

4 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Русский язык происходит от украинского

5 час. назад

Наталия Кальсонова рекомендует материал Русский язык происходит от украинского

6 час. назад

Саньков Сергей публикует статью ЕРЕТИК ОТ АЛЛОПАТИЧЕСКОЙ МЕДИЦИНЫ. ПОЭТ КОФЕЙНОЙ КЛИЗМЫ. ДОКТОР МАКС ГЕРСОН

7 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Русский язык происходит от украинского

7 час. назад

ШАРОМЫГА рекомендует материал Русский язык происходит от украинского