О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  10 февраля 2018 18:27:21

Автор: antov

ТЕ що БУЛО: «САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» частка 4 (ПРОДОВЖЕННЯ) СТОРІНКИ ІСТОРІЇ: окупація України після і селянська боротьба 1917..1921:

ТЕ що БУЛО: «САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» частка 4 (ПРОДОВЖЕННЯ) СТОРІНКИ ІСТОРІЇ: окупація України після і селянська боротьба 1917..1921:
  
ТЕ що БУЛО: «САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» частка 4 (ПРОДОВЖЕННЯ) СТОРІНКИ ІСТОРІЇ: окупація України після і селянська боротьба 1917..1921:

ТЕ що БУЛО:

«САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» частка 4

(ПРОДОВЖЕННЯ)

СТОРІНКИ ІСТОРІЇ: окупація України, після Брестського перемірря і селянська боротьба 1917..1921:

Продовження розмови цитатами:  (звичайний шрифт – теза з історії, курсив автора)

1.   В умовах розпаду Австро-Угорської імперії, у Львові, українські військові здійснюють збройний переворот – забирають владу у австрійських органів влади і передають її Українській Національній Раді. На територіях українських областей Австро-Угорщини відбувається створення вже новітньої Західної української держави (та невдовзі отримала назву Західна Українська Народна Республіка, ЗУНР). Після закінчення І світової, відбувся розпад імперій з багатонаціональними складовими на низки окремих державних утворень: що сталося і з Османською імперією від якої відокремилась ціла низка балканських держав, а також з Германською  імперією, від якої відокремились країни Прибалтики , та Австро-Угорська імперія від якої відокремились Угорщина і країни Адріатики. Така ж доля чекала би і Російську, якби більшовицький уряд не спромігся підступними правдами та неправдами, зберегти Україну. До того (це вже пізніше) у приступній змові з фашистською Германією) приєднали Західну Україну та Білорусію, а також країни Прибалтики, без їх згоди на початку ІІ-ї  Світової війни (пакт Рібентропа-Молотова). Та після її кінця, вже за згодою з США та Великої Британії (Ялтинська конференція), вже остаточно закріпили та розширили анексію вказаних територій.

2.   Після поразки Німеччини і Австрії у Першій світовій війні гетьман Скоропадський, все ж таки оголошує грамоту про федерацію із майбутньою, вже не більшовицькою Росією. Це була спроба порозумітися із проросійськими силами та російським антибільшовицьким рухом – тоді Білою гвардією. Формується новий уряд, головна мета якого – встановлення миру і дружніх відносин із державами – переможцями: Антантою. Цього не сталося. Головним чином , завдяки селянському рухові в Україні, який очолив Батько Махно зі своєю селянською вольницею, спочатку проти кайзера та його союзників, а потім проти Білої гвардії….  

3.   Після вступу республіканських військ до Києва гетьман Павло Скоропадський зрікся влади і невдовзі виїхав до Німеччини. Влада переходить до Директорії УНР у складі п’яти осіб та до сформованого нею уряду. Відновлюється дія законів УНР, зокрема, умови про передачу селянам поміщицької землі без викупу.У відповідь лідери Українського національного союзу піднімають антигетьманське повстання. Завдяки підтримці та активній участі селян, повстанці швидко беруть під контроль більшу частину території України. Слід зауважити, що гетьман Скоропадський була досить протиречива постать, яка викликала незадоволення  і в УНР і серед революційно налаштованих кіл. По суті, а він шукав примирення з усіма, що і викликало такий короткий термін перебування во владі – незадоволених виявилося дуже багато….

4.   Війська держав Антанти та їхніх союзників зайняли Одесу, Миколаїв, Херсон та мали намір просуватися далі вглиб України із перспективою походу на Москву та повалення більшовицького режиму. Ініціювали невдалі спроби створення нової місцевої влади. У свою чергу, Директорія УНР також невдало намагалася порозумітися із державами Антанти щодо визнання на надання військової допомоги. Сам факт переговорів між представниками УНР та Антанти більшовики використали з метою дискредитації української вади, яка, мовляв, «хоче продати Україну імперіалістам». Навесні 1919-го, через воєнні невдачі в боях із місцевими повстанцями та більшовицькими військами, революційні заворушення серед солдатів та матросів і зміну політичного курсу держави Антанти евакуювали свої військові контингенти. Наскільки відомо війська, що збиралися відновити "законну владу " на теренах Російської імперії, ніколи не мали тих планів з масовою участю своїх військ, у громадянській війні, хоча і напочатку мали 15-тисячний контингент. Хоча спочатку окремі спроби білих підштовхнути до цього, були. Вони не збиралися  силою захоплювати владу, бо інакше це б означало ніщо інше, як відновлення І світової і розрив Версальських світових угод. Поміч білому рухові – зброєю, ресурсами, тиловим забезпеченням, які визначалися як «ДОПОМОГА» це все що передбачалося.

5.   Під час повалення Гетьманату відновилося вторгнення загонів більшовицьких військ, які опановують прикордонні території України. У відповідь на українські протести, більшовицький уряд відповідає, що насправді проти військ Директорії УНР воює армія «українського радянського уряду, який є цілком незалежний». Такими брехливими та подвійно підступними були дії більшовиків проти України, бо ніякої незалежності Ленін та його прихильники надавати Україні і не збиралися зовсім, бо протистояти білому рухові Більшовицький уряд у Москві не зміг би. Тут прихована одна з самих потаємних дій Ілліча. Вважаючи на те, що Селянський рух анархіста – батька Махна мав у ході визволення України дуже велику тотальну підтримку населення, Ленін з більшовиками улесленням, визнали батька кращим союзником Революції, причепили йому на груди Орден Червоного Прапора за №4 і переманили його на свій бік у боротьбі проти УНР. Махно під Катеринославом дав бій петлюрівцям, захопив Катеринослав вслід наказу більшовицького Центру.

6.   Після того, як Червона армія повернулася до Харкову, Директорія УНР у самий невдалий для себе час оголосила війну більшовицькій Росії. У той самий час відбувалася невдала спроба мирних переговорів з Урядом Леніна. Ще раз наголошую, що більшовики, та ще і під час успішного переманювання Махна на свій бік – у ніяких думках, навіть не ставили питання про надання самостійності Україні. Навпаки, повсюди дуже широко проголошувалася мета – Світова Революція. До речі, Революції в Угорщині, Німеччині та інших державах, були нічим іншим, як експортом Російської Революції в інші країни. Таким чином Росія, серед пацифістських настроїв світу після закінчення І світової, була  нічим іншим, як ініціатором ворожнечі серед усіх народів !!!

7.   З метою визначити подальший державний устрій в Україні припинити братовбивство і примирити всі без виключення сторони, незалежно від всіх політичних, релігійних та національних переконань, Директорія УНР скликала Всеукраїнський трудовий конгрес, який став тимчасовим вищим законодавчим органом УНР. Вибори відбувалися за територіально-куріальним принципом: від селян, робітників та трудової інтелігенції. Окрему делегацію надіслала ЗУНР. Військові та «нетрудові, експлуататорські класи» були позбавлені права голосу і свого представництва. Це був дуже видатний крок для припинення будь якої агресії, протистояння – шлях до загальної співпраці, порозуміння і припинення кровопролиття. На жаль багатьма, і в першу чергу більшовиками, заклик до припинення братовбивства не був почутий. І народ на теренах, що відносилися до Російської імперії, стогнучи від голоду, розрухи, кровопролиття, саме з-за вказівками Революцій продовжував нищити один одного. Чим не сатанинський намір ленінців!

8.   У перебігу роботи Трудового конгресу було затверджено Ухвалу Української Національної Ради ЗУНР та Універсал Директорії УНР про об’єднання УНР і ЗУНР в одну державу. Відтак на Софійському майдані в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки УНР і ЗУНР. Остання офіційно ставала Західною областю УНР (ЗО УНР). Президент ЗУНР Євген Петрушевич увійшов до складу Директорії УНР. Утім, фактично, УНР та ЗУНР продовжували існувати паралельно, маючи окремі органи влади та збройні сили. Це влаштовувало вірних ленінців і вводило в більшовицьку оману значну частину всіх українців. До того ж, весь світ почав вільно дихати після припинення протистояння, але не у нас….

9.   За підтримки правих політичних партій командувач Волинської групи військ отаман Володимир Оскілко спробував усунути від влади Директорію УНР та сформований нею лівий уряд і передати владу лідерові ЗУНР Євгену Петрушевичу. Вірні голові Директорії Симону Петлюрі підрозділи придушили спробу перевороту, яка утім дезорганізувала українські війська. Звертаю вашу увагу на те, що несвоєчасні пацифістські настрої, ще починаючи з Винниченка (згадайте Крути в умовах загального роззброєння) дуже часто допомогли більшовикам, в умовах вже повної поразки, піднімати бойовий прапор, та ще і карати надмірно мирні настрої та прагнення до порозуміння.

10.                   СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АВТОКЕФАЛЬНОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

За ініціативою Всеукраїнської церковної Ради у Києві відбулася перша літургія з читанням Євангелій, псалмів і кантів українською мовою (пізніше цю подію стали називати «Днем народження УАПЦ»). Ініціатива не знайшла підтримки вищого кліру православної церкви. хоча за своєю суттю, була просто відновновленням українського християнства, після багаторічного знищення нашої національної церкви московітами. Тому, завдяки радянщині ми і досі перебуваємо під егідою тієї церкви, так званого  Московського патріархату, сатанинського за суттю, продажну та підпорядковану всім витівкам Московських правителів.

11.      Український повстанський отаман, Никифор Григор’єв    був саме із таких осіб, які ще попервах воювали за УНР, але невдовзі, як і чимало інших повстанських командирів, перейшов на бік більшовиків. Проте, обурений їхньою грабіжницькою політикою продрозкладки щодо українських селян, підняв свою дивізію на виступ проти «комісарів з московської обжорки». До збройного повстання приєдналися інші підрозділи Червоної армії (переважно сформовані з українців) та повстанські махновські загони. Це нам, потім ще розповідали, що Григор’єва вбили махновці, хоча ніяких доказів цьому, тим більш які б були задокументовані, не існувало…

12.      Зазнавши поразки від польських військ, Українська галицька армія (УГА) та уряд ЗУНР залишають територію Галичини та переходять на Наддніпрянську Україну. Армія УНР та УГА вперше отримують єдине командування. Відтак починається спільний наступ об’єднаних українських армій проти червоних військ. На значній частині Правобережної України вдається відновити владу УНР. Саме тоді більшовики знову не мали підтримки  батька Махна, проти якого виступали Сталін та Троцький, що саме підігрувало настрої цих ленінців, ще треба вичерпно історично доводити…

13.      Завдавши поразки червоним військам, тили яких були дезорганізовані селянськими повстаннями на Україні, діями отамана Зеленого, а також отаманів Соколовського, Гончара, Орловського, білогвардійські збройні сили півдня Росії влітку 1919-го захопили більшу частину півдня України. Влітку, у центральній частині їм протистояв отаман Григор’єв, а на півні та сході – батько Махно.

14.      Українські війська УНР увійшли до Києва майже одночасно із російськими білогвардійцями. Спроба порозуміння виявилася невдалою. Відтак, після кількох сутичок, під тиском білогвардійців українські війська залишили Київ. Селянський рух не припинявся і самі відчутні витрати білим завдавали загони Махна. 27.09.19 в боях з білогвардійцями були втрачені декілька полків білої армії – за деякими джерелами більше 20 тисяч. І це тільки за один день. Особливій організації загонів Махна та усім його стратегічним та тактичним задумкам треба було б по справедливості присвятити не одну публікаціям…                                                       (далі буде)

ДЖЕРЕЛА:

1.    Гай-Нижник П. д.і.н. «Росія проти України», К: «МП Леся», 2017.

2.    «ЕНЦІКЛОПЕДІЯ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ»,  http://esu.com.ua/

3.    Іван Хміль «Українська Центральна Рада: Документи і матеріали», К. 1996

4.    Гай-Нижник П, д.і.н., «З’їзд хліборобів 29.04.18», Гілея. №62. 2012.

5.    «Територія Терору», Історія, Між світовими війнами, .

6.    Солдатенко «Українська революція», Історичний нарис: Монографія. — К.: Либідь, 1999

 

ТЕ що БУЛО: «САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» частка 4 (ПРОДОВЖЕННЯ) СТОРІНКИ ІСТОРІЇ: окупація України після і селянська боротьба 1917..1921:
  
ТЕ що БУЛО: «САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» частка 4 (ПРОДОВЖЕННЯ) СТОРІНКИ ІСТОРІЇ: окупація України після і селянська боротьба 1917..1921:
   
ТЕ що БУЛО: «САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» частка 4 (ПРОДОВЖЕННЯ) СТОРІНКИ ІСТОРІЇ: окупація України після і селянська боротьба 1917..1921:

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 536
Отредактировано: 11-02-2018 [12:16]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 8, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

00:21 11/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Чергове " дежавю". Сучасні "більшовики" намагаються повторити те, що відбувалося сто років тому, сіючи розбрат в нашому суспільстві. Нещодавно Жирік запропонував канути ядерну бомбу на маєток Пороха. І - о диво!- наші патріоти, в відданості яких до України немає сумнівів, цьому аплодують (бачив коментарі в інтернеті). Панове, схаменіться! Не на часі ставити всі крапки над "ї" Наразі найважливіше - зберегти Україну в серці і наяву. А президенти... то таке...Будуть нести відповідальність за свої дії відповідно Закону і в свій час.

Публікація фахова, вірно розставлені відповідні акценти.
10:35 11/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Не первая статья автора, которую я оцениваю красными оценками. Да и как по-другому?! Ведь, эти его строки являются ярким примером политики двойных стандартов. Давая оценку политическим событиям сто летней давности, он здесь пишет: "І народ... саме з-за вказівками Революцій продовжував нищити один одного. Чим не сатанистський намір!" Но сегодня этот самый автор постоянно "льет воду на мельницу" украинских лже-патриотов, которые объявили русских агрессорами, нашими врагами, и не устают повторять, что дружбы между украинским народом и российским никогда и не было! Между тем, против восставшего Донбасса не Путин бросил войска, а наша-не наша власть, в результате чего вот уже три года на Донбассе настоящая гражданская бойня! "завдяки радянщині ми і досі перебуваємо під егідою тієї церкви, так званого Московського патріархату, сатанинського за суттю, продажну та підпорядковану всім витівкам Московських правителів" - это яркий пример авторского мировоззрения, которое он пытается насаждать украинскому народу. Это вместо того, чтобы в очередной раз отметить, что украинцы и русские это народы - братья! Были, есть и будут! Именно благодаря этой братской дружбе был разгромлен германский фашизм во время 2-ой мировой войны! Именно благодаря этой братской дружбе к концу прошлого века Украина в экономическом плане вышла на уровень лидирующих стран Европы! ...
13:08 11/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Грунтовно, вдумливо, читабельно, надзвичайно корисно, бо акуально! best bravo bravo bravo

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендує цей матеріал.
19:52 10/02/18
Дякую за Рекомендацію, вельмишановний друже Петре!
20:35 10/02/18
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
21:07 10/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
00:21 11/02/18

Дякую за увагу, Рецензію та Рекомендацію, вельмишановний друже Геннадію!

08:58 11/02/18
Рекомендует этот материал.
00:41 11/02/18
Дякую за Рекомендацію, вельмишановна, мила Білочка Білкіна!!!
09:02 11/02/18

 


 ОКРЕМО: Вельмишановний пане Геннадію! Вами дуже вірно підмічено, "сучасні більшовики", "недобільшовики" і "ура-патріоти" (самостійної і пропутинської масті), як сто років тому бродять колами біля вірячих і невіруючих та ще намагаючись сіяти розбрід у суспільстві та, як  було і сто років тому, щоби люди ходили колами та всюди нескінченно вирішували ЩО КРАЩЕ: більшовики чи УНР, а може махновці чи білогвардійці. А тим часом ті Ленін, Сталін і Троцький ПОВИННІ - у смерті дестків мільонів людей і незважаючи на заклики припинити братовбивство і ріки крові, голод, втрату віри, занепад культури і людської гідності.... ТРЕБА викривати головних винних, кремлівську КАРЛУ, який розв'язав братовбивчі війни, сує свій сатанинський ніс досі,   по всьому світові, та ще і займається тотальним розповсюдженням брехні, фейків, компроматів. І це в той час, коли на його пиці, вже нема куди і печатку прилепіти.... 


 А президнтів: порошенок, ющенок, ердоганів, трампів слід критикувати, але не з таким завзяттям, коли дуже необхідно знати, де відпочиває їх родина, які спідниці вдягає дочка трампа чи претендентка Юлія Тимошенко, чия машина коштовніше, та кого засудив чи відпустив Луценко. Закон треба робити один і для всіх, а не сперечатись хто самий недоторканий. Оту лошакову пику кивалівську, чомусь ніхто, ніяк  не критикує та не рахують скільки він вкрав. І суддів, що судять невинних і звільняють злодіїв! А чому мільярнидних крадіїв фірташів, ахметових та інших, не чіпають. А не було б упирів та мерзотників, які з Кремля куролесять - корупціонерів, злодіїв, вбивць та крадіїв значно б поменшало!!!


ВСЮ УВАГУ НА ГОЛОВНЕ!!!  А що там роблять чи ні, вторинні - розберемося! І не снісходіть до штучно вкинутого і не перевіреного....  
БАЧУ, ЩО ДЕЯКІ ПАТРІОТИ, легко впадають в оману і кидаються не в ту степ, куди треба! На користь - дійсно падлюк і проти тих, що поки не слід.... 


Будьте обачливіші!!!


  
 


 
14:43 11/02/18

Live

1 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал "І прийде до них Смерть..."

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Пилип Коновал:честь від королеви

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Пилип Коновал:честь від королеви

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал История которую прятали совдепы. Поход Сагайдачного на Москву

2 час. назад

antov комментирует материал История которую прятали совдепы. Поход Сагайдачного на Москву

2 час. назад

antov комментирует материал История которую прятали совдепы. Поход Сагайдачного на Москву

3 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Центр Европы — Бенилюкс

3 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Україна сама дала Польщі підстави зверхньо ставитися до нас

5 час. назад

AirAdvisor публикует статью Причины выключения электроприборов
в самолете

6 час. назад

AirAdvisor публикует статью Безопасность авиаперелета

6 час. назад

Жиго публикует статью Я відправляю пошту голубину...

6 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал История которую прятали совдепы. Поход Сагайдачного на Москву

7 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "І прийде до них Смерть..."

7 час. назад

Александр Литвинеску публикует статью В області стартував проект «Наукові візити до Харкова»

7 час. назад

Виченд Тутс комментирует материал "І прийде до них Смерть..."

8 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Україна сама дала Польщі підстави зверхньо ставитися до нас

8 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Центр Европы — Бенилюкс

8 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал "І прийде до них Смерть..."

9 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Центр Европы — Бенилюкс

10 час. назад

Влочега рекомендует материал Україна сама дала Польщі підстави зверхньо ставитися до нас

11 час. назад

Виченд Тутс публикует статью "І прийде до них Смерть..."

11 час. назад

antov комментирует материал История которую прятали совдепы. Поход Сагайдачного на Москву

13 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Стратегічний "пат" (Холодна війна 2.0 )