array(2) { ["id"]=> int(442634) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Великий злодійський націоналізм пана Жебрівського. | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  6 февраля 2018 18:00:45

Великий злодійський націоналізм пана Жебрівського.

Хочу зразу сказати , що націоналізм пана Жебрівського не має ніякого відношення ні до єврейства ні до українців. Щиро поважаю народ Держави Ізраїль. Ними можна захоплюватись, бо то справжні патріоти своєї землі.

А от пан Жебрівський ходить в вишиванках, та корчить з себе великого націоналіста України. Та того й близько немає. Це звичайна злодійська психологія чинуші, що підібрався до владного коритця та й хлепче з нього аж давиться. Щоб не звинувачували мене в продажності Кркемлю, пишу українською мовою. Бо ж наші місцеві навики , як бугай на червону ганчірку, реагують дуже часто на російську мову. А може то люди Жебрівського так копитами б’ють, та хвостами вертять. Як ті бісики продажні, готові за гроші й маму пропити. То я вже приведу декілька фактів , а ви вже, шановне панство самі розсудите.

Ось візьмемо наприклад Краматорськ, де царює сам пан Жебрівський ( в народі зветься «жеребець») Так от в цьому стольному граді при владі всі ті , що творили прихід в 2014 році Гіркінва. І йому допомагали. Той хто вирішив моніторити рішення виконкому, відстежувати роботу комісій, мабуть помітив, що ті хто організовував «ДНР» і допомагав Гиркину, тепер вбралися у вишиванки. Вони тут завжди грабували і вирішили, що це їх право. Так що близнюки і пшонки в місті силі. Тільки тепер заносять деяким панам з кумів Будки Олексійовича А громадськість у нас поки не дозріла: люди бояться з покоління в покоління. Хоча все має бути навпаки. Не бандитів треба боятися, а бандити повинні боятися. Боятися повинен той, у кого проблеми з совістю... ось так і сталось що міськрада вирішила, що місту не потрібні трамваї. Задумали вирізати рейки, бо трамвай нерентабельний. Ця ідея ще з 2014 року у них витає. Встигли порізати на метал фабрики, хлібозавод та консервний завод, і це все вже при Україні. Ось тепер поглядають на трамвай – уявляють, скільки ж там металу, і руки сверблять. Вже закуповують «богдани»... Бо ж Будці Олексійовичу приємне теж зробити треба.

Не скупиться пан Жебрівський і для своїх підгавкувачів. При річному доході в кілька сотень тисяч гривень керівники департаментів і відділів Донецької ОВЦА отримують грошову допомогу як переселенці. З початком бойових дій частина обласних чиновників були змушені покинути окуповані території і оселитися на підконтрольній частині регіону, повідомляє ІА «Вчасно».

За інформацією електронних декларацій, у багатьох в окупації залишилися квартири, будинки та земельні ділянки. З моменту евакуації обласної держадміністрації Краматорськ чиновників централізовано розселили по санаторних установ і гуртожитків області. Багато хто і зараз продовжують користуватися кімнатами, які надала їм керівництво ДонОВГА. Згідно з деклараціями, заробітні плати чиновників в 2016 році варіювали від 17 тисяч до 40 тисяч гривень на місяць. Зараз це вже в рази більше. При цьому заробленого не вистачило, щоб заплатити за комунальні послуги, тому деякі з представників влади оформили матеріальну допомогу як внутрішньо переміщені особи.

Приміром, глава Департаменту економіки ДонОВЦА Олег Свинаренко за підсумками 2016 року отримав 482 761 гривень заробітної плати. Чиновник залишив 3 квартири в окупованому Донецьку і безкоштовно користується кімнатою в санаторії «Перлина Донеччини» у Святогірську. В якості допомоги на проживання переміщеним особам голова обласного департаменту з економіки отримав від держави 9 888 гривень. Аналогічну допомогу на компенсацію оплати комунальних послуг отримали заступник глави апарату Юлія Костюнина (зарплата - 32 924 грн в місяць, розмір допомоги– 14 321 грн), начальник Управління з питань фізкультури та спорту Володимир Мицик (зарплата - 26 978 грн в місяць, пенсія - 14653 грн, допомога – 13011 грн), директор обласного держархіву Ірина Шишолік (зарплата - 17 788 грн в місяць, допомога – 2780 грн), помічниця заступника глави ДонОВГА Людмила Гринюк (зарплата - 17 763 в місяць, допомога – 5275 грн), начальник організаційного управління Ольга Мосіна (зарплата - 27 886 грн в місяць, допомога – 5101 грн), начальник управління кадрового забезпечення Огданська Тетяна (зарплата - 27 080 грн в місяць, допомога - 4016 грн), начальник юридичного управління Погребняк Яна( зарплата - 30 902 грн в місяць, допомога – 10579 грн), начальник управління діловодства та контролю Неллі Россоха (зарплата - 27 654 грн в місяць, допомога – 5133 грн), начальник Управління з питань звернення громадян Олена Гончарова (зарплата – 25 432 грн в місяць, допомога – 5304 грн), начальник відділу фінзабезпечення Світлана Зеленська (зарплата - 27 729 грн в місяць, допомога – 3978 грн), начальник відділу адміністрування держреєстру виборців (зарплата - 24 161 грн в місяць, допомога – 5044 грн). Мабуть і за 2017 отримали не менше.

Тим часом в Київ на керівника Донецької області Павла Жебрівського надходять тривожні «дзвіночки». В його оточенні здивовані, що Жебрівський все частіше самоусувається від важливих питань. У місцевій пресі навіть писали, що областю насправді керують два його заступники Євген Вілінський та Ігор Стокоз, а сам Жебрівський тільки відвідує офіційні заходи. «Багато хто впевнений, що його скоро переведуть звідси і тому він перестав цікавитися справами області. Бізнес ходить на поклон до Вілінському, який відчуває себе вже майже господарем області. Адже якщо Жебрівського приберуть, то саме він залишиться в.о. губернатора», - розповідає один з краматорських журналістів. Тим часом глава Донецької області зблизився з представниками «Опозиційним блоком». Наприклад, разом з мером Маріуполя Вадимом Бойченко вони разом відкривали школи, вручали ключі від квартир сім'ям прикордонників. При цьому в публічному полі Жебрівський дуже активний і часто критикує «Опозиційний блок». Джерела в його оточенні кажуть, що нинішній губернатор не виключає подальшої політичної кар'єри і готує фінансову базу під власний політичний проект. «Він майже закинув розкрутку «Солідарності» в області, - кажуть місцеві партійці. – Агітації майже не видно, хоча гроші на це з бізнесу регулярно збираються. Провалена виборча кампанія в Бахмутському районі – в грудні в Соледарі і в квітні в Сіверську провели лише декілька депутатів з 26.

Що ж до великої помпи з відкриттям та ремонтом шкіл приведу приклад з загальноосвітньою школою №1 смт Володимирівка Там з помпою зробили «капітальній ремонт. Та як виявилось, ремонт був лише косметичній. Подивітесь на фото і все стане ясно. Пишуть нам небайдужі місцеві жителі «Ось так відмивають державні гроші і зривають освітній процес. У Волноваському районі була вказівка зробити капітальний ремонт у школах і тут відзначилася ЗОШ № 1 смт. Володимирівка , замість капремонту і ремонту даху яка тече вже кілька років, поставили нові вхідні двері в школу, які вже заливає і вже через рік - два прийдуть в непридатність. У коридорі, на сходовій площадці і в класах мокро, сиро і грибок., які вдихають діти. І знову ставати питання дайте грошей ?????? ЗНОВУ НА НОВІ ДВЕРІ??????» Риторичне питанні «Пан Жебрівський, а де ж гроші».

Врешті відповідь проста. Процитую видання «Новости Краматорска» http://hi.dn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=72934:2017-02-10-12-17-37&catid=55:kramatorsk&Itemid=147 «Поява в наших пенатах в середині минулого року якоїсь неприбуткової організації під багатообіцяючою назвою «Донецьке агентство регіонального розвитку» (ДАРР) можна пояснити лише невсипущою турботою Донецької обласної адміністрації про нас, грішних. Не вистачає у губернаторства наявних сил, засобів та організацій для належного розвитку наших територій та інфраструктур. Тому доводиться йому створювати нові структури, причому з безпосередньою участю аборигенів, тобто місцевих мешканців.

Так от, неприбуткове і позабюджетне агентство, створене розпорядженням голови Донода-ДонОВГА в співзасновництві з Донецькою торгово-промисловою палатою та громадською організацією «Школа реального бізнесу», призначене (терпіння, друзі, це надовго!) для того, щоб проводити аналіз соціально-економічної ситуації в Донецькій області і проблем її розвитку з подальшою подачею губернаторства слушних пропозицій щодо шляхів їх вирішення, вивчення зарубіжного досвіду реалізації регіональної політики і знову-таки подача пропозицій щодо застосування цього іноземного досвіду на вітчизняних грунтах, а також (це ще не все, зчепивши зуби, вже скоро!)для купи усіляких консультацій, організацій різних сприяння, підтримок, підвищень всіляких принад і ще цілої купи інших неконкретних створінь якихось там умов для більшого моніторингу чогось там. Одним словом, дуже корисне установа. І як це ми, регіонально недорозвинені, без нього тут мытарились – розуму незбагненно. Не зарплата, а ДАРР божий За інформацією, поширеною інтернет-ресурсом «Наші гроші», керівником організації «Школа реального бізнесу» є відомий у Краматорську підприємець, видіоблогер і ситуативний постачальник безкоштовного пипифакса в шкільні туалети Володимир Сергієнко.

А ось хто з місцевих увійшов до складу наглядової ради – невідомо. Центр цивільного контролю «Дій» запросив було цю інформацію в облдержадміністрації, але звідти повідомили, що можуть назвати тільки чиновників ОДА, які входять до складу спостережної ради: Павла Жебрівського, його першого заступника Євгена Вілінського, Оксану Головко і Галину Чурикову. Що ж стосується краматорських представників, то ОДА визнала цю інформацію конфіденційною, що само по собі вже дивно, та надати відмовилася. Інформація про штатних працівників ДАРР не є секретною. Справа в тому, що всі бюджетні платежі, здійснювані держказначейством, обов'язково публікуються в ресурсі е-data, і там можна знайти масу цікавих речей. Наприклад, суми, що перераховані на зарплатні картки з бюджетних джерел. Так от, керівник цього самого ДАРР (неприбутковою і позабюджетної організації!) отримував з бюджету 80 тисяч 500 гривень місячної зарплати. Зауважимо – це вже «чиста» зарплата після всіх необхідних відрахувань і відрахувань. Його підлеглі отримували більш скромне місячне жалування – хто 50 тисяч, а хто і поменше. І якщо в минулому році кількість невтомних працівників агентства обмежувалося чотирма або п'ятьма ДАРР...дармоїдами, то нині їх уже близько десятка, і в обласному бюджеті на поточний рік для цих регіональних «развивателей» передбачено три мільйони гривень підтримки. І є підозра, що цією сумою вони не обмежаться.

Всі держзакупівлі – ДАРРом? Так кому ж знадобилося створювати структуру для виконання функцій, які і без неї давно вже покладені на різні департаменти і управління облдержадміністрації? І головне – навіщо? Тут вже цілком можна будувати припущення і не забороняється рухати різні версії – як на підставі фактів, так і шляхом припущень. Згадаймо, як Донецька ОДА спробувала втиснутися у вже існуючий проект по визначенню свого ДАРР централізованої організацією щодо здійснення закупівель, тобто передати агентству всі повноваження для проведення тендерів по закупівлі всього на світі. У Міністерстві економрозвитку чи то щось запідозрили, то щось дізналися, і цей проект прийнятий не був. Ні, в Україні подібний проект існує і працює в двох містах статус експериментального. Ідея цілком здорова і корисна – немає потреби кожному розпоряднику коштів самостійно морочитися з усіма тендерними процедурами і витрачати на це час і сили. Але там подібні централізовані організації працюють за чітко прописаним алгоритмом і перевірити їх можна на будь-якому етапі і в будь-який час, що власне і передбачається самим пілотним проектом. Так що з міністерським пілотом ДАРР пролетів. Але тільки з міністерським! Не будемо забувати про місцеві можливості. Не так давно міська рада Краматорська останнім в області передав повноваження визначення замовника робіт з будівництва та реконструкції інфраструктурних об'єктів міста Донецької ОДА. А всі інші міста, селища та райони області зробили це ще в минулому році. В одному тільки Краматорську реалізується 127 проектів, якими тепер розпоряджається - чи буде розпоряджатися – Донецька ОДА-ОВДА. Загальна сума робіт – 539 мільйонів гривень.

Так от, спробуємо з трьох спроб вгадати - кого тепер Донода визначить замовником?». От вам володимирівці і відповідь, де гроші з вашої школи. Пишіть Будці Олексійовичу, бо його кум зовсім знахабнів, Бо залишитесь з носом як і Авдіївці, яким вже другий рік з дня на день обіцяють підключити газ. Та "обіцянки цяцянка а дурневі радість" говорить український народ.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 6020
Отредактировано: 06-02-2018 [18:21]
delete
Александр Белов
Александр Белов, Донецк, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 4, Всего рецензий: 5
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:58 06/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Владимир Матюша 'Черкассы'
Дуже обєктивно та доступно. На жаль така ситуація по всій Україні. А стаття виважена та ще й з гумором
21:35 06/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Об этом нужно писать. Власть боится правды. Удачи автору
06:19 07/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Alla Dubovaya 'Киев'
Как то так. Снова Донбасс- зеркало Украины. И на войне жирую твари
18:23 07/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Якби ж то у нас на Україні тільки один такий був пан...
22:28 08/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? То є наша українська влада
19:58 06/02/18
Рекомендует этот материал.
21:36 06/02/18
Alla Dubovaya Киев
Рекомендует этот материал. Почему? К сожалению, все это правда
23:17 06/02/18
Рекомендует этот материал.
18:45 08/02/18

Live

15 мин. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

2 час. назад

viktor trigub публикует статью Ректор НМАУ віддав премії студентам!

...

13 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

15 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

17 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

20 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

21 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

22 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

22 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

23 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

1 дн. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

1 дн. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

......