О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  5 февраля 2018 19:09:24

Ринок землі

 

Не секрет для всіх нас, що МВФ вимагає від української влади прийняття закону України про «Ринок землі»... взамін на черговий транш кредиту, який доповнить, без того неосяжний зовнішній борг України. То що ж воно таке, цей «ринок землі», і чи варто його запроваджувати в Україні? Буде від цього користь українцям, чи буде біда?

Тож давайте спробуємо в цьому розібратись.

 

Отже:

«Ринок землі» – це система, що надає право громадянам набувати землю в приватну власність.

«Відкритий ринок землі» - можливість продавати землю не тільки громадянам країни, а і громадянам інших країн – іноземцям.

 

Звернувшись до Конституції України, ми розуміємо, що земля, як і решта ресурсів України, є національною власністю. А національна власність не може бути придбана у приватну власність окремими громадянами і, тим більш – іноземцями.

Отже, для того щоб запровадити в Україні «ринок землі», треба внести зміни в Конституцію України, вивівши землю з власності народу України, або змінити Конституцію, з метою позбавити народ республіки національної власності в повному об’ємі. Але ж «республіка», це країна, що належить народові, який проживає на території цієї країни і є її громадянами. Тож, змінюючи Конституцію в частині позбавлення народу національної власності, тягне за собою зміну статусу «республіки» на інший – авторитарний, імперський та інші. І на це має право виключно народ «республіки», що є її власником.

Щонайменше, такі питання виносяться на республіканський референдум.

Та от, в Україні особа, що виконує обов’язки президента країни - гаранта дотримання конституційних прав народу України та виконання конституційних положень, на власний розсуд та за власною ініціативою... виконуючи волю (іноземної) американської фінансової структури – МВФ, вирішує створити групу, яка має розробити та винести на парламентське слухання новий варіант Конституції України, завдяки якому Україна змінить свій статус, а народ втратить національну власність.

За всіма нормами, це дійство має розцінюватись, як злочин високопоставленого чиновника проти власного народу. Це не що інше, як - зрада національних інтересів.  

 

Далі – моральна складова.

Власність народу України, це те, що народ передає у спадщину наступним поколінням. Нинішнє покоління отримало цю власність від своїх предків і володіє на праві спадкоємця. Так було, є і має продовжуватись весь час, доки існуватиме республіка Україна-Русь. Що це дає?

Народ, що має власну ресурсну базу, має право на розпорядження нею.

Продаж та переробка корисних копалин створює економіку та, як наслідок, матеріальну базу народу, що є власником цих копалин. Земля, повітря, гори, ліси, поля, ріки, озера та інше в межах республіки Україна, є ресурсною базою українського народу і також служить джерелом формування матеріальної бази республіки.

Все це формує склад «статутного фонду» республіки.

 

 

 

Нація, що має власний «статутний фонд», є матеріально забезпеченою нацією та являє собою суб’єкт міжнародної політики і має право голосу в міжнародних організаціях та об’єднаннях.

Така нація сприймається світовим співтовариством, як така що є платіжоздатна та заслуговує на те, щоб з нею рахувались при вирішенні міждержавних питань та має право на участь в міжнародних глобальних, оздоровчих, технологічних, космічних, культурних та інших проектах.

 

В разі позбавлення народу національної власності, ця власність переходить у власність інших осіб/країн, які і стають повноправними власниками придбаних ресурсів та отримують право на їх використання на власних розсуд, згідно загальноприйнятих Положень та Законів про власність.

 

Втрата права народу на землю означає втрату права на використання природних ресурсів.

 

А тепер далі.

Якщо МВФ вимагає від України запровадження «ринку землі», то це означає, що існує зацікавленість в нашій землі, яка повна корисних копалин та інших ресурсів.

Розуміючи, що народ України буде чинити опір проти такої «реформи» Конституції, цілком розумним буде очікувати на певні поступки збоку МВФ, з метою зацікавлення народу України в ринку землі.

Поступки збоку МВФ можуть бути вираженими в дешевих кредитах, що має збити з пантелику громадян України. Мета – створити сприятливі умови в суспільстві для безперешкодного переписування Конституції зі зміною статусу країни, а потім -  прийняття закону про ринок землі.

 

Для цього, якщо йти найдешевшим шляхом, країна спочатку штучно доводиться до стану банкрутства. Зовнішній борг починає невпинно зростати, а життєвий рівень громадян – невпинно падати. Коли народ, доведений до відчаю, почне виявляти гнів, ним легко можна починати маніпулювати, посередництвом фінансових вливань.

 

В період піку народного гніву, народу-бунтівнику пропонується «пряник» у вигляді матеріального полегшення, в результаті продажу ним своєї власності. Взамін, він отримує ще й деякі індульгенції та матеріальні адресні допомоги.

Отримавши обіцяне, народ угамовується і починає славити свого спонсора.

Та людина не вічна!

Прийде час, і покоління, яке отримає всі ці дарунки від іноземців, в обмін на його рішення про продаж національної власності, потихесеньку вимре.

Воно вимре, а його діти вже ніколи й нікому не зможуть пред’явити претензії за таке розумне і підступне шахрайство, яке залишило їх рабами на власній землі. Тим більш, в умовах, коли світ прямує в бік світової глобалізації... заради якої і працює програма по відбиранню у народів їх національної власності.

 

 Сьогодні вже дуже багато країн позбавились національної власності, взамін на певні «призи». І сьогоднішнє покоління ще не до кінця зрозуміло, до чого все це його веде. Але от наші онуки вже запитають у нас, або своїх батьків (наших дітей), чому це вони мають прав набагато менше, ніж мали ми, їх діди й баби?

І що вони почують у відповідь? Та, сподіваюсь, відповідь вони додумають самі:

«Тому, що це так було модним – позбавляти нащадків спадкової власності». 

 

Тож, особисто я вважаю, що вільний ринок землі позбавляє народи підгрунтя, яке є для них визначальним на все життя.

Сьогодні народи продадуть свої землі, а завтра буде скасовано кордони.

Післязавтра нації втратять право на власне господарювання і почнуть працювати в напрямку, який буде запропоновано "добрими спонсорами" від міжнародної фінансової мафії.

 

Нас там вже не буде. Але наші нашадки визначать нас, як саме ганебне покоління українців-русинів, що за якісь там індульгенції та подарунки у вигляді одномиттєвого щастя, залишить своїх нащадків рабами на власній землі... і без права повернення до колишнього статусу.

І будуть вони плювати в бік наших могил, які повільно заростуть непрохідними бур'янами та зникнуть з лиця землі.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 555
delete
Юрий Самсыка
Юрий Самсыка, Запорожье, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 7, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

22:12 05/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Целиком и полностью поддерживаю автора. Мною на этих страницах уже не один раз было сказано, по сути, то же самое, например, здесь: "ЗЕМЛЯ И НЕДРА ЗЕМЛИ ПРИНАДЛЕЖАТ НАРОДУ УКРАИНЫ И ИХ ПРОДАЖА ЭТО ПРОДАЖА САМОЙ СТРАНЫ УКРАИНЫ! Здесь понятие МОРАТОРИЯ вообще не должно применяться, ибо ЗЕМЛЯ ВООБЩЕ НИКОГДА НЕ ДОЛЖНА ПРОДАВАТЬСЯ ТАК ЖЕ, КАК НЕ ДОЛЖЕН ПРОДАВАТЬСЯ САМ ЧЕЛОВЕК! Потому ни о какой реформе рынка земли в Украине речи быть не может!", см.: http://h.ua/story/442185/.
Почему снизил оценку за общее впечатление? Общее впечатление от прочитанного складывается не только от самой статьи, а и с того, что автор пишет под ней, а здесь первые два комментария Боривитерский и авторский. Так вот, Боривитер здесь постоянно рекламирует эти новые Скрижали, которые не выдерживают никакой критики, подробно об этом я писал в нескольких своих статьях на эту тему (см.: "Про створення Нової Народної України Ч. 11. Ні, не про Рай там мова! Не про Рай!", http://h.ua/story/243810/, а также еще в четырех статьях, ссылки на которых там имеются). И вот, на эту средневековую, будем говорить прямо, чушь Юрий Самсыка здесь пишет: "Іншого варіанту бути не може"...
11:25 06/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Дуже актуальна стаття.Трактує фундаментальне питання щодо землі як основи буття української нації.Висока журналістська майстерність, чітка і адекватна темі мова, логічно чітко сформатований текст. Стаття буде корисна для усіх патріотично мислячих громадян. Заслуговує найвищої оцінки.

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендує цей матеріал. Чому? Україна буде жити за цими принципами:http://h.ua/story/79132/. А за цими принципами земля і її надра та водні акваторії не підлягають приватизації.
19:34 05/02/18
Юрий Самсыка Запорожье
Саме так, Петре!
Дякую! Іншого варіанту бути не може.
19:40 05/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
21:52 05/02/18
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую, но с учетом сказанного в моей рецензии.
22:15 05/02/18
Юрий Самсыка Запорожье
Дякую Вам, Друже Анатолій, за рецензію.
Щодо коментаря, можете розцінювати його, як Вам це буде більше до душі.
Але є "основні положення", які стоять в основі нашого життя.
Наприклад, "копне право" дійсно має дуже давню історію. Але його основи мають і сьогодні визначати головні напрямки у формуванні влади.
Заповіді Господні, що визначають головні напрямки і правила, які ми маємо поважати й виконувати, теж виглядають, як наївні та утопічні. Але ж, якщо замислитись, то все геніальне - макисмально просте!
Просто ми в своєму житті та в ритмі сучасності, зовсім відійшли від розуміння Істини, яка ніколи не була складною. ... Складною її зробили ми самі.

Та у всякому випадку, я вдячний Вам за Вашу думку. Щасти Вам. )))
22:57 05/02/18
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую. Одна з найкращих статей на цю тему.
11:26 06/02/18
Юрий Самсыка Запорожье
Дякую Вам за таку оцінку і розуміння змістовної складової.
11:48 06/02/18

Live

6 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

7 час. назад

Альпас рекомендует материал Рейтинг абсурда

7 час. назад

Альпас комментирует материал Град Поля не Екатерины весь

7 час. назад

Альпас рекомендует материал Град Поля не Екатерины весь

8 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Град Поля не Екатерины весь

9 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

9 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

9 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

9 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

9 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

9 час. назад

Виталий Чара рекомендует материал Садюга

9 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

9 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

10 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

10 час. назад

Александр Шмыго удаляет комментарий к материалу Садюга от Александр Шмыго

10 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

10 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

10 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

10 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга