О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Стихи  4 февраля 2018 18:04:41

Куда тебе так много одному?

Куда тебе так много одному,
усердный господин приобретатель?
Цинично крест поставивший на брате,
когда прибрал семейное в Крыму.

Он в трансе от такого мудрежа
и держит зло на алчного собрата -
ведь ты, когда его горела хата,
как враг, пришёл увидел и отжал .

Он тоже воевал и созидал!
Но взяв пример с чубайсов беспредельных,
без совести и чести канительных
коленом ты под зад ему поддал.

За это бы, как гангстера, в тюрьму!
Но тяжба погорельцу не по силам.
Поэтому, кручинясь, и спросил он:
"Куда тебе так много одному?"

Запомни! И без"братства"твоего
он скоро хату новую отстроит.
Но впредь тебе рассчитывать не стоит
на силу и участие его!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 960
delete
Юрий Ермоленко
Юрий Ермоленко, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 47, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? best
18:14 04/02/18
Спасибо Вам большоен
18:22 06/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендує цей матеріал. Чому? А без сили його твоя сила - безсила...
19:23 04/02/18
Про это ещё Бисмарк говорил!
18:22 06/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Значить розумним був.
19:19 06/02/18
Ltna Prikolova Николаев
"как враг, пришёл увидел и отжал..."
и Крым к врагу от брата убежал wink
06:49 05/02/18
Спасибо Вам большое
18:23 06/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Крим нікуди не тікав, просто той вонючий брат його окупував.
19:20 06/02/18
Ltna Prikolova Николаев
А Ви спитайте кримчан, біжав він чи тікав і чому він не біжить назад в обійми свого пахучого брата wink
03:51 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Яких кримчан? Корінних, чи зайд, що перселилися з холодної Росії в теплий Крим і зробили з нього помийну яму?
16:52 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Тих, що відвоювали його у турків ще у XVIII ст., якщо Ви вчили історію у школі.
А якщо Ви хоч трохи знаєте нинішню, то до 1991 р. Крим був радянським і лише потім став українським, поки його не здали росіянам бездарно і може навіть навмисно, як стверджують тепер деякі високі генерали і інші свідки.
18:32 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Не відвоювали, а обманом взяли. Та це вже історія. Але нащадків тих більшовики вигубили, а хтось за кордон втік. Крим же був заселений новими лапотниками,а після другої світової війни він став місцем заселення тих військових і їх родин, що перводилися з центральної Росії, та військових пенсіонерів, що вже в 45 років виходили на пенсію. Воювати за Крим не можна було. Путін цього тільки і чекав, щоб мати підставу для окупації всієї України. Та авантюра з Кримом ще відригнеться Росії. Крим для Росії це валіза без ручки, яка потягне її на дно Чорного моря.
21:04 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Звичайно відригнеться, якщо Україна здригнеться і розколеться на дрібні шматочки, а до цього вже не йде, а летить, що - у Росію, що - у Польщу, що - у Австро-Угорщину, наші сусіди вже нові карти поскладали, а Ви все за старими живете, і брехню про валізи слухаєте, для Росії Крим - це база, вона за нього скільки росіян положила, і вони ніколи його назад не повернуть.
21:17 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Путін про це давно мріяв, та в останню свою зустріч з журналістами він чітко дав зрозуміти, що ця його мрія нездійсненна. Польща така смілива до тих пір поки ми з Росією не закінчимо, а коли розберемося з Росією то Польща стане тихою і мирною собачкою. Ну, а вам би мало бути відомо, що Австро-Угорщини вже давно немає. Померла. Як скоро таким же чином і Росія помре. А її один уламок Угорщина не задоволена тим, що її обділили. Вона з усіма своїми сусідами у ворожнечі. Найбільша в неї ворожнеча з Румунією, та румуни на неї чхати хотіли і на її вимоги. Серби також не жуже вже і дивляться на вередування Угорщини. А до України в неї претензії не такі вже і великі, десь на два десятки сіл, та на одне місто. Колись угорців в Закарпатті було 140 тисяч. Нині половина вже давно виїхали за кордон. Тож залишилося тисяч сімдесят. Ось коли проведуть в Україні перепис населення тоді і побачимо, що і угорців і румун в Україні вже дуже мало, а головне тоді побачимо що в Донецькій і Луганській областях залишилося половина населення від того, що було при останньому переписі.
21:30 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Як же не здійснилась! Ще й як здійснилася! Головна мрія Путіна, більшості росіян, як і кримчан - Крим!
Забули, як вони тріумфували, а тепер навіть вибори перенесли на цю дату, щоб показати свою перемогу, і за Путіна там переважна більшість росіян, як не ганьби і не мрій, а у нас? Австро-Угорщина не існує, а може, як і Річ Посполита, бо там вже по статистиці більше
5 мільйонів українців, а в Україні дійсно залишилось вже менше половини, тому й не проводять перепис, бо бояться, а кого - Петра Буревітра, чи Лєну Приколову, вони їм до фені, чим менше, тим краще, американців -так, бо вони нами керують, і тільки задля того, щоб спалити Росію, ну може б щось з цього і вийшло б, от тільки як би вони самі там не погрузли по самі вуха в своїх чварах і не розкололися wink
21:53 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Щось дрібні мрії в Путіна і в росіян. Що таке Крим? Якась невеличка область, а скільки проблем від неї. Ніні вже не Чечня самий дотаційний обєкт, а Крим. Перенос виборів...Символізм в Росії завжди пермагав глузд і завжди був Росії на шкоду. І цей пернос на цю дату не принесе Росії радощів.Україною нині крує кожен кому тільки не лінь. Допоки в нас в керівництві будуть сидіти злодії, доти і будуть керувати із=за кордону. Як тільки Україна вирветься з цього зашморгу, то відразу стане багатою і сильною. Адже в Україні є все для того щоб такою стати. А перпис мусить бути. Розумні правителі роблять перепис, щоб вміти ліпше управляти державою. А дурних правителів сам народ на вилах виносить.
22:07 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
А чого Ви так печетесь про Росію, Ви ж не Юра Єрмолєнко, чи то український москаль, чи то москальський хохол, Ви ж запорожський козак, чому ж до сих пір своїх дурних правителів на вилах не винесли, а мрієте, що народ здатний на таке? Ви ж теж народ, якого дурять, обкрадають, вбивають, а він усе терпить і лише вірить, молиться на своїх правителів і велично мріє про свою велич і про те, щоб в сусіда хоча б око виколоти, дарма, що собі обидва wink
22:35 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Тільки дурні сусіди можуть бажати, щоб РФ розпалася будь-яким чином. Катастрофа в Росії призведе до бід і в сусідів, адже при катастрофі перші країни, які відчують на собі прихід біженців це будуть сусідні держави. Тож я хочу щоб цей розвал був цивілізованим. Так само я не хочу, щоб в нашій країні народу прийшлося застосувати вили, щоб винести свою злодійську владу. Влада має змінитися цивілізованим шляхом - через вибори. Тому і молю Бога, щоб дав нашому народу мудрих правителів.
17:10 10/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Поки страшна катастрофа відбувається в Україні, яка розпадається, і тисячі біженців вже заполонили сусідні країни. І лише дурні, або сліпі і глухі, цього не бачуть, а сподіватися на мудрих правителів можуть лише діти, яким на ніч співають колискові, або читають казочки, бо вибирать цивілізованим шляхом ні з кого, тут нема цивілізації.
smile Ну, та як кажуть, сліпому не покажеш, глухому не розкажеш, а дурень не зрозуміє.
Моліться, Петро! Бог Вам у поміч. wink
22:31 10/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Україна не розпадається, як би хто цього не хотів. Ми стаємо ПОЛІТИЧНОЮ нацією, народжуємося в цій якості, а роди, як відомо, проходять в муках...
23:50 10/02/18
Ltna Prikolova Николаев
dknown А Ви мабуть працюєте акушеркою, яка приймає ці роди, а за сумісництвом ще й політолог, який новонародженим тяжкохворим діткам замість того, щоб лікувати, розповідає казочки і співає колискові на ніч wink
07:17 11/02/18
Вадим Дуров Харьков
Пресман Филя, это кто здесь рожая мучается? Если ты о своем соплеменнике Вальцмане или Гройсмане, то они уже давно отрожали, а теперь пожирают новорожденного.
А если ты о Коломойском земляке и ,как здесь пишут, даже родственничке далеком, то этот будет еще долго рожать.
А что Филя- Гена в твоем понимании " политическая нация". Это так чтобы в паспорте нация не указывалась ,а политическая принадлежность?
Так на этом сайте и так все знают, что ты член Бунда!
09:52 11/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
LOL
Теперь ещё и какого-то бунда? Теперь ещё и родственничек Бени? LOL Забавную ты мне биографию рисуешь, Анатолий. Я понимаю, ты проникся идеологией Геббельса, совершенно верно считая, что брехня, возведённая в абсолют и многократно повторенная многим кажется правдой. Потому ты и талдычишь одно и то же, постепенно добавляя отдельные сумасбродные штришки, не заботясь о достоверности распространяемых сплетен.
Лично мне совершенно очевидно, что ты создал этого клона - Дурова для дискредитации моего имени. Я уверен в том, что думающие люди обратили внимание на то, что ты не показал ни единого доказательство реальности твоих выдумок. - А что, ну-ка покажи. Слабо? - Да не покажешь, потому, что у тебя за пазухлй нет НИ-ЧЕ-ГО. Абсолютно ни единого реального факта.

ТЫ ПЕРЕШЁЛ ВСЕ ГРАНИ ЭЛЕМЕНТАРНОГО ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО ПРИЛИЧИЯ.

Всё, хватит засорять хернёй эту публикацию, причём совершенно не по теме. Больше тут я на эту тему писать не буду ничего. Что бы ты не наваял.
10:59 11/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
В Україні ніякої катастрофи немає. В Україні відбувається звичайне становлення держави, як це відбувалося з усіма державами світу після їх народження, але там це відбувалося за століття, десятиліття - в нас це відбувається прямо на наших очах.
А те, що цього не бачать дурні і сліпі не дивина. На те вони дурні і сліпі. Були б розумними і зрячими - побачили б. На мудрих правителів сподіватися слід, бо з нерозумними державу не побудуєш. Чому мудрі батьки не читають на ніч своїм дітям страшні казки, а читають веселі і радісні? А тому, що після страшних казок в дітей поганий сон і діти не висипаються і тоді вони погано їдять, не ростуть, а якщо і ростуть то стають неврастеніками, погано вчаться і життя їхнє стає схожим на кошмар.Після прослуховування добрих казок, дитячий сон міцний, вранці вони з задоволенням встають і радісно проживають весь день. Вони виростають життєрадісними і розумними з оптимізмом дивляться в майбутнє і будуєть собі життя про яке вони мріяли.
Ось так і в нашій державі. Цей дурний сон розвіється і наш народ, нарешті, стане жити так, як цього заслужив.
А молитва до Бога необхідна щоденна і Господь нам допоможе. Я в це вірю.
14:01 11/02/18
Ltna Prikolova Николаев
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

Ну, тоді мені залишається тільки побажати "На добраніч, малятко" і до такої гарної казочки, яку Ви собі придумали, заспівати гарну колискову
Спи, засни, моя дитино,
Спи, моє маля,
Ніч іде в гаї, в долині,
Трави нахиля...
Хай тобі ця ніч насниться,
Що в огнях сія...
Спи покійненько, дитинко
В співах солов'я...
І чекай на Україну,
Де життя буя....
wink wink wink wink wink wink wink
17:55 11/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Дякую. А ви тим часом будете ввісні кошмари переглядати, що собі перед сном напророчили. smile
18:36 11/02/18
Ltna Prikolova Николаев
wink Що це Ви таке напророчили? Які кошмари? У мене самі райдужні і щасливі сни! Україна становлюється і росте, земля радіє і цвіте, усюди тиша й благодать, в щасливе радісне майбутнє крокує українська рать! smile
18:04 12/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Я не про Україну, я про вас...Ваше існування вже кошмар. smile
18:44 12/02/18
Ltna Prikolova Николаев
smile Отакої! Не знала, що Ви ще страшніший грішник, ніж здавалося, а Ваші молитви -то чисте блюзнірство. Тепер розкрилися вже остаточно і безповоротно, так що Вам рай не світить ні на Землі, ні на Небі, і Бог не допоможе, тому поки хоч уві сні помрійте! sad
19:24 12/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Я не знав, що сказати правду є гріхом? Думаю, що якщо ви так зреагували, то мої молитви дійшли до Господа. І наступним буде - ваше зникнення. Бо Господь знищує гріх і грішників тільки одному Йому відомими засобами.
20:20 12/02/18
Ltna Prikolova Николаев
smile Ви не можете казати правду, бо Ви її не знаєте, а її знає лише Бог, як і судити може лише Бог, хоча на землі суд теж має бути і він має справедливо карати злодіїв тому що людина має виконувати господні і людські закони, або заповіді. Якби Ви були віруючою людиною, Ви б про це знали. Але Господь не наказує за невіру і дурість, Він карає за зло, ненависть і бажання зла ближньому своєму, ось це є страшні гріхи, а Господь все бачить.
smile Хоч я не люблю дурних і лихих людей, я не бажаю Вам зла, як і ближнім своїм співвітчизникам і неспіввітчизникам, правда, мені дуже шкода Вас, хоча я й кепкую з Вашої обмеженості і ненависті..ну на то ж я Лєна Приколова, щоб хоч прикольнутися з цього wink
23:13 12/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Кожній людині Бог дає знати правду. В дохристові часи її доносили людям пророки, нині ж Господь, до тих, хто з Ним, сам доносить правду. Тому людина також може казати правду, а інші люди, або сприймати її, або ні. Ваша віра обмежена. Бо якщо б ви по справжньому були у Господі, то ніколи б не кепкували з інших людей. Кепкування, як і ненависть - гріх. Кепкування це один з різновидів гордині. Не розумію, де ви побачили у мені ненависть? А ось Господь наказує за невіру і дурість. Прочитайте пророків і тоді зрозумієте, що за це він і карав ізраїльсикий народ, Але Він і прощає, тільки слід прийти до Нього. Про це також доносили пророки.
16:57 13/02/18
Ltna Prikolova Николаев
wink А як же мені відповідати на Вашу брехню, наклепи, амбіціоність, впертість, ненависть, дурні вигадки і злі побажання? Тим же?
read Так Господь нас вчить любити навіть ворогів своїх. Якби Ви були віруючим християнином, та хоч трохи знали б вчення Христа і пророків, так би не вчиняли smile
17:21 13/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Я на вас навіть не ображаюсь. Хай Господь буде нашим Суддею, навіть якщо ви і не вірите в нього.
18:58 13/02/18
Ltna Prikolova Николаев
smile О! Дякую, то у Вас таки є шанс стати справжнім християнином і патріотом України, і може навіть не тільки уві сні wink
23:56 13/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Знаєте пані, я люблю спілкуватися з жінками, але тільки з розумними. smile
17:17 14/02/18
Ltna Prikolova Николаев
smile Добре, Петро, петрите! Треба ж в когось розуму набиратися! wink
01:55 15/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Знаєте пані, я думав що ви щось таки розумієте. Помилився. Тож з вами мені спілкуватися не цікаво.
11:34 15/02/18
Ltna Prikolova Николаев
smile Та Ви не ображайтесь, Петре, я ж не зі зла так шуткую, а з радості і гордості за нову Україну, яка в муках народилася, на очах становлюється і вже от-от стане.
А мені спілкуватися з Вами цікаво, може теж щось таки зрозумію wink
13:06 15/02/18
В Україні ніякої катастрофи немає. В Україні відбувається звичайне становлення держави, як це відбувалося з усіма державами світу після їх народження, але там це відбувалося за століття, десятиліття - в нас це відбувається прямо на наших очах.
best best best
21:48 11/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile bravo
23:01 11/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
19:18 05/02/18
Спасибо, уважаемый Геннадий
18:23 06/02/18
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую.Думка ясна, глубока, вічно людська. Написано майстерно.
11:48 06/02/18
Спасибо Вам большое
18:23 06/02/18
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую розумні рядки...
11:12 11/02/18
Спасибо Вам большое
17:36 12/02/18

Live

26 мин. назад

Ева Адамовна рекомендует материал "Перевернувся білий світ..."

31 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Допрос

37 мин. назад

Ева Адамовна рекомендует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

37 мин. назад

Ева Адамовна комментирует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

45 мин. назад

Отхожий комментирует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

47 мин. назад

Отхожий комментирует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

49 мин. назад

Отхожий рекомендует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

57 мин. назад

Лина Гербер рекомендует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Как Нашей ракетой сбить Наш самолет вместо Нашего

1 час. назад

Ирина Жарикова комментирует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

1 час. назад

Ирина Жарикова рекомендует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Допрос

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

3 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Кто скажет, что сей Змий подлец?

5 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Израиль проклял Медведчука, Червоненко и Рабиновича

5 час. назад

Александр Шмыго публикует статью Кто скажет, что сей Змий подлец?

11 час. назад

изобретатель наждачки от геморроя Либерман рекомендует материал Лимерики

11 час. назад

изобретатель наждачки от геморроя Либерман рекомендует материал Лимерики

11 час. назад

изобретатель наждачки от геморроя Либерман рекомендует материал Лимерики

11 час. назад

изобретатель наждачки от геморроя Либерман рекомендует материал Лимерики

11 час. назад

изобретатель наждачки от геморроя Либерман рекомендует материал С Новым годом ещё раз!