О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Стихи  4 февраля 2018 17:04:41

Куда тебе так много одному?

Куда тебе так много одному,
усердный господин приобретатель?
Цинично крест поставивший на брате,
когда прибрал семейное в Крыму.

Он в трансе от такого мудрежа
и держит зло на алчного собрата -
ведь ты, когда его горела хата,
как враг, пришёл увидел и отжал .

Он тоже воевал и созидал!
Но взяв пример с чубайсов беспредельных,
без совести и чести канительных
коленом ты под зад ему поддал.

За это бы, как гангстера, в тюрьму!
Но тяжба погорельцу не по силам.
Поэтому, кручинясь, и спросил он:
"Куда тебе так много одному?"

Запомни! И без"братства"твоего
он скоро хату новую отстроит.
Но впредь тебе рассчитывать не стоит
на силу и участие его!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 978
delete
Юрий Ермоленко
Юрий Ермоленко, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 47, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему?
17:14 04/02/18
Спасибо Вам большоен
17:22 06/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендує цей матеріал. Чому? А без сили його твоя сила - безсила...
18:23 04/02/18
Про это ещё Бисмарк говорил!
17:22 06/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Значить розумним був.
18:19 06/02/18
Ltna Prikolova Николаев
"как враг, пришёл увидел и отжал..."
и Крым к врагу от брата убежал
05:49 05/02/18
Спасибо Вам большое
17:23 06/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Крим нікуди не тікав, просто той вонючий брат його окупував.
18:20 06/02/18
Ltna Prikolova Николаев
А Ви спитайте кримчан, біжав він чи тікав і чому він не біжить назад в обійми свого пахучого брата
02:51 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Яких кримчан? Корінних, чи зайд, що перселилися з холодної Росії в теплий Крим і зробили з нього помийну яму?
15:52 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Тих, що відвоювали його у турків ще у XVIII ст., якщо Ви вчили історію у школі.
А якщо Ви хоч трохи знаєте нинішню, то до 1991 р. Крим був радянським і лише потім став українським, поки його не здали росіянам бездарно і може навіть навмисно, як стверджують тепер деякі високі генерали і інші свідки.
17:32 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Не відвоювали, а обманом взяли. Та це вже історія. Але нащадків тих більшовики вигубили, а хтось за кордон втік. Крим же був заселений новими лапотниками,а після другої світової війни він став місцем заселення тих військових і їх родин, що перводилися з центральної Росії, та військових пенсіонерів, що вже в 45 років виходили на пенсію. Воювати за Крим не можна було. Путін цього тільки і чекав, щоб мати підставу для окупації всієї України. Та авантюра з Кримом ще відригнеться Росії. Крим для Росії це валіза без ручки, яка потягне її на дно Чорного моря.
20:04 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Звичайно відригнеться, якщо Україна здригнеться і розколеться на дрібні шматочки, а до цього вже не йде, а летить, що - у Росію, що - у Польщу, що - у Австро-Угорщину, наші сусіди вже нові карти поскладали, а Ви все за старими живете, і брехню про валізи слухаєте, для Росії Крим - це база, вона за нього скільки росіян положила, і вони ніколи його назад не повернуть.
20:17 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Путін про це давно мріяв, та в останню свою зустріч з журналістами він чітко дав зрозуміти, що ця його мрія нездійсненна. Польща така смілива до тих пір поки ми з Росією не закінчимо, а коли розберемося з Росією то Польща стане тихою і мирною собачкою. Ну, а вам би мало бути відомо, що Австро-Угорщини вже давно немає. Померла. Як скоро таким же чином і Росія помре. А її один уламок Угорщина не задоволена тим, що її обділили. Вона з усіма своїми сусідами у ворожнечі. Найбільша в неї ворожнеча з Румунією, та румуни на неї чхати хотіли і на її вимоги. Серби також не жуже вже і дивляться на вередування Угорщини. А до України в неї претензії не такі вже і великі, десь на два десятки сіл, та на одне місто. Колись угорців в Закарпатті було 140 тисяч. Нині половина вже давно виїхали за кордон. Тож залишилося тисяч сімдесят. Ось коли проведуть в Україні перепис населення тоді і побачимо, що і угорців і румун в Україні вже дуже мало, а головне тоді побачимо що в Донецькій і Луганській областях залишилося половина населення від того, що було при останньому переписі.
20:30 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Як же не здійснилась! Ще й як здійснилася! Головна мрія Путіна, більшості росіян, як і кримчан - Крим!
Забули, як вони тріумфували, а тепер навіть вибори перенесли на цю дату, щоб показати свою перемогу, і за Путіна там переважна більшість росіян, як не ганьби і не мрій, а у нас? Австро-Угорщина не існує, а може, як і Річ Посполита, бо там вже по статистиці більше
5 мільйонів українців, а в Україні дійсно залишилось вже менше половини, тому й не проводять перепис, бо бояться, а кого - Петра Буревітра, чи Лєну Приколову, вони їм до фені, чим менше, тим краще, американців -так, бо вони нами керують, і тільки задля того, щоб спалити Росію, ну може б щось з цього і вийшло б, от тільки як би вони самі там не погрузли по самі вуха в своїх чварах і не розкололися
20:53 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Щось дрібні мрії в Путіна і в росіян. Що таке Крим? Якась невеличка область, а скільки проблем від неї. Ніні вже не Чечня самий дотаційний обєкт, а Крим. Перенос виборів...Символізм в Росії завжди пермагав глузд і завжди був Росії на шкоду. І цей пернос на цю дату не принесе Росії радощів.Україною нині крує кожен кому тільки не лінь. Допоки в нас в керівництві будуть сидіти злодії, доти і будуть керувати із=за кордону. Як тільки Україна вирветься з цього зашморгу, то відразу стане багатою і сильною. Адже в Україні є все для того щоб такою стати. А перпис мусить бути. Розумні правителі роблять перепис, щоб вміти ліпше управляти державою. А дурних правителів сам народ на вилах виносить.
21:07 09/02/18
Ltna Prikolova Николаев
А чого Ви так печетесь про Росію, Ви ж не Юра Єрмолєнко, чи то український москаль, чи то москальський хохол, Ви ж запорожський козак, чому ж до сих пір своїх дурних правителів на вилах не винесли, а мрієте, що народ здатний на таке? Ви ж теж народ, якого дурять, обкрадають, вбивають, а він усе терпить і лише вірить, молиться на своїх правителів і велично мріє про свою велич і про те, щоб в сусіда хоча б око виколоти, дарма, що собі обидва
21:35 09/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Тільки дурні сусіди можуть бажати, щоб РФ розпалася будь-яким чином. Катастрофа в Росії призведе до бід і в сусідів, адже при катастрофі перші країни, які відчують на собі прихід біженців це будуть сусідні держави. Тож я хочу щоб цей розвал був цивілізованим. Так само я не хочу, щоб в нашій країні народу прийшлося застосувати вили, щоб винести свою злодійську владу. Влада має змінитися цивілізованим шляхом - через вибори. Тому і молю Бога, щоб дав нашому народу мудрих правителів.
16:10 10/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Поки страшна катастрофа відбувається в Україні, яка розпадається, і тисячі біженців вже заполонили сусідні країни. І лише дурні, або сліпі і глухі, цього не бачуть, а сподіватися на мудрих правителів можуть лише діти, яким на ніч співають колискові, або читають казочки, бо вибирать цивілізованим шляхом ні з кого, тут нема цивілізації.
Ну, та як кажуть, сліпому не покажеш, глухому не розкажеш, а дурень не зрозуміє.
Моліться, Петро! Бог Вам у поміч.
21:31 10/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Україна не розпадається, як би хто цього не хотів. Ми стаємо ПОЛІТИЧНОЮ нацією, народжуємося в цій якості, а роди, як відомо, проходять в муках...
22:50 10/02/18
Ltna Prikolova Николаев
А Ви мабуть працюєте акушеркою, яка приймає ці роди, а за сумісництвом ще й політолог, який новонародженим тяжкохворим діткам замість того, щоб лікувати, розповідає казочки і співає колискові на ніч
06:17 11/02/18
Вадим Дуров Харьков
Пресман Филя, это кто здесь рожая мучается? Если ты о своем соплеменнике Вальцмане или Гройсмане, то они уже давно отрожали, а теперь пожирают новорожденного.
А если ты о Коломойском земляке и ,как здесь пишут, даже родственничке далеком, то этот будет еще долго рожать.
А что Филя- Гена в твоем понимании " политическая нация". Это так чтобы в паспорте нация не указывалась ,а политическая принадлежность?
Так на этом сайте и так все знают, что ты член Бунда!
08:52 11/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск

Теперь ещё и какого-то бунда? Теперь ещё и родственничек Бени? Забавную ты мне биографию рисуешь, Анатолий. Я понимаю, ты проникся идеологией Геббельса, совершенно верно считая, что брехня, возведённая в абсолют и многократно повторенная многим кажется правдой. Потому ты и талдычишь одно и то же, постепенно добавляя отдельные сумасбродные штришки, не заботясь о достоверности распространяемых сплетен.
Лично мне совершенно очевидно, что ты создал этого клона - Дурова для дискредитации моего имени. Я уверен в том, что думающие люди обратили внимание на то, что ты не показал ни единого доказательство реальности твоих выдумок. - А что, ну-ка покажи. Слабо? - Да не покажешь, потому, что у тебя за пазухлй нет НИ-ЧЕ-ГО. Абсолютно ни единого реального факта.

ТЫ ПЕРЕШЁЛ ВСЕ ГРАНИ ЭЛЕМЕНТАРНОГО ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО ПРИЛИЧИЯ.

Всё, хватит засорять хернёй эту публикацию, причём совершенно не по теме. Больше тут я на эту тему писать не буду ничего. Что бы ты не наваял.
09:59 11/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
В Україні ніякої катастрофи немає. В Україні відбувається звичайне становлення держави, як це відбувалося з усіма державами світу після їх народження, але там це відбувалося за століття, десятиліття - в нас це відбувається прямо на наших очах.
А те, що цього не бачать дурні і сліпі не дивина. На те вони дурні і сліпі. Були б розумними і зрячими - побачили б. На мудрих правителів сподіватися слід, бо з нерозумними державу не побудуєш. Чому мудрі батьки не читають на ніч своїм дітям страшні казки, а читають веселі і радісні? А тому, що після страшних казок в дітей поганий сон і діти не висипаються і тоді вони погано їдять, не ростуть, а якщо і ростуть то стають неврастеніками, погано вчаться і життя їхнє стає схожим на кошмар.Після прослуховування добрих казок, дитячий сон міцний, вранці вони з задоволенням встають і радісно проживають весь день. Вони виростають життєрадісними і розумними з оптимізмом дивляться в майбутнє і будуєть собі життя про яке вони мріяли.
Ось так і в нашій державі. Цей дурний сон розвіється і наш народ, нарешті, стане жити так, як цього заслужив.
А молитва до Бога необхідна щоденна і Господь нам допоможе. Я в це вірю.
13:01 11/02/18
Ltna Prikolova Николаев


Ну, тоді мені залишається тільки побажати "На добраніч, малятко" і до такої гарної казочки, яку Ви собі придумали, заспівати гарну колискову
Спи, засни, моя дитино,
Спи, моє маля,
Ніч іде в гаї, в долині,
Трави нахиля...
Хай тобі ця ніч насниться,
Що в огнях сія...
Спи покійненько, дитинко
В співах солов'я...
І чекай на Україну,
Де життя буя....
16:55 11/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Дякую. А ви тим часом будете ввісні кошмари переглядати, що собі перед сном напророчили.
17:36 11/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Що це Ви таке напророчили? Які кошмари? У мене самі райдужні і щасливі сни! Україна становлюється і росте, земля радіє і цвіте, усюди тиша й благодать, в щасливе радісне майбутнє крокує українська рать!
17:04 12/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Я не про Україну, я про вас...Ваше існування вже кошмар.
17:44 12/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Отакої! Не знала, що Ви ще страшніший грішник, ніж здавалося, а Ваші молитви -то чисте блюзнірство. Тепер розкрилися вже остаточно і безповоротно, так що Вам рай не світить ні на Землі, ні на Небі, і Бог не допоможе, тому поки хоч уві сні помрійте!
18:24 12/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Я не знав, що сказати правду є гріхом? Думаю, що якщо ви так зреагували, то мої молитви дійшли до Господа. І наступним буде - ваше зникнення. Бо Господь знищує гріх і грішників тільки одному Йому відомими засобами.
19:20 12/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Ви не можете казати правду, бо Ви її не знаєте, а її знає лише Бог, як і судити може лише Бог, хоча на землі суд теж має бути і він має справедливо карати злодіїв тому що людина має виконувати господні і людські закони, або заповіді. Якби Ви були віруючою людиною, Ви б про це знали. Але Господь не наказує за невіру і дурість, Він карає за зло, ненависть і бажання зла ближньому своєму, ось це є страшні гріхи, а Господь все бачить.
Хоч я не люблю дурних і лихих людей, я не бажаю Вам зла, як і ближнім своїм співвітчизникам і неспіввітчизникам, правда, мені дуже шкода Вас, хоча я й кепкую з Вашої обмеженості і ненависті..ну на то ж я Лєна Приколова, щоб хоч прикольнутися з цього
22:13 12/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Кожній людині Бог дає знати правду. В дохристові часи її доносили людям пророки, нині ж Господь, до тих, хто з Ним, сам доносить правду. Тому людина також може казати правду, а інші люди, або сприймати її, або ні. Ваша віра обмежена. Бо якщо б ви по справжньому були у Господі, то ніколи б не кепкували з інших людей. Кепкування, як і ненависть - гріх. Кепкування це один з різновидів гордині. Не розумію, де ви побачили у мені ненависть? А ось Господь наказує за невіру і дурість. Прочитайте пророків і тоді зрозумієте, що за це він і карав ізраїльсикий народ, Але Він і прощає, тільки слід прийти до Нього. Про це також доносили пророки.
15:57 13/02/18
Ltna Prikolova Николаев
А як же мені відповідати на Вашу брехню, наклепи, амбіціоність, впертість, ненависть, дурні вигадки і злі побажання? Тим же?
Так Господь нас вчить любити навіть ворогів своїх. Якби Ви були віруючим християнином, та хоч трохи знали б вчення Христа і пророків, так би не вчиняли
16:21 13/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Я на вас навіть не ображаюсь. Хай Господь буде нашим Суддею, навіть якщо ви і не вірите в нього.
17:58 13/02/18
Ltna Prikolova Николаев
О! Дякую, то у Вас таки є шанс стати справжнім християнином і патріотом України, і може навіть не тільки уві сні
22:56 13/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Знаєте пані, я люблю спілкуватися з жінками, але тільки з розумними.
16:17 14/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Добре, Петро, петрите! Треба ж в когось розуму набиратися!
00:55 15/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
Знаєте пані, я думав що ви щось таки розумієте. Помилився. Тож з вами мені спілкуватися не цікаво.
10:34 15/02/18
Ltna Prikolova Николаев
Та Ви не ображайтесь, Петре, я ж не зі зла так шуткую, а з радості і гордості за нову Україну, яка в муках народилася, на очах становлюється і вже от-от стане.
А мені спілкуватися з Вами цікаво, може теж щось таки зрозумію
12:06 15/02/18
В Україні ніякої катастрофи немає. В Україні відбувається звичайне становлення держави, як це відбувалося з усіма державами світу після їх народження, але там це відбувалося за століття, десятиліття - в нас це відбувається прямо на наших очах.
20:48 11/02/18
Petro Boriwiter Запорожье
22:01 11/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
18:18 05/02/18
Спасибо, уважаемый Геннадий
17:23 06/02/18
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую.Думка ясна, глубока, вічно людська. Написано майстерно.
10:48 06/02/18
Спасибо Вам большое
17:23 06/02/18
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую розумні рядки...
10:12 11/02/18
Спасибо Вам большое
16:36 12/02/18

Live

37 мин. назад

Сологуб публикует статью Будь-якою ціною затримати експорт! - підприємці про керівника Одеської митниці Мартинова

...............

3 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Притча о чайной ложечке от Бат Кешет

......

4 час. назад

Влочега рекомендует материал Росія не піде на воєнну ескалацію до закінчення виборів в Україні.

...

5 час. назад

sdv публикует статью Росія не піде на воєнну ескалацію до закінчення виборів в Україні.

7 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Синоним смерти - нищая Россия

7 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Не каждому дано жить в слова пуще

7 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.2

7 час. назад

Олександр Франчук публикует статью АНДРІЙ ПОЛТАВА Рандеву з Яніною Соколовою 15.12.2018

7 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Юлиану Семёнову посвящается.И жизнь-как подвиг...!

......

19 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Зажурена Вкраїна

......

21 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью В ці секунди вирішується доля людства