array(2) { ["id"]=> int(442593) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Фільм ЮА - тут повинен побувати кожний киянин! | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Жизнь журналиста  4 февраля 2018 04:37:02

Автор: Rostin Threelips

Фільм ЮА - тут повинен побувати кожний киянин!

Все фото Показать все 5 фото
Фільм ЮА - тут повинен побувати кожний киянин! Фільм ЮА - тут повинен побувати кожний киянин! Фільм ЮА - тут повинен побувати кожний киянин! Фільм ЮА - тут повинен побувати кожний киянин!

Кіностудія Фільм ЮА – гордість столичної Троєщини! Та і всієї України! Тут повинен побувати кожний киянин, та і кожний українець!

В народі студію називають “Голівудом Троєщини”, і тут іронії мало – Фільм ЮА – один з лідерів кіновиробництва Східної Європи! Партнер провідних світових кінокомпаній! Тут є на що подивитися і відповідно, оцінити масштаб діяльності!

Студенти-журналісти Інституту філології і масових комунікацій Університету “Україна” були запрошені до прес-туру Студією Фільм ЮА! Зрозуміло, після напружених переговорів кураторів нашої виробничої практики.

Враження – неймовірні! Сподобалося все! Особлива подяка нашому екскурсоводу пані Вікторії Мартин, яка провела просто блискучу мандрівку студією! Це дійсно європейський рівень!

Ми пройшлися апаратними, студіями, спеціально побудованому селищу у стилі стародавньої України, дізналися про чимало нюансів роботи кіностудії, пройшлися кіно-макетом лікарні, де знімають відомий серіал, отримали масив позитиву і вражень!

На Фільм ЮА думають про глядача, розуміють настрої різних категорій споживачів кінопродукції!

Всі хто це придумав і здійснив – молодці!

І трохи офіційної інформації з сайту компанії, яка більш детально розповість про реальний стан справ і можливості…

“Виробничі потужності FILM.UA Group дозволяють знімати фільми, серіали, телевізійні шоу, контент для нових медіа в різноманітних жанрах та для різної аудиторії. Відповідна спеціалізація компаній, що входять до складу FILM.UA Group, оптимізує виробничий процес.

FILM.UA Production – виробнича компанія, що створює повнометражні кінопрокатні фільми, телевізійні серіали та шоу для найбільших телеканалів України та всього світу. Компанія працює як з оригінальними сценаріями, так і з форматами. Анімаград – найбільша в Україні анімаційна студія повного циклу, яка створює повнометражну та серіальну анімацію в технологіях 2D і 3D. Компанії Signal RED і Postmodern виробляють серіальні проекти та фільми з великою кількістю CGI- та VFX-графіки. Усього на початок 2016 року група виробила понад 6000 комерційних годин контенту.

FILM.UA Studio – повномасштабна кіностудія загальною площею 4 га, що має власні виробничі потужності та розвинену інфраструктуру, необхідну для якісного сервісу кіно- і телевиробничого процесу.

У студійному комплексі – вісім павільйонів: №1 павільйон площею 1200 кв. м, №2, №4 і №5 – площею 900 кв. м кожен, №6 і №7 – 800 кв. м кожен, а також №8 і високотехнологічний №3 – площею 200 кв. м. У кожному з павільйонів наявна необхідна інфраструктура для повноцінного забезпечення знімального процесу: сучасне освітлювальне, звукове та відеообладнання, комфортабельні гримерні, кімнати відпочинку, офісні приміщення, кімнати переговорів, кастинг-зали.

У п’ятьох великих павільйонах знімаються фільми та серіали із комплексними декораціями, телевізійні проекти й шоу різного рівня складності, зокрема в режимі прямого ефіру. Малий «синій» павільйон найчастіше використовується для проведення фотосесій, зйомок кліпів для популярних музичних виконавців і рекламних роликів для всесвітньо відомих брендів, а також для складних спеціальних зйомок і макрозйомки. Найбільший павільйон введений в експлуатацію в 2012 році: його параметри – площа 1200 кв. м і висота перекриттів 15 метрів – дають можливість утілювати в павільйоні різні кіно-і телепроекти з використанням комплексних декорацій і багаторівневих конструкцій. Крім знімального майданчика в павільйоні облаштовано допоміжні приміщення (площа – 1000 кв. м): апаратно-студійний комплекс, офісні приміщення, складські приміщення для реквізиту та костюмів, VIP-гримерки і кімнати відпочинку.

Кіностудія володіє великим парком автомобілів, зокрема колекцією раритетних ретро-автомобілів, базою різноманітного ігрового і постановочного реквізиту, двома костюмерними цехами. На території кіностудії встановлено макет військового літака Ту-2 натурального розміру, який був задіяний у зйомках серіалу «Балада про бомбера». Відповідно до плану реконструкції передбачено будівництво ще кількох павільйонів площею до двох тисяч квадратних метрів. Крім павільйонів, кіностудія має також власний натурний майданчик із озером.

До FILM.UA Group входить найкрупніший у Східній Європі Postproduction HUB, що реалізує сервіси повного циклу виробництва будь-якого типу контенту – від повнометражних фільмів, розважального й науково-популярного телепродукту до проектів доповненої реальності й VR 360.

Наша команда унікальних спеціалістів на регулярних заасадах виконує проекти для найбільших міжнародних компаній, серед яких DreamWorks, AMC, PPI, Warner Bros., SONY PICTURES, CPI. Виробнича платформа Postproduction HUB, до якої входять компанії POSTMODERN, DCU, Signal Red, Tak Treba Production, дозволяє адаптувати більш ніж 5000 годин контенту на рік, виконувати великий обсяг робіт зі створення CGI, VFX і кольорокорекції.

Наші проекти набули широкого міжнародного визнання, зокрема відзначені номінаціями та нагородами численних премій та фестивалів, серед яких Visual Effects Awards (VES), FICCI BAF, Animaya, World Media Festival, New York Film and TV Award.

Media Resources Management (MRM) – перша українська медіаконсалтингова компанія, що надає комплексні послуги у сфері медіа та ентертейнменту. MRM працює на ринку з 2005 року.

Послуги компанії:

  • комплексний консалтинг у сфері медіа;
  • розвиток міжнародної копродукції;
  • дослідження ринку;
  • управління міжнародними медіапроектами;
  • антикризовий менеджмент у сфері медіа;
  • організація міжнародних заходів;
  • міжнародні ринки;
  • аналітичні періодичні видання про медіабізнес;
  • освітні програми;
  • видання спеціалізованої професійної літератури;

Клієнти компанії – українські та зарубіжні медіагрупи, незалежні продакшн-компанії, телеканали і дистриб’ютори з усього світу.

Проекти компанії:

MRM розробила освітню програму для професіоналів телебачення і кіно – FILM.UA Факультет. Для своїх клієнтів і партнерів, поміж яких є найбільші українські медіагрупи, MRM регулярно проводить ексклюзивні майстер-класи та семінари за участю вітчизняних і зарубіжних експертів.

Компанія випускає інформаційно-аналітичні видання: Media Business Reports, Content Report, The CR, а також видає спеціалізовану літературу для професіоналів в галузі медіа під брендом «МедіаБук».

З 2011 року MRM виступає організатором міжнародного медіафоруму KYIV MEDIA WEEK – лінійки заходів для ключових гравців телебачення, кіно, нових медіа та інших сфер медіабізнесу, в тому числі міжнародного ринку аудіовізуального контенту KMW Content Market. Більше тисячі учасників із понад 30 країн світу щорічно відвідують KYIV MEDIA WEEK. Крім того, протягом року MRM проводить і підтримує безліч інших галузевих заходів (кінофестивалі, прес-конференції, скрінінги, презентації та офіційні прийоми) як для професіоналів в галузі кіно і телебачення, так і широкої громадськості, головною метою яких є розвиток української медіаіндустрії.

MRM активно займається розвитком міжнародної копродукції, представляючи українські проекти на міжнародних пітчингах. Компанія працює над виведенням українських проектів на світовий рівень, а також розробкою стратегій розвитку копродукції.

Компанія MRM приймає активну участь у роботі Української Кіноасоціації, яка об’єднала найбільших українських теле- і кіновиробників навколо ідеї розвитку індустрії кіно і серіалів, а також підвищення міжнародного інтересу до України як популярної і сприятливої східноєвропейської кінематографічної країні.”

До речі, я живу неподалік Студії Фільм ЮА, часто проїздив повз макет літака біля її офісу, якось не задумуючись про життя таких іменитих “сусідів”. Завдяки практиці – дізнався!

Подяка керівникам студії за екскурсію!

Дивіться шедеври студії Фільм ЮА!

Ростислав Тригуб, студент Університету “Україна”

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 12683
delete
Rostin Threelips
Rostin Threelips, Киев, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +7
Всего комментариев: 8, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:06 04/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
20:47 04/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово.
2. Цікаво.
3. Логічні посилки.
4. Корисно і цікаво.
22:01 04/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub 'Киев'
студенти...
22:03 04/02/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
і я була - гарно!

Комментарии

Рекомендует этот материал.
17:11 04/02/18
Рекомендует этот материал.
19:06 04/02/18
Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую знайомитись.
20:48 04/02/18
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
21:48 04/02/18
viktor trigub Киев
Рекомендует этот материал.
22:01 04/02/18
Рекомендует этот материал.
22:03 04/02/18
Все вроде бы и неплохо, но... причем здесь раздел "Жизнь журналиста"?!
13:53 05/02/18
Влочега Львов
Рекомендує цей матеріал.
14:11 05/02/18

Live

34 мин. назад

viktor trigub публикует статью Ректор НМАУ віддав премії студентам!

...

11 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

13 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

15 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

18 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

19 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

20 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

21 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

21 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

23 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

23 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........