О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Общество  18 января 2018 11:22:00

Автор: Khomiaklit

НОВІ ПАРАДИГМИ, або нові слова із старим пустозвонством

НОВІ ПАРАДИГМИ

або

НОВІ СЛОВА  ІЗ СТАРИМ ПУСТОЗВОНСТВОМ

 

-Извощик!..

-Какой я тебе извощик!

Я водитель кобыл!

(из одесской песни эпохи

 социал-ской индуст-ции,

коллек-ции и культ. революции.

Извест. исполн. Л.Утёсов)

Сьогодні, 18 січня 2018 року, Українське  радіо присвятило багато часу обговоренню урядових новацій.

 А саме: тепер замість терміну «інвалід»  слід вживати політкоректне  «людина з інвалідністю». Відповідний Закон вже підписаний і набрав чинності.

Між тим, інваліди-слухачі радіо, замість вдячності, висловлюють невдоволення. Хто каже, що йому байдуже, як назвуть, аби насправді допомагали у їхньому важкому житті. Хто вказує на лицемірство і навіть цинізм новації, яка лише маскує відсутність справжньої турботи влади про інвалідів.

Одна жінка-інвалід, ліквідатор наслідків Чорнобильської трагедії, жалілася, що їй прибавили до пенсії лише 60 грн.

Ну,  тут вона не зовсім права. Люди з інвалідністю теж мають думати про покращання життя інших людей. Хоч би й людей з посадою. Авторам цієї нової парадигми-«людина-з-інвалідністю», напевно, нарахували премії за новаторство на державній службі.

Чим вони гірші за тов. Н.Сторчак (Гол.НАЗК), яка отримала біля мільйона грн премії за те, що за рік перевірила лише біля 100 Декларацій чиновників із 1000000? Тобто, виконала завдання лише на 1/10000 або 0,01%.

Адже влада платить не за кількість, а за якість роботи. Здавалося б, ну що там такого: замість єдиного слова «інвалід», тепер запропоновано триєдине «людина –з-інвалідністю»? Дзуськи!

Платять за парадигматичну, концептуально-інноваційну, партійно-лояльну глибину! І висоту теж.

А всім незадоволеним, які заздрять творчим успіхам державних інноваторів, нагадаємо: в нашій країні у всіх творчих натур є шанси проявити себе в області соціально-політичних парадигм.

Наприклад, замість застарілих термінів «дебіл» чи «шахрай» можна запропонувати  новації:

«людина з дебільністю», чи

«людина з шахрайністю».

А ще ж може бути «людина  з  офшорністю».

Отож, дерзайте, сміливці! Подавайте Заявки на нові ідеї й проекти,  формулюйте нові концепції й парадигми!

Бюджетні  фонди, донорські гранти і транші чекають на вас! Будьмо!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 786
delete
Khomiaklit
Khomiaklit, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 23, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Ltna Prikolova Николаев
Якщо вже бути сміливцями, то треба не видумувати щось новеньке і в лапках, а чесно признатися, що народ з дебільністю обрав собі владу з шахрайністю і везе на собі купу людей з офшорністю...
14:42 18/01/18
Дорога Ltna Prikolova! Феноменальна гострота вашого розуму (яка викликала у мене підозру, чи ви не є аватарою Василиси Премудрої) не виправдовує вашої безжальності, з якою ви відноситеся до чоловіків. А тепер я бачу, і до цілих народів.
Я вас не засуджую (я ж не суддя!), але мені здається, що ви самі створили новий феномен, який я, будучи звичайним чоловіком, насмілюся назвати лише у лапках:
"гендерний садизм".
17:14 18/01/18
Ltna Prikolova Николаев
Ну, якщо так, тоді мені як гендерній садистці пристало не жаліти наших звичайних чловіків-з-інвалідністю, які є гендерними садистами і мазохістами, триєдино, а навпаки, зневажати і ніколи не прощати їм такого дикого знущання над своєю рідною ненькою.
17:56 18/01/18
Це Фобос і Деймос, або Страх і Ужас.
18:42 18/01/18
Ltna Prikolova Николаев
Згодна! Такого Фобоса і Деймоса навіть у Марса немає, а такого страха и ужаса нет даже в той стране, которую сегодня наши люди-с-инвалидностью официально признали агрессором и ринулись покупать газ у нее по выгодным ценам. wink
21:03 18/01/18
Шановна Ltna Prikolova! І я згоден. але не через об"єктивні (навіть космічні) причини, на які вказуєте ви, а через суб"єктивний страх і ужас перед проникливістю і гостротою вашого розуму, які я досі пов"язував лише із чоловічим розумом. І не я один. А згадайте А.Пушкіна:
"Мне нравились его черты: мечтам невольная преданность, неподражательная странность и резкий, охлажденный ум". Чи його ж "Его улыбка, чудный взгляд, его язвительные речи вливали в душу хладный яд".
І от я читаю ваші коментарі...Хіба дивно, що я запідозрив, що їх пише чоловік! Я спробував розшифрувати ваше псевдо, Ltna... і у мене вийшло Л(ей)-т(е)-на(нт)! Скажіть по-щирості, ви дійсно лейтенант Приколов? Я нікому не скажу!
Ви ж самі бачите, мене ніхто, крім вас, не читає. Хіба випадково хтось забреде на мою сторінку - і тут же відсахнетьтся! Бояться:а що, як буде реставрація більшовицько-радянської влади? І знову почнуться виклики на допити:- А ви читали Khomiаklit'a?-Ні! -Брешеш, укроп! У нас є інфа, як ти шлявся по Хайвею і читав тексти, які несли клєвєту про нас...Десять років без права пєрєпіскі!
Це не вигадки. а реалії нашого життя. Ви читали на Хайвеї мою Nord-East'скую історію? Реальний факт: романтичного хлопця звабили фотографією красивої дівчини, організували переписку і виманили його на побачення до Білорусії.І там він пропав. Красуня-то була фейком! Справжньою була лише операція невідомої спецслужби.
І все ж-таки, без мрій нема людини. "Сердцу хочется ласковой встречи..."
Эх, товарищ лейтенант!..
11:21 19/01/18
Ltna Prikolova Николаев
Шановний Khomiaklit! Дякую за компліменти на адресу мого розуму, я вже давно помітила, що Ви людина начитана і освічена, по моєму розумінню, в минулому викладач вищої школи, тепер судячи по всьому, на пенсії, і звичайно, чим ще займатися освіченій людині, з достатньою пенсією, маючи поетичну пристрасну натуру слідчого і дослідника і багато вільного часу, як не писати вірші і досліджувати різні фантастичні версії, які приходять в голову, хоча не завжди в риму, і не завжди успішно, як вийшло зі мною, де Ви дуже помилились на кшталт і моєї статі, професії і імені, бо причина значно банальніша, ніж Вам здається, бачите, я трохи не добачаю і тому зробила помилку в ніку, який я собі обрала, згідно своїм вподобанням , замість "е" помилково ввела "t". dknown ..та не переживайте з цього приводу, розвивайте свої таланти далі, і може прийде справжній великий успіх разом з читачами, бо все у Вас ще попереду, ...."отож, дерзайте, якщо сміливець! " smile wink LOL
13:25 19/01/18
Шановна п.Lena! Мені приємно чути від вас. що ви ніякий не лейтенант Приколов, а весела молода жінка з ексклюзивно гострим розумом і бурхливим темпераментом. Я заздрю тим чоловікам, яким випала доля часто бувати у вашому товаристві і насолоджуватися спілкуванням із незаурядною жінкою, якою ви, безперечно, є.
Щодо мене, ви все правильно виклали. Мені залишається ще раз скористатися надбанням відомого вам поета: "Тебе я место уступаю! Мне время тлеть, тебе-цвести!"
17:36 19/01/18
Ltna Prikolova Николаев
smile Дякую, але я впевнена, що я ще довго зможу насолоджуватися спілкуванням у Вашому товаристві, бо Ви теж цікава і енергійна людина і про тління говорити ще далеко не час, краще про тлінність, бо як сказав той же поет:
"Сердце в будущем живет;
Настоящее уныло:
Все мгновенно, все пройдет;
Что пройдет, то будет мило"
20:59 19/01/18
Дорога Ltna! Каждому, каждому лучшего хочется. Катится...
Мені приємно почути від вас правду навіть про те, що для мене "краще про тлінність", ніж про забуття. До скорого солодкого (товариського) спілкування!
10:23 21/01/18
Ltna Prikolova Николаев
Дорогий Khomiaklit, а якщо Вам не подобається про тлінність нашого буття, будемо говорити про вічність цілісного і неподільного...головне, щоб теми не вичерпувались, а спілкування продовжувалось.
21:22 22/01/18
Дорога Ltna! Ви перемогли! Вічність - це технічний нокаут. Приз в студію! Хоча, тут на заваді стає неподільність призу. Але ж головне не те, що в руці, а те, що в душі.
10:44 23/01/18
Ltna Prikolova Николаев
Та ділити нам нічого, окрім журби і тепла своїх сердець, бо іншого не маємо , все відібрали, навіть надію на світле майбутнє...хоча може Ви належите до тих, хто саме відібрав і має, тоді навряд чи поділитесь, бо ми вже давно розділені і поділені.
12:40 23/01/18
Заспокойтеся. Я лише віддавав, а не відбирав. Відповідно, і маю.
15:13 23/01/18
Ltna Prikolova Николаев
smile Ну, тоді маю надію, що Ви віддавали краще, якщо вийшло, як завжди і маємо те, що маємо! wink
21:06 23/01/18
Маєте рацію, шан.Ltna!І я вважаю, що люди віддають іншим людям найкраще, хто по своїй волі, а багато хто з-під палки. Якби усе найкраще залишалося з нами, ми б не закінчували наше життя у болісних невиліковних хворобах і неминучій смерті, а весело переходили би у інший світ, чи у Рай, як нагорода для найкращих.
У мене було не багато того, що інші люди назвуть найкращим. Деякі літературні твори, деякі музичні.
Мої короткі статті і есе, насичені соціальною критикою, іронією і сатирою,ви можете прочитати на Хайвеї і на Фейсбуці (3 2009 по 2018 рр.)
Щодо моїх музичних вправ, Я спробую переслати вам дещо, якщо не заперечуєте.
"Леонид Хомяков"
Две части концерта на ЮТУБЕ Домашний концерт Л.К.Хомякова

часть 1-я

https://www.youtube.com/watch?v=mmTb0WXZSTM

Часть 2-я

https://www.youtube.com/watch?v=E_lNPRyNhtM
08:52 24/01/18
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендує цей матеріал.
19:38 18/01/18
Дякую за рекомендацію, шан.Petro Boriwiter/
11:23 19/01/18
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
17:28 19/01/18
Влочега Львов
Рекомендує цей матеріал.
15:03 19/01/18
Шан. п. Влочега! Дякую вам за рекомендацію.
17:37 19/01/18
«людина з шахрайністю».

А ще ж може бути «людина з офшорністю».
-----------------------------------------------------------------

В данной ситуации будет правильным:

"Людина залежна від шахрайства" або " Людина залежна від обшору".
Так як "людина залежна від алкоголю" чи "Людина залежна від наркотиків"

Ну и конечно Вам тоже анекдотец на память:

— Запомни Сарочка: дети наша радость, а мужчины наша слабость. Таки вот, один раз расслабишься – всю жизнь потом радуешься.
17:06 19/01/18
Дякую за увагу. шан. Геннадий Гентус.
17:43 19/01/18

Live