О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Интересно в интернете  30 декабря 2017 10:10:22

Автор: Рамон

Вибір мобільного кондиціонера

До недавнього часу компактні і надійні мобільні кондиціонери вважалися справжньою екзотикою на нашому ринку. І користувалися дуже поганим попитом через високу ціну і незнання їх основних функцій. Але покупці швидко розкусили їх переваги - вони здатні не тільки у великому обсязі генерувати холод, але також і тепло. Більш того, за рахунок виняткової компактності їх можна вільно перевозити з міста на дачу. І з комфортом проводити літо.

Основна перевага мобільних кондиціонерів полягає в компактності і дизайні. Чимось вони нагадують пилососи сучасних моделей, але на відміну від останніх всередині моноблочного корпусу розміщуються зовсім інші вузли - компактний поршневий компресор, термостат, блок управління, компресор і випарник. На виході гарантується як гарячий, так і холодне повітря. Для видалення гарячого повітря використовується додатковий гнучкий повітропровід, кінець якого вивішується за віконний отвір. Щоб не допустити втрат холоду, вивішувати даний повітропровід потрібно правильно - попередньо вирізати скло, замість нього встановити прозорий плексиглас з заздалегідь готовим отвором і тільки потім встановити даний вид аксесуара.

Потужність охолодження мобільних кондиціонерів, при всій компактності, викликає повагу - вона може доходити до 3.5 кВт, що дозволяє на практиці забезпечити охолодження приміщення площею до 35 м2! При цьому вагові характеристики залишаються на досить скромному рівні - не більше 35 кг, що дозволяє при наявності встановлених коліщаток з легкістю пересувати моноблок з однієї кімнати в іншу з мінімумом мускульної сили. Зрозуміло, в останньому випадку не варто забувати деінсталювати гнучкий повітропровід!

Оснащення мобільних кондиціонерів поршневими компресорами також вважається великим плюсом - вони непогано працюють при зниженому напрузі (до 180 В), відрізняються невеликою гучністю (не більше 49 дБ) і відрізняються довгим ресурсом експлуатації. Якщо перевести моноблок в нічний режим, то рівень гучності знизиться ще на порядок.

Недолік є - це утворення конденсату, але останній поступово накопичується в окремій ємності. Зливати воду доведеться ще рідше, якщо направити дренажний шланг в окрему ємну пластикову баклажку від мінеральної води. Якщо кондиціонер відрізняється ще великою потужністю, то вищевказану трубку можна відразу перенаправляти в систему каналізації.

Мобільні кондиціонери здатні ефективно генерувати не тільки холод, але також і тепло. В останньому варіанті моноблоки оснащуються потужними керамічними обігрівачами, які в робочому режимі постійно обдуваються вентилятором охолодження. В кінцевому рахунку виходить великий обсяг тепла, в повітрі залишається високий рівень кисню, а вологість залишається в межах норми, тобто не нижче стандартних 70 відсотків, що робить використання мобільного кондиціонера в зимовий час надзвичайно комфортним справою.

Вибір мобільного кондиціонера
Количество просмотров: 482
delete
Рамон, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live