array(2) { ["id"]=> int(441975) ["frame"]=> string(1) "1" } /art.php Про що мали б нагадати полякам українські керівники!!! | ХайВей

О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  20 декабря 2017 14:23:10

Про що мали б нагадати полякам українські керівники!!!

 

Ніби, змагаючись один з одним, канали «українського» ТБ  чи не щодня прививають нам психологію меншовартості через паплюження бандерівців.   Ми чуємо , як «брати – поляки» разом з москалями звинувачують нас у т.з. «Волинській різні», хватають нас за горло, щоб ми визнали себе убивцями, валять пам»ятники  та надгробки похованих українських націоналістів , що нині є на території Польщі, погрожують не пустити нас до Європи, проводять марші та мітинги…

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський, 6 листопада 2017р., перебуваючи з офіційним візитом у Львові, відмовився відвідати Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" , бо директор музею вважає, що 1918 року Польща окупувала Західну Україну!!!

А що ж думають наші політики, МЗС, Президент? Чому мовчать ?

А їм якось не до цього. Вони не просто мовчать, вони злочинно мовчать.

Що це? Про що йде мова? Яке відношення має «Волинська трагедія « 1944 року до польської окупації 1919 року?

Давайте разом спробуємо розібратися:

19 жовтня 1918 року було проголошено про створення ЗУНР ( Західно – Української Народної Республіки.) Населення республіки складало біля 5,5 млн осіб.

Львів – столиця ЗУНР у 1918 році нараховував всього 22% українців, 60% - євреї і поляки.

( А в 1941 р. українців у Львові залишилось всього 10% !!!)

В Національній Раді ЗУНР було більше 10% євреїв і приблизно половина поляків, які і прийняли постанову про «Державну мову «, якою стала українська !

Видали інструкцію, що забезпечила у всіх державних установах користуватись лише державною мовою.

Все. Жодних протестів, перепонів, незадоволень тощо. Поступово почали проводитись реформи , особливу увагу звернули на освіту, медицину , будуються театри , школи, гімназії.

За 9 місяців існування ЗУНР добробут всього населення зріс. Керівники всьому приділяли увагу, окрім побудови армії.

А Польща готувалась до війни .Весною 1919 року, при безпоседеній допомозі Франції, на територію ЗУНР вдерлася армія поляків  через Францію. Назвали її  «Блакитною армією» генерала Юзефа Галлера. У ній налічувалося близько 80 тисяч осіб з усією амуніцією та озброєнням.

Антанта озброїла цю армію при умові, що вона буде воювати проти Червоної Армії, але не буде воювати проти ЗУНР !!!

Я не буду описувати,що творили завойовники . Скажу одним словом – ЖАХ !!!

Із ЗУНР ( Львів, Тернопіль, Станіслав ) армія Галлера пішла завойовувати Волинь . На Волині місцеві поляки активно почали допомагати  завойовникам.

Саме місцеві католики – поляки розпочали різанину українського населення.

Агов, пане міністер МЗС Польщі,  Волинська Різанина розпочата поляками в 1919 році, при активній підтримці окупантів « Голубої Армії» !

А коли  взяли Луцьк та Рівне 16 травня, то по вулицях цих міст рікою текла кров українців!

Мирне населення не католиків цих міст було вирізане повністю !!!

Зауважу, Степанові Бандері  на той час  було всього 9 років!

Що творили окупанти , наситившись українською кровлею на Волині ?

До 1921 року  всі православні церкви на православній  Волині були закриті.

Церковні землі були конфісковані,

Так як населення Волині було схизматами , тобто православними, то польська влада саме на Волині почала видавати землю полякам , які  фізично знищували українців.

Цих поляків називали «осадниками»

Уявіть до 1938 року було створено 35 тисяч господарств осадників!!!

Іншими словами – вся земля Волині належала полякам!

З 1918 р існували надзвичайні військово-польові суди (sddorane), за тодішньою термінологією їх називали нахабними  або  швидкими судами.
Цим судам в 1920 році було надано право виносити смертні вироки, і саме такий суд в 1932 році засудив до смертної кари через повішення українських націоналістів Василя Біласа та Дмитра Данилишина.

З березня 1920 року в офіційному діловодстві був введений термін «Малопольске всходня» і заборонено вживання назви Західна Україна.

Замість етноніма «українець» ввели стародавнє визначення часів Речі Посполитої - «русин», «рускі» і «Русинська».


У відповідь на повне закабалення українців  в 1929 році в місті Відень була створена ОУН.

Навесні 1931 року арештованого крайового провідника ОУН Степана Охримовича підданий слідству з застосуванням тортур. В результаті С. Охримович помер від побоїв.

У 1930 р арештованого Юліана Головінського, крайового провідника ОУН, поліцейські вивезли зі Львова до Бібрки та без суду і слідства розстріляли, прикутого до дерева.

Для ізоляції та перевиховання «небезпечних українців» з ОУН в 1934 році був створений концтабір для політичних в'язнів в містечку Береза-Картузька.

Ось що призвело згодом до Волинської  трагедії 1943р, але ж Польща правди не бачить, а хоче реваншу . Їй потрібна імперія з рабами українцями!

Читач скаже, що Волинь  і Галиччина трохи різні речі   і саме на Гиличчині були головні загони УПА.

А давайте я не буду нічого писати від себе, а приведу приклади із тодішньої преси:

1932 р Американська газета «Украiнськi щоденнi вісті».


Зі статті «15 тисячам дітей в Закарпатті загрожує голодна смерть»:


На Волині та Гуцульщині відбувається наступне:
Завищення податків;
Зниження зарплати;
Заборона займатися лісовим промислом;
Поселення на українські землі колоністів;
Рабська праця українських дітей і жінок - по 18 годин на добу;
Страти борців з голодом;
Репресії проти борців з голодом;
Невиплата і затримка зарплати;
Заборона засобів масової інформації виступили на захист голодуючих;
Вибивання податків з допомогою армії і жандармерії;
Заборона українським дітям говорити українською мовою в школах.

Польська газета «Новий час»:


«На Гуцульщині число голодуючих господарств в 1932 році досягло 88,6%.Власність польських поміщиків в ці роки досягла 37% в Станіславському воєводстві, 49% на Поліссі. На поміщицьких землях навіть в неврожайні роки селяни працювали за 16-й або 18-й сніп. У березні голодувати повністю близько 40 сіл Косівського, 12 сіл Наддвірнянского і 10 - Коломийського повітів ».

Т а ж газета зазначає: «Люди повально пухнуть з голоду і помирають на ходу. Особливо лютує голод в селах - Перехресних, Старому Гвіздці, Острівці. Разом з голодом швидко поширилися черевний тиф і туберкульоз ».
«До 1929 року на Гуцульщину і Волинь переселено з Польщі 16000 сімей військових і цивільних польських колоністів. Їм передано 600 284 гектара гуцульської землі ».
Кореспондент О. Травскій.


В іншому номері «Нового часу» в кореспонденції «Репортаж з Гуцульщини» кореспондент пише:
«Вибачте, брати-гуцули, раніше я не вірив ваших розповідей про спустошених селах« царем-голодом », але зараз в Коломиї я переконався сам. Голодне населення Західної України терпіло і національний гніт Польщі.Карпатські ліси по-хижацьки вирубують колоністи. »

Львівські газети повідомляли, що на Прикарпатті населення Західної України живе в страшній убогості.
У Калуському воєводстві є села, де від голоду вимирають цілі сім'ї.

Після заборони польським урядом займатися деревним промислом в неврожайний рік гуцули не мали ніяких засобів існування. Уряд ніякої допомоги голодуючим не робило. Люди вимирали сім'ями. .

Кореспондент газетного концерну Ульштейна повідомляє з Варшави, що в п'яти східних провінціях Польщі панують страхітливий голод і злидні. Селяни цих провінцій ще восени змушені були під тиском надзвичайної потреби продати більшу частину свого врожаю, а до весни залишилися без насіння. На грунті голоду поширюються хвороби.

- «Зубожіння села в Західній Білорусії та Західній Україні прийняло настільки загрозливі форми, що економічний комітет ради міністрів вчора обговорював питання про становище в Віленському, Новогрудському, Поліському та Волинському воєводствах і деяких повітах Станіславського воєводства.»
У повідомленні офіційного агентства «Іскра» говориться:
- «Навесні поточного року в цих воєводствах не виявилося зерна для посіву.Тепер же вичерпалися майже всі продовольчі запаси, так що населенню нічим прогодуватися до збору нового врожаю.
Тривога уряду і друку викликана масовою втечею голодуючій селянської бідноти в міста і винятковим зростанням бродяжництва. »

 

1932 р Американська газета «Украiнськi щоденнi вісті».

 Зі статті «Голоднасмерть панує в селах Гуцульщини»:
«З'ясовуються все нові і нові подробиці про голод, який охопив десятки сілгірської частини Західної України - Гуцульщину. За сільських осель лежать цілі сім'ї, які опухли від голоду. Від села до села ходять натовпи замерзлих,голодних гуцулів, які просять хліба і картоплі. Від плямистого тифу помираємолодь і люди похилого віку ... »

А ви , читач, звернули увагу що голод почався в один час на Східній та Західній Україні?

Хтось скаже,що це випадковість.

А введенням військ на Волинь в 1651 році королем Польщі з усієї Європи  і відмова Московського царя, незважаючи на домовленість, прийти на допомогу теж випадковість?

А розкол України Московією і Польщею одночасно по березі Дніпра це теж випадковість?

А кривава розправа над  повстанцями із Холодного Яру , коли і москалі , і поляки одночасно ввели війська і вішали сотні тисяч українців  по всій Украні теж випадковість?

Ні! Це була змова двох імперій !  Вона  і нині є , але наша влада ненародна мовчить і буде мовчати…

І так, передумови до створення і супротиву УПА очевидні.

Якби не «Блакитна армія» Юзефа Галлера, яка всупереч своїм обіцянкам почала воювати проти України, то Степан Бандера був би вчителем або священиком, і не було б  «Волинської різанини в 1944 р.»

Під час Другої світової загони Армії Крайової, Самооборони Східних Земель і Селянських батальйонів, лютували не менш, ніж до війни. І що характерно в основному проти мирних жителів!

Приведу лише один приклад:В ніч з 9 на 10 березня 1944 року, загони Армії Крайової атакували близько 20 сіл в Замостському повіті, заселених українцями.
В одному тільки селі Сахринь, було вбито близько 200 чоловік мирного населення.
3 березня 1945 року, в селі Павлокома львівським відділенням АК під командуванням Юзефа Бісса, було по-звірячому вбито 365 українців і місцевий священик. Жертв відбирали за ознакою статі та віку. Дівчаток вбивали починаючи з віку семи років, хлопчиків - з п'яти. Лише 36 чоловік змогли врятуватися.

А що творили поляки з бойками , виселяючи їх із власних помешкань на території України,яку Сталін подарував Польщі  в 1946 році !

Пане Міністр Закордонних Справ Польщі, Вітольд  Ващиковський, Ви не можете не знати цього всього ! А якщо не знаєте, то Ви такий самий невіглас,як і наші правителі та даремно вважаєте себе європейцем.

Про що мали б нагадати полякам українські керівники!!!
Про що мали б нагадати полякам українські керівники!!!
Про що мали б нагадати полякам українські керівники!!!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1357
delete
Назар Слюсар
Назар Слюсар, Кобеляки, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +17
Всего комментариев: 95, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

20:18 20/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
більше б посилань на першоджерела
19:51 21/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово.
2. Відчутня правота.
3. Вражає!
4. Треба знати...
23:36 21/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Не даром говорят: век живи - век учись! Это я о себе, т.к. многое из этой статьи было для меня открытием. Почему снизил оценки? Основная причина - недостаток ссылок в тему, при этом даже когда указаны газеты, то не указаны даты, когда это было напечатано...

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? Безумовно рекомендую. Досить мовчати, досить замовчувати факти масових тортур і вбивств мирного українського населення салистами Армії Крайової на Волині.
20:15 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний!

За час поневолення поляками Зах. Українців втрати нашого народу просто разючі!
Шкода,що бариги від влади навіть знати не бажають,що творили поляки. Ми лише відбиваємось і то якось нікчемно, замість того,щоб нападати!
21:07 20/12/17
Наші можновладці уніати (греко-католики) стануть суперечити полякам-католикам?
Бджоли проти меду?
Ніколи!
21:38 20/12/17
Назаре, а подивіться як влучно і аргуметовано Анатолій Литвиненко висловився на блозі Антова:

Главным недостатком статьи нахожу то, что не верно названы основные виновники событий, о которых идет речь в статье. По мнению автора это - БОЛЬШЕВИКИ! Между тем, БОЛЬШЕВИКИ были разными! Уже давно не есть секретом, что в то время погоду в стране, в том числе в ПАРТИИ БОЛЬШЕВИКОВ, делали не русские, не украинцы (не будем перечислять всех остальных, ну, за исключением одних...), а евреи, в своем большинстве называемые в народе жидами! Это было не только в прошлом веке, увы, это есть и сейчас! И ныне эта небольшая прослойка населения Украины имеет большинство в Верховной Раде! Именно "благодаря" ее активной деятельности за последние четверть века население Украины снизилось официально на четверть, а неофициально есть серьезные исследования, что его нету уже ПОЛОВИНЫ! Более того, представители этого жидовского отребья в открытую заявляют о том, что в ближайшем будущем от украинцев должно остаться всего 10% от того количества, что было в конце прошлого века (при СССР), см.: "Население Украины не должно превышать 5 млн Игорь Беркут", https://www.youtube.com/watch?v=1g7nc-gvITI. Кто-то говорит, что верить Беркуту нельзя, но Беркут это, можно сказать, мелочь, главное читаем здесь: в Библии, в Ветхом Завете: "Гл. 20… п. 16. А в городах сих народов, которых Господь, Бог твой, дает тебе во владение, не оставляй в живых ни одной души", см. БИБЛИЯ, КИШИНЕВ - 1997 (из Пятой книги Моисеева "Второзаконие"). Ветхозаветные книги первоначально были написаны на еврейском языке. Ветхому Завету от рождения уже не одна тысяча лет. Ну, ладно, это еврейско-жидовское учение могло восприниматься как должное в средние века, ладно – в начале царствования капиталистической системы на Земле матушке, но в 21-ом веке исповедовать эти явно фашистские правила жизни… это кажется абсолютно неприемлемым! И тем не менее, этот фашизм доныне так и не осужден людьми! ... Более подробно мои мысли по этой проблеме изложены здесь: "Здесь играть, здесь не играть… нет, вопрос-то серьезный. Ч. 9 и Ч. 10", см.: http://h.ua/story/412071/, http://h.ua/story/412364/.
В завершение отмечу тот факт, который позволяет жидам скрываться при, казалось бы, полной ясности нашего бытия, а именно: ЗАПРЕТ НА УКАЗАНИЯ НАЦИОНАЛЬНОСТИ В НАШИХ ПАСПОРТАХ! В связи с чем разумно поднять вопрос об отмене того запрета, это во-первых, а во-вторых - восстановить справедливость в равенстве прав разных национальностей при избрании властных органов, где количество депутатов конкретной национальности должно соответствовать процентному соотношению национальностей в стране!
20:30 21/12/17
Рекомендует этот материал.
20:17 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний, пане Богдане!
Ви правий, потрібно було б більше першоджерел назвати.
21:08 20/12/17
Рекомендует этот материал.
20:31 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний за участь в важливій розмові!
21:09 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний!
21:10 20/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал.
20:32 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний, пане Петре!
21:09 20/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
09:57 21/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний, пане Петре!
21:10 20/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
09:57 21/12/17
А що творили поляки з бойками , виселяючи їх із власних помешкань на території України,яку Сталін подарував Польщі в 1946 році !

Пане Міністр Закордонних Справ Польщі, Вітольд Ващиковський, Ви не можете не знати цього всього ! А якщо не знаєте, то Ви такий самий невіглас,як і наші правителі та даремно вважаєте себе європейцем.


Знає він все це! Ляхам варто нагадати їхнє місце в історії Європи!
20:37 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
А їм , як і уграм та й москалям потрібна імперія!
21:11 20/12/17
Рекомендует этот материал.
20:52 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний, пані Олено!
21:11 20/12/17
"А Польща готувалась до війни..."

Коли ж нас навчить історія?

До сьогодні замовчують "кривавий слід" в Україні, залишений поляками. Мовчать історики, мовчить суспільство, мовчать очільники дкржави!!!
А поляки не мовчать. Вони на державному рівні влаштовують істерію антиукраїнську.

Дякую, Назаре!
Ви перший,хто підняв питання полько-українських взаємен з позицій справедливого захисту українців і всієї України!
20:58 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
І Вам моя подяка, що не пройшли повз!
21:11 20/12/17
Якби не «Блакитна армія» Юзефа Галлера, яка всупереч своїм обіцянкам почала воювати проти України, то Степан Бандера був би вчителем або священиком, і не було б «Волинської різанини в 1944 р.»

Ось де початок "Волинської різанини"
20:59 20/12/17
Рекомендует этот материал.
07:46 21/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний!
08:52 22/12/17
А ви , читач, звернули увагу що голод почався в один час на Східній та Західній Україні?

Хтось скаже,що це випадковість.

А введенням військ на Волинь в 1651 році королем Польщі з усієї Європи і відмова Московського царя, незважаючи на домовленість, прийти на допомогу теж випадковість?

А розкол України Московією і Польщею одночасно по березі Дніпра це теж випадковість?

А кривава розправа над повстанцями із Холодного Яру , коли і москалі , і поляки одночасно ввели війська і вішали сотні тисяч українців по всій Украні теж випадковість?

Ні! Це була змова двох імперій ! Вона і нині є , але наша влада ненародна мовчить і буде мовчати…
07:47 21/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
08:53 22/12/17
Все так и было!
Однако, почему ж поляки не очень любят Галлера, по-польски Халлер, ну, как по нашему холера…
А потому что Галлер каким-то был замешан в убийстве 22 декабря 1922 года Габриеля Нарутовича, первого президента Польши, и участие Галлера в этом происшествии было очень значимым.
Кроме того Галлер был антисемитом.

Как заявлял сам Галлер , он не мог допустить создания еврейской республики на территории ЗУНР ! А ведь в июне 1919 года, правительство ЗУНР намеревалось провозгласить на своей территории автономную Еврейскую Народную Республику.
Создать эту республику не успели из-за наступления «Голубой армии» французских поляков.
Зато отпечатали еврейские деньги и главное – сформировали несколько еврейских частей, действовавших в составе Украинской галицкой армии. Дружба двух народов, так сказать. И всё против поляков! Тогда.
Например Еврейский ударный курень, официальное название было « Ударный курень I Корпуса Галицкой Армии ». Курень насчитывал 1200 человек. Командир поручик бывшего австрийского 15 пехотного полка Соломон Ляйн(м)берг. Сам из Тернополя.

К сожалению современные евреи , кричащие о плохих украинцах не знают или не хотят знать о таком важном факте!
Вот кто во Львове разобрался с жидами! ( Поляки Армии Краевой)
12:46 21/12/17
А я все ожидал напишет кто-то или нет, что главной причиной наступления польских войск послужило создания жидовской автономии на Зап. Украине! И вот Гоцуляк очень мягко оповестил всем об этом.
Полагаю, автор умышленно промолчал об участии жидов в расколе Польши. Поэтому материал, изложенный Слюсарем не полный и не всесторонний, хотя и интересный!
13:01 21/12/17
Самохвалов, может Назар не знал таких подробностей?
Позвольте с Вами не согласиться, что "Голубая Армия" вошла в ЗУНР из-за жидов.
Поляки хотят и сегодня вернуть "Рич посполитую" т.е. империю, а для этого им нужна Украина.
19:59 21/12/17
Петро! Мы самодостаточны и нам не нужнa Империя Зла и такое же зло как Rzec Pospolita
20:39 21/12/17
Так и я об этом! Еще бы тварей местных обрезаных изгнать и тогда можно было бы начать строить.
20:47 21/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Петре, у них армія поліції в руках. А щоб вигнати потрібна громадянська війна.
08:56 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Тож так. Я промовчав умисне, щоб Ви про це сказали.
08:54 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Це тема окремї публікації. Між іншим, мав намір написати.
08:54 22/12/17
Виталий Чара Энергодар
Цікаво!
10:00 22/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? У нас нет братьев и сестер. Мы должны это понять, стать сильными и защищаться.
19:13 21/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний, Білочко!
08:55 22/12/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую ознайомитися...
19:52 21/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний, пане Антов!
08:55 22/12/17
Виталий Чара Энергодар
Рекомендует этот материал.
09:52 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний.
15:28 22/12/17
Виталий Чара Энергодар
Не знав цього. З задаоволенням прочитав. Дякую автору!
09:52 22/12/17
Рекомендует этот материал.
10:33 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний, пані Олено!
15:28 22/12/17
Назар, спасибо! Впервые читаю.
10:34 22/12/17
глядач цирку Винница
таке брехливе та підле дірьмо не гоже тут читати...не хочу його навіть коментувати ..бо нижче достоїнства пересічного українця ..тим більше ще і западенця...на фото ..від цього брехливого потворіння ..верхньому...лежать мертві поляки -зарубані бандерівцями..в селі Липники Костопільського району на Волині у кінці березня 1943 року ...
13:47 22/12/17
А на средней картинке тоже бедный поляк лежит?
глядач, ты не шлепай губами, а докажи , что здесь вранье!
Человек описал причины возникновения Волынской резни!!!
Что не так?
Только не о картинке, а о статье, потому что обе стороны доказыват что это их зарезали.
Давай, губошлеп, по сути публикации!
14:28 22/12/17
Рекомендует этот материал.
14:28 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний.
15:29 22/12/17
Все верно, Назар! Спасибо!
А на идиота "глядача" не обращай внимания. Он поляк и ему свое бролит, а сказать по сути ничего не может. Посему и пишет грязно.
14:30 22/12/17
Рекомендует этот материал.
14:36 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний.
15:29 22/12/17
Назаре, мені залишається тобі подякувати!
14:42 22/12/17
глядач цирку Винница
і на нижнім фото теж лежать порубані головорізами бандерівськими поляки...але ж це потрібно бути такою скотиною...ну для полтавщини звісно свинею...щоби так своєю або тупістю або продажністю- ганьбити Україну та українців..завтра на весь світ розтрублять -що українські покидьки історію навиворот вивернули...щодо центрального фото...то польсько-большевитських банд НІКОЛИ НЕ БУЛО ..апріорі...були або польські ...або совєтско-польські...тобто для недоумків поясню...поляки мали 2 центри пдпорядкування ...або Лондону ..або Москві ..АК -в 1943-44 році фактично підкорялась Москві та брала участь в складі ЧА -у звільнені -Вільна Львова Ковеля та інших...
14:43 22/12/17
Ти зовсім тупий чи п"яний?
На картинках зафікчсований факт трагедії !!! До чого тут хто там лежить?
Де автор пише,що це українці чи поляки?
Слюсар описав причини того, що ти бачиш придурку!
15:02 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
А він десь сидів більше року в льохові, пив бояришник, а тепер виліз і почав щось галакати
15:33 22/12/17
Завтра розтрублять! Гевол...що ж це має бути?
Хто тут покидьок і що перевернули?
циркач, ти п"яний?
15:06 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Які банди? Де я писав про банди? Чоловіче, Вам уже радили виспатись або похмелитись!
я ж раджу ЛІКУВАТИСЬ ! Бо таких дурнів давно вже не бачив.
15:31 22/12/17
глядач цирку Винница
доречі до таких большевитско-польскіх банд -відносився славнозвісний загін НКВД-"Побєдітєлі"...Мєдвєдєв Кузнєцов ...полякі Струтінські Довгер...вони в ссср -були герої???
14:48 22/12/17
А це до чого ти цямкнув?
В публікації хоч слово є про це що ти пишеш?
А на картинці є, але знову це вже результат політики Польщі, який привів до нищення одних і інших. Ось про що пише автор!!!
15:04 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Глядач, я поки що попереджую: Якщо будете писати ,як пишуть на стінах в убиральнях, то я Вас забаню і витру всю Вашу писанину.

Я описав причини , які привели до Волинської трагедії і виставив фотки самої трагедії!!!
Де я написав, що там убиті українці чи поляки?
Мова йде про різанину як факт, яка була з польської сторони теж , а не тільки з української!
І наші можновладці мовчать, а значить визнають що у різанині винуваті лише українці!!!!!!!!
Я ж довів, настільки мені це вдалося, що Польша не лише окупувала Західнц Україну, але й влаштувала там масове знищення мирного населення , в тому числі і голодом!
У відповідь на дії поляків було організоване підпілля українцями під назвою ОУН.

А пізніще бандерівці присвоїли собі назву УПА, яку започаткував Боровець, але це вже інша історія.
Головорізи були з обох боків. Саме про це я пишу.
Якщо щось не зрозуміло, то запитайте. А коли є бажання чисто про-польському когось обізвати,щоб виглядати розумним на цьому фоні, то я Вас попередив- витру всякі дурниці і забаню дурня, який корче з себе грамотного блазня!
15:25 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Я знаю, що У Мєдвєдєва агентурили лише поляки. Жодного бандерівця вони так і не завербували! І підставляли поляки бандерівців теж. Це моя слідуюча публікація.
На майбутнє прошу уважніше розбиратись , а далі вже і обзивати,якщо по іншому важко.
15:35 22/12/17
глядач цирку Винница
Мабуть тобі звісно прийдеться мене забанити -бо такі примітивні та кричущі брехні ..просто гидко слухати...скажи мені друже - де на панській Польші -хоч один українецьвмер з голоду???? від перепою можливо..але не від голоду ..десятки сотні тисяч голодних збожеволілих людей плили через Горинь чи Стир із савєтской україни -щоби врятуватись від голоду..на Україні поїли собак і котів...на Україні був Голодомор ..-7-10 мільйонів українців -вмерло з голоду ..а ти пишеш -що з голоду мерли в Польші..абсолютно очевидно що ти провокатор чи агент Кремля...далі українці в загонах НКВД взагалі ..чи наприклад в Побєдітєлях зокрема -воювали ..рука в руку з катами всіх націй ...в тому числі і поляками...Коля Приходько (українець)...Коля Струтинський (поляк) -обидва Герої СССР...працювали рука в руку...земляки!!! прошу тебе ..пиши про галушки чи сало...не лізь туди де ти чистий рафінований профан.
16:27 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Я не пишу сьогодні про голод в Східній Україні. Про це я писав минулого разу. У Вас є нагода почитати її.
Щодо голоду серед гуцулів не я пишу, а цитую газетні публікації. У Вас теж є нагода пошукати, адже газети США є в гуглі. Шукайте 1932 р Американська газета «Украiнськi щоденнi вісті».

Зі статті «Голодна смерть панує в селах Гуцульщини»:

Звичайно що такого масштабу не було,як у Східній Україні, однак коли Польща завела війська і окупувала Західну Україну, вона несе відповідальність за народ,який окупувала!
І останнє:
Я мабуть, старший віком за Вам "глядач цирку", але звертаюся до Вас на "Ви" з погавогою, боя українець , а Ви, Ваша мосць хвацький лях, продовжуєте зневажливо відноситись і писати зверхньо.
Більше терпіти не буду!

І останнє:

Я не бачу Вас, ляше, серед авторів про "галушок" чи навіть голоду. Проте бачу серед гавкалів, що періодично обзивають авторів на влісний розсуд!!!
16:49 22/12/17
глядач цирку Винница
Ви будете страшно розчаровані але мій батько з Полтавщини і у мене старе козацьке призвіще ...який мій давній предок навіть керував козацьким загоном...далі ...до полтавщини з того замордованго вирізаного села Липники- значно бличже ніж до Галіції...причому тут Галіція до волинської різні???..до галичан ніхто претензій немає???..Ви би ще згадали індєйців??? Польша завела свої війська??? ...не можу...правда тут не до сміху...""""25 квітня 1920 об'єднані польсько-українські збройні сили (20 тис. польських і 15 тис. українських вояків) форсували Збруч, 26 квітня зайняли Житомир , за тиждень боїв вибили большевиків із Житомирщини і 7 травня 1920 вступили у Київ."""""...Вам би судити ??? у Вас навіть міста специфічнота смішно звуть..Кобиляки ...Лохи..Гади..не Ваша це тема..розумієте??? краще -про любімий лунний трактор ...прошу вчіться ..можете написати ..я Вам з задоволенням допоможу..таланту Вас є ...але не туди Ви його тикаєте...
17:22 22/12/17
глядач цирку Винница
доречі Ви даєте ссилки -через які я виходжу на такого цікавого пана Табачника відомого прислужника Януковича- Кучми -злодія ..крав раритети з музеїв ...ну і зробив з міносвіти -притон для голубих -альфа-самців??? випадково не ці дяді Вас вчили наукам???
17:31 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Якого Табачника?

Це Ви , ляше, вчились у совєцьких коридорах. Звідте і впертість бараняча та пиха верблюжа.

Все спіть , бо вже набридли.
18:03 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Послухайте , глядач, або Ви уважно читаєте написане, або не пишіть відвертих дурниць!

Чи Ви не вірите,що глава МЗС Польщі відмовився заходити в музей у Львові?
Адже саме це послужило причиною написання мною ст.

Чи може я придумав ось це:1932 р Американська газета «Украiнськi щоденнi вісті».


Зі статті «15 тисячам дітей в Закарпатті загрожує голодна смерть»:


На Волині та Гуцульщині відбувається наступне:
Завищення податків;
Зниження зарплати;
Заборона займатися лісовим промислом;
Поселення на українські землі колоністів;
Рабська праця українських дітей і жінок - по 18 годин на добу;
Страти борців з голодом;
Репресії проти борців з голодом;
Невиплата і затримка зарплати;
Заборона засобів масової інформації виступили на захист голодуючих;
Вибивання податків з допомогою армії і жандармерії;
Заборона українським дітям говорити українською мовою в школах.

Чи не було введено армії "голубої" на чолі із Юзефом Геллером ?

Ви пане невіглас і пихатий лях , який окрім себе нікого не чує.

І не путайте спільні дії окатоличених українців разом з католиками поляками в 20 році з війною проти православної Волині , яка розпочалась в 1918 році і тягнулась аж до 1950-х років.
17:40 22/12/17
Назаре, щодо оцінки "пихатого ляха - глядача цирку" погоджуюсь.
На відміну від тебе, знаю цю підшинхівську мерзоту достемено. Давно цього провокатора не було на сайті. Але з"явився і як завжди...
Свій другий вічний бан я заробив дякуючи саме цьому мерзотнику, повівшись на його підбурювання. Раджу бути обачливим та обережним, коли відповідаєш на його коментарі.
18:20 22/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? Факти, які замовчувались. Про це треба говорити голосно, без міждержавної толерантності. Адже польські можновладці вже не приховують свого негативного ставлення до нас, яких вони вважають хлопами. То ж і нам не слід мовчати!
18:27 22/12/17
глядач цирку Винница
дай мені ту статтю ...точну силку ...і "загрожує"-це не вмерли з голоду(помирають на ходу) -пане брехун...друге ..окатоличені -українці??? а Бандера -хто тоді був??? ...ополячений єврей-католик???...а чим гірші окатоличені українці -від окумунячених українців???...Ви з якого боку? ..з окумунячених українців звісно вийшли...Ваші кумунячені українці ..лізли бігли пливли -юрбами тисячами..десатками тисяч ..щоби спастись від голоду у панській Польші..та Польша врятувала від голоду сотні тисяч українців...а може і мільйони..Ви просто якийсь "Брехливий Брєд"...такої параної я не читав навіть у смердючих сусідів...твоє місце у лепрозорії -а не серед журналістів...звідки взявся..кого закінив?..жахаюсь такій фатальній олігофренії...
18:28 22/12/17
Цыркач, голубчик, Вы или настолько тупой или прикидываетесь?

Вы бездарь и Вас задело , что Назар умеет излагать мысли письмом. Это понятно, но вот зачем врать так нагло?

Неужели уже и Назар кому - то мешает?
21:07 22/12/17
Да, ты уже приехал с Москвы Цыркач?
Прошел курсы троллей?
А теперь решил показать хозяевам свою работу?
Скажи куратору, что тебя вычислили
21:10 22/12/17
глядач цирку Винница
Кувалда ти і є кувалда...гарне імя ...нащо голова -коли маєш кувалду...на цьому сайті я давно пересидів ..на рахунок бана -то ти 100% брехун...якщо я написав на тебе кляузу ..то я готовий у адміністратора просити її відкрити...я -жєлєзяка -кляузами не користуюь...
доречі якраз зараз у ФБ-на своєму справжньому імені ..я відсиджую вже мабуть 10 бан від ольгієвсько-маланського кагалу...от і сюди від скуки заглянув..а тут кувалди -партитуру бацають на піяніні...
18:37 22/12/17
глядач цирку Винница
ось повна історія моєї переписки з Кувалдою...перший написав він до мене...в кінці я йому дав адрес ...запропонував допомогу...але чугун ??? Сірожа -совість не жме в промєжності???
От
Сергей Кувалда
Дата
18.08.2013 16:01
Идиотка кровь
А он или она єта Кровь убрала мой коммент и, видимо, запретила
комментировать. Не могу зайти на её страницу

Кому
Сергей Кувалда
Дата
18.08.2013 16:30
Re:Идиотка кровь
Сергей мне Ваш коммент понравился и Ваше мнение я поддержал.
Шо за белка может "белочка", не переживайте, с моими комментами такое
часто встречается, на іст.укр.правде меня заблокировали за откровенную
абсолютно чистую но але не вигідну для редакції ПРАВДУ.

От
Сергей Кувалда
Дата
18.08.2013 16:43
Re[1]:Идиотка кровь
Это шиза какая-то! Я написал ей письмо и попросил убрать эту
публикацию, т.к. на сайте итак непростая ситуация. В ответ она
выставила ссылку из поисковика по ключевому слову, причём всё
найденное, относится к 5-ти летней давности.

Кому
Сергей Кувалда
Дата
23.08.2013 13:41
Re[2]:Идиотка кровь
Ну Сергей я и сам вижу что она больная но промолчать тоже было не с
руки...
Вы же не промолчали, спор был интересен, для меня эта тема уже давно
решена но было хорошо посмотреть как разделяют её авторы ХВ.
Татьянов Москаль её активно поддержали, наверно тоже из
племени.Скандинав наоборот меня порадовал хотя я к нему относился
скептически...если что надо от Вас опубликовать пишите на
xxxxxx@xxxxx.xx

Кому
Сергей Кувалда
Дата
29.08.2013 15:22
ау-у-у
так Ви є чи Вас нема ?
истинно звериное лицо сионизма - я чесно впервые так публично
столкнулся,
может она просто сумашедшая.
18:49 22/12/17
Значит помнишь, Глядач, свою провокацию в отношении меня. Это не полная история переписки. Свои комменты выложи, провокатор.
18:57 22/12/17
глядач цирку Винница
ти ідіот. і як же тебе навечно забанили -коли ти ожив???..правда в другій іпостасі...цілковита олігофренія покладена на амнезію ...може це ти ці книжки з фотками замордованих поляків викладаєш???..що це ніби українці???...о-йо-йо-й..дійсно ..а хто найбільше кричить-вор..звісно вор....а провокатор...-звісно провокатор...а я тебя пожалеть хател...??? абидна да...ти Жалізяка Кувалда Юрген Адамовскі Лєбєдєв Юра Сергей ...бачиш скільки у тебе поганял...а чому..та тому що ти бидло і тебе звідусільгонять..от і міняєш ти погоняли фейси пейсипапіри...а я завжди залишався під одним іменем...бо дорожу ним...а ти як поганий хамєлєон...вічно приспосаблюєшся ..очевидно що тебе вигнали в шию правильно..туди тобі і дорога була...до олігофренів...
19:47 22/12/17
Понятно бешенство провокатора, когда он саморазоблачился через три с лишним года. А потому, что весьма недалёкий человек, ни к чему не способный, и очень-очень глупый.
Можно сказать - тупенький.
Затеянная им в 2013 году провокация под ником "Кровь Белки" http://h.ua/profile/107285/ преследовала цель убрать с портала талантливого украинского поэта Родослава Корченюка, а заодно и тех, кто его поддерживал. С этой целью "Глядач Цирку" выставил провокационные стихи якобы от имени махровой сионистски, на которые бурно отреагировали многие авторы сайта и я, в том числе. Естественно, что мои комментарии были весьма эмоциональными, что немедленно было использовано провокатором для написания жалобы Админу и обвинения в антисемитизме.
Глядач достиг своей цели - профиль поддержавшего меня Родослава был удалён, а я отправлен в вечный бан.
И вот теперь, через много лет после своей подлости, осиживания в засаде, эта гнида-провокатр "Глядач Цирку" выполз на Хайвей.
Знакомьтесь!
20:12 22/12/17
О! Явился не запылился! Собственной персонной " Провокатор" пожаловали на сайт!
А ведь не было столько времени.
Чем ты дорожишь, убогенький? У тебя нет имени. Ты безликое существо , постоянно ноющее и гадящее на всех по указанию !
Тебя, " цыркач" старожилы все знают, как ПРОВОКАТОРА и стукача на сайте!
И твое место возле параши, клоун!
Это Назар тебя не знает и повелся на вразумительные беседы.
Назар, эта тварь тебя умышленно выводит чтобы потом настучать на тебя! Гони это смердящее чучело в шею!
20:19 22/12/17
Цыркач, голубчик, а я ведь помню как ты на меня настучал админу два года назад.
Меня тогда стерли с сайта полностью и я востановился только после того, как ушел с сайта!
Догадывался , что это ты , но терзали сомнения, а тут, оказывается тебя раскусили.

20:52 22/12/17
Марк, Вы что-то путаете. Эта мразь "Глядач Цирку" два года назад на сайте не была. Сидела и дрочила, но не высовывалась. А друзяки у него, были. Без сомнения! А может и н сам в качестве клона, как в своё время он канал под "Кровь Белки", провоцируя других на высказвания против Ваших соплеменников.
На всякий случай, будьте осторожны с этой гнидой - хуже араба.
21:05 22/12/17
глядач цирку Винница
відчувається пяне кацапське болото...не хочу навіть реагувати на цих тролів путлєровських..їм добре ..зарплату платять...а за Україну ніхто не платить -ще і вкрасти хочуть...потім..потім ...сучата порозмовляємо...
20:30 22/12/17
ГЦ: "відчувається пяне кацапське болото...не хочу навіть реагувати на цих тролів путлєровських..їм добре ..зарплату платять...а за Україну ніхто не платить -ще і вкрасти хочуть...потім..потім ...сучата порозмовляємо..." (с)

Давай, давай, Глядачик. Тебя небось хорошо подкармливают твои ФСБ-шные хозяева в Ольгино. Небось и за язык доплачивают. Только знай: для тебя в Украине даже верёвку пожалеют. Утопят в нужнике, и правильно сделают. Такова судьба всякой предательской мрази.
20:53 22/12/17
Рекомендует этот материал.
20:40 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний
00:25 15/02/18
Рекомендует этот материал.
20:59 22/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний
00:25 15/02/18
Назар, ты затронул очень важную тему. Конечно, спасибо тебе, но и врагов ты теперь тоже нажил и первая ласточка провокатор "глядач цирка"!
Это существо тебя умышленно выводит из себя и если ты ему ответишь тем же, он напишет жалобу. Не ведись. Он очень подлый и скорее всего работает на ФСБ. Я наверное выставлю кое-что об этом супчике...
21:03 22/12/17
Марк, не ошибитесь. Понимаю Вашу обиду за бан, но возможно это и не провокатор "Глядач Цирку", а кто-то другой настучал на Вас.
21:08 22/12/17
Да нет, Сергей. Тогда именно это ... меня подстрекало и я что-то сказал. После чего меня забанили, вернее стерли совсем.
А если судить о том , что он здесь уже нахамил всем , то становится понятным, что он ПРОВОКАТОР. Ведь его не банят ни при каких обстоятельствах!

А почему?
21:14 22/12/17
А потому что дерьмо не тонет.
21:29 22/12/17
Vital Самбор
Ще забули згадати, і це особливо важливо про концтабір «Явожно», в якому в 1947–1949 роках комуністична польська влада влаштувала спеціальний табір для українців..
(див. вікіпедія)
18:06 14/02/18
Назар Слюсар Кобеляки
Дякую,Вітал! Опишу і про цю ганебну сторінку поляків. А сьогодні написав про те, хто і коли розпочав 2-гу світову, якщо надрукують.
00:27 15/02/18
Vital Самбор
Рекомендує цей матеріал.
18:06 14/02/18
Назар Слюсар Кобеляки
Вдячний
00:28 15/02/18
Назар Слюсар Кобеляки
Друзі, мої останні публікаціі взагалі не пропускають. Тому я припиняю тут публікуватись, але для вас залишу її тут:

Чому немає достойної відповіді полякам.Коли ми дізналися, що П. Порошенко відпочив на Мальдівах за 14 а за іншими відомостями на 18 мільйонів гривень, ми мали б піднятися всією країною і «попросити» такого менеджера найвищого ґатунку піти геть!!!

Проте, доведене до відчаю суспільство «набрало в рот води» і чекає в надії,що М. Саакашвілі таки розхитає цей політичний човен. Основній масі зубожілого населення якось «по- барабану», що витворяють наші царьки. Більшість репродуктивного населення України виїхала наймитувати за кордон, а та меншість що ще є в Україні шукає шляхів як виїхати, нажаль. До такого стану довела народ влада цинічних бариг.

Натомість продажні журнашлюхи наробили вереску на захист лідера банди Рошен, бо він , бачте, бізнесмен, доларовий мільярдер і може витрачати «ЗАРОБЛЕНІ» ним кошти, як йому заманеться!

Я не буду згадувати, що історія не знає такого випадку, щоб цар, імператор чи просто диктатор країни, що перебуває у стані війни так безславно витрачав кошти за для власного задоволення ! Згадайте Наполеона, царів Московії , Сталіна, Гітлера чи будь-кого іншого… Навіть вони до такого б не додумались…

Та повернемось до «ЗАРОБЛЕНИХ» мільярдів шоколадним королем:

З 1998 року Порошенко був народним депутатом, заступником голови Ради Нацбанку, знову народним депутатом, і знову народним депутатом, секретарем Ради Національної безпеки і оборони, ще раз народним депутатом, міністром закордонних справ, міністром економічного розвитку і торгівлі і, не повірите, знову народним депутатом і головою Ради НБУ.

Тобто, 20 років Петро Олексійович працює державним службовцем !!!

І за цих 20 років він СТАВ ОЛІГАРХОМ !

То чим займався Порошенко? Працював не покладаючи рук на Україну чи КРАВ не покладаючи рук народне добро?

Єдина політична сила, яка постійно наполегливо вказувала злодюзі , що він має піти з посади Президента , це політсила М. Саакашвілі.

Результат всім нам відомий. Міхо викрали і вивезли приватним літаком в Польщу , витративши на цю операцію 250 тисяч однооких.

У людей,що вміють аналізувати і думати виникло безліч запитань, серед яких є дуже цікаві:

Чому саме в Польщу? Чому саме тепер? Чому раніше цього не робили?

Мої догадки підтвердились інформацією із Адміністрації Президента. Вибачте, шановні читачі, але називати прізвище людини, яка дала відповідь на мої питання я не буду, бо пообіцяв не називати його.

Відповідь дуже проста : Між Порошенком та Дудою – Президентом Польщі, відбулась змова.

В замін на мовчання України щодо прийняття сеймом « анти бандерівського « закону, Дуда погодився прийняти Саакашвілі!!!

Ось так. А це вже національна зрада на найвищиму рівні ! Адже,хто цікавився цим законом той знає, що тепер поляки будуть відслідковувати всіх українців, які виправдовують діяльність УПА по всьому світі і можуть їх арештовувати та садити у в»язниці!!! А паралельно поляки мають право переслідувати всіх, хто буде викривати злочинну діяльність Армії Крайової на теренах України.

Та це лише початок. А далі вони вимагатимуть повернення їм «ЇХНІХ» земель в Україні. Бо саме вони чомусь вирішили ,що Річ Посполита це і є Польща!!!

Нагадаю, що Річ Посполита була заснована Литовським князівством, куди входили Литва, значна частинаи Русі – України, Білорусії та малесенького царства чи то князівства Польського.

Та ця пихата польська політиканська дурість сьогодні має більшість у Сеймі і вже давно душила Дуду щодо прийняття цього закону. Дуда добре розумів,що коли Україна підніме галас у Європейських інституціях разом з Ізраїлем і США , та прийме адекватні закони , Польшу будуть звинувачувати у дуже непристойних намірах.

Дуда чекав, коли врешті Порошенко погодиться взамін на мовчання з боку України, попросити місце Саакашвілі в Польщі. І лише після прийняття Сеймом цього закону, Дуда «дав добро» на тіло Міхо!

Читач бачив, як на слідуючий день у ВР депутати висловили обурення і навіть внести законопроекти ( два, якщо не помиляюсь) адекватної відповіді полякам. Але читач не міг бачити , як Порошенко дав вказівку їм замовчати!

Таким чином головний корупціонер України забезпечив свій власний спокій біля корита. Та чи надовго?

Забігаючи наперед передбачаю, як дехто з читачів буде писати,що пишу я дурню, бо Міхо могли відправити в Грузію чи іншу державу!

Не могли. Саакашвілі має солідних покровителів в політикумі США і Корупціонер не посмів би відправити його в Грузію, бо грошиків йому більше б не дали. А ЖОДНА ІНША ДЕРЖАВА ЄВРОПИ НА ТАКУ ЗМОВУ НЕ ПОГОДИЛАСЬ БИ !!!

Та повернемось до Польщі та її амбіцій: Польща завжди грала роль політичної проститутки в Європі і лягала як не під французьких чи англійських королів то під Наполеона та Московських царів. Не буду забирати вашого часу та описувати як так трапилось,що малесеньке князівство в складі Речі Посполитої захопило владу . Причини і тактика така ж як і в нас тепер, коли 1% однієї нації сьогодні нав»язує свої правила 40 мільйонам громадян України.

Я ж хочу зупинитись на періоді 2-ї світової війни. Саме брехливе висвітлення історії того періоду, неналежна оцінка і політичний нігілізм породив амбіції поляків.

І так. Нам всім вбили в голови ,що саме Гітлер і Сталін розпочав 2-гу Світову війну і пані Меркель тягне цю жорстку ковдру і нині на німців.

Але ж це БРЕХНЯ!

Бо 2-га Світова війна розпочалась не в 1939 , а в 1938 році із воєнним вторгненням Польщі в Чехію, де Польща івідгризла Тешинську Сілезію. Але варто зауважити,що Франція, Англія і США на той час озброїли поляків «до зубів» і вперто штовхали її на війну з 3-м Рейхом. Саме тому всі поблажливо мовчали, коли пихаті поляки розпочали Другу Світову війну.

Відтоді і до сьогодні нам вперто брешуть світові історики, що Гітлер у всьому винний. Я не виправдовую нацистів, але якщо і далі переповідати історичні брехні , то вони будуть мовчати, коли Польща розпочне 3-тю Світову.

Та давайте по- порядку що було на той час в Європі:

Після Першої світової війни у переможеної Німеччини країнами-переможницями були відірвані значні території, природно, разом з 2 мільйонами німців.
Після Другої світової війни ще відібрали шматки, але вже з 2,3 млн. німців!
13 вересня 1946 був підписаний декрет про «Відділення осіб німецької національності від польського народу». Якщо раніше німців вичавлювали з Польщі, створюючи їм нестерпні умови життя, то тепер «очищення території від небажаних елементів» стала державною програмою.

Де ці німці? Їх просто розчинили ...
І, десь, сто тисяч себе тепер називають німцями ... Але ж силою приєднали майже 5 мільйонів !!!
Придбала Польща і частину України разом з цілим народом - бойками. І під цей же декрет їх просто вигнали, з тепер уже польської території. Їх убивали, калічили, вішали, виганяли, як прокажених зі своєї землі!
Невже Ви думаєте, що це прокляття пройде повз поляків?
Але весь світ дивився на геноцид і аплодував народженні багатостраждальної Польщі!

Ще в 1930-му році гоноровий Едвард Ридз-Смігли, заявив, що Польща повинна показати головному ворогові - Німеччини свої ікла.
Всі 30- ті роки минулого століття
Польська газета "Liga der Grossmacht" зомбувала своїх читачів:


«Війна проти Німеччини, щоб зрушити кордон до річок Одер і Ниса. Пруссію слід захопити до річки Шпрее. У війні з Німеччиною ми не будемо брати полонених. І в ній не буде місця для людських почуттів і культурних обмежень. Світ здригнеться від Польсько-Німецької війни. Ми повинні вселити в наших солдат дух надлюдською жертовності, безжальної помсти і жорстокості ».

24 березня 1932 го, Бернар Лекаш, Президент Єврейської Всесвітньої Федерації: «Німеччина - наш ворог №1 в усьому світі. Наша мета - організувати без жодного жалю проти неї війну ».

7 серпня 1933 го, Нью-Йорк Таймс опублікувала промову Шмуля Унтермейера з Єврейського Всесвітнього Конгресу, в якій він закликав до «... священної війни проти Німеччини, до кінця Німеччини і її повного знищення».

25 січня 1934 року, Володимир Жаботинський, лідер марксистів і сіоністів пише: «Ми розв'яжемо ментальну і матеріальну війну всього світу проти Німеччини».

У 1938-му в Польщі були експропрійовані дві третини німецьких маєтків, що змусило сотні тисяч німців покинути Польщу.

У 1938-му в Польщі були вбито 8 000 тисяч німців самим звірячим чином, включаючи католицьких і протестантських священиків і пасторів, жінок і дітей. Після чого розпочалось цькування, терор і державні переслідування інших.19 грудня 1938 го, той же Бернар Лекаш, невгамовний, Президент Єврейської Всесвітньої Федерації:

«Нашим завданням є організація моральної та культурної блокади Німеччини з поділом її нації на 4 частини».
Літо 1939 року, маршал Ридз-Смігли:

«Польща хоче війни з Німеччиною, і Німеччина не зможе уникнути її, навіть якщо захоче».


Навесні 1939 р Польща створила вже майже 4-х мільйонну армію, озброєну «до зубів» на той момент! І відкрито почала погрожувати Німеччині.


Ні, я не прихильник Гітлера, але що йому потрібно було робити в цій ситуації?
Очікувати, що Польща набере 5 мільйонів «патріотів» і полізе війною?
Але ж до цього все йшло!
А 25 серпня 1939 року Польща уклала ВІЙСЬКОВИЙ СОЮЗ з Великобританією!


Результат: Операція в Гляйвіце, з якої і почалася світова бійня. Операція «Консерви» - коли німці, нібито, захопивши власну радіостанцію та звернулися до слухачів польською мовою з закликом до поляків «повстати проти німців.»
Але ж цю казку писали в Лондоні, а в світ випустили тільки в 1944 році в США!
А літаків скільки збили німецьких, а німців скільки вбили ... !!!
Хіба не тоді вже почалася війна?

1 вересня 1939 Гітлер виступає з промовою перед Рейхстагом, в якій робить акцент на те, що Німеччина не має інтересів на Заході.
Потім фюрер заявляє: «Минулої ночі було 21 порушення кордону, цієї ночі - вже 14, і 3 з них були дуже серйозними. Вперше Польська армія вторглася на територію Німеччини. О 4:45 ранку ми відкрили у відповідь вогонь ... ».

Тихе замовчування ПРАВДИ пробудило чергові апетити Поляків і почали вони свій похід проти України.

Ось про що мав би розповісти Дуді нормальний Президент України.

І на завершення хочу висловити своє бачення подальшого розвитку подій у Європі.

Безмежні амбіції Польщі, гіпернаціоналізм, людиноненавиські настрої , зверхнє ставлення до сусідів приведуть до розвалу ЄС .
18:00 15/02/18

Live

...

8 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью \"Принцесо зачаровна, не бійся...\"

9 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Тимошенко - президент, що далі?

.........

12 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Рiзноманiття осенi

...

14 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Відчинивши двері....

...

15 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Досліджуючи власне коріння

16 час. назад

Alex Vahnij публикует статью Досліджуючи власне коріння

......

17 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Карбуючи підле свавілля

...

17 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

19 час. назад

Горбатюк Микола публикует статью Продовження заробітчанської
теми \"Шибче, курва, шибче!\"

19 час. назад

Іван Парнікоза публикует статью Українська Антарктида. Частина 2. Довгий континент – Південна Америка

.........

20 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Зимня ріка