О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  19 декабря 2017 18:15:51

Автор: antov

ТЕ що Є: «САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ» (що останні, що сучасні події: розвод для всіх)

для того бреше Сатана, щоб вас навіки вкрила тьма
для того бреше Сатана, щоб вас навіки вкрила тьма
        
Путіна нема в Донбасі! - А війська? - Війська - не наші...
Путіна нема в Донбасі! - А війська? - Війська - не наші...
                                

ТЕ що Є:

«САТАНА ЧИНИТЬ РОЗВОД УСІМ»
(що останні, що сучасні події: розвод для всіх)

  

" Не ходіть, мої любі, - до дідька.

  Той всю правду у смутах ховає.

  Не ведіться, на зойки ублюдків,

  Сатана всім зневіренням - грає!"

                                    «Канони»

           Не можна з усіх фактів, які останнім часом, нарешті, стали оприлюднені, а саме, тотальний терор під час революції зразу робити висновки! Адже материалів дуже багато… і серед них де правда, а де скаженна та люта брехня. Там сховані: знищення багатьох і багатьох мільонів і винних, і не винних – набагато більше, ніж рахували, та ще і ретельно приховували, і весь час, намагалися применшати і не друкувати, та всіма можливими засобами обмежувати доступ, чи зовсім навіки поховати і правду у всіх архивах! Та і перед набуттям незалежності, і досить тривалий час, це вже після набуття незолежності, ВИВОЗИЛИ потихесеньку місцеві архиви – а це злочин, що потребує і міжнародних санкцій!

       Так, так, зрозумійте що це не перебільшення, і не домисли скаженого… Таке потребує показового розлідування, та покарання винних і це ЗЛОЧИН!!!

       До того ж те, що незаконно вивезено і ще не знищено, (бо у нас можливо геть усе) повинно бути повернено, як би не висвітлювали перекручені права і належність документів. А у разі неможливості, з  повними доказами останнього, забезпечити якісне копіювання із юридичним засвідченням. Бо і такі дії зробити буде надзвичайно складно. Імперські амбіції РФ і тут важко вгамувати… Важко буде і робити покарання із тих розумінь, коли свідки і винні можливо давно поховані! Але це необхідно зробити, для встановлення тої істини, яку так старанно приховували, для відновлення історичної достименності і недопущення далі подібного проізволу та беззаконня. А репутацію всіх, нехай у чомусь навіть і винних, її не можна за будь які умови залишати похованою, та ще і ВВАЖАТИ чимось іншим, а не грою сатани, який ще досі не вгамувався!!!

       Вирок і історичну правду, будь за що треба встановити. Не зробити це – все одно що і тут плюнути вчергове, в душу постраждалих. І нехай хоч червоніють нащадки винних. Я розумію що цього теж не дочекаємось, бо батьки надали їм зовсім інші чесноти… Нахабство, вседозволеність, неповіагу!  А ми все ще повинні їм у пику дивитись і чекати, поки він, сам сатана, чи його служки, черговий раз в нашу сторону плювати стануть, або і ще гірше за таке – вкотре розводити, лаштувати рейдерські перехвати власності, чи брутально цинічно грабувати не своє, в якому (знов таки) ні винних, ні свідків немає, бохто їх чекає. Можна і узаконений масовий грабунок організувати, користуючись монопольним становищем чи круговою змовою «виробників». Може м’якше - це захопити нині владу і горлопанити «всенародно обраний», а насправді «приховувати куплене становище та лжесвідків»!

Та повернемось до теми…

       Ніяк не можна не вважати важким злочином (перед всім людством і геноцид), той що чинився ім’ям Революції у нас та на теренах України, Російської імперії, СРСР, сучасної РФ, та прилеглих і суміжних до них землях, які (яка іронія) звали СНД… Отрута революційних гасел діє ще і досі! Амбіції подихаючої імперії несуть всьому світові безперервну і сучасну загрозу людям, щоправда кому у меншому, а кому в більшому ступені. Багато, звичайно, залежить від близькості території, та рівнів етнічних, економічних, релігійних зв’язків і ступеню попередніх контактів….

       При чому тут, з одного боку, наче б то не залежить: вірите ви Богові, сприяєте сатані, чи нікому не вірите і нічому (вам так здається) не сприяєте. А насправді не залежно, від ваших вірувань, чи навпаки зневрень, переконань, ілюзій чи ясного бачення, нікуди ви не подінетесь, бо все впливає і на всіх вас. Прямо, безпосередньо, чи якимось віддаленним і окольним чином. І на скільки кожен буде сприяти похованню, запобіжним заходам, чи активному захисту залежить наше майбутнє. Чи ми в обійми сатани, чи на шляху до святості. Причому, тут, на Україні це стає помітним в першу чергу….

       Кого більш за все нищили ті сатаністи-мерзотники? Україну, українців, селян, волю, долю, свободу!        Не було у трударів-селян кращої мети: мати вільну землю, власну долю, повну свободу і незалежність від будь-якого гноблення. Саме пусті, нікчемні, демагогічні обіцянки більшовиків, які виявляється ніхто і не збирався виконувати призвели до того, що напочатку революційного руху багато селян, з тими як і зараз запудреними головами, що під гаслами батька Махна, що з червоно-чорними і жовто-блакитними прапорами (або будь якими) підтримали революційний рух! Та з великою долею вірогідності можна твердити: саме підтримка того більшовицького демагогічного гасла «ЗЕМЛЮ СЕЛЯНАМ» і призвела до поглиблення демографічної катастрофи! Селяни підтримали більшовиків, ту саму політичну течію, яка потім їх нещадно і нищила...

      Саме тому і виникла, найпотужніша в революційній історії, підтримка червоних з боку батька Махна, якому свято вірили селяне, а анархичні загони, як виявляється, самим потужним рухом.

      «На цьому фоні "суцільного" політичного "несприйняття" та насильницького державного тероризму, - "того який спрямовано, у першу чергу проти українського селянства, яке всіма що є силами стояло за «землю, волю, долю і свободу»! Вважайте махновсько-анархистські гасла", Владу Радам, та червона диктатура пролетаріату і призвели більшовиків до влади. Не було у тих ні більшості, ні яких передових думок, ані привабливості. Прийшли вони до влади оманою, та недостатньою освідомленістю населення в одній шостій земної кулі. Факти?

       Відповім цитатами (цитоване в лапках, зауваження курсивом):

·         «В. Ленін був переконаним прибічником утворення «пролетарської» держави на основі системи рад, в якій би від імені робітничого класу здійснювалася диктатура і його власної партії. Вся їх диктатура могла міцно утвердитися тільки через відповідні перетворення в економічній побудові суспільства. А вся суть комуністичної доктрини полягала в одержавленні приватної власності та в заміні ринку директивними і плануванням та до того ж дерективами». От і додерективилися -- до повного краху всієї системи країни. От і сталося, замість того, щоби робити важливі кроки вперед подекуди робили по декілька уроків назад. Коли партія втручалася!

·         «Одна справа закликати маси до повстання під комуністичними гаслами у країні дрібновласника

та інша робити краще. Навіть, ті позбавлені власності промислові робітники, (яких назвали хазяї  землі за пропозицією вожаків) висували екстремістське гасло -- «експропріації експропріаторів», хоч тут розуміли його як перехід заводів і фабрик у власність трудових колективів, а не держави. Тому напередодні вирішальних подій у боротьбі за владу Ленін тимчасово знімав ті комуністичні гасла й заміняв їх такими, що влаштовували народні маси.

·         «Щоправда, гасло "Фабрики — робітникам!" не зазнало зовнішніх змін. Більшовики завжди його розуміли як одержавлення, а не як передачу засобів виробництва у приватну власність робочих колективів. Таку передачу -- Ленін таврував, як анархо-синдикалізм. Терміни -- "націоналізація" (обернення у власність нації) або "усуспільнення" (обернення у власність суспільства) були теж маскувальними. Від імені нації чи суспільства могла виступати тільки держава, а Ленін бажав створити державу, цілком злиту з власною партією».

·         «У селі більшовики планували велике виробництво на кшалт радянських господарств (радгоспів), на базі експропрійованих поміщицьких маєтків, а також комун, заснованих шляхом відчуження чи колективізації приватної власності селян (ТОЗів). Ці положення комуністичної доктрини селянами не сприймалися. Ідея комун викликала в селян-власників тільки глузливий сміх. Навіть, усі ті що не на є, пролетаризовані маси села вимагали ділежу "за справедливістю", тобто на засаді повної зрівняльності, поділити між ними! Це поміщицькі засоби виробництва, включаючи землю. Місцеві селянські накази з такою вимогою було зведено в один». Інакше (які б не були утогчнення та усі роз’яснення) не сприймалося»

·         Та ще замовчувалося  і не багатьом відомий факт, «що "Примірний наказ", який І Всеросійський з'їзд селянських депутатів у червні 1917 р. ухвалив, а есерівська партія, навіть, включила у свою програму. Та есери відкладали розв'язання аграрного питання до Установчих зборів, втрачаючи при цьому селянську підтримку. Прийнятий, вже за пропозицію Леніна "Примірний наказ" як своє власне гасло, більшовики домаглися цим прихильності селян. Невідповідність його комуністичній доктрині мало турбувала, і напочатку у більшовицькій програмі зовсім не було, не зважаючи на ті пропозиції, які існували. Та і гасло «Землю — селянам!» було для Леніна не стратегічним, ні. А було тактичним.» Згадайте і тут початкове «Владу радам робітничих і солдатських депутатів» на потім змінене  «Владу радам робітничих і селячнських депутатів».

·         «З цією ж метою, забезпечити масову підтримку більшовицькій революції Ленін змінив акценти і в національному питанні. Він, який був переконаним прихильником централізму, а без цього не могла статися диктатура, саме Ленін (а не Сталін чи Троцький) висунув першим гасло утворення "Союзу вільних республік", який потім ввели як сталінське утворення СРСР. Та ще і за поданням Леніна, (щоправда після вагань) 9 серпня більшовики увійшли до Центральної Ради, де утворили зразу ж більшовицьку фракцію.»

      Це вже потім виправляли помилки, бо мабуть недостатньо було розстрілів, ні крові, ні тої прилюдно заявленої диктатури, експропріації експроприїрованого пішлив Україну під командуванням Муравйова, а за суттю прихільником аракчеєвщини.

(далі буде)

 ДЖЕРЕЛА:

1.    Гриценко А. П. «Політичні сили в боротьбі за владу в Україні» (1917..1919), К, 1993.

2.    «Територія Терору», Історія, Між світовими війнами, http://territoryterror.org.ua/uk/history/.

3.    «Морально-психологічний аспект державного терору в Україні» Л.Гріневіч, Київ, 2002

4.    https://www.radiosvoboda.org/a/ukrainian-revolution-1917-1921/28444030.htm

 

- Що не б
- Що не б'є оця зараза? - Бо нема запасу Газу !!!
  
Гуманітарії... - У поміч!
Гуманітарії... - У поміч!
   
Слова Рашки - бовтівня! Слово, два - і вже Брехня...
Слова Рашки - бовтівня! Слово, два - і вже Брехня...

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 9746
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +14
Всего комментариев: 38, Всего рецензий: 9
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:22 19/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Початок вдалий!!!
21:35 19/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
ВашСлова Рашки - бовтівня! Слово, два - і вже Брехня...
23:59 20/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Україно, моя Україно!
Де, в світі, така неймовірна краса?…
Немає, ж бо, в світі такої країни –
Її дарували, мені: - Небеса…!
12:33 21/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Тема актуальна. Позиція автора яскраво виражена, грунтується на історичних фактах.Читається з інтересом.
15:09 21/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Главным недостатком статьи нахожу то, что не верно названы основные виновники событий, о которых идет речь в статье. По мнению автора это - БОЛЬШЕВИКИ! Между тем, БОЛЬШЕВИКИ были разными! Уже давно не есть секретом, что в то время погоду в стране, в том числе в ПАРТИИ БОЛЬШЕВИКОВ, делали не русские, не украинцы (не будем перечислять всех остальных, ну, за исключением одних...), а евреи, в своем большинстве называемые в народе жидами! Это было не только в прошлом веке, увы, это есть и сейчас! И ныне эта небольшая прослойка населения Украины имеет большинство в Верховной Раде! Именно "благодаря" ее активной деятельности за последние четверть века население Украины снизилось официально на четверть, а неофициально есть серьезные исследования, что его нету уже ПОЛОВИНЫ! Более того, представители этого жидовского отребья в открытую заявляют о том, что в ближайшем будущем от украинцев должно остаться всего 10% от того количества, что было в конце прошлого века (при СССР), см.: "Население Украины не должно превышать 5 млн Игорь Беркут", https://www.youtube.com/watch?v=1g7nc-gvITI. Кто-то говорит, что верить Беркуту нельзя, но Беркут это, можно сказать, мелочь, главное читаем здесь: в Библии, в Ветхом Завете: "Гл. 20… п. 16. А в городах сих народов, которых Господь, Бог твой, дает тебе во владение, не оставляй в живых ни одной души", см. БИБЛИЯ, КИШИНЕВ - 1997 (из Пятой книги Моисеева "Второзаконие"). Ветхозаветные книги первоначально были написаны на еврейском языке. Ветхому Завету от рождения уже не одна тысяча лет. Ну, ладно, это еврейско-жидовское учение могло восприниматься как должное в средние века, ладно – в начале царствования капиталистической системы на Земле матушке, но в 21-ом веке исповедовать эти явно фашистские правила жизни… это кажется абсолютно неприемлемым! И тем не менее, этот фашизм доныне так и не осужден людьми! ... Более подробно мои мысли по этой проблеме изложены здесь: "Здесь играть, здесь не играть… нет, вопрос-то серьезный. Ч. 9 и Ч. 10", см.: http://h.ua/story/412071/, http://h.ua/story/412364/.
В завершение отмечу тот факт, который позволяет жидам скрываться при, казалось бы, полной ясности нашего бытия, а именно: ЗАПРЕТ НА УКАЗАНИЯ НАЦИОНАЛЬНОСТИ В НАШИХ ПАСПОРТАХ! В связи с чем разумно поднять вопрос об отмене того запрета, это во-первых, а во-вторых - восстановить справедливость в равенстве прав разных национальностей при избрании властных органов, где количество депутатов конкретной национальности должно соответствовать процентному соотношению национальностей в стране!
21:22 21/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Грунтовно, вдумливо, читабельно best bravo
11:12 30/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
5555 АКТУАЛЬНО. Як ніколи...
14:45 10/01/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
lusi Киев
 
22:27 19/07/18
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор Марініч Энергодар
Респект!

Комментарии

Рекомендует этот материал.
18:22 19/12/17
Від душі щиро дякую, вельмишановний пане Володимире, за увагу, схвальну Рецензію та Рекомендацію!
20:35 19/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал.
19:08 19/12/17
Дякую за постійну увагу та Рецензію, друже Петре!
20:36 19/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
21:10 19/12/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
21:35 19/12/17
Від душі щиро дякую, вельмишановний пане Геннадію, за увагу, схвальну Рецензію та Рекомендацію!
07:44 20/12/17
Назар Слюсар Кобеляки
Рекомендует этот материал.
16:14 20/12/17

Дякую від душі за увагу увагу та Рекомендацію, вельмишановний друже пане Назаре!

16:43 20/12/17
Дякую вельмишановний друже пане ivp_paster за увагу, Рецензію і чудові рядки про Україну!
06:49 21/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую.Стаття викликає живий інтерес своїм гуманістичним. патріотичним змістом і пафосом.
12:35 21/12/17
Рекомендует этот материал.
20:14 21/12/17
Від всієї душі дякую, мила вельмишановна Білочка Білкина, за увагу і Рекомндацію! Радий бачити!!!
20:35 21/12/17
Антов, невже Ви так і не зрозуміли, що сайт це не пісочниця, звідки досить вигнати того, хто не подобається і отримаєш тимчасове задоволення?


НАРЕШТІ закликаю позбавити Рецензатора прав, чи навічно забанити!!!

Мю зауважити Вам, антов, що Литвиненко написав істину, нажаль. Я його підтримую в тому,що купка негідників знищують цілу країну.
Невже Ви не читали,що ми вийшли на перше місце у Європі за психічними відхиленнями!
Такого Україна ще не знала у своїй історії!!!

А чому не хочете розібратись?
Тоді уважно почитайте що пише Литвиненко!
20:55 21/12/17
Пане Петре! Я і не сподіваюся на те, що когось виженуть! Гратися мені мій вік не дозволяє. Але антиукраїнську нечисть, вибачати НЕ МАЮ НАМІРІВ! Мені байдуже, що саме проставить той Литвиненко! Але саме він, теж НАЛЕЖИТЬ до тої "купки негідників (чи сприяє їм), що нищать нашу країну"! Скільки б я не читав! А мені відомо - що росту психічних відхилень сприяють - оті самі кремлівські прихільники (причому і тут в Україні, РФ і всьому СНГ-шному кодлі! Саме це і є розвод того сатани - про що йде мова. А розібратися, давно це зробив. Рашкина пропаганда, "шлюхи", "внутрішня підривна діяльність", яка ведеться майже відкрито і влада нічого не робить, це ясно! ВИМАГАТИ треба негайних мір покарання, як наприклад, у випадку з Олексою Ткачем. Там досі нічого подонки не зробили! Ось їм би, негайно і під зад, разом з усіма литвиненками!!!
10:27 22/12/17
Тут видалив Литвиненка!
00:13 24/12/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
21:22 21/12/17
Від всієї душі, за все дякую, вельмишановний друже Влочего!!!
10:39 22/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую! Не зважаючи на червону рецензію Анатолія Литвиненка, варто не відкидати його думок. Вони цілком слушні та аргументовані.
21:34 21/12/17
Дякую за Рекмендацію, вельмишановний пане Антоне! Безлад повсюди чиниться, і не із-за тих причитаній литвиненків, а за їх сприянь. Бо всім їм суцільне безладдя, і спротив Україні, мед до їх хижої пащі разом з кров'ю жертв!!!
10:36 22/12/17
Тут видалив Литвиненка!
00:15 24/12/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Антон Кучко, мене дивує твоя прихильність до антиукраїнця Литвиненка. Запевняю - роздмухування у нас антисемітськіх настроїв - це наміри путіноїдів. Чи може ти теж звідти? sad
22:06 23/12/17

Та ще і тут ЗНОВ ВИДАЛИВ просторе простирадло наділане Литвиненком!!!!!

00:19 24/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? Як завжди - грунтовна, добре ілюстрована публікація.
23:16 23/12/17

 Від всієї душі вдячний Вам пане Сергію за увагу та Рекомендацію!!!   

00:24 24/12/17

 


 ПРИЛЮДНО ЗАЯВЛЯЮ ВСІМ, ЩО АНІ СВОЮ ВІДПОВІДЬ НА 
 РЕПЛІКИ Литвиненка разом з Рецензію оформлені у вигляді тез (інакше не назвеш)- НЕ ВИДАЛЯВ, ні його просторі коментарі (дорвався)! Якщо вони видалені модератором, це вважаю по заслугам... Далі Литвиненко може не сподіватися що я дозволю йому діспут та його поливу, бо маю на це право!!!       *А не пішли би Ви пан стукач ГЕТЬ?*

00:12 24/12/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
best
00:17 24/12/17
Влочега Львов
LOL best
22:35 25/12/17
М Р А К О Б Е С И Е
21:50 25/12/17
Зразок історико-політичної лірики!
О Д Н Е слово - вимовляється нарозпів!
По інтонації навіть можна визначити в яку саме сторону пішло мракобєсіє в бік української влади, в бік радікальної української опозиції, чи в сторонону рашек або сепарашек!!!
23:35 25/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? "Путіна нема в Донбасі! - А війська? - Війська - не наші..."
11:13 30/12/17
lusi Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Неплохой, достаточно емкий и объективный анализ и акценты, но надо уважать и альтернативные точки зрения на одни и те же события.
14:51 10/01/18
lusi Киев
Снимет свою рекомендацию
14:52 10/01/18
lusi Киев
Рекомендует этот материал. Почему? Неплохой, достаточно емкий и объективный анализ и акценты, но надо уважать и альтернативные точки зрения на одни и те же события.
14:52 10/01/18

Давненько не був на сайті! А тут:


 


Дивлюсь на рашек, вату, сепарашек,


 


Ті прагнуть повернути до Росії, взад,


 


Тут, по  ХВ-їю, збільшилось барашек, 


 


Та й пукинським потомкам "гебельсят"...


 


 


 


Спасибі Вам Люсі, за всі оцінки, разом!


 


Та поважати цю дебільну вату не можу,


 


Аж доки, не покине Україну - ця зараза.


 


Запал ворожий, трохи, льодом застужу!


 


 


 


За зелененьки рецки і коментарі Люсі,


 


Від всій душі моїй Вам щирооє - мерсі....

23:01 23/01/18
Ми то готові, осьхтлсь заважає!
18:41 05/06/18
Віктор Марініч Энергодар
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую!
22:27 19/07/18

Live

4 мин. назад

Саньков Сергей публикует статью Я ЗНАЮ СВОЮ СУДЬБУ… День 3-ий

6 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

11 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

20 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

36 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Перундень

57 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Джо Сондерс комментирует материал Большая приватизация: еще ничего не продали, а "схемы" уже наладили

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

viktor trigub пишет рецензию на публикацию Про зірвані провокації спецслужб бойовиків та наклепника Гриценка

1 час. назад

viktor trigub публикует статью Власниця сільського генделика очолила символічний музей?!

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Перундень

2 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Первый снег рукой скупой нам брошен

3 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Перундень

4 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

4 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

18 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Перундень

18 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Перундень

18 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Перундень