О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Жизнь журналиста  8 декабря 2017 00:54:36

Сьогодні о третій... Юля і Саакашвілі. Короткі замальовки.

Мій сьогоднішній вихід на майдан Конституції перед ВР був недовгим. О другій годині дня відчула, що необхідно пройтися у бік Майдану, поспілкуватися… Сьогодні четвер, будній день, тож ніяких заходів прихильниками Михайла Саакашвілі, лідера "Руху Нових Сил", не планувалося. Я уже встигла подивилася відео – про нічне побоїще напередодні… Знала про те, що на другу ніч планувався силовий розгін – із застосуванням вогнепальної зброї.
Але нічого такого не сталося, поліції ніде не було видно, тож вирішила просто пройтися наметовим містечком. Просто перед імпровізованим входом лежало кілька куп битої цегли. Повстанський табір уже встиг оговтатися після нападу.

…«Відеострім» знімали молоді телеоператори – з даху готелю «КИЇВ», розташованого неподалік. Можливо, з балкону готельного номера - на останньому поверсі. Говорили напівголосно, аби не привернути до себе увагу. Вели телерепортаж «з гарячої точки» міста о пів на сьому ранку: звіряче побиття мешканців наметового містечка. Просто на очах глядачів. Тележурналісти не помітили ані «швидких» поруч (одна лише стояла неподалік, але ніхто не вийшов до постраждалих), ані взагалі якихось ознак законності. Йшлося про те, що два роки тому владці так само брутально били студентів у центрі міста, тепер – ветеранів АТО. В результаті – поламані кінцівки, потрощені ребра… Та досвідчені ветерани вистояли. Відбили атаку.
За кілька годин до цього на сцені перед ВР виступали промовці. Серед них ¬ Степан Ількович Хмара, відомий опозиціонер. Мені дуже хотілося б, аби деякі мої знайомі послухали той виступ. І зрозуміли його СУТНІСТЬ – не окремі фрази. Ім’я цього політика дуже авторитетне.
Але чимало українців обдурені – олігархічною пропагандою. Або просто зневірилися. Ні, дорогі співвітчизники, те що ми спостерігаємо тут, не «цирк»! ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА ДРАМА, що розгортається просто перед нашими очима.

…День – похмурий, осінній. Дощ зі снігом. Нудна погода, сира. Непривітно тут, коло ВР. Але я все одно іду сюди. Жодного поліціянта, ніякої охорони. І раптом – що це? – знайомі ще з часів Майдану-2014 прапори… ЮЛЯ. Її прихильники стоять під біло-червоними знаменами – мокрими, мов хлющ! Просто собі стоять – тай усе. Ані промов, ані мегафонів… Я, дивуючись, наближаюся до «акції». «О, – кажу, – це ви? Старі знайомі! Що це, даруйте, в лісі… ну… самі розумієте… померло… ЩО ЮЛЯ ЗІ СВОЄЮ ГВАРДІЄЮ НАРЕШТІ ПІДТРИМАЛА СААКАШВІЛІ. А де ж ви, добродійко, раніше були?!»
Мокрі демонстранти з біло-червоними прапорами – ані пари з вуст. Або сміються… Чи мляво так відповідають: «Так ми тут увесь час були!»
«Я, – кажу, – нікого з ваших не бачила досі». «А ми були самі по собі» – відповідають.
Ось їхній «старший» по мобільному з начальством розмовляє: «Ми тут ще до третьої години стоятимемо…»

ГЕРОЇВ можна розпізнати – або одразу, або ніколи… «ТАК СОБІ» від політики шукають, де вигідніше.

 

Сьогодні о третій... Юля і Саакашвілі. Короткі замальовки.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 9887
Отредактировано: 08-12-2017 [07:42]
delete
Вікторія Івченко
Вікторія Івченко, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 33, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

08:47 08/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Майстерно.
2. Відмайданили.
3. Чи свічка чортові, чи пряник богові?
4. Щось не зрослося.
18:36 08/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Larisa Potapova Днепропетровск
 
18:44 08/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
Набридла що така влада, що така апізіція... 1000 розстрілів, 10000 арештів - Партія снайперів
22:58 08/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
ГЕРОЇВ можна розпізнати – або одразу, або ніколи… «ТАК СОБІ» від політики шукають, де вигідніше.

Так воно і є.

Комментарии

Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую знайомитись!
08:48 08/12/17
ДЯКУЮ ЗА РЕКОМЕНДАЦІЮ! smile
21:38 08/12/17

bravo  

21:40 08/12/17
Larisa Potapova Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
18:37 08/12/17
Дякую щиро, Ларисо!
21:38 08/12/17
Larisa Potapova Днепропетровск
smile smile smile
23:26 09/12/17
Виченд Тутс Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Свідоцтво. Це добре. Бо час летить і зникає. А тут залишиться і по цих замальовках напишуть грубезні томи! Дякую!
21:07 08/12/17
Дякую щиро ВАМ! smile
21:37 08/12/17
Ідею не зрозумів, але є хороші фрази, а головне- недоосвітлена у ЗМІ тема.
Дякую, ходіть вдумливо! clever
22:03 08/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Я вже писав неодноразово, що Міша - проект АП, щоб зробити фальшстарт для опозиційних сил і відібрати в них голоси. та ні партії опозиційні ні народ не дуже ведуться на цей проект АП. Ось їх всіх і бісить. Та ще Європа і Америка їм пригрозили, що відкат від боротьби з корупцією відкине їх у осінь 2013 року.А ім владу втрачати - смерті подібне.
22:19 08/12/17
Петре, я,звичайно, ціную Вашу думку, але дозвольте прокоментувати: ТЕ, ЩО ВИ ТУТ НАПИСАЛИ, Є ВІДВЕРТОЮ БРЕХНЕЮ. Ось один із коментів у ФБ. Сьогодні вранці дізналася про арешт Саакашвілі та його безстрокове голодування на знак протесту.

"Олег Хвощевський
у четвер

Так получилось,что я провел некоторое время в палатке с Михаилом Саакашвили.Общая сырость,тусклый свет и вдруг вижу Мишу,который по скайпу говорит с Президентом США Трампом.Разговор идет на английском,а я его понимаю и он меня радует с каждой минутой...Трамп говорит о том,что США готова выделить ТРИЛЛИОН долларов на построение в Украине ДЕМОКРАТИЧЕСКОГО ГОСУДАРСТВА,он приводит в примеры Южную Корею и Западную Германию,в которые США ВЛОЖИЛИСЬ ПО НАСТОЯЩЕМУ.....ТЕПЕРЬ ТОЛЬКО ДЕЛО В НАС...Пожалуйста ЛЮДИ,идем туда где ЦИВИЛИЗАЦИЯ,туда где СВОБОДА,идем за будущее наших ДЕТЕЙ...А ТЕ КТО ХОЧЕТ В НИЩУЮ,РАБСКУЮ,ПРОПИТАННУЮ КОРРУПЦИЕЙ РАШКУ,ПУСТЬ ВАЛЯТ ТУДА..."
08:05 09/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Шановна Вікторіє. Після вчорашнього псевдозатримання я ще більше упевнився, що це проект Банкової. Чому це відбулося ввечері в пятницю? Бо в нас два вихідні і люди вільні від роботи. тож влада мала надію що вийде багато людей, а якщо вийде багато людей то опозиційні демократичні партії, щоб не втратити контроль над ситуацією будуть змушені включитися в процес. Але люди в нас стали розумними і не ведуться на проекти Банкової. А так звану записку із слідчого ізолятора ви читали? Там ніби Саакашвілі закликає людей виходити на вулиці під гаслом: Закон про імпічмент. Ну приймуть такий закон, а хіба нинішня ВР оголосить імпічмент? Та вона навіть не розпочне цю процедуру. А в нас ще й у КС нема всіх суддів і не обрано голову. А без висновків КС, імпічмент розпочати неможливо. Якщо і виходити на вулиці то тільки під гаслами: Банду шоколадного геть! Корупціонерів за законами війни до розстрілу! І т.п.
І останнє. Де його заарештували? На квартирі генерала, колишнього очільника області, що на сході. Йдучи на ту квартиру він добре знав, що той відразу стукане куди слід.
А Юля молодець, якщо вона вміє витримувати паузу.
10:32 09/12/17
До того ж, Ви очевидно є прихильником Юлії Володимирівни?.. ОСЬ ТАК І РОЗПОРОШУЮТЬ НАС.
08:08 09/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ні, я не прихильник Юлі, на це є причини ще з помаранчевого Майдану, хоча остнні вибори і голосував за "Батьківщину" бо більше не було за кого. Поки був в політиці Левко Лукяненко я був його прихильником, навіть голосував за нього коли він висувався в Президенти. Після нього я не бачу таких яскравих, людяних і патріотичних політиків яким був він. Нині якщо і буду голосувати за когось, то не тому що я його підтримую, а тому щоб не допустити його опонента до влади. За бізенсменів, що рвуться до влади я ніколи не голосував і за їх партії також.
10:38 09/12/17
Це добре сказано:"Якщо і виходити на вулиці то тільки під гаслами: Банду шоколадного геть! Корупціонерів за законами війни до розстрілу! І т.п." АЛЕ ЯКЩО НЕ ВІРИТИ ВЗАГАЛІ НІКОМУ - а Лук'яненко (тодішній посол України в Канаді), як мені розповідала одна довірена особа, свого часу намагався приватизувати будинок Посольства України в Канаді,за що його звідти попросили, - то можна припиняти всілякий спротив свавіллю і животіти, як амеба. Потураючи бандитам. Погодьтеся, Саакашвілі НАДИХАЄ НА ВСІ СТО. І НАВІТЬ БІЛЬШЕ! А Юліни стояли мокрі та похнюплені - під дощем. Покірно тримаючи оті свої біло-червоні банери... ЗА СТО ГРИВЕНЬ.Додам іще, що я, відтак, НЕ ВІРЮ ТОМУ, ЩО СААКАШВІЛІ ПРОДАЖНИЙ. Як усі інші. Він, радше, ідеаліст - а це вже ЛЕГШЕ. АЛЕ саме такі люди ВИГРАЮТЬ. Перед Богом - у першу чергу. За ними і народ іде - у вогонь і у воду! ПО ВІРІ ДАЄТЬСЯ. У Вас же відчувається холодна аналітика. Міркування на відстані. ВИ, МАБУТЬ, НА ЧУЛИ НАЖИВО ПРОМОВ СААКАШВІЛІ. А Я - ЧУЛА.
18:38 09/12/17

www.youtube.com/watch"МИША, ТРИМАЙСЯ!"

21:53 09/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Хіба з нього там знущаються? Він вже давно готовий до будь чого.Шлях, на який він став, для себе він вибрав сам.
22:25 09/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
 

ВИ, МАБУТЬ, НА ЧУЛИ НАЖИВО ПРОМОВ СААКАШВІЛІ. А Я - ЧУЛА.


 Ось саме це і є технології на які вони розраховують, але на щастя для України - мало є українців які на них ведуться.


 


 Лук'яненко (тодішній посол України в Канаді), як мені розповідала одна довірена особа, свого часу намагався приватизувати будинок Посольства України в Канаді,за що його звідти попросили.
 Ось бачите - ви вірите людям безчесним, але не довіряєте чесним. На це влада і розраховує. Лукяненко - кристально чесна людина і патріот і глибоко віруюча людина, для нього на першому місці душа, а матеріальне для нього навіть не на десятому місці.


 


 А Юліни стояли мокрі та похнюплені - під дощем. Покірно тримаючи оті свої біло-червоні банери... ЗА СТО ГРИВЕНЬ.
 Це ї є партійна дисципліна. Сказали стояти і стояли. А сто гривень це добові на їжу, хоча, звісно , нині за сто гривень важко цілий день прогодуватися. Але ж більшість наших пенсіонерів на місяць мають 1500, а це тільки 50 гривень на добу і проживають, та ще за світло, газ, квартплату платять.


 


 Погодьтеся, Саакашвілі НАДИХАЄ НА ВСІ СТО. І НАВІТЬ БІЛЬШЕ!
 Путін всю Росію надихає. Надихати це не щастя народу дати. Часто схожі надихання доводить народ до загибелі.


 


 НЕ ВІРЮ ТОМУ, ЩО СААКАШВІЛІ ПРОДАЖНИЙ. Як усі інші. Він, радше, ідеаліст - а це вже ЛЕГШЕ. АЛЕ саме такі люди ВИГРАЮТЬ.
 Історія не знає випадків коли б ідеалісти вигравали. Завжди виграють або циніки, або практичні. Циніки на короткий час. Практичні - надовго.

19:11 09/12/17
Ви НАДТО практичні у своїх міркуваннях. Нині виходять на поверхню "діяння" деяких соратників Лук'яненка в Україні... БРУДНА БІЙКА. СОВОК. Серіал під назвою "Літературна мафія". Махлювання навколо Шевченківської премії. Я нічого не вигадую. Просто я живу тут і спілкувалася з деякими героями цього серіалу протягом РОКІВ. Або не спілкувалася. Просто розмовляла з ЛЮДЬМИ. Тій людині, яка мені розповіла про Лук'яненка уже багато років. І ЇЙ НЕМАЄ СЕНСУ БРЕХАТИ.
19:32 09/12/17
Genadiy Berezovskiy (пост у ФБ):
21 год
2Есть инфа,что США хотят раскрутить Сытника на президента,а Михо на премьера.Потому-что все остальные либо барыги либо марионетки". НЕХАЙ РОЗКРУЧУЮТЬ... НАБРИДЛИ УСІ ВЖЕ! НАРЕШТІ ДО ТЯМИ ПРИВЕДУТЬ НЕЛЮДІВ, ЯКІ БЕЗКОНТРОЛЬНО ЗБАГАЧУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.
19:47 09/12/17
Ви підозрюєте і не довіряєте Саакашвілі? ВАШЕ ПРАВО. Минулої неділі він вивів тридцять тисяч демонстрантів - на вулиці Києва. Вони приїхали з багатьох куточків України. ГЕНІАЛЬНЕ ШАХРАЙСТВО, як так можна було обдурити тридцять тисяч українців - з різних міст і областей??? Нехай люди ПРООЗРІВАЮТЬ. НЕХАЙ БОРЮТЬСЯ! Усі ж сиділи, пришиблені...
19:36 09/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ну, діяння соратників це є діяння соратників. Вчорашній друг може стати запеклим ворогом. Ви ж не знаєте, як поставився Лукяненко до них після їх "діянь". А те що він засудив їх це точно. Хто пройшов через табори СРСР і людях цінить чесність і відданість. Бійка. Ви ж не знаєте її причин. Інколи навіть супервитриманий може зірватися, якщо його опонент перейде межу дозволеного. Совок. Нажаль він вївся в свідомість всіх, хто прожив при ньому все своє свідоме життя.А присудження будь-яких премій є субєктивним і я б назвав це не махлюванням, а бажанням протягнути в номінанти свого героя. І тут гріха немає, так як кожен має свої смаки, і в літературі, і в музиці, і в театрі і в кіно.
Ви кажете тій людині не було сенсу брехати? А ви отримайте ці ж відомості, що отримали від неї від двох трьох інших людей, що були залучені до тої події і тоді пробачите був сенс чи ні.
19:44 09/12/17
Боже, Петре, Ви демонструєте одночасно і глибину розуму і фантастичну необізнаність! "А присудження будь-яких премій є субєктивним і я б назвав це не махлюванням, а бажанням протягнути в номінанти свого героя. І тут гріха немає, так як кожен має свої смаки, і в літературі, і в музиці, і в театрі і в кіно." ТА ВИ Ж НЕ ЗНАЄТЕ, ЧОМУ ЛЮДИ НАЗВАЛИ ЇХ САМЕ ТАК: ЛІТЕРАТУРНА МАФІЯ. вОНИ Ж ПО СТО ВІСІМДЕСЯТ ТИСЯЧ ОТРИМАЛИ - ОБОЄ... ПОЦІКАВТЕСЯ, ПОШУКАЙТЕ В ІНТЕРНЕТІ. ДАЛІ ВИСУВАЛИ НА ТУ ПРЕМІЮ ЛИШЕ СВОЇХ. ГОТОВИХ "ПОДІЛИТИСЯ". І БАГАТО ЧОГО ІНШОГО... ПРО ТУ ЛЮДИНУ НЕ ХВИЛЮЙТЕСЯ. Я НЕ З ОДНИМ ПРО ЦЕ ГОВОРИЛА. І ВРАЖЕННЯ-МІРКУВАННЯ НЕ ЗА ОДИН ДЕНЬ ВІДКЛАЛИСЯ...
19:59 09/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Сто вісімдесят тисяч це не гроші, коли міліарди розкрадаються тими, що при владі.
Ви говорили не з одними, але з одними по один бік барикад, а тепер поговоріть з їх опонентами і почуєте від них те ж саме. Людський субєктивізм є людський субєктивізм.
Не може людина бути широко обізнаною, коли вона вислухала тільки одну сторону.
Я намагаюся не слухати, а дивитися. Бо слова можуть бути оманливі, а те що зробила людина вже не змінити. Бо сказано: Не по словам, а по ділам вашим вас будуть судити.
21:36 09/12/17
"Я намагаюся не слухати, а дивитися". Я НАМАГАЮСЯ І СЛУХАТИ, І ДИВИТИСЯ...
21:58 09/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Це ваше право. Але тоді ви щось втратите, або там, або там.
22:23 09/12/17

Ці чуття єднає людське серце... Християнсво - як ідеологія - намагається відірвати людину від своїх коренів, нав'язуючи доктрину зневажання "усього мирського". Рабську психологію. Христос би вжахнувся "плодам" цього "труда". Він не для того сюди приходив...

09:15 10/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Хто вам, Вікторіє, таку єресь наплів. Я бачу що ви не читали Євангеліє і Апостолів. Раджу прочитати і тоді зрозумієте, що християнство це не зневажання мирського, а зневажання гріховного. Християнство не рабська психологія, а демонстрація того, як Бог отець опікується людьми - своїми дітьми, тими, хто прийшов до Нього і увірував у Нього, а ще цілковито поклався на Нього. А Христос приходив, щоб відкупити людей від первородного гріха і подарувати людям життя вічне. Ну а те, що у багатьох церквах чиниться гріх і зневажання заповідей христових, то вина самих людей, які повірили не Богу, а тим, що тільки прикриваються його Іменем, а самі служать Злу.
18:52 10/12/17
Кожен має священне право віднайти самостійно Христа в душі своїй... І ЖИТИ ВІДПОВІДНО. А всілякі ДОКТРИНИ кінець-кінцем стають нежиттєздатними. Чергова така подія відбувається нині - на наших очах...
23:39 10/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ви праві. Головне не помилитися. Бо ще Христов застерігав, що настануть часи, коли лжепророків і лжехристів буде тьма-тьмуща. Та це вже було не один раз.У пророка Ісаї є такі слова про дітей Ізраїля:
30:9 Бо люд це бунтівливий, таким буде він вічно,
Вони усі брехливі діти, які не хочуть слухати Господнього закону,
Що кажуть так провидцям: «Геть з видінням!» піддаючи прокльону,
Пророкам кажуть: «Не пророкуйте ви нам правди,
Кажіть нам лестощі, обман віщуйте, робіть так завжди!
10:09 11/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Дякую, Вікторіє. Подивився і послухав виступ з задоволенням з першого до останнього слова. Ще раз впевнився, чому Банкова для пониження рейтингу прогресивної опозиції використовує Саакашвілі, тому що він передбачуваний по своїм діям політик. Але вони не здатні передбачити наро, тих хто підтримує політика. Тому вони і програють. Рейтинг партії Саакашвілі не росте. І звісно чому. Бо він не може рости за рахунок тих ортодоксів, які ще до цих пір підтримують Порошенко. Вони можуть відійти від Порошенко і відходять, але за прогресивну опозицію вони голосувати не будуть. Але зате росте рейтинг прогресивної опозиції завдяки тим, хто ще вчора рахувався серед тих які не визначилися. Ось тому рейтинг вади ще більше падає, а ренйтинг прогресивної опозиції росте. А те, що на початку виступу, порошенко сказав про молодих прокурорів в очах і висловах яких побачив совок мене не дивує. Я згадав розмову з своїм сусідом, який два з половиною роки пробув в АТО сержантом. Його послужний список: Маріуполь, Донецьк, Луганськ. Вся лінія зіткнення.Спочатку, як доброволець, а потім у регулярних військах. Так ось, після звільнення в запас,він пройшов конкурс в поліцію по спеціальності слідча робота. Навчаючись в Києві він мав змогу розмовляти з іншими курсантами. Тож сказав, що таких як він - одиниці. В більшості курсантів поліції батьки колишні або діючі функціонери поліції, СБУ,прокуратури, губернатори, заступники губернаторів і інша еліта. Скажіть мені, для чого сини корупціонерів йдуть в поліцію? Для того щоб боротися з корупцією, чи для того, щоб її очолити замінивши своїх батьків, дядьків, дідів?
Тому владу не можна змінити зверху, її можна змінити тільки знизу, започаткувавши з рівня первинних громад Скрижаль, як Конституцію. Про Скрижаль тут:http://h.ua/story/79132/
11:59 12/12/17

Дякую, чудовий коментар. Десь у нашому листуванні промайнув комент про "мазохізм" Саакашвілі. ПОМИЛУЙ БОЖЕ! Він = Богонатхненна людина. Смілива. Людина честі. І совісті. Чи Ви багато бачили таких у наші дні?

20:30 14/12/17

Live

10 мин. назад

Владимир Некрасов публикует статью ЧТО ВО ВЛАСТИ НА УМЕ, У ДЕПУТАТОВ И ЧИНОВНИКОВ НА ЯЗЫКЕ, ГРАЖДАНЕ?

1 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Садюга

1 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Листопад

1 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Листопад

1 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Листопад

1 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Листопад

3 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Захурделив...

3 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

3 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

3 час. назад

Наша Версия публикует новость Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

3 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

4 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Новый курс в старом направлении