О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Международная политика  6 декабря 2017 16:39:52

Автор: viktor trigub

Єврейська мафія знову нахабно продає скарби України!

Єврейська мафія знову нахабно продає скарби України! Єврейська мафія знову нахабно продає скарби України! Єврейська мафія знову нахабно продає скарби України! Єврейська мафія знову нахабно продає скарби України!

Мінкульт України, МЗС і СБУ знову програють Мінкульту РФ, ФСБ і єврейській мафії. Як завжди. Команда журналу “Музеї України” вже до того якось і звикла. Очікуйте традиційної міжнародної ганьби.

Сайти антикварної єврейської мафії, що пограбувала провідні музеї України, а нині гарячково легалізує вкрадене перед вивозом до путлеровської Росії, що крім нас ніхто не читає?

То продивіться і вжахніться – http://www.thenewyorksale.com/nysale/

Є добре відома міжнародним спецслужбам група колишніх киян (і не тільки), виключно єврейської національності і переконаних прихильників іудаїзму, що для знаючих людей є зрозумілим…

Саме ця, добре структурована і організована банда, у 80-90 роки минулого століття, ТОТАЛЬНО пограбувала і підмінила знакові експонати провідних музеїв України. Богообрані, їм все можна!

Особливо постраждав Національний музей історії України, Нацзаповідники у Лаврі, Софія Київська, Музей Києва, черкаські, чернігівські, львівські музеї… Тихі підміни і викрадення тривають і нині!

Ті мафіозі вчасно емігрували, мають громадянство США та Ізраїлю. І продовжують вдумливо грабувати і вивозити культурну спадщину України.

За повної бездіяльності вищого керівництва СБУ, МВС України, “легковажності” МЗС і демонстративної “відмороженості” Мінкульту України, до якого листи, заяви, сигнали просто ніколи “не доходять”! Про митників без матів краще не згадувати…

Що тішить, більшість членів тієї антикварної єврейської мафії вже багато років “завербовані” спершу КГБ УССР, потім СБУ, нині вже мабуть і модним НАБУ! “Постукують” і явно щедро діляться з кураторами контрабандних культурологічних потоків. Як хто не знає, нині це Польща (транзитом через Білорусь). Потім Німеччина, Франція, Англія і США…

Що веселить ще більше, все це кодло оптом завербувала і  ФСБ РФ! Нині саме вони є кураторами  ОЗУ. “Творче керівництво”, як хто не знав, перебрав на себе сам таваріщ Медінський – теж відомий сіоніст і міністр культури РФ. Саме його кишенькові антиквари, що обслуговують вищі ешелони рашенської імперії, зафіксовані на всіх основних мистецьких аукціонах останніх десятиліть. Вони, до речі, і не ховаються, діють нахабно, чомусь відверто зневажаючи міжнародні спецслужби, які традиційно відслідковують антикварні шабаші, де майже завжди торгують краденим… Плюс, відкрито відмивають гроші – саме цим пояснюються захмарні ціни на деякі лоти…

Якщо навіть маленький журнал “Музеї України” отримує і періодично публікує детальні списки контрабандистів, маршрути, схеми, то що цього всього не мають в СБУ, МВС, Мінкульті, МЗС, митниці?! Мають, все прекрасно знають і розуміють. Чому нічого не робите, корупціонери?

До хлопчиків просто не доходить, що є такі ж детальні схеми і списки ВСІХ негідників у погонах, які те все кришують. І є таке внутрішнє відчуття, що ті нахаби, скоро отримають потужні “привіти” від колег із зарубіжних структур, де корупція не така загребуща…

До речі, Фіма – з дурнуватим погонялом, затарений краденими предметами мистецтва, нині в Києві. Буде їхати на Польщу днями… Що, в СБУ вже одні дебіли залишилися? Не знаєте? Перехопите? Чи вам ще і адресу з телефоном скинути? А нема…

Спеціально для недороблених з Мінкульту, МЗС, СБУ, Посольства наркоманів України у США ще раз нагадую, що вам недолугим треба негайно зробити, і чого ви через тупість не зробите!

НЕГАЙНО (Мінкульт, СБУ) пишете накуреним в МЗС України. Ті роблять подання в Державний департамент США і ФБР США. Питання просте – є аукціон, що продає ймовірно викрадені в державних музеях України культурні скарби. Покажіть документи легалізації – юристи знають. Залучить істориків… До проведення розслідування – ВСІ лоти того мафіозного аукціону БЛОКУЮТЬСЯ і вилучаються.

В день торгів, всіх пасажирів чартерних рейсів з Москви, за поданням України, ФБР не дуже ввічливо покладе фізіономіями в паркет. Це те, що ми повинні були зробити ще на початку 2017, а через тупість деяких чиновників-зрадників, не зробили…

За двадцять років, що я про це пишу – вже набридло. За місяць аукціон мафії продасть серію знакових для України артефактів, які з легальними документами полетять до рашки.

СБУ і Посольство в США стурбуються і може навіть прийдуть на торги. Мінкульт напише в МЗС. Ніхто нічого реально не зробить. Бо дебіли і зрадники. Торги знаємо коли – слідкуйте самостійно.

Однак, є свіжа сюжетна лінія, що може все змінити.

НАБУ!!!

На них круто наїхали саме ті, що саботують повернення культурних цінностей, у тому числі.

Десять останніх років бидлоеліта України спрагло ковтала мафіозні наживки у вигляді витворів мистецтва, які їм поблажливо, за півціни, поставляла міжнародна антикварна мафія… Крадене у відомих людей Заходу і мафіозі планетарного рівня.

А тепер натяк. В НАБУ вже є фото і відеосвідчення картин і витворів мистецтва в деяких будинках і дачах, де вже пройшли обшуки…

А тепер черкніть в ФБР, МІ-5, німцям, французам і особливо, в Швейцарію…

Тепер зрозуміли, чому нашу бидлоеліту можна оптом називати дебільною…

Вас візьмуть не лише за відмивання грошей! А й за скупку крадених витворів мистецтва! Це – набагато гірше…

Давайте зупинимо хоч цей мафіозний антикварний торг!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

 

Велике Князівство Київ. Володимир I, Великий, 980-1015. Сребренник. 1,85 гм. Тип I, Рубльов V.1.1.2.2.4 – це монета. Постійна, облицювальна постать принца Володимир тримає довгий хрест у лівій руці, тамгу в правильному полі, легенда навколо / Обличчя, найменша фігура Христа, борода складається з чотирьох гранул.
Надзвичайно рідкісний та історична монета. Цей тип монети був обраний як обкладинка монети на 2016 рік Рублівський каталог. Край обрізаний і обірваний.
Глибоко сірий над деякими знаходять патину і важкі подряпини

http://www.thenewyorksale.com/nysale/pics/nysale44-coins.pdf

Велике Князівство Київ. Святополк "Проклятий", 1015-1019 рр. Сребренник.
3,42 гр. Тип II. Рубль 5.2.1.2.2 - це монета. З назвою "Петрос". Піднімайся
Фігура Святого Петра, стоять обличчям, тримає скипетр / Дворучний тагга з одним
кінець закінчується хрестом. Надзвичайно рідко. Легко обрізаний, ховається. 
Старі подряпини на
зворотний

Литва. Київ Князь Володимир Ольгердович, 1362-1394 рр. 0,52 гр. G-P
2550 (R3). Котляр типу 2. Подвійна хрестоподібна тамгга з гранулами / "IS" в бісером
коло, сім листів легенди "Влодомир" навколо. Дуже рідкісний. Дуже добре збереглося
Литва. Київ Князь Володимир Ольгердович, 1362-1394 рр. 0,26 гр. G-P
2552 (R3), Котляр тип 3. Двохрізовий тембр з пелюстами / хрест у бісеру
коло, залишки легенди навколо. Дуже рідкісний. Вихований в 1:00.
 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 901
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 20, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

20:43 06/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
жах...
20:52 06/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово із знанням теми!
2. Пане Президент і панове міністри чи очи Вам затьмарило?
3. Не потребує ніяких доказів - Україну грабують!
4. Пане Луценко - необхідні термінові каральні дії!!!
20:10 17/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
5555

Комментарии

Рекомендует этот материал.
18:59 06/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Скарби України продає? Ви Вікторе дуже і дуже помиляєтеся.Ця мафія Україну продає. І їй це вже майже вдалося. А покупців більше ніж потрібно. І тільки один з них готовий Україну купити всю гамузом. Інші - бажають по щшматку від неї відірвати.
20:13 06/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? бездіяльність
20:43 06/12/17

Так пані Наталія!    ПРЕСТУПНА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ!!!      Необхідно вчинити галас де тільки можна  -  бо 


                                 ВЛАДА ТУГОВАТА НА ВУХО!!!


 


 

21:04 06/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Наша влада це і є та мафія. Тільки вона всю Україну продає.
22:09 06/12/17

Мова йде про разпродаж носіїв цінностей нації!


Тут необхідна широка публічність, незалежно від того хто при владі!!!

22:47 06/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Якщо не буде держави, то кому потрібні ці носії, крім колекціонерів? А якого народу колекціонер це не важливо, коли народ, що залишив по собі згадку не має своєї держави, або взагалі щез з землі.
10:17 07/12/17
Але цінність залежить і від етнічної належності, від державності, від розвинусті культури, тощо від суми багатьох факторів - чим вони багатогранніше, тим вище вартість!!!
11:12 07/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Цінність будь-якого народу нічого не варта, якщо вже не існує цього народу. Вартість такої цінності здебільшого є вартістю матеріалу з якого вона зроблена, якщо вона не в одиничному екземплярі. Якщо екземплярів мало - то спрацьовує рідкісність цього виробу, але це вже турбує тільки колекціонерів і музеї, що володіють цим артефактом.
11:35 07/12/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? РЕКОМЕНДУЮ і закликаю суспільну увагу!!!
20:51 06/12/17

 ПРОШУ ПІДТРИМАТИ ЗАЛЬНІ ДІЇ ПО НЕДОПУЩЕННЮ ГРАБІЖУ!!!


Для привертання суспільної уваги дуже прошу ПІДТРИМАТИ ПУБЛІКАЦІЮ пана Віктора Тригуба,


НАДАЙТЕ ЯКМОЖНА БІЛЬШЕ РЕЦЕНЗІЙ і РЕКОМЕНДАЦІЙ щоби публікація залишалася доступною!!! 


 

20:59 06/12/17
Жидам ( прошу не путать с нормальными евреями-это разные вещи) не нужен ни украинский народ, ни украина как государство. Им осталось скупить землю и Украины не будет.
21:36 06/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
І розпочнеться коліївщина 21 століття. Не варто жидам вдруге на граблі наступати.
22:10 06/12/17
Пане Луценко - необхідні термінові каральні дії!!!

нашли у кого просить и требовать. Он влился в эту кампашку. Деньги,деньги решают все, за деньги продается даже совесть.
21:37 06/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
Які каральні дії? Проти своїх? Опамятайтеся, до кого ви звертаєтеся.
22:11 06/12/17
antov
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово із знанням теми!
2. Пане Президент і панове міністри чи очи Вам затьмарило?
3. Не потребує ніяких доказів - Україну грабують!
4. Пане Луценко - необхідні термінові каральні дії!!!
22:14 06/12/17
Рекомендует этот материал. Почему? Безумовно рекомендую цей матеріал. Мало того, що у народа відверто крадуть та перекручують історію, так ще й матеріальні історичні свідчення цуплять хто як може.
06:56 07/12/17
ВТ:"В НАБУ вже є фото і відеосвідчення картин і витворів мистецтва в деяких будинках і дачах, де вже пройшли обшуки…
А тепер черкніть в ФБР, МІ-5, німцям, французам і особливо, в Швейцарію…"(с)

До речі, дуже слушна пропозиція. Адже жодного разу я не чув щоб після обшуків, засудження та конфіскації майна засуджених злодіїв було викрито факти знаходження в якості доказів вкрадених історичних артефактів. Може вони просто переходять до рук нових заможних власників, а оригінали підмінюються підробками, так званими "новодєлами"?
Вікторе, не залишайте цю тему.
07:09 07/12/17
Petro Boriwiter Запорожье
 

Може вони просто переходять до рук нових заможних власників, а оригінали підмінюються підробками


 Саме так і відбувається.

10:19 07/12/17
Рекомендует этот материал.
20:10 17/12/17

Live

4 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

5 час. назад

Альпас рекомендует материал Рейтинг абсурда

5 час. назад

Альпас комментирует материал Град Поля не Екатерины весь

5 час. назад

Альпас рекомендует материал Град Поля не Екатерины весь

6 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Град Поля не Екатерины весь

6 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

6 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

6 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

6 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

6 час. назад

Виталий Чара комментирует материал Садюга

6 час. назад

Виталий Чара рекомендует материал Садюга

7 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

7 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

7 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

7 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

8 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

8 час. назад

Александр Шмыго удаляет комментарий к материалу Садюга от Александр Шмыго

8 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

8 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

8 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Садюга

8 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга

8 час. назад

Роман Жуков комментирует материал Садюга