О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Общество  27 ноября 2017 20:11:23

Автор: antov

РАСИ, РИСИ, і НАРОДИ СВІТУ (трохи з гумором)

РАСИ, РИСИ, і НАРОДИ СВІТУ (трохи з гумором)
        
РАСИ, РИСИ, і НАРОДИ СВІТУ (трохи з гумором)

РАСИ, РИСИ і  НАРОДИ  СВІТУ

(трохи з гумором)

(за загальногалактичною класифікацією)

            Знаєте шановні! Серед людей, якби класифікація була би зроблена інопланетянами, були б зовсім інші раси, не ті що існують  зараз, зроблені нашим, людським розумом… Такими расами  були б такі, як це зараз і перераховано нижче:

·         Вухасті, це ті, що вуха розвісили, як оті віслюки, та слухають, слухають, слухають! Скільки б на це часу не знагодилося. Інші б давно втомилися, деякі б вже закипіли, а хтось заснув би давно! А такі - все слухають. Такі, слухають спочатку одних  та,  дуже старанно,  кивають  головою, нібито геть все сказане розуміють, та з усім, буквально згодні… Слухають  інших,  тих  які  викладають зовсім інше часом, хоча і протилежне, та знову теж, ніяк не менш старанно, хитатимуть головою: вперед, вперед, вперед, та знов погоджуються: так, так, так… Якщо знайдуться треті, якраз такі, що щось  інше верзуть, причому (вже ж ніби не згодні ні з першими, ані з другими) – то вухасті знову стануть кивати. Тим четвертим, ті які нічого не кажуть, нічого нового, та ніяких власних ідей не генерують (звичайно вони кивати не стануть). Але і з такими останніми, у них повна-повна, хоч і мовчазна згода….

·         Глазасті – це такі, які дивляться, дивляться, дивляться! Вони дуже полюбляють ці впровадження! Зараз такі, та і не зараз, а з моменту, як ото телебачення з’явилося, у них закріпивився условний такий рефлекс, як тільки-но звільнився від роботи, (а вони і намагалися працювати так, щоб будь-яка робота ніяким чином телебаченню не заважала)… Комусь, ще більше повезло - і там знайшли у службові часи телепередачі. Дивляться з дуже невеликими перервами. Як сподобається то зранку до вечора, бува що з вечора та до самого кінця… Раніше коли "теликів" ще не було, вони сиділи біля житла, також – на всіх дивилися. Потім на всіх стучали «туди куди треба», та ще за це, отримували почесні звання «ветеранів стукачества» і їм житло надавали у злчаних місцях, таких, як тепленький Крим! Пообережніше з такими вони бува і зараз стучать разом з тими, що попереду (з вухастими)….

·         Беззвучні, хоч вуха на своєму місці, не те щоб з вадами слуху, нічого і нікого не хочуть навіть чути, звичайно окрім себе чи свого безпосереднього керівництва, та також посадовців надзвичайно високого рівня. Тут у них, вже дуже чутливий слух, і виконувати щось вони намагаються набагато раніше, ніж їхні керівники встигнуть закінчити у наказі! Старанні до надзвичайності, про таких (безумовно, коли тих вже поряд нема) кажуть підлабузники чи стукачи. От обзивають, а самі ж точно не знають, чи так воно чи не так? Може вони безкорисно і віддано обожнюють своє керівництво, бо у них цілком однакові погляди на життя, та вони на все дивляться з одного боку. А може у них (ну так сталося) і інші боки завжди відсутні начисто. А ще простіше вони з начальством разом в одному вимірі. Інші виміри у них зовсім не існують, а якщо і є, то не такі як треба…З тими які цього не розуміють вони завжди знаходяться у непорозумінні.

·         Волалники, категорія тих, які верещать з будь-якого маломальского приводу, а бува часом, і без будь-якого приводу. Таким, завжди де б не були, в яку б ситуацію не потрапили всюди погано, та винні не вони, тому верещать вони, як різані, що всі навколо бездушні, не співчувають, ображають і чекають де чергову капость зробити. Верещать вони вимагаючи справедливості (до них). Само собою, до інших їх вимоги справедливості, мають інше забарвлення, як визначати ближче до суті. Слухати їх прагнення (вони краще за інших знають, що потрібно робити, як і кому). Почуйте то все буде тіп-топ! Волальники і силком навимагають, щоби їх почули! Зовсім, як оті, з внутрішнього континенту: (чи то малоросії, чи то лугандонії, які усю Україну годували) і ще встигали ненажерливим хазяєвам в Кремляндії в рот солодке заштовхати. Слід визначити: майже всі волальники (мешкають на величезному "разійському просторі"! Завдяки шаленим "кремлядським зусиллям" останнє сторіччя їх насаджували в Україні та Криму, так ні, до євроопів прагнуть!

·         Чекальники (нарешті добралися і до загальної категорії, до котрої і автор цього опусу належить)! Вони все чекають поки вухасті та глазасті настучать достатньо, волальники наволаються і знов змінять свої гасла «змінити курс з кремлядського на євроамериканський»! Та ні! Для навчання діточок, для тих офшорів (куди активи ховають), чи для останнього свого притулку (пошепки: це ж коли всіма колінами і під зад) зроблено, а «головна кремблядь» свисток не дає! Товариши чекальники! Дивись дочекаєтесь, коли кремблядь, щось катострофічне влаштує. Ця гидість, ні на що гарне не здатна, а от всіх «труїти» і «палити» або «бонбу» (всім – своїм, чужим) і прохати не треба – «завжди напоготові». Така вже вдача. Ось видмиватися самому чи «своїх відмивати» як зиску нема не робить, обвинувачення його дратують, обеоежніш!!!

·         Правуни – це поки останні, яких визначу зараз. Ще й досі дебати йдуть, щодо походження такої назви. Особливо, серед кремлівсько-наукової челяді! Одні виводять слово від "правителів", другі – від "вічно правити", треті від "право" – бо вони визначають Право, четверті – від "правильно", п’яті…. Та пішли вони всі лісом, їм значні державні асигнування, а тут всім – тільки головний біль!   

     Саме головне, що вони до себе взагалі нікого не підпускають, навіть часом з величезними, можна сказати з шаленими грошима. Ще і намагаються чесно зароблені: відтяти, віджати, забув ще одне, з перехопленням правління – рейдерство. Такі очолюють цілі армії відпітих подонків, сволоти, наволочі, вбивць. Хоча, вищеназвані безхребетні (ой вибачте, волальники) намагаються, разом з хором усіх гундяївських церковників визначити його за Бога чи Святого!

     І самий, самий, якого дуже неприємними словами і печатають і обзивають (більше не прилюдно), його хтось вважає за «іпостась зла», хто «рядовим дідьком» з великими повноваженнями робить те падлюче зло і намагається заявити притязання на весь світ. Це теж занадто…

А ЯК ЖЕ ГАЛАКТИКА, КЛАСИФІКАЦІЯ, РАСИ!

Вибачте, АЛЕ МАБУТЬ, ЩЕ НЕ ВСЕ ДОПРАЦЬОВАНО, надавайте свої пропозиції, може і альтернативне наукове бачення….

РАСИ, РИСИ, і НАРОДИ СВІТУ (трохи з гумором)
  
РАСИ, РИСИ, і НАРОДИ СВІТУ (трохи з гумором)
   
РАСИ, РИСИ, і НАРОДИ СВІТУ (трохи з гумором)

 

 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 434
Отредактировано: 28-11-2017 [13:14]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 12, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

23:47 28/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Larisa Potapova Днепропетровск
 

Комментарии

Влочега Львов
Рекомендует этот материал. Почему? LOL best bravo
20:17 27/11/17
О! Вельмишановний пане Влочего, вітаю і дякую за увагу та Рекомендацію!!!
20:25 27/11/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
22:02 27/11/17
Гречно дякую, вельмишановний друже Геннадію за РекомендаціЮ!
22:46 27/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал.
22:56 27/11/17
Від душі гречно дякую друже Петре за увагу та Рекомендацію!
08:20 29/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
10:11 29/11/17
Рекомендует этот материал. Почему? 1/8
11:21 28/11/17
Дякую за увагу і Рекомендацію, пане Богдане!
15:12 28/11/17

Якщо я правильно зрозумів, саме 1/8 замість 1/6 , ПРОСТО РОБИТЬ ОТОГО МЕРЗОТНИКА СКАЖЕНИМ! Нехай воно скаженіє доки розпадеться на шматочки ублюдок!!! 

11:46 29/11/17
Larisa Potapova Днепропетровск
Россия и вампир и цивилизация вокруг них...
Самые интересные волалники! БРАВО.
23:55 28/11/17

Від душі гречно дякую, вельмишановна мила пані Ларисонько, за увагу Рецензію та Рекомендацію! smile

08:24 29/11/17

Live

1 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Обречённый протест «евроблях»

1 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

2 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Всё прошло,не спрашивай меня...

2 час. назад

Галина Шевченко публикует статью ТАМ, ДЕ ГОРИ, ПОЛОНИНИ…

4 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Тот,кто думает вверх взлетать...

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

7 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

9 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

17 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

18 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

19 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Запрещённые в СССР военные фото

19 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

19 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

19 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал Запрещённые в СССР военные фото

19 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Патриотичные коррупционеры налогового ада

19 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Ах, сколько дураков на свете этом

19 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.1

19 час. назад

Сергей Кувалда публикует статью Запрещённые в СССР военные фото

20 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью ПУТИНСКИЕ ДО САМОГО СВЯТОГО «СОВЕТСКОГО НАРОДА» ДОБРАЛИСЬ, ГРАЖДАНЕ?

21 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Чому серед нас немає птиць...

21 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

22 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

22 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ