О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  25 ноября 2017 18:00:46

Автор: antov

ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)

ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)
        
ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)

ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА?

Частка 13

(завершення)

                                                                              Обіцяний переклад!

                                                     РАЙ ЧОРТІВСЬКИЙ БУЛО ПОБУДОВАНО!

Переворот у мозку з краю в край,

По простору де струси і де зсуви,

В Аду голосували - будувати Рай!

І буде це суспільство для обнови.

 

Відомий дідько, прізвисько Черток,

Агент що з Раю, в зміну неурочно,

СтукА у цетр «в аду тут чорті що»,

Що саме? Я, і сам, не знаю точно!

 

Та ще й всучив з турботою строку,

Для шефа всіх лазутчиків - Амура:

«За мною слідка та диявол начеку,

Тут, врешті, й ненадійна агентура!

 

Тим часом (у Аду), сам Вельзевул!

Зажадав враз військового параду,                                     

На броньовик, де плакав та волав,

Рай, тільки рай, спасіння буде Аду!

 

Ті чортонуті в сльози і волали:Так!

Ми справжній рай будуємо у пеклі!

Візьмемемо, продуктивністю труда,

П’ять грішників на ніс іще запеклі!.

 

А янголи, гуртом прийшли до того,

Що бачив геть усе, геть все і знає,

А той сказав: «Плюю на кожного»,

А взагалі і розстріл багатьох чекає.

 

Диявол, провокатор, та іще кретин.

Ті гасла всі його, і задумки не ново

Ви ж янголи усі, ублюдки, як один!

І що Чортка давно перевербовано!

 

Не Рай навколо, навкруги – бідлам!

На Землю йду, мене там поважали,

Ви, янголи, ідіть самі к усім чортам!

Земля! Нехай хоч двічі розтинають!

 

Так і пішов! Ким нині він, і де живе?

І кажуть вже помітили і прихожани.

Де паперть церкви, жебрака що п’є!

Я Бог волав, даруй - на пропитання!

 

Сумна кінцівка! Плачте стар і млад!

Дрібницею вважайте і падіння Трої!

Бо стався у Раю уже, кромішній Ад.

А рай чортівський було побудовано!

     (за Володимиром Висоцьким)

           

            Екскурс в історію СРСР вже завершено, залишився підсумок та погляд, чи можна цю інтерпретацію відносити до справжнього, наближеного до дійсності тексту? Вирішувати тут читачам, хоч саме таку мету переслідував автор! Саме головне, сподіватися на якусь єдність тут не доводиться, та на це і нема потреби. Тільки лишається надія, що праця не марна і буде сприяти правильному розумінню, наближеному до ІСТИНИ!

        Американського журналіста Джона Рида, який написав полум’яне есе «10 днів, які потрясли світ» було кремовано і поховано в Кремлівський стіні вже після того, як він остаточно розчарувався тут, побачивши шалений голод, замордованих селян, світ придушення відчайних повстань. Яке нечесне знущання над жертвами, таке поховання! Навіть у цій казуїстиці проглядає все збочення Радянщини!  

         Але викласти своє, яке б не було бачення проблеми вважаю треба. Саме собою, публікація не призначена для ведення пустої порожньої розмови з теперішніми ленінцями, сталіністами, сатаністами! Їм я і не вірю, якщо деякі остаточно не вимерли, чи ніяк не вилікуються, то що зробиш, хай ставлять свої питання, але вони повинні бути змістовні і обґрунтовані. Якщо це питання вірних пукінців, сепарів ЛДНР-ів, які відпрацьовують свої копійки – буду на свій розсуд видаляти. Чим більше розумних поглядів, тим краще! Була ще на початку розвалу СРСР, можливість різної припустимої думки – плюралізм, але у корисних межах і без пустих звинувачень та агресії!

        Як на мій погляд, підсумки наступні:

·         Одна з головних причин розпаду СРСР, як була царська Росія імперією, такою імперією після революції і лишилася. Розрекламоване гасло інтернаціоналізм, залишилося пустим словом на практиці [1]. Тюрма народів лишилася тюрмою. Більш того, за всі часи «Рада національностей» формально не працювала, лишаючись маріонеткою ЦК КПРС. Приклад, ось теза солідного наукового закладу США: «…звідки ж це візьметься «радянський народ», якщо фактично немає "радянської влади" в Радянському Союзі — країні, де політична влада належить Комуністичній партії, а не всенародно обраним Радам? [2].

·         Територіальна система управління будувалося таким чином, що всі команди, Директиви, Накази, Рекомендації, нарешті План йшов із гори донизу, таким чином що все виконувалося за бажанням центру (в загальних рисах все відбувалося так як було намальовано у книзі і однойменному фільмі «Соль Землі» [3]. А таких, свого часу, чисто формальних вказівок в Радянській пресі (газетах, часописах, художній літературі) можна було прочитати скільки завгодно…

·         Політична боротьба, революції, збройне протистояння, все це якось можна зрозуміти, але та «жерсть», як відкриті гасла проголошені Радянською владою, такі як «диктатура пролетаріату», «красний терор», «революційний трибунал», це як кажуть занадто! Та ще якщо розуміти масштаби червоного терору. Знищено каральними органами ГПУ, ЧК, НКВД така кількість народу, що це не вміщується ні в які межі. Причому тут, незалежно часом (жінки, діти, підлітки, діди, тощо).

·         Знищення і «переселення» селянства, та масове примусове вилучення хліба у селян "злочин в першу чергу проти всієї держави, яка страждала від розв’язаної війни, злочин проти самого, що ні на є старанного працівника, який виробляв продовольство і годував людей, як тверезо дивитися, все одне, що рубати гілку на квітучій і плідній деревини, на якій вся держава тримається". Подібні дії, це не тільки «звичайнісіньке головотяпство», а злочин! Новація з добровільними ТОЗ-ами, куди ще не йшло, В от розкуркулення зовсім ні в чому не винних селян (часом і бідняків, які ніколи і не тримали наймитів) – знов злочин! Вилучення (в великих розмірах) ніби то зайвої землі, тої самої яка годувала всю селянську родину, (часом дуже велику) – самісенька преступна дурь! Насильна колективізація «це намагання перетворити селян (які тільки й думали про землю і хліб) у гурт тупих овець, тільки і здатних, що прословляти головного колгоспного козла, лінію партії і кремлівських олухів!

·        Штучно влаштований голодомор, найбільш преступне явище, яке мало планетарні наслідки, геноцид проти українського народу, яке за масштабами нема з чим порівнювати, хіба що з тим фашистським людожерством. Коли оцінки приводили до висновків, що перед революцією росіян і українців було майже порівну з урахуванням перекручень записів, піднялися воплі протестів! Нині по результатах ДНК-досліджень чоловічих гаплотипів і жіночих мітохондрій підтверджують – гени мешканців Сибіру і півдня Росії ближче до українських, а належність росіян до слов’ян сумнівна. А куди висилали "хохлів", як не в Сибір? Геноцид, як голку в мішку, нині не сховаєш! «Історична пам’ять і психологія людей скалічені розкуркуленням, арештами, розстрілами, доносами. Трагедії закарбовані в пам’яті».

·         Сіра наволоч нищила квіт нації! Скільки інтелігенції, вчених, діячів культури, вбито, зіслано у табори, репресовано і замордовано у більшовицьких застінках! А скільки нового, цінного, світлого, вони могли би додати людству? Хіба це не злочин? А спрямовано було це, в першу чергу, проти української інтелектуальної  еліти! «Про це забороняли і знати до початку рзвалу СРСР». Ярку хоч і гротексну модель цього шляху можна побачити у Стругацьких [6].

·         ГУЛАГ – табірна новація Сталіна-Френкеля, не могла принести величезної користі, як вони вважали Радянському суспільству, хоч і спрямованО на будівництво фундаменту комунізму. Зате завдало купу горя і страждань народові і значно підвищило загальну кількість жертв комунізму за які соромно було купувати жалюгідну жменьку радощі окремим особам. А які величезні гори прокльонів впали на голову горе-вождів! А вони на це заслужили!

       Жодна, повторюю жодна, з перерахованих новацій «режиму горя, смертей і репресій» не  дала допомоги у будівництві комуністичного раю, радості людям, обернулася мільйонами жертв, тормозом суспільству і жорстоким, кривавим терором народу.

       Нарешті тільки зараз здатні оцінити що таке кривавий ЧЕРВОНИЙ ТЕРОР! Уявити важко, не те що пережити. Загальна кількість загублений життів біля 100млн! Додайте ще скільки морально і душевно скалічених, скільки не побачивших життя? Всі поправки та уточнення ЗАЙВІ!

       А тут ще новоявлена кремлівська мерзота, намамагається, хоч частково реанімувати імперію зла і побудувати росіянам рай на горі інших! Цього не буде!

МІСЦЕ ЦЬОМУ СКАЖЕНОМУ ПІГМЕЄВІ, разом з усіма його величезними "шатунами" і російським терором НА СМІТНИКУ ІСТОРІІ. Місце заброновано!

(кінець)

 

     ДЖЕРЕЛА:

1.    Том Грем «Радянський режим помер задовго до розвалу Союзу», РІА-НОВИНИ, 16.08.11

2.    «The Imperial Legacy and the Soviet Nationalities Problem», Hoover Institution Press, 2000

3.    Георгій Марков «Соль землі»

4.    «Sovset Union, The Breakdown Of The Ussr History Essay», Library of Congress US

5.    Вадим Кожинов «Правда сталінських репресій»

6.    Бр. Стругацькі «Важко бути Богом»

ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)
  
ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)
   
ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)
  
ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)
   
ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 13 (завершення)

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 5599
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +9
Всего комментариев: 27, Всего рецензий: 7
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

18:13 25/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Не побоюсь сказати що (ця робота) це велика праця на політичні теми висвітлені по новому! що і досі актуальні для України та українців!Тому стоячи аплодую автору!!!
23:20 25/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Larisa Potapova Днепропетровск
" Американського журналіста Джона Рида, який написав полум’яне есе «10 днів, які потрясли світ» було кремовано і поховано в Кремлівський стіні вже після того, як він остаточно розчарувався тут, побачивши шалений голод, замордованих селян, світ придушення відчайних повстань. Яке нечесне знущання над жертвами, таке поховання! Навіть у цій казуїстиці проглядає все збочення Радянщини!"
00:11 26/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Чудова робота, пане Антов. Я б запропонував би додаткову назву ї - "штрихи пам'яті України". Але. це не важливо.
05:47 26/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
yarina Киев
 
19:16 26/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Разных точек зрения нет, а точка зрения автора, на мой взгляд, во многом спорна, особенно в части "пидсумкив" (выводов), где все внимание уделено только недостаткам нашего, увы, дикого социализма прошлого века. В подобных случаях Ваш покорный слуга отмечает, что автор не может или не желает отделять плевела от зерен, это в полной мере относится и к автору данной статьи. Все внимание лишь плевелам, а о зернах ни слова! Но это не есть правдой! В прошлом веке наши предки разделились на "белых" и "красных", и "красные" победили, ибо большинство народа приняло их идеологию! Не буду писать о коммунистической идеологии, ибо, как уже не один раз отмечалось (и мной в том числе), "коммунизм" это чистая утопия на ближайшие века! Однако социалистическая идеология БЫЛА И ОСТАЕТСЯ самой передовой на сегодняшний день! Что мешает людям окончательно принять эту идеологию? На мой взгляд, две причины: первая - та дикость социализма прошлого века и, второе - "белые" до мозга костей авторы, подобные автору данной статьи, которые выдают на гора полуправду о жизни наших близких предков (а для кого-то и нашей жизни) в прошлом веке, что по-сути является искажением Истории, т.е. ложью! Ваш покорный слуга, признавая дикость предыдущей попытки построения социализма в СССР, совершенно иначе видит то, что было, а особо то, что может быть завтра, см. "О создании Новой Народной Украины. Ч. 1...", http://h.ua/story/233016/ (всего 16 частей, ссылки на следующую часть даны в конце предыдущей части). Эта же тема продолжается в ряде других моих работ, например, "Лечение от глупости и лени", см.: http://h.ua/story/295463/; "Здесь играть, здесь не играть… нет, вопрос-то серьезный!", см.: http://h.ua/story/371865/, опубликовано 13 частей этой статьи (увы, три последующие части были заблокированы Модератором сайта).
Впечатление от статьи antov-а, мягко сказать, плохое. Никому НЕ рекомендую ее читать!
23:12 26/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Стаття, та вся та пророблена праця заслуговує справді на аплодисменти.

***
Поведемо тепер ми річ
Де «Плейбой»-?, а де Ілліч -?
Там «Плейбой», де проституція,
Там Ілліч - де революція!
«Плейбой», мафія із анархістами
Ленін, партія із комуністами,
Але в них одна дорога,
Щоб подалі відійти від Бога!
Це не видум із буття -
Це реальність із життя!
Щоб спокійно жилось нам -
Сміло відсіч дамо ворогам!
Злого не приймати до своїх сердець
І «Плейбою» й сатані буде кінець!
І настане мир , добро усюди
З Богом жити будуть люди.
Буде мир по всій землі,
Щасливі будуть дітоньки малі.
Будуть мати маму й тата
Вся земля буде багата!
13:04 05/12/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1)Висока журналістська майстерність.У гармонії професіоналізм, глибока дослідницька робота і чесна, мужня громадянська позиція.
2)Прекрасний, живий стиль.
3)Текст організований цілком професійно.
4)Стаття цікава, заслуговує на найвищі оцінки. Рекомендую

Комментарии

Рекомендует этот материал.
18:13 25/11/17

Від всієї душі щиро дякую за увагу, таку схвальну Рецензію та Рекомендацію!

20:00 25/11/17

Ще раз дякую Вельмишановний пане Бровко! Ще раз хочу подякувати за ту схвальну оду моїй невеликій праці! Аплодувати, та ще і стоючи, все ж таки зайве! Але Вам, глибоко вивчавшому історію, як нікому відомо, що існує панівна версія, різні погляди та ймовірний, наближений до дісності, погляд! Саме обурення, до пануючого перекрученого погляду, під кутом зору радянських інтерпретаторів історії, спонукав мене до спроби по новому висвітлити факти, та відкинути, явно (вибачте) брехливі! Так для України і українців, ПРОСТО НЕОБХІДНА, осучаснена з різних поглядів об'єктивна ІСТОРІЯ. Адже можна знайти трактування минулого, не тільки передвзяте з комуністичного кута зору підкореговане КПРС і російською владою. Та і ретельно підібраний фактаж у просторі минулих подій дозволяє провести аналіз на достовірність та вірогідність! Є ж іще і новітні методи досліджень демографічних трактовок, статистика та інше.... smile dknown smile clever


    

20:37 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал.
19:17 25/11/17
Дякую, вельмишановний друже пане Петро Боривітер, за Рекомендацію!
06:01 26/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
17:03 26/11/17
Larisa Potapova Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Вспоминаю мою бабушку Дуню,у которой вся семья погибла от голода в 30-е годы и она осталась одна,а потом какие-то подонки убили её,ворвавшись к ней в дом. СВЕТЛАЯ ИМ ВСЕМ ПАМЯТЬ!
23:31 25/11/17
Від душі гречно дякую, вельмишановна мила пані Лариса, за увагу, і зелену Рецензію!
23:32 25/11/17
Від всієї душі щиро дякую за Рекомендацію!

Хай живе наша пам'ять про замучені голодомором жертви червоного терору і горять свічки пам'яті в наших серцях! Вашій бабуні Дуні теж!
06:09 26/11/17
Larisa Potapova Днепропетровск
best
22:34 26/11/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
00:11 26/11/17
Від душі щиро дякую, за увагу, схвальну Рецензію та Рекомендацію!
06:12 26/11/17
yarina Киев
Рекомендує цей матеріал. Чому? рекомендую
05:47 26/11/17
Щиро дякую вельмишановна мила пані Ярино, за увагу, Рецензію та Рекомендацію!
06:14 26/11/17
Рекомендует этот материал.
12:09 26/11/17
Рекомендует этот материал.
13:39 26/11/17
Від душі щиро дякую, вельмишановний пане Димитров за увагу до публікації та Рекомендацію!
13:47 26/11/17
Рекомендует этот материал.
19:13 26/11/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Знову розсмішив народ Литвиненко своєю рецензією. crazy
19:28 26/11/17

Е ні!!!


Такий НІКОЛИ НЕ СМІШИТЬ!!!


Він ОТИМ, ЩО ТХНЕ ГРІШИТЬ!


Тому  і видаляю, щоби читачам було чим дихати,


і свічки жертвам голодолмору, щоби не гасли від нього...


 

23:15 26/11/17

І знову, і знову цього ПРИШИЙ КОБИЛІ ХВОСТНИКА - Литвиненка буду видаляти. Що він може внести позитивного "у стотисячний раз заявити що нема інших поглядів" ? Так вони кому потрібні йому самому? А не пішли  би ви пане Литвиненко геть.... Видаляти - видаляв, і буду. Вішайте свою купку на гвоздиках Рецензії! Верзіть там що завгодно, і вішайте, маленьку, велику, величезну, безмежну... Пан провокатор - провокує!!!    

23:00 26/11/17

Ні!!!


Оцей Ніколи не смішить!


Він отим що тхне грішить!

23:30 26/11/17

ПРОВОКАТОРУ  ЛИТВИНЕНКУ!


Іуда - теж шукав, дороги світлі,


Робив усюди, купки непомітні,


І ось тепер, нема куди ступати,


Лиш міни, ті негідні підривати.


 


Такі шляхи -- всіх провокаторів,


І Литвиненко у юрмі новаторів!  


З тих пір і йде дорогою до раю,


Зустрів мерзоту цю, усі тікають… 

10:12 27/11/17
Від всієї душі, вдячен Вам, друже ivp_paster за увагу, Рецензію та Рекомендацію, а також, правдивий вірш, хоч тоді Playboy-ю не було, але до розврату (як виявилося) мали неаби яке відношення зовні порядні Батьки!
20:20 27/11/17
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую. стаття гостро публіцистична, цікава і за змістом і за формою.
13:05 05/12/17
yarina Киев
· Сіра наволоч нищила квіт нації! Скільки інтелігенції, вчених, діячів культури, вбито, зіслано у табори, репресовано і замордовано у більшовицьких застінках! А скільки нового, цінного, світлого, вони могли би додати людству? Хіба це не злочин? А спрямовано було це, в першу чергу, проти української інтелектуальної еліти! «Про це забороняли і знати до початку рзвалу СРСР». Ярку хоч і гротексну модель цього шляху можна побачити у Стругацьких [6].
06:12 11/03/18
Дякую Яриночко!
08:43 11/03/18

Live

1 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Садюга

1 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Листопад

1 час. назад

Ишак Мельник комментирует материал Листопад

1 час. назад

Наталія Безсонова комментирует материал Листопад

1 час. назад

Наталія Безсонова рекомендует материал Листопад

2 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Захурделив...

2 час. назад

Ишак Мельник рекомендует материал Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

2 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.2

2 час. назад

Наша Версия публикует новость Шахраї з «КиївТрансПаркс
ервісу» вчиняють замах на Свободу слова!

3 час. назад

Володимир Бровко публикует статью БИТВА ЗА БРЕСЛАУ ч.1

4 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Новый курс в старом направлении