О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Стихи  24 ноября 2017 20:39:55

ПРО БОГА І АТО

У бога «всіх народів і часів»

За пазухою – камінь, не хлібина…

І Сатана позаду – мов руїна,

І злочини новітніх шахраїв.

*

Він – чистий, незбагненно-молодий…

Але до влади рветься вся гидота!

Плямить ім’я його… І – чорнорото –

Оббріхує прадавній Рід святий.

Коріння власне, душу бережи,

Звільняйся з-під навали ПАРТОкратів…

Вони і Бога – в партію… І – крадуть,

І краденим хизуються в олжі.

Прокинься, люде… Твій палає дім!

Дітей у рабство хитро загоняють...

Майбутнє їхнє нищать і ламають,

Маскуючись під іменем святим.

А Ти, мій Боже правий, вже грядеш,

Очиститься коріння наше скоро…

Минеться кривда… Віра здвигне гори –

Своїм ім’ям всі речі Ти назвеш.

*

Уся братва – на «Мерседесах»,

Уся «еліта» – за кермом.

Димлять… Стоять… Блищать колеса…

"Швидка" волає:«Ми – в РОДДОМ».

Печерськ – у «пробці»… Мов шампанське…

У перехожих настрій – швах!

Їзда по місту – справа панська,

А Доля – в одиниць… І – Шлях.

Не в джунглях диких ми зростали,

І не в саванні ми жили…

Нас пращури охороняли,

Підказували – як могли.

Тож нині – у лиху годину,

В часи непевності, в імлі –

Любімо рідну Україну,

Ми тут – по праву...

ТУТ ЗРОСЛИ.

ПРО БОГА І АТО

Фото з Інтернету: ось у яких "постолах" наші ЗАХИСНИКИ воюють в АТО.

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 494
Отредактировано: 25-11-2017 [07:56]
delete
Вікторія Івченко
Вікторія Івченко, Киев, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +3
Всего комментариев: 39, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Хоча і не всюди рима торжествує, але ідея, дух і надія - на висоті.
22:10 24/11/17
Я СЬОГОДНІ ЗНОВУ ПЕРЕГЛЯНУЛА. РИМИ - НА МІСЦІ. В ОДНІЙ СТРОФІ ЗМІНЕНО ПОРЯДОК РИМУВАННЯ РЯДКІВ. І ОДНЕ СЛОВО ПІДПРАВИЛА...
"Коріння власне, душу бережи,

Звільняйся з-під навали ПАРТОкратів…

Вони і Бога – в партію… І – крадуть,

І краденим хизуються в олжі".
08:00 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Саме тут і спіткається рима.
а якщо так:
Коріння власне, душу бережи,
Звільнись з-під ПАРТОкратичної навали,
Вони і Бога – в партію… Крадуть, як й крали,
І краденим хизуються...Не сволочі, скажи?
10:40 25/11/17
Повністю поламаний ритм... І рима - так собі. Зверніть увагу на слово крАдуть - наголос на перший склад.
11:10 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
В різних регіонах України крадуть промовляють, як з наголосом на першому так і з наголосом на другому складі. Ну, а на рахунок ритму і рими це вже кожному своє. Тому і кажуть - автор завжди правий. Але це коли він пише для себе, або для свого кола, а коли для загалу, то йому слід більше звертати увагу на риму, а не на ритм. Бо риму відчувають всі одинаково, а ритм задає сам собі під час читання. Інколи для автора ніби ритму і не має, ва читач там знаходить ритм для себе.
11:32 25/11/17
Дякую за небайдужість, Петре! smile Нехай кожен знаходить СВОЄ у моїх поезіях. ЦЕ ЧУДОВО, ЩО ВОНИ ХВИЛЮЮТЬ ЧИТАЧА.
17:42 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile best
19:02 25/11/17
Дякую, Петре, за рекомендацію! Не чекала від Вас такої високої похвали. Отже, справа не в "гордині", про яку ми нещодавно говорили... Ту ГОРДИНЮ нам нав'язують силоміць. Принижуючи і перетворюючи на рабів. А МИ ШУКАЄМО БОГА - І ЗНАХОДИМО ЙОГО.
08:01 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ні, гординю навязати не можливо. Гординю можна випестити, заохотити. Але тільки людина здатна побороти її в собі. Тільки той, хто користується принципом: "Роби так, щоб це не зашкодило ближньому", може пермогти гординю в собі.
10:32 25/11/17
Якось я зайшла в столовку при Лаврі. Сіла за стіл, обідаю. Раптом - якась незрозуміла ситуація: група новоприбулих ПЕРЕСТАВЛЯЄ СТОЛИ І СТІЛЬЦІ - неприємно грюкаючи на всю столовку. Я повертаюся - і кажу: "БУДЬ ЛАСКА, ТИХІШЕ!" Бабулька-прибиральниця, осяяна БОЖЕСТВЕННОЮ посмішкою, захищає відвідувачів: "А ЯКЩО "НЕ ПОЧУТИ"?.. ЗМИРИТИСЯ. СТЕРПІТИ." А я, кажу, ввічливо прошу. Ті одрвазу ж затихли, насторожено придивляються до нас. Я, кажу, займаюся журналістикою. Хрещена, до речі - у перші дні після народження. Киянка у четвертому поколінні. Маю право... "О, я теж киянка у такому-то поколінні!" - ще дужче радіє прибиральниця. У КОЖНОГО СВОЯ РОБОТА, ЧИ НЕ ТАК? - запитую. Вона дивиться на мене з повагою і нічого не каже у відповідь.
11:18 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
А хіба так важливо, хто і в якому поколінні. Це і є елемент гордині. Навіть сам факт хрещення є таким елементом. Для Господа ми всі в першому поколінні: і ті, що були і ті, що є і ті, що будуть. І хрещені ми всі у Господі, а не у якійсь певній церкві. Це також елемент гордині. А зробити чи не зробити зауваження - це не приклад змирення чи терпіння, а приклад вашого виховання і намагання і інших прилучити до нього.А прилучаться вони чи ні вже від них залежить.
11:25 25/11/17
"А хіба так важливо, хто і в якому поколінні. Це і є елемент гордині". Ось як раз і ПРИЧИНА того, що називається ЕЛЕМЕНТОМ ЕКСПАНСІЇ - ІДЕОЛОГІЧНОЇ, щонайменше. Далі - політичної. Ще далі - повного поневолення і одрубання від коріння... БО НАСКІЛЬКИ ДУША ПАМ'ЯТАЄ ВЛАСНУ ІСТОРІЮ І ТРАДИЦІЇ ВЛАСНОГО НАРОДУ (ДАЛЕКО-ДАЛЕКО ДОХРИСТИЯНСЬКІ, ПРАПРАПРАЩУРІВ), НАСТІЛЬКИ ВОНА ЖИВИТЬСЯ ЕНЕРГІЄЮ ВЛАСНОГО РОДУ. І такою ж мірою настільки важче її здвигнути з того, що є ПЕРШООСНОВОЮ ЛЮДСЬКОГО БУТТЯ. Заради чого вона,власне, і прийшла у цей світ. "І чужого научайтесь, і свого не цупайтесь!" - геніальна формула РІВНОВАГИ ТА УСПІШНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ В СВІТІ ЗЕМНОМУ. Краще не скажеш! Ось для чого посилаються кожному народу ПРОРОКИ. Щоб себе не забували,і, пізнаючи науку сусідів-несусідів,поверталися ДО САМИХ СЕБЕ У НОВІЙ ЯКОСТІ.
17:31 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Память свого коріння і хизування цією памяттю - речі різні. А пророки не для того посилаються, а для того щоб нагадати людині, що вона забула Бога і Його настанови і щоб вона покаялася за гріхи і навернулася до Господа. А Господь простить, якщо каяття щире і навернення скоре.
17:35 25/11/17
НІХТО НЕ ХИЗУЄТЬСЯ ПАМ'ЯТТЮ. А ПОСТАВИТИ НА МІCЦЕ СВЯТОШУ - ТО НЕСКЛАДНО. ВІН ОДРАЗУ Ж ПОЧИНАЄ ТОБІ ЛАСКАВО В ОЧІ ЗАЗИРАТИ... Тарілочку супу власноручно піднесе... БО ЙОМУ ВЖЕ Й САМОМУ ОСТОГИДІЛА ОТА БРЕХЛИВА МАСКА РАБА. Він самим собою побути хоче!
15:43 26/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
На це відповів особисто.
17:01 26/11/17
Ось посто кумедна сценка. Іду повз, пардон, туалет, де працює моя знайома. Вона уже не раз мені розповідала, як переживає за свого котика Листика (він чимось отруївся нещодавно) Я співчуваю, даю якісь поради (також кішечку маю). Ми - найкращі друзі з Тетяною (так звати мою знайому). Іду далі, за огорожу. Тут працює інша служителька, Лариса. Продає сувеніри. Бачу, і котик Листик поруч із нею... "Гей, іди додому!" - передаю "привіт" котові від господарки Тетяни."Ні, його не так звуть!" - ображається Лариса."А як? - цікавлюся. "Марсик!" - відповідає Лариса.Вона також підгодовує його, щоправда, не курячими сердечками... Але Марсикові-Листикові, здається, байдуже. Він однаково готовий приймати частування - від обох жіночок. P.S.Усі імена змінено - заради безпеки усіх діючих осіб. Говорять, що на території Лаври окопалося вороже ФСБ. Але то - вже інша історія.
17:57 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Всі монахи РПЦ в Україні - кагебешники(нині фсбешники). Я знаю, що навіть і серед них не всім довіряють. Тому всіх місцевих монахів первели в монастирі Росії, а звідти монахів-фсбешників перевели в монастирі на територію України.
19:01 25/11/17
Це дуже схоже на правду... Скоріше, чистісінька ПРАВДА. Вони - невільники Системи. До Бога там - як до краю Всесвіту. Справджується пророцтво про те, що наприкінці часів усі церкві у золоті стоятимуть, відреставроувані, бобілені, а ходити туди - не можна буде... ТАК І Є. БЛАГОДАТІ НЕМАЄ,перевдягнені монахи...
19:33 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Це не схоже на правду, це і є правда. Благодаті там немає. Істина.
19:58 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
не звертайте на таке уваги і воно не стане для вас проблемою.
10:29 25/11/17
ДУЖЕ СКОРО ЦЕ СТАНЕ КРИВАВОЮ ПРОБЛЕМОЮ ВСЬОГО СУСПІЛЬСТВА - якщо не схаменутися тепер!
11:20 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не стане , якщо не будуть на це звертати уваги. Не буде уваги, не буде і послідовників, а так, як людина смертна, все закінчиться тільки на тих, хто на це запав.
11:26 25/11/17
Той не звертайте уваги на чергове п о п е р е д ж е н н я... Не вдумуйтеся, не аналізуйте. Спіть спокійно. "Та не однаково мені, як Україну злії люди присплять, лукавії... В огні - її, окраденую, збудять! Ох, не однаково мені".ЦЕ - ТАКОЖ ПРОРОЦТВО.
17:34 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Це констатація факту.
19:02 25/11/17
Боже Землі Моєї і Неба,будь зі мною, охороняй мене від усілякого зла... Нехай буде так!
19:29 25/11/17
Я молюся так щоранку... БОГОВІ ЗЕМЛІ, НА ЯКІЙ НАРОДИЛАСЯ І ВИРОСЛА. І ВІДЧУЛА СЕБЕ ЛЮДИНОЮ. Завдяки прийдешнім і грядущим.
19:35 25/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
Молитися людина може так, як вона цього прагне, прагне ї
ї серце, її душа.
19:59 25/11/17
Петре, я переглянула ОГРОМ ІНФОРМАЦІЇ на тему, яка мене цікавить. Коли підключається СЕРЦЕ, воно, мов магніт, ПРИТЯГУЄ саме те, що потрібно. ОСЬ МІЙ ВИСНОВОК: ВОНИ ПРОВОДЯТЬ ЕКСПЕРИМЕНТИ НА ПОНЕВОЛЕНИХ, ОДУРМАНЕНИХ ПРОПАГАНДОЮ (будь-чого) НАРОДАХ страшні експерименти. В тому інтервью, яке я Вам надіслала за посиланням, вченого запросили НА ЇХНІЙ СЕМІНАР. МІЖНАРОДНИЙ. І там відкритим текстом виклали усі свої плани щодо України... Якщо трохи поміркувати, вибудовується страшна картина: ЯКЩО МИ ВИЖИВАЄМО У КОНЦТАБОРІ ЇХНЬОГО РОЗЛИВУ, ТО МАЄМО ШАНС... ЯКЩО НІ, НАС ПЕРЕТВОРЮЮТЬ НА СКОТІВ. Це на кштале гітлерівських експериментів над людьми у часи Другої світової... САМЕ ЕКСПЕРИМЕНТИ. НАД ЗНЕСИЛЕНИМИ Й ОБЕЗКРОВЛЕНИМИ... ЇХНІМИ Ж РУКАМИ. ПРОТЯГОМ ДЕСЯТИЛІТь. ОСЬ УЖЕ Й СТОЛІТТЯ ВІДСВЯТКУВАЛИ!
09:07 26/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
На це відповів особисто.
17:02 26/11/17
ДИВИТИСЬ ДО КІНЦЯ!!!!!!!!!!
11:21 25/11/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую патріотичну віршовану думку!!!
15:48 25/11/17
ДЯКУЮ ВАМ. smile
19:36 25/11/17
Будь ласка! best
20:49 25/11/17
Larisa Potapova Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
23:10 25/11/17
Дякую за рекомендацію, Ларисо!
15:46 26/11/17
Larisa Potapova Днепропетровск
best
22:30 26/11/17

Live

19 мин. назад

Евгений Татьянов комментирует материал Как военная прокуратура Украины, "ломает" добровольцев

2 час. назад

Гамаюн Исетский комментирует материал Врождённый инстинкт

2 час. назад

Khomiaklit публикует статью Невмілі революціонери і спритні шахраї

13 час. назад

Володимир Олівець комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

13 час. назад

Вікторія Івченко публикует статью Післямова до попередньої публікації: "Про нову книгу Миколи Сядристого «Молох ленінізму. Ідеологія державного терору».

14 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

15 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

15 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

15 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

16 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

16 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

16 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Как защищать Украину, - вперёд!.. А в благодарность, - позор и забвение...

17 час. назад

antov рекомендует материал Я ріжу слова...

18 час. назад

Саньков Сергей комментирует материал Как защищать Украину, - вперёд!.. А в благодарность, - позор и забвение...

18 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Идея власти неземной

18 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Идея власти неземной

18 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал "Кіборги" проти української. Хто кого?

19 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Как военная прокуратура Украины, "ломает" добровольцев

19 час. назад

Белка Белкина рекомендует материал Идея власти неземной

19 час. назад

Володимир Бровко публикует статью Перестройка в РПЦ МП ч.6-2

21 час. назад

Петруха Гивчик рекомендует материал Идея власти неземной

21 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Идея власти неземной

22 час. назад

Андрей Андре комментирует материал Как военная прокуратура Украины, "ломает" добровольцев