О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Для СМИ  20 ноября 2017 12:44:59

Автор: Наша Версия

Публічний звіт Школа лідерів. Головне

«Школа лідерів» - це  громадська організація,в рамках якої відбувається навчання представників студентського самоврядування, згуртування та підтримка обдарованої молоді.

 

ІСТОРІЯ

Хто ми?

    «Школа лідерів» - це громадська організація, яка захищає права та представляє спільні інтереси студентів, сприяє об’єднанню, консолідації та координації діяльності органів студентського самоврядування та самоврядних студентських органів, а також сприяє організації впорядкованого та змістовного дозвілля молоді.

    «Школа лідерів» була заснована ще у 2003 році.

 Протягом 14 років свого існування організація реалізувала багато успішних проектів: «Кращий студент», фестиваль «Студреспубліка», конкурс краси «Перша леді Києва», «Майстерки», «Мистецька вулиця», проводила серію круглих столів із студентами, директорами та ректорами НЗ, депутатами міських та обласних рад, проводила брейн-ринги, дебати, інші інтелектуальні конкурси, навчання голів студентських рад НЗ та ПТНЗ, всеукраїнські конференції та ін.

img-1

Що ми робимо?

    Одним із щорічних заходів у нас є навчання представників студентського самоврядування.

    У рамках заходу студенти проходять тренінги з тем: «Ораторство. Публічний виступ», «Правила ділового етикету», «Самомотивація. Мотивація колективу», «Лідерство», «Командобудування», «Таймменеджмент», зустрічаються із відомими людьми, переймають досвід лідерства від старших.

    Тренерами на наших навчаннях є ведучі місцевого телебачення, актори театру, відомі журналісти, практикуючі психологи, кандидати та доктори наук, працівники Управління освіти, депутати, бізнесмени та інші успішні люди міста, області та всієї України.

    Під час навчань студенти діляться на групи та пишуть власні проекти, які потім успішно реалізовують. Найкращі з проектів подаються на гранти від Управління освіти, науки та молоді.

    Поряд із навчанням студенти активно проводять вільний час: танцюють, співають, проходять різноманітні майстер-класи, грають у квести, мафію і тд.

Зокрема відбулися заходи:

8-9 лютого 2016 фестиваль української анімації в Києві.  Відбулися Зустрічі з українськими аніматорами, акторами озвучення, проведенні майстер - класи з анімації, перегляди анімаційних фільмів

15 -16 березня 2016 – відбувся семінар для молоді “Влада і Добробут”.

28 – 30 липня 2017 – пройшов молодіжній форум на тему: “Лідерство майбутнього покоління як важливий чинник розвитку економіки” .

28-30 жовтня 2017 –організовано цикл тренінгівна тему:Самомотивація та Тайм-менеджмент.

img-2

Для чого ми це робимо?

    Громадська організація«Школа лідерів» існує вже досить давно і доводить свою активність та потрібність для суспільства. Після проходження наших тренінгів студенти переосмислюють власні погляди на багато речей, вчяться лідерству, розробляють плани дій на майбутнє та успішно реалізовують їх у своїх студентських радах, селах, районах, містах, областях. Ми розповідаємо молоді про їх права та обов’язки, вчимо не боятися захищати свої інтереси.

    За роки «Школа лідерів» досягла великих результатів, адже в перші роки існування організації таке поняття як «студентська рада», для чого вона існує і які її функції знали далеко не всі. Зараз ситуація має позитивну динаміку, студенти закінчують навчання у НЗ, їм на зміну приходять нові кадри, що й продовжують працювати у органах самоврядування, яких ми в свою чергу мусим навчити та передати досвід минулих поколінь.

img-3

Ми з упевненістю можемо сказати що «Школа лідерів» змінює життя! Це новий поштовх, ковток свіжого повітря, заряд енергії на весь рік, Школа лідерів – це маленьке життя, що проживає кожен її учасник.

Количество просмотров: 924
Отредактировано: 17-12-2017 [10:57]
delete
Наша Версия, свободный журналист "ХайВей" 

Теги

Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live