О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

Политика  11 ноября 2017 19:36:47

Автор: antov

ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА? Частка 6

img-1         img-2

               ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА?         

Частка 6

 

Червоний терор, та усі системи нищення людей, війна з власним народом, проти минулої влади, за нову владу, різноманітні системи каральних органів: Реввоєнкоми, трибунали, ГПУ, ВЧК, комбеди, виконавчі ради тощо мабуть сперечалися кому саме належить верховенство права нищити життя людей. Система ГУЛАГу стала однією з найстрашніших сторінок в історії червоного терору. Мільйони в'язнів були закатовані в концентраційних таборах СРСР, багато з них були відправлені в табори цілими сім'ями, яким вже ніколи не належало знову зустрітися.

Система ГУЛАГу жах, залякування людей така людожерська программа (явно у відкритих джерелах не віднесена до ідей КПРС) – стала основою держави Сталіна….

У новітній історії людства систему ГУЛАГу треба відносити до найстрашніших сторінок в історії червоного терору. Мільйони в'язнів були закатовані в концентраційних таборах СРСР, багато з них були відправлені в табори цілими сім'ями, яким вже ніколи не належало знову зустрітися з родичами чи повернутися на рідну землю. А масові переселення людей, головним чином до Сибіру, це було окремою сторінкою – і там і там головною складовою були українські етнічні групи. Йосип Вісаріонович страшно боявся українців, можливо це була стала психічна фобія і на практиці він нищив український народ та Україну. Геть повсюди, не тільки українське селянство, а українську інтелігенцію, культуру, технічних фахівців, науковців тощо. Переслідувалися з особливою жорстокістю і представники української церкви, хоч державною програмою був – атеїзм.

      ГУЛАГ був надзвичайно масовою системою виправно-трудових таборів. Протягом усієї своєї історії близько 18 мільйонів людей пройшли через тюрми й табори ГУЛАГу. При Сталіні укладені виправно-трудові табори стали важливим трудовим ресурсом для інтенсивного розвитку багатьох, майже всіх галузей промисловості, в тому числі транспортної інфраструктури країни, видобутку корисних копалин і лісової промисловості. Мільйони жителів пройшли через пекло - горно ГУЛАГу, із них багато були зовсім не винні ні в якому злочині.

       Ідею використання примусової праці для будівництв комунізму Сталіну підказав в’язень СЛОНу – Нафталій Френкель, який з дозволу начальника лагеру Ейхсману (свойого родича) написав з викладками економічного обоснування ідеї ГУЛАГу!!!  І це незважаючи на Приговор до Смертної кари замінений на 10 років позбавлення волі. Дивно, але сталося дострокове звільнення (в історії радянських лагерів одне однісеньке виключення). У 1927 році Френкель в ГПУ керівник виробничого віділу СЛОНу, а з 1930 року ГУЛАГу, а у 1931..33рр. вже строїв Біломор-канал!

       Повернемося трохи назад… Це саме про Френкеля Дзержинському поступали свого часу свідчення, що в Одесі неможливо розібратися де чекист і де нальотчик, де звичайний мешканець і де «контра». Він бандикував разом з Япончиком. Відомий вислів О.Бендера «усю контрабанду виробляють в Одесі – на Малій Арнаутський" теж була чиста правда "під контролем Френкеля та ГПУ", бо всі артелі належали Френкелю. А також погранці, угрозиск, суди та ГПУ і чиновники у Москві. Навіть тільки зараз відомо, що гвинтиком банди, був майбутній і страшний Ягода.А гроші йшли на Френкілівськи рахунки до банків Ростова, Воронежу, Астрахані, Київу та цілої низки великих міст Росії! За заслуги перед Вітчизною у 1932 році Френкеля нагороджують орденом Леніна. Йому і надлежало очолити ГУЛАГ!

Термін «ГУЛАГ» є абревіатурою від радянського бюрократичного установи, Головного управління таборів, яке управляло системою радянських виправно-трудових установ за часів правління Сталіна. Концтабори були створені незабаром після революції 1917 року, у 1918 Леніним підписав декрет на те, щоби використовувати працю засуджених, але по справжньому до гігантських розмірів система виросла завдяки Сталіну, за підказкою Френкеля з метою побудувати сучасну індустріальну державу. Бісівська залдумка спрацювала.

Вгадайте в кого вчилися німці будувати і використовувати концтабори. В сталінських концтаборах, у генерал-лейтенанта ІТС товариша Френкеля, двічі нагородженого орденами Леніна. Причому проходили стажування у Біломорканалі, у Воркуті, у Салехарді та Джезказгані. Ці стажування, (1936..1940) роки проводили регулярно…. Було і інше, наприклад: Загін 731 (хто був вчителем і хто учнем невідомо, але лабораторія смерті по розробці бактеріологічної зброї з дослідами над засудженими існувала, як будівлі залізниць, видобуток корисних копален, валка лісу, будівля шляху на Сахалін….

     Супроводжувалося це з поєднаннями зі спалахами насильства, в екстремальних кліматичних умовах, важкої праці, мізерних продовольчих пайків, антисанітарних умов існування та привело до надзвичайно високої смертності в таборах. Але, але… влада вважала «туди їм і дорога», отримане від цього важніше.

     До кінця 1940 року за відомством Головного управління таборів перебувало більше 50 таборів і не менше 1000 пунктів і відділень, більше 400 колоній, 50 колоній для неповнолітніх 90 будинків, куди відправляли немовлят після пологів ув'язнених жінок.

     З початком Другої світової засудженим дозволяли подекуди купувати життя у штрафбатах за такою формулою Володимира Висоцького:

                          Як не спіймаєш до грудей свинець, з свободою,

                          Медаль на грудь тобі тоді, стає винагородою….

Все це події описані до початку ІІ-ої світової, деякі додатки та наступне чекайте після цієї перерви…

Коли шукав ілюстрації, автор чесно кажучи виявився СЛАБОНЕРВОВИМ, довго приймав рішення і всеж, хто не бажає - не дивиться, все зігнав до кінця, окрім карти. Були - ще жахливіші!!!

(далі буде)

 

Джерела:

1. «ГУЛАГ – територя терору». territoryterror.org.ua/uk/history/ 

2. «Долина Смерті - звинувачення СРСР в дослідах над людьми ...», argumentua.com/…

3. «ГУЛАГ для самых маленьких», https://zona.media/article/

4. «Архипелаг ГУЛАГ», librebook.me

 

 

img-3   img-4    img-5

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 624
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей"
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 17, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

08:20 14/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль 'Днепропетровск'
 
11:11 19/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Змістовне історичне есе. Актуальне у світлі того, щр над Українським народом нависла зі Сходу друга хвиля можливого масового терору і геноциду. Написано на високому професійному рівні. Стаття заслуговує на широке розповсюдження у ЗМІ.
Це Memento mori.

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Всюди жиди. Цікаво, чи будуть колись жиди виплачувати гроші нащадкам замучених ними колись вязнів концтаборів СРСР, як виплачують німці жидам за замучених ними за часів Гітлера? Я думаю, що будуть.
20:50 11/11/17
15:07 12/11/17
Дякую за Рекомендацію, вельмишановний Петре, але не знаю, що і відповідати на додання...
Потримай кавуна - щоб я зміг показати, наскільки не знаю...
17:46 12/11/17
Petro Boriwiter Запорожье
18:25 12/11/17
Рекомендует этот материал.
15:08 12/11/17
Дякую, вельмишановний пане Анатолію Бабенко, за увагу до публікації та Рекомендацію!
18:25 12/11/17
Повернемося трохи назад… Це саме про Френкеля Дзержинському поступали свого часу свідчення, що в Одесі неможливо розібратися де чекист і де нальотчик, де звичайний мешканець і де «контра». Він бандикував разом з Япончиком. Відомий вислів О.Бендера «усю контрабанду виробляють в Одесі – на Малій Арнаутський" теж була чиста правда "під контролем Френкеля та ГПУ", бо всі артелі належали Френкелю. А також погранці, угрозиск, суди та ГПУ і чиновники у Москві. Навіть тільки зараз відомо, що гвинтиком банди, був майбутній і страшний Ягода.А гроші йшли на Френкілівськи рахунки до банків Ростова, Воронежу, Астрахані, Київу та цілої низки великих міст Росії! За заслуги перед Вітчизною у 1932 році Френкеля нагороджують орденом Леніна. Йому і надлежало очолити ГУЛАГ!
15:09 12/11/17
Саме так!!! Все це подано у скороченому вигляді...
18:28 12/11/17
Рекомендует этот материал. Почему? Людожерська система започаткована головними людожерами на планеті.
06:18 13/11/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Страшні були часи. Але, є такі, хто про них і зараз сумує.
08:22 14/11/17
Фелікс, це ти про свого дружбана Павлюченка, якого ти запросив на сайт, щоб матюками тут оди писав , пишеш?
17:33 14/11/17
а он даже ночью плачет за тем болваном.
18:25 14/11/17
Від душі щиро дякую, вельмишановний друже Геннадію, за увагу, Рецензію, Рекомендацію!
 
12:14 19/11/17
Рекомендует этот материал.
17:29 14/11/17
 
Може це Тут один регіонально закоханий пан Тетянів намагався всіх зачепити, а мене особисто запитав: Скільки мій батько винищив під час ІІ світової  війни росіян і радянських воїнів!!!  Чесно відповідаю тих не було, скільки фашистів не знаю ніколи не казав! Та ще знаю, 5 братів і сестра були виселені в Cибір і звинувачені в націоналізмі...Батька те спасло  що з часів Хасана та Холхін-голу, у Фінську, ІІ світову до кінця (закінчив після перемоги над Японією) деякий час опісля перебував в Радянській армії, мав багато винагород...
Може навпаки - тетянів батько нищив наших людей???
16:59 15/11/17
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую.Актуальна, професійно бездоганно написана стаття.Заслуговує на масове поширення у ЗМІ
11:13 19/11/17
Дякую вельмишановний пане Хоміакліте, за надзвичайно схвальну оцінку!
12:20 19/11/17

Live

35 мин. назад

Сологуб публикует статью Будь-якою ціною затримати експорт! - підприємці про керівника Одеської митниці Мартинова

...............

3 час. назад

Бат Кешет удаляет комментарий к материалу Притча о чайной ложечке от Бат Кешет

......

4 час. назад

Влочега рекомендует материал Росія не піде на воєнну ескалацію до закінчення виборів в Україні.

...

5 час. назад

sdv публикует статью Росія не піде на воєнну ескалацію до закінчення виборів в Україні.

7 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Синоним смерти - нищая Россия

7 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Не каждому дано жить в слова пуще

7 час. назад

Иленов публикует статью Почему искусственный интеллект невозможен, ч.2

7 час. назад

Олександр Франчук публикует статью АНДРІЙ ПОЛТАВА Рандеву з Яніною Соколовою 15.12.2018

7 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Юлиану Семёнову посвящается.И жизнь-как подвиг...!

......

19 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Зажурена Вкраїна

......

21 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью В ці секунди вирішується доля людства