О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  7 ноября 2017 19:46:42

Автор: viktor trigub

Як ми шукали скарби і попередили теракт

Нещодавно мені написав представник групи екстрасенсів і парапсихологів з пропозицією спільно пошукати скарби. Виникло відчуття захопливої пригоди, описи яких так люблять мої читачі.

Вийшло так, що я багато років пишу про скарби, побував у багатьох експедиціях, зрозуміло, нічого не знайшли, але ота серія статей про сам процес пошуків, перетворилася на десятки легенд, які так люблять розповідати біля багаття фанати-металодетекторники. Я ставлюся до цієї теми з гумором.

Залучали ми і екстрасенсів. За мотивами нашої експедиції під Переяслав, яку вело аж шість віщунів, можна зняти кіно…

Цього разу парапсихологи сканували шлях зниклого у 1941 році золота Держбанку УРСР, а також вилучені у «ворогів народу» цінності, відомі як Славутський скарб. Як я зрозумів, дізналися багато нового, золото залишилося на місці…

Судячи з усього, ця група біоенергетиків виявилася надзвичайно потужною. Найгірше, що після їх «сканувань» мене теж затягло у якусь «кармічну воронку». 29 жовтня  почалося якесь страшне видіння про терористичний акт, де загине багато людей.

…Життя журналістів нагадує анекдот. Іноді заносить. Особливо, коли на кону стоїть репутація і смерть людей. Промовчи – ніхто не дізнається. Попередь – станеш психом. Вибір…

Я зробив свій вибір – на мою думку попередив терористичний акт і врятував десятки людей. Теракт не відбувся, саме тому можете зараховувати мене до категорії шизіків. Всі живі і здорові! А це – головне! Репутація на цьому фоні не має значення.

Це про особистий моральний вибір. Якщо коротко – в деталях «побачив» теракт в Запорізькій області. 2 листопада.  Видіння. Чітке і постійно повторювалося. Такого у мене ніколи не було. 38 чоловік повинні були загинути чи постраждати. Бомба. Вибух. І я це постійно «бачив». Фактично, йшла якась «трансляція» з…майбутнього! Тоді ж мав отримати поранення і Голова ЗОДА, що мав померти 5 листопада…

Зрозумів – це важливо. Треба попередити ВСІХ!

Але, раціональний голос все зупиняв – промовчи! Логіка – мовчи і нічого не відбудеться.

І в той же час – мовчиш – загинуть люди – замучить совість. Почнеш кричати – попередять –  нічого не станеться -втратиш репутацію, зарахують до психів.

Розуміючи, що поява такого видіння могла бути викликана впливом парапсихологів, звертаюся до них за порадою. Отримую страшний лист:

Срочно! По информации одного из парапсихологов – дело серьезнее, нежели можно подумать… Вот ее слова: “У меня идёт информация, что катастрофа будет связана с Днепрогэсом или Энергодаром, но конкретно с водой, которая окружает, а именно реки, которые впадают в море. Проблему будут скрывать до последнего от общественности и СМИ. Предотвратить это может Мужчина, который главенствует, но он это упустит. Ещё ожесточатся бои, на востоке Запорожской области, и это уже не будет просто перестрелка, будет конкретно война за Запорожскую область. Если коротко, нужно проверить дамбы, и все что держит воду.”

Информацию буду перепроверять у других спецов.

Второй спец подтверждает… Но пока без деталей…

Юрій Ярошенко, директор ТОВ “Науково-дослідний інститут прикладної Еніології.

Jaroshenko-214x300

Вже потім, пан Юрій зізнався, що один з його фахівців «побачив» практично те, що і я…

Після дотику еніологів, я взагалі почав «бачити» глобальні події близького майбутнього. В Москві давно розроблений план дестабілізації Півдня України. Де діє структуроване путінське підпілля. ДРГ. Створено закладки зброї і вибухівки.

В певний день станеться одночасний замах на Голів Херсонської, Миколаївської, Запорізької ОДА. Вибухи, диверсії… Почнеться хаос.

Після того – прорив фронту під Волновахою. Удар на Мелітополь, з Криму полізуть «зельониє чілавечкі». Маріуполь і Бердянськ залишаться формально українськими, але в блокаді. Буде спроба захопити канал і Запорізьку АЕС. Формально – для забезпечення «народу Криму» і миттєво створеної Новоросії, славні «лідери» якої з місцевих сепарів, відразу приєднаються до захопливих переговорів у Мінську.

Захід буде стривожений. Достроково введуть пакет дрібних санкцій проти Росії, арештують якісь рахунки.

Путін прекрасно розуміє, що тиск на Росію буде лише збільшуватися. Вихід один – віддати Крим і вийти з Донбасу. Вже публічно заявлено, що нинішній режим цього робити не буде. РФ пішла шляхом Сталіна і КНДР. Почалося велике геополітичне протистояння, в якому Україні відведено «почесну» роль жертви і наживки.

То чому не створити Новоросію і не прорубати коридор до Одеси? Нині ці зловісні плани знову стають оперативною реальністю… Чи розуміють це видатні стратеги Турчинов і Муженко? Мелітополь стане “столицею” Новоросії?

І що у такій ситуації робити звичайному безробітному журналісту? Написав у СБУ про свої «передбачення», спробував описати деталі майбутнього теракту Голові ЗОДА К.Брилю через соцмережі. Не витримав і написав статтю, http://www.novasich.top/?p=2088  яку розмістив на власних сайтах.

У той же день вбили Аміну Окуєву, з якою ми іноді листувалися…

Чотири дні була бурхлива кримінальна хроніка. Спостерігалася підвищена активність правоохоронців. Щось відбувалося.

Головне – нічого не сталося поганого. Якщо я зміг комусь якось допомогти, аби попередити трагедію – значить моя совість чиста! Якщо когось образив чи завадив – вибачте!

Це називається, трохи пошукали скарби з парапсихологами…

Після таких пригод, ми заприятелювали з директором НДІ прикладної Еніології Юрієм Ярошенком. Попросив розповісти про напрям їх досліджень. http://www.museum-ukraine.info/?p=2484  Опублікував перший матеріал. До речі, тема досить цікава!

Спробуємо продовжити співпрацю. А раптом і скарб знайдемо?

Попросив спрогнозувати політичну ситуацію в державі…

Взагалі, з цією командою варто повернутися до моїх давніх розслідувань про Аненербе, втечі Гітлера до Чилі, танки-сейфи СС Вервольфу…

Головне – не перетнути тонку червону лінію…

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»

 

Коментар від фахівців НДІ прикладної Еніології:

Проскопия

В парапсихологии иногда приходится оперировать понятием «Проскопия». Иногда – это потому, что явление это достаточно неизученное и весьма редкое. Не всякий экстрасенс дошел до уровня реального овладения сознательного использования способности видения прошлых событий в жизни человека (или даже прошлых его воплощений) и предвидения его будущего. Талант ясновидения на уровне проскопии базируется на природных способностях парапсихолога, но не исключает применение специальных методов и техник, направленных на получение качественной «картинки» событий или получение информации из информационного поля на уровне «яснознания».

В контексте событий, отраженных в статье В.В. Тригуба можно сделать акцент на следующем.

В разведке существует правило – получение информации из нескольких источников повышает степень ее достоверности. Именно этого мы и добивались, перепроверяя информацию из встревоженного письма Виктора Тригуба. Добивались весьма тривиальными естественными методами научной работы – задача на просмотр ситуации ставилась перед каждым специалистом-парапсихологом индивидуально и с результатами работы коллег они до определенного момента ознакомлены не были.

В результате мы получили определенный объем информации, подтверждающий видения   В.В. Тригуба.

“У меня идёт информация, что катастрофа будет связана с Днепрогэсом или Энергодаром, но конкретно с водой, которая окружает, а именно реки, которые впадают в море. Проблему будут скрывать до последнего от общественности и СМИ. Предотвратить это может Мужчина, который главенствует, но он это упустит. Ещё ожесточатся бои, на востоке Запорожской области, и это уже не будет просто перестрелка, будет конкретно война за Запорожскую область. Если коротко, нужно проверить дамбы, и все что держит воду”.

Парапсихолог Крохмальная Л.А.

 

«Возможных террористических атак и провокаций будет много по всех областях Украины,кроме Западных.В Верховной Раде каждый рвется к власти,  себя чувствует царем.Провокации,  будут направленны на то,что бы области отказались от влияния Киева.И тогда они –  каждый князь сядет во главе нового «государства».Они хотят разделить, раскроить Украину.Но будет все выглядеть как социальные, внутренние, внутри украинские конфликты …»

Парапсихолог, руководитель отдела Парапсихологии Сигида С.Л.

Не стану более утомлять читателя рабочими моментами исследований, но хочу обратить внимание только на один момент – просмотр ситуации по КОНКРЕТНОМУ объекту или человеку дает более конкретную проскопическую картинку. В связи с чем и была проведена работа по просмотру ситуации по фотографиям конкретных губернаторов нескольких областей Украины с результатами которой были ознакомлены причастные лица.

Директор НИИ прикладной Эниологии   Юрий Ярошенко.

Від автора: Як я зрозумів, спільними зусиллями правоохоронців, регіональної влади, парапсихологів, журналістів вдалося запобігти якимось страшним подіям на Півдні України. Можливо, просто пересунули дату терактів і диверсій. Але, загроза для Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської областей залишається! Є конкретна загроза замахів на керівників ОДА, громадських діячів, правоохоронців. І жахливі факти з кримінальної хроніки це лише підтверджують.

Можливості терористів – величезні! Підготовка в системі ГРУ, ФСБ, армії РФ – сучасна і потужна. А саме їх агентурі доводиться протистояти “люстрованій” СБУ і потішно реформованому аваківськовому МВС…

Вчиться ЗАПОБІГАТИ терактам! Намагайтеся ПЕРЕДБАЧАТИ критичні ситуації! Якщо навіть звичайний журналіст, без спеціальної підготовки, може щось відчути, то чому тихо і неофіційно не залучити справжніх профі парапсихології? Чи почекаємо якогось чергового гучного вбивства чи теракту? Дійте!

Як ми шукали скарби і попередили теракт
Як ми шукали скарби і попередили теракт

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 428
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 11, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

07:18 08/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Майстерно!
2. Викликає цікавість.
3. Проти логіки не попреш!
4. Корисно і інтригує!
13:38 08/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
тонкая красная линия...
09:35 09/11/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
Наче містичний детектив, але так схоже не те, що діється насправді.

Комментарии

Рекомендует этот материал.
20:18 07/11/17
Знаете, Виктор, я вообще-то принципиальный противник раскопок с целью поиска ценностей. Расскажу почему.
8 лет назад мои друзья пригласили меня побродить с металлоискателем в окрестностях Винницы. Среди их знакомых были два чернокопателя, о чём я не догадывался. Экипировка и снаряжение у них было на всю компанию и не просто какое-нибудь, а по последнему слову техники. Обследовали цепь невысоких, расположенных в в линию и в шахматном порядке курганов от тупика улицы Ивана Богуна в направлении села Стрижавки до объездной дороги. Летом эти курганы почти не видны в лесном массиве, но тогда была ранняя весна и всё хорошо просматривалось. В двух курганах увидели 2-3х летней давности шурфы. Видимо рылись их предшественники. Походили по весеннему лесу и ничего, кроме старых совдеповских водочных пробок, множества осколков, патронов, пуль и гильз второй мировой и металлических предметов с с/х техники не нашли. Предупреждённые нашими "инструкторами" мы захватили вещмешки для найденного металлолома (кстати, бензин на поездку окупается этим с лихвой). Из найденного я себе оставил несколько причудливых осколков в фоме животных, остальное отдал в металлолом нашим инструкторам.
Придя домой около 16 часов уставший завалился спать. Проснулся через час-полтора. Жар, весь горю. Померял иемпературу - за 40 градусов. В бреду снова завалился спать.И только , как мне показалось, заснул - слышу, как кто-то отчётливо говорит мне: "То что взяла земля должно оставаться в земле" Проснулся, взял пакет с осколками и вынес на мусорку. Вернувшись, снова лёг спать и проснулся около полуночи. Температура спала до нормальной.
С тех пор, не смотря на множество предложений, я ни разу не ездил на раскопки.
20:29 07/11/17
viktor trigub Киев
Аналогічно! Особливо, коли останки непохованих солдат... Жахлива енергетика! Тут варто не плутати комерцію чорних архів і романтику пошуку скарбів...
21:54 07/11/17
Ltna Prikolova Николаев
Ну, аж ніяк не шляхом Сталіна! Сталін навпаки приєднав до України західні землі і західні українці мали б йому дякувати за це, а слідом і кримчани, після того як РФ подарувала Крим Україні, але, на жаль, шляхи господні несповідимі!
22:51 07/11/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Тьотя, я шось не зрозумів, як ви відноситесь до шекспіривского питання - "копать чи не копать?". А щодо дарунків... Пошукайте, які українські землі відійшли при цьому до РФ. smile
23:09 07/11/17
Ltna Prikolova Николаев
Дитинко! Кримінальним бізнесом не займаюся і тобі не раджу! sad
23:21 07/11/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Прикольно!
23:31 07/11/17
Ltna Prikolova Николаев
Навпаки, укольно, а може закінчитися летально!
23:53 07/11/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
23:12 07/11/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую свіжий і цікавий матеріал...
07:03 08/11/17
Рекомендует этот материал. Почему? жах...
13:38 08/11/17

Live

9 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Перундень

9 час. назад

Сергей Павлюченко рекомендует материал Перундень

9 час. назад

Сергей Павлюченко комментирует материал Перундень

9 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

10 час. назад

Саня Коренев комментирует материал Перундень

10 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

10 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

10 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

10 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

11 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

11 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Перундень