О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Проза  11 октября 2017 21:37:24

Автор: Вла Ринд

ПІДКАБЛУЧНИК

Підкаблучник

Олег був настільки традиційним підкаблучником, що з нього, як кажуть, аж капало. Ним він став від самого початку, з одруження. Бо на ранок понеділка, молода дружина відразу забажала ексклюзиву: «Алєжик, вставай солнишко. Сдєлай своєй зайкє кофейку з бутерком». А як ти не виконаєш забаганку, коли поряд ніжиться в «ночнушкє» багатство на 100 кг. З тих пір і пішло все так, як бажала його «зайка»-Танюха, але зовсім не по омріяному Олегом сценарію зі смачним і ситним сніданком, з великим кухлем молока на додачу, бо трактористу, яким і був чоловік,  потрібна добряча «заправка» організму для нелегкої праці в полі. За деякий час він зненавидів свою половину, але подавлений морально, не показував виду. Так і продовжувалося років з двадцять. Ні, одного разу Олег таки збунтувався – випадково попав на футбол, а опісля з друзяками «прийняли на грудь». Страх де й подівся! Вдома Танюха насупившись, кілька хвилин мовчки гіпнотизувала жертву, яка, не добираючи слів, виговорювалася, здавалося, за всі мовчазні роки, за всі муки сумління, що давили на душу безсонними ночами! Чоловік ледь встиг закінчити свій монолог, як був контужений з правої прямим в око. Бравурні марші враз стихли в голові нерозумній – навпаки, десь в мізковому закапелку тренькнув реквієм по нездійснених мріях і сподіваннях. І противно засмоктало під ложечкою. Так був жорстко придушений і покараний прояв інакомислення, а за ним прийшло упокорення і відчуття безвиході. Та й куди ти поткнешся у свій сороковник з грязними нігтями і волоссям у носі! Ти ж не суперстар якийсь, що має мільйон силіконовмістних прихильниць! Ти простий роботяга-тракторист, який вміру випиває після роботи, за умови, що хтось пригостить, бо за свої… Та отих – «своїх», просто не буває в кишені – все під цілодобовим контролем всевидячого ока і нещадних кулачищ перезрілої богині Танюхи - дружина постійно  шпетила з приводу і без. Чоловік, на її думку, мусить заробляти більше, топтати землю в беушних шкарбанах і взагалі – жінка – вінець божого творіння, а тому заслуговує на те, щоб жити  не гірш за  оту стару з пушкінської казки про лукаву бабу-недотепу, яка не змогла розпорядитися такою халявою. Олег, бувало, пробував процитувати закінчення байки про розбите корито, та рупорний бас дружини враз заглушав своїми децибелами слабовольного опонента.
    Якось Олегу, наче з неба манна небесна, нізвідки дістався спадок. Він, як законний спадкоємець, вмить розпорядився статком і на отримані гроші придбав у знайомого торгаша розцяцьковане диво російського автопрому «Калину». Враз у його погляді з'явився непереможний Рембо, або – супермен з міцними горішками. Палаючий зір додавав впевненості і Олег намотував кілометри по сільських лабіринтах, по ямах, канавах, давлячи живність, яка попадала під колеса. За тиждень водій став дуже популярним у жінок-офіціанток придорожнього «Бістро», бо що не кажи, а «Калина» виблискувала на сонці, заманюючи до міні-салону бажаючих проїхатися за так. Олегу вдарив у голову дух волі і авантюризму.
        Одного разу Томка-барменша погодилася на інтелігентний пікнік. Попередила – «без інтиму», а сама подумала: «Як получиться». Все було шикарно – і їжа, і смачне вино… Обстановка навіювала продовження процесу в горизонтальному положенні, але хмара, що налетіла зненацька, розбила вщент розпашілу уяву. Але не пристрасть. Вирішено було перебратися на заднє сидіння авто. Як не пихтіли блудники, які пози не перепробували, але до спільного знаменника так і не дійшли. У Томки ж фігура! Одні ноги ледь не по півтора метри. На превелику біду у дівки щось хруснуло нижче спини і біль паралізував скручене в три погибелі жіноче тіло. Жінка ледве перевернулася на живіт і сповзла з автівки додолу.
      -  Ну, що ти став, як вкопаний… Скільки я буду голою задницею комарів годувати?
  Олег спохватився. Охопив обома руками за талію і з силою потягнув на себе.

-        О-ой! – Заволала Томка. – Шо ж ти робиш, гад! Обережніше! Дорвався...

      Чоловік розгубився. Думки навели на мисль - треба їхати в гараж, бо там є старий диван, що завбачливий господар-водій притяг зі смітника неподалік. Не довго думаючи, Олег сміло направив автівку додому, благо -  Танюха в цей час на роботі.

       З горем пополам чоловік вмостив коханку на дивані, аж тут в дверях несподівано  з’явився місцевий фельдшер Іван Іванич. Олег зрадів, що все так складається – не треба шукати доктора – сам явився. В трьох словах пояснив ситуацію, промовчавши про найцікавіше. Доктор, який був відомим ловеласом, тільки й зробив губами «тпру-пру-пру».
   - Нагрій цеглину і неси сюди. – Наказав фельдшер. - Ща вилічимо.

         Олег бігцем подався у двір, а лікар, озирнувшись по сторонах, закрив ворота гаража зсередини. Де не візьмися, як той джин з лампи, додому повернулася Танюха. Вона на мить зупинилася - її насторожило підозріле охкання з гаража. Жінка підійшла ближче, притулилась вухом до дверей. А потім враз неначе сказилася! Кулаками і ногами почала гепати у двері, а її громогласні прокльони і погрози було чути за двадцять хат. Ось на очі трапилася важезна ломака. Не роздумуючи, схопила залізяку у свої ручища і вдрузки рознесла нещасливу «Калину». Аж тут, з цеглиною на лопаті, з'явився отетерілий Олег. Далі німа сцена зі спогляданням розбитої таратайки. В цей час повільно відзябилися двері гаража і звідти прожогом вискочило двоє напіводягнених осіб…
    Олег, все-таки, набрався духу і пішов від Танюхи до своєї нової подруги Томки, яку, до речі, місцевий фельдшер вилікував від прострілу. На запитання, як тому вдалося вигнати оказію з хворого тіла, той хитрувато посміхався, та посилався на якусь таємницю лікування. Але божився, що «нічого не було». Зрештою Олег змирився з думкою «аби в тілі нічого не боліло», проте до сих пір час-від-часу інтуїтивно здригається, зачувши басистий голос за спиною – Танюха обіцяла переламати ноги.

 

 

фото з тирНЕТу
фото з тирНЕТу

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 238
delete
Вла Ринд, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 8, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему? Життєво, з гумором!
15:47 12/10/17
Larisa Potapova Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
15:54 12/10/17
Рекомендует этот материал.
16:36 12/10/17
Зурла Лоци Ужгород
Рекомендует этот материал. Почему? Просто чудово! До речі, Капати може не тільки з нього, але і нього також.))))
17:22 12/10/17
вам спасибі)))
18:57 13/10/17
Зурла Лоци Ужгород
Нема за що. Творіть поки твориться)
19:35 13/10/17
Рекомендует этот материал.
20:20 12/10/17
спасибі))
18:57 13/10/17

Live

7 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

11 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Фетюк

23 мин. назад

Вікторія Івченко публикует статью Про секондхенд і радянщину

30 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

31 мин. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Фетюк

36 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

37 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

42 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

45 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

46 мин. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

48 мин. назад

Влочега рекомендует материал Пам'яті Василя Стуса

50 мин. назад

Белка Белкина рекомендует материал Фетюк

54 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

56 мин. назад

Влочега рекомендует материал Мабуть ніхто не знає досі

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

1 час. назад

Юрий Ермоленко рекомендует материал Мабуть ніхто не знає досі

1 час. назад

Юрий Ермоленко публикует статью Фетюк

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Пам'яті Василя Стуса

1 час. назад

Родослав Корченюк рекомендует материал Пам'яті Василя Стуса

2 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Мабуть ніхто не знає досі

2 час. назад

viktor trigub публикует новость Музична акція-протест біля мінкульту.