О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  2 октября 2017 12:09:37

Ринки та арсенали в Кропивницькому брати–близнюки?

 

 Таке враження може скластися коли читаєш опуси в місцевих ЗМІ. Дали по тексту без змін:  «У зв’язку із трагічними подіями, які останнім часом відбулися на складах зброї в Одеській та Вінницькій областях, сьогодні, 28 вересня, у міській раді обговорили стан дотримання правил пожежної безпеки на території ринків обласного центру.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської міськради.

У нараді взяли участь начальник управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту начелення Сергій Коваленко, керівник міської спецінспекції Андрій Максюта та заступник начальника відділу Кропивницького МРВ УДСНС України в області Сергій Суковач.

Сергій Коваленко звернув увагу керівників міських ринків на той факт, що ринки міста залишаються сьогодні об’єтами, найбільш вразливими до ураження вогнем. Крім того, на ринках міста фіксується велика кількість правил порушень протипожежної безпеки.

– Оскільки наразі діє мораторій на проведення будь-яких перевірок для підприємств, приватних організацій, фірм та фізичних осіб, які займаються бізнесом, ви маєте самостійно поліпшувати та слідкувати за дотриманням правил пожежної безпеки, – наголосив Сергій Коваленко. – Наші ринки уже зазнавали кількох пожеж, оскільки не дотримувалися елементарних правил. Уже тільки те, що евакуаційні проходи перебувають у заращеному стані, може призвести до трагедії під час пожежі.

Сергій Суковач назвав найпоширеніші порушення правил пожежної безпеки, які виявлені на міських ринках. Це і використання дерев’яних конструкцій, не оброблених вогнезахисним засобом, і відсутність плану евакуації та схеми розташування павільйонів на території ринку. Неприпустимим є також відсутність засобів індивідуального захисту для працівників, захаращення території та виходів з ринків, паління на робочому місці. Усі ці порушення можуть призвести до чисельних людських жертв під час виникнення пожежі.

Керівник спецінспекції Андрій Максюта, до повноважень якого входить як перевірка санітарно-технічного стану, так і дотримання протипожежної безпеки на території міських ринків, висловив сподівання, що мораторії на перевірку будуть скасовані.

– Міська влада повинна мати важелі впливу на порушників, притягувати їх до відповідальності за недотримання правил, оскільки вони наражають на небезпеку велику кількість людей, – підкреслив Андрій Максюта. – Взагалі, санітарний стан як самих ринків, так і прилеглих до них територій, обурює і владу і мешканців міста. Павільйони настільки занедбані, що схожі на “курятники” з проваленими дахами, а виходи зазвичай заставлені чиїмось крамом або металевими контейнерами. Про яку безпеку громадян можна говорити? Створіть гідні умови пересування територією ринку для ваших покупців та умови праці для підприємців.

Представники влади закликали власників ринків неухильно дотримуватися чинного законодавства та консультуватися і підтримувати оперативний зв’язок зі всіма інстанціями, які контролюють стан виконання протипожежних правил, адже така співпрацю буде, у першу чергу, на користь громади.»

Круто написано. Комусь, а особливо панові Максюті тільки дай щось перевіряти. Там йому і годувальниця, що в народі чомусь назвали коритом. Взагалі практично робиться спроба все перевернути з ніг на голову та зробити перелякані очі нібито з можливих терактів на ринках обласного центру. Під цим приводом поновити перевірки та хабарницьке здирство чиновників від різних владних структур. Говорили про відміну мораторію на перевірки… Дивно! А хіба не бігає по місту ніби навіжений головний спецінспектор Андрій Максюта та не перевіряє папери у реалізаторів картоплі з авто, пересувні автокав’ярні,  та так звані МАФи? То де мораторій? А чого варті штрафи за... облаштування дитячих майданчиків?

 А привід для перевірок ринків шикарний – вибухи  на військових склада! Такій винахідливості міг позаздрити навіть сам  Остап Бендер! От які у нас є Максюти, Суковачі, Горбовські, Коваленки та інші! То ж на часі їх вчителю  та натхненнику Остапу Ібрагімовичу і на пам’ятник по ринкам гроші збирати… То ж і живемо під гаслом – «Від ковбаси до абсурду один крок!»

Ринки та арсенали в Кропивницькому брати–близнюки?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 266
Отредактировано: 02-10-2017 [21:07]
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:45 02/10/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово.
2. Чітко.
3. Мотивовано.
4. Корисно і актуально.

Комментарии

Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую знайомитись.
19:46 02/10/17

Live

23 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

1 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

2 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

2 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Достижения «Запорожстали» вошли в Книгу рекордов Украины

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» подтвердил соответствие международным стандартам

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

3 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Йде листопадова пора

3 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Запорожские дети поздравили металлургов с юбилеем «Запорожстали»

4 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Ростислав Шурма поздравил ветеранов с 85-летием «Запорожстали»