О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  29 сентября 2017 19:13:42

Автор: antov

РЕГОЧЕ В ПИКУ САТАНА

img-1 

РЕГОЧЕ В ПИКУ САТАНА

Чому в цім світі    панує брехня?

Чому затюкали нелюді, правду!

Регоче у пику нам всім    сатана,

Владо! Чи чуєш панує неправда!

                                А. Антів

        Хвилюється світ. Там відкрита війна. Там закрита! Незалежно від того, яку політику проголошує в країнах де Уряд, де Президент…. У нас тим паче! Регоче сатана, а поки що управи на нього не знайшли!  Та ще у нас одна значна особливість, ми свого особистого (вибачте не особистого, а доморощеного дідька) пнули під зад, а з тими сатанчатами що дідько рясно насадив по всій країні, поки все не впораємося. Там те, там інше. А він всю судову систему спаплюжив, та всю юриспруденцію і прокуратуру теж. Намагається нова влада щось зробити, та у цій сфері стільки чортенят виховали, що хоч міняй, хоч жени, і усіх разом. Навіть оту головну юридичну свинячу пику (вибачте за образність), що дуже давно очолює ОЮА поки що лишили на місці. А скільки свинчат він понавипускав важко оцінити. І як тепер свиней перевиховати на людей? Пропозицій, як бачимо, досі чомусь не поступало. Я ще раз вибачаюся, та наче все дуже нагадує дійсність….

       Щодо армії, багато встигли зробити, а навести повний порядок, ніяк не вдається. А може Генерали, ще усе, що були винні (див. Висоцького) народові і державі ще роздати не встигли. Помічу, що деякі з них чомусь затаїли образу на добровольців і не хочуть їх ставити поряд з кадровими військовими. Знаю точно, зазря і державі гірше, від цього не сталося б….

       Забув тут ніби за саме головне! Як все таки заставити всенародно обраних народом     народних недоторканих депутатів працювати на народ? Головні закони не приймають! На роботу не весь час, а хоча би під час сесій не заженеш. Побойтеся Бога, це ж дійсно надзвичайно важливо, і я правду кажу [1]! Я розумію – вони не зовсім, щоб гуляють. Це вони гроші до свої кишені заробляють. А нам – теж гроші. Відсотки народові не платять, навіть за те що народні, та ось коли їх за вим’ячко – верещать що вони і недоторкані, бо народні. Чи не пора би встановити їм сувору відповідальність, щоби народ та і держава,  з цього хоч якийсь зиск мали. Мабуть тут теж дідько постарався….

        Де вони та на кого працюють? Пообіцяли поки, що газ народові зимою дорожчати  не буде [2], та це ніби і не їх заслуга! А де проголосовані остаточно Реформи: судова та ще ота, давно обіцяна пенсійна.  А як щодо тої не доведеної до уму медичної, але праві Світовий Банк, та інші, коли кажуть [3], "У Києва прогрес у реформах є, але достаток у народу від цього не поліпшується".

        Поки начебто в Україні слуги сатани правлять бал та беззаконня повсюди…. Ось і дивиться сьогодні:

·   У Черкасах застрелили депутата міськради [4], виявляється в минулому головного помічника Яроша.

·   Вибухи на Вінниччині пошкодили 2000 будинків – губернатор [5]. Це чимало….

·   До нового ВС обрали суддів, які посадили Луценка [6]. Ну нічого собі….

·   Екс-охоронець Яроша опинився у СІЗО в РФ. Мати заявляє, що він зник, УП 29.09.17

 

То біш лютує головний російський сатана та місцеві чорти справляють шабаш. А наш гарант, мабуть захеканий від усього цього безладдя і дуже втомився. Його помічники  дивитись треба, може чорти їх перевербували.

  

 

       

ДЖЕРЕЛА:

1.   Депутати встановили рекорд за прогулами Ради, "Кореспондент.net", 28.09.17.

2.   Газ взимку дорожчати не буде, "Кореспондент.net", 29.09.17.

3.   Світовий Банк:  У Києва є прогрес в реформах, але… "Кореспондент.net", 21.09.17.

4.   У Черкасах застрелили депутата міськради, BBC, 29.09.17

5.   Вибухи на Вінниччині пошкодили 2000 будинків – губернатор, УП 29.09.17

6.   До нового ВС обрали суддів, які посадили Луценка, УП 29.09.17

7.   Екс-охоронець Яроша опинився у СІЗО в РФ. Мати заявляє, що він зник, УП 29.09.17

 

РЕГОЧЕ В ПИКУ САТАНА
 
РЕГОЧЕ В ПИКУ САТАНА
 іmg-4 
РЕГОЧЕ В ПИКУ САТАНА

РЕГОЧЕ В ПИКУ САТАНА
РЕГОЧЕ В ПИКУ САТАНА

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 618
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 38, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:49 29/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Ця стаття - крик ображеної й приниженої душі.
Але чесна і патріотична публіцистика зараз не може бути іншою.Хіба що на російських каналах.
23:19 30/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
"А правлять світом гроші
Та всякий капітал.
Вбивається усе хороше
Єдиним махом на повал.
Бо справді ту людину
Химера спокушає
Затягує в лавину
Темнота, а світлого не має."

Ось так воно і є. Крик душі.

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Якщо їх обради до ВС тоді Луценка вони посадили законно, а значить він - зек. зек - Генпрокурор, ось це і є "нічого собі"...
19:27 29/09/17
Дякую друже Петре. Там знайдуться і ті що Юлю саджали і буде ще нічовіше і тобі!
19:53 29/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
По Юлі так нічого і не довели. По Луценку довели банальну розтрату державних коштів.
19:56 29/09/17
Ну Петро, дивуєте. Так не можна! Яку трату? Що довели, що там було державне - навіть плата водієві і та недержавна? Хіба не бачили люди? Необ'єктивне, навіть по відношенню до ворога - неповинне бути... Так не можна, хіба тим регіоналам можна вірити!
20:30 29/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Вірити суду треба. Слідчі довели, а суд ці доводи прийняв і виніс вирок. Нині цього суддю визнали одним із кращих, тож і вирок тоді є одним із кращих.Так, що у нас генпрокурор нинішній - злочинець. Ніхто рішення цього суду не відміняв.
21:34 29/09/17

Ну пане Петро, з Вашої сторони, це вже зовсім перл, вірити продажному януковському суду - цього навіть вся їхня "апазиція" відкрито не дозволяє собі. Всі міжнародні інституції вимагають В ПЕРШУ ЧЕРГУ судової реформи! Адже навіть Юлія Володимірівна сиділа! А дай гидоті і хабарникам волю - "вони усіх би згнобили і зробили рябими!" Хід Вашої думки не зрозумілий, хибний та небезпечний!!! dknown read dknown

08:42 30/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Я цілком з вами погоджуюся. Але якщо Президент затвердить запропонований склад Верховного Суду, то він цим самим погодиться, що його Генпрокурор - злочинець, адже вирок суду по Луценку так ніхто і не відмінив. Він просто був помилуваний попередником.
17:45 30/09/17

Ось тепер нарешті усе зрозуміло!!! Досягнуто повного консенсунсу. Згоден! Багато людей просто не розуміють, що ж це коїться?  Чомусь часом те що відбувається, виглядає як поступки минулим злочинцям! Чи вже хтось  їм наперед - оголосив тотальну необмежену амністію з відновленням не тільки недоторканості, а ще і прав поплюжити та карати незгодних з ними!
 

19:15 30/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
А вам не зрозуміло чому? Влада творить беззаконня і відмити її може тільки суд, що творив і творить беззаконня. Тому владі не потрібні суди які б судили по закону.
19:20 30/09/17

Пане Петре!  Це лише Ваша версія.... Влада, врешті решт, стоїть вище судів, тим більше таких корумпованих!  Їм ніщо не свято. А вплинути на їх можуть лише ті вищі посадовці, які можуть звільнити чи зовсім прибрати, або ті - що гроші дають і тим впливають на цих без Христа в душі....


Може припинемо, бо скоро вже ні читачам набриднемо, а і один одному!!!   crazy crazy crazy


 


 

21:11 30/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ну не скажіть. Не все так просто. Хто на кого впливає там вони і самі не завжди знають. Та і прибрати не так просто, хоча здається, що просто. Гроші не завжди діють так, як декому здається, в наш час вони постійно дають збої і це найбільше нервує і бісить тих, хто при владі.
21:24 30/09/17
Може й так... Кому дуже потрібно, знайдуть лазійки....
22:23 30/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ви бачили, що твориться в Каталонії? Влади всі одинакові. Кажуть що народ є головним, а самі не бажають віддати йому жодного зайвого права на самовизначення.
Україна стане по справжньому незалежною коли в себе започаткує таке врядування:http://h.ua/story/79132/. Між іншим, Ностардамус саме народу Борисфена віддав пальму першості.
19:42 01/10/17
Щодо Католонії не маю ніякої інформації, за виключенням одного детектива з описом тамошніх терористичних організацій. Зараз там важко визначитися хто, що і до чого. Хто проти Франка і за комуністів, то проти комунізму за неофашистів то за сепаратистів, то за Росію. Їх ЕТА
то туди то проти, там ні Бог і не диявол не розбере, тільки тероризм та багато політичних вбивств!! bravo cry evil !
21:58 01/10/17
Petro Boriwiter Запорожье
Кожен народ має право на самовизначення. Ніхто не має право народу заборонити вирішувати - жити йому в союзі з іншими народами, чи жити самостійно. Бо заборони спонукають до супротиву. А супротив це не тероризм, хоча і може набувати терористичних форм.
22:32 01/10/17

Право то має, та ось хтось тримає!!! Навіть і у часи Сталіна панувала, всюди проголошена радянська доктрина "Право націй на самовизначення" (самоопределение), ось тільки взяти проголосити каралося: смертна кара, чи у кращому випадку ГУЛАГ!!!    
 


 

 

07:33 02/10/17
Petro Boriwiter Запорожье
В країнах де немає справжнього, а не декларованого, права народу на самовизначення стаються повстання, що переростають у громадянську війну.
19:08 02/10/17
Petro Boriwiter Запорожье
А ще, Юлю в Генпрокурори не призначали змінюючи під неї цілий закон.
19:57 29/09/17
Ну і аргументація.... Якщо повірити, що під неї закони не міняли, то вона сама підкрутила їх під себе, на свою користь! LOL wow LOL
20:34 29/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Конкретно. Які? Приведи приклад. Бо в іншому випадку це наклеп.
21:30 29/09/17
Пане Петре! Тут не Прокуратура, нема ані слідчих, ані суддів... Довести "правоту", або "неправоту" неможливо... Чи колись зустрічався вислів - "закон, як дишло, куди повернуть туди і вийшло". Приклад, нині відмінені зміни Конституції, пропоновані Юлею та Морозом!!!
23:20 29/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Згоден з вами.
17:46 30/09/17
Я радий друже! read bravo clever clever
18:54 30/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile
18:57 30/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Мене давно не дивує його "логіка". Суть там у відсутності всякої логіки - очорнити все навколо себе, щоб на цьому фоні якось виблискувати деякими місцями. З цього приводу є один старий анекдот на тему, як йшло становлення "західного" та "совкового" суспільства:

Уявіть собі таке собі болото... якась там ряска, купини, щось десь булькає... Раптово з багнюки висовується рука, намацеє купину і раз - людина вже зверху. По сусідству починається те ж саме, а далі -

На заході - той, що зверху, тягне ту руку та допомагає сусіду зайняти собі вільне місце і так далі.

"Совок" - як тільки з'являється сусідня голова - той, що вже зверху , з замаху тріскає по тій голові , щоб (не дай боже!) не вилізла з болота і не почала конкурувати.

Мені здається, що у нас поки ще домінує совковий менталітет, що спонукає наших політичних лідерів мочити друг друга, не зважаючи на стратегічну близькість поглядів щодо подальшого розвитку країни. І наша Юля - попереду всіх, нажаль.
22:23 29/09/17
Та що казати, молодо- зелено! dknown
23:22 29/09/17
Виктор М Винница
Рекомендует этот материал.
19:38 29/09/17
Від душі щиро дякую пане Вікторе!
20:17 29/09/17
Рекомендует этот материал. Почему? Рекомендую. Такі статті потрібні, щоб збудить хиренну волю.
19:51 29/09/17
Від душі щиро дякую, вельмишановний друже Хоміакліте, за Розуміння, Рекомендацію, Рецензію і Підтримку!
20:14 29/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
21:04 29/09/17
Дякую друже Геннадію!
22:49 29/09/17
Рекомендует этот материал. Почему? Крик душі небайдужої людини
21:33 29/09/17
Дякую, друже Сергію!
22:50 29/09/17
Ltna Prikolova Николаев
smile Гучніше треба волати! Ку-ку, владо! Може почує і приземлиться!
07:13 30/09/17
ivp_paster Тернополь
Рекомендує цей матеріал. Чому?

***
Невже настільки дух в людині
Так низько може впасти,
Що душу рідної святині
На вівтар сатані покласти.

За там якогось папірця
Кладе душа на себе пляму
Нестиме зраду до кінця
Вона того не тямить.

З’явився вимір у грошах
І серце враз закам’яніло,
Черствою стала вся душа,
Дощенту тіло заніміло.

Була людина і її нема,
Страшна безодня поглинула,
Мить світла затулила тьма
І коло зашморгу замкнула.

Такий кінець чекає тих,
Хто на оманливій стежині
І свого часу буде штрих -
Ми в цьому світі не єдині.

І правда світла переможе,
Все стане на свої місця,
Святе духовне слово Боже
Увійде в праведні серця!

І храмом буде Дух Святий,
А тіло стане як перлина,
Та світ постане дорогий,
Бо з Богом поєднається людина!
23:25 30/09/17

 Від душі гречно дякую, вельмишановний друже Іване Павловичу, за Увагу, Розуміння, Рецензію і Рекомендацію та ще і віршованій формі! Творчих успіхів та натхнення!  

07:38 01/10/17
ivp_paster Тернополь
Прошу! Будь-ласка! Щире і велике Вам пане А. Антів!
22:30 01/10/17

Live

1 час. назад

Прохвессор Анальных наук Кувалда рекомендует материал ГАДАНИЕ НА ТАРАКАНЕ

9 час. назад

Барон рекомендует материал ГАДАНИЕ НА ТАРАКАНЕ

9 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию Музей у Верхівні чекає підтримки

9 час. назад

Барон рекомендует материал «ПРОДАМ И СДАМ ЛЮБОГО!» - Владимир Романенко, позывной «ПРИЗРАК»