О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  27 сентября 2017 20:04:19

Автор: antov

ЦІКАВІ ЛАНЦЮЖКИ ПОДІЙ - ВЕРСІЇ!

img-1                           

ЦІКАВІ ЛАНЦЮЖКИ ПОДІЙ - ВЕРСІЇ!

Події за подіями, щодня ідуть!

Хто знає звідки та куди?

Чи влада все ще спить, чи діє?

Чи може є, які її ведуть?

На заклання куди той вітер віє!

 

І світ давно пішов – у кудисвіт….

А в нас таке, тим паче!

То десь – усім керує пройдисвіт!

Небачене іще побачимо…

Послати б геть його, – у нікуди!

                                                                                           А.Антів

 

 

       Подивишся на низку подій і бачиш світ перевертається! Як там у відомій пісні: «Там де тундра, нині тропіки, а де Нью-Йорк – Нахічевань, і що ми люди, а не кролики, то їм це – глибоко плювати»….  Зараз усю нинішню владу, або звинувачують в усіх смертних та не смертних гріхах, або клянуть за повну бездіяльність. Це незалежно від того, винна чи невинна, діяла чи не діяла, розслідувала чи закрила очі, брала хабара чи виявила хабарника, і аж гай гуде…. А з досвіду людей відомо, дуже часто звинувачують ті хто сам винен, щоб відвести очі людей від себе. Крадій гучніше за всіх волає: Тримайте крадія…. А корупціонер – він завжди очолює "Комісію по боротьбі з корупцією". Самі розумієте кого він буде шукати! Бо ті корупціонери – самі його туди висунули і обрали….

       Ну це все вступ! А низка подій: це "пробачте підемо вглиб часу":

·         Пожар і вибухи на складах боєприпасів під Вінницею. «ZNAJ.ua», 27.09.17

·         На Донбасі злочинець погрожував підірвати суд консервною банкою. «Сьогодні», 27.09.17

·         Підвищення пенсій у жовтні під загрозою зриву. «From-UA», 26.09.17

·         У Білій Церкві сталася пожежа на Біофармі, УП, 25.09.17

·         Від вибуху гранати на Київщині загинув військовий, троє поранені, 24.09.17.

 

       Сподіваюсь достатньо! Повідомляю, що обрані були головні новини, але тільки за 4 дні, для прикладу. Помітьте, все політичне, а не якісь економічні, культурні, наукові, тим більше не світські чи

Щось з гумору. А що буде за тиждень, за місяць, за сезон, за рік…. І усе це накопичується, додає вам негативу і отруює життя. Винуватять в цьому і владу! Так, а кого ж ще винуватити… Не приймають – тих належних дій. Не звинувачувати – зовсім облінуються і буде катастрофа.

       Я би все ж таки запропонував створити громадянський цивільний СМЕРШ. Роботи їм би вистачило, не зважаючи на РНБО тап поліцію….

       Тобто:

 Ці дурниці,

 Не тільки кожної п’ятниці,

 А кожен день

 Що в свято, що в будень….  

 

        Вам це ні про що не каже? А у мене чомусь з’являються асоціації, це не завжди влада винна, а у деяких випадках, хтось зовнішній чи внутрішній ворог, причому тотально займається масовими, і не абиякими диверсіями, дискредитацією та компрометацію!  Додайте суди, що компрометують юристів і юриспруденцію, культурну диверсію, тощо, тощо, тощо….

       Таке враження що всіма цими негідниками нема кому займатися. Червоні – робили ГПУ, німці – гестапо, США – ФБР. Треба щось робити, бо СБУ зашивається чи лінується!!!

 

Джерела – наведені вище….

 

 

ЦІКАВІ ЛАНЦЮЖКИ ПОДІЙ - ВЕРСІЇ!
 
ЦІКАВІ ЛАНЦЮЖКИ ПОДІЙ - ВЕРСІЇ!
  іmg-4 
ЦІКАВІ ЛАНЦЮЖКИ ПОДІЙ - ВЕРСІЇ!

ЦІКАВІ ЛАНЦЮЖКИ ПОДІЙ - ВЕРСІЇ!
ЦІКАВІ ЛАНЦЮЖКИ ПОДІЙ - ВЕРСІЇ!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 446
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 27, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

12:01 28/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 

Комментарии

Рекомендует этот материал.
21:23 27/09/17
Дякую вельмишановний Марко Левович! Дуже подобаються Ваші коментарі до одесита Тетянова і сьогодні щодо публікації Vlad-а Fagor-а!!! LOL read bravo bravo best
22:09 27/09/17
Антов. Оправдываете власть. Оправдываться будите у прокурора. За все что вы сотворили со Страной, за переворот, за убийства, за ограбление Страны, за мародерства и т.д.
08:57 28/09/17

Витирав його - цього приблудного олуха, вже рука стомилася. Вирішив, один комент поки залишу, нехай трохи тут повисить, щоби бачили що воно таке: 


Пане дурню! Ви ж не одесит, а "маца на шпилі, чи хресті християнського храму", Такий коли щось каже, то ніби вина з пісуару перепив со смаку!   Їжжайте пане до Пуки, бо й ви і той суки....


 

09:46 28/09/17
Татьянов, голубчик, однажды я прочитал одно изречение, которое вначале мення возмутило, но когда я читаю Ваши посты, то начинаю понимать настолько оно глубокомысленно:
Читайте, сударь, это о Вас написано:

Москаль- злобная, агрессивная, зомбированная и безмозглая особь, ассимилированная из массы быдла и гомосоветикуса. Преимущественно, карликоподобное существо, с поросячими глазами и повадками свиньи. Встречаются и крупные особи с черепом неандертальца и с таким же примитивным развитием. Территория обитания от Волги до Енисея. Но встречается и в других местах бывшего СССР. Словарный запас в половину меньше чем у Эллочки- людоедки, Часто употребляемое словосочетание «Пу», как идолопоклонство, причем произносится в любых случаях и по любому поводу. Любимые слова; как бы, тобиш, то есть, применяются в любых словосочетаниях. Особь находится постоянно в состоянии инволюции. Свою деградацию, восполняет необъемным желанием всех пугать оружием. От этого чувствует свое величие и превосходство. Враждебно относится ко всему, что произведено вне его территории обитания. Употребляет только продукт своего собственного производства, а производит в основном «Гавно». Общем «КИН-ДЗА-ДЗА»
10:44 28/09/17
Правда, территория обитания немного шире. Надо бы написать, что иногда встречаются и в Одессе . И несмотря на то, что периодически их вывпаливат, так как это единсственный способ избавиться от этой особи, эти двуногие проявляют себя в самых разных регионах мира.
10:47 28/09/17

Згоден, зараз мешкає на значно ширших теренах, та взагалі то і етносу ніколи не складали!  Це про таких анекдот:


"Надралася рашка "до свинячого вереску" і шукає шлях додому. Начебто знайшов. Піднімається ледве-ледве на ІІІ-й поверх, і довго дзвонить у двірний дзвоник лівої квартири!


Виходе заспаний чолов'яго і питає: -Вам кого?


-Як кого???  Я ж тут живу!


Чолов'яга опішив....  -Та не кажіть дурниць, бо тут живу я!!!


- Правда??? Ну тоді я пішов.... Важкувато, та зпустився на І-й, вийшов на свіже повітря. Холодно! Хутчіше навкруг дома, цепініє, знову відшукав під'їзд (хоч він той самий). Ледве-ледве на третій, двері наліво... Дотягся до дзвінка, дзвонить двічи...


Нарешті двері відчинилися, ба... таж сама пика!!!


- Як? Це знову Ви... Пауза... 


- Я ж Вам казав тут мешкаю я! Я спати хочу...


- А я де живу?, - а ЗВІДКИ я знаю, ідіть собі....


- Ну прощавайте, я до свого дому, і теж спати хочу....


Ситуація повторюється!  Скотився донизу, ще морду лиця зачепив. Накинув круг. Вітер скаженіше! Повзе і нарешті на бровах доповз до під'їзду, на бровах заповз, перепочив... Ху..., а таки і спати хочеться, очі злиплися і через неможу доповзає до третього, двері наліво, дзвінок скажено верещить... 


Розлючений хазяїн на порозі, ледве стримується.... - Та скількі ж можна???


- Вибачайте я спати хочу, ледве на замерз... Я ж тут живу!!!


- Що??? Залив очі та в мою хату! Я зараз поліцію викликаю...


- Ні поліції не треба, я піду. Тільки скажить, як таке трапилось: ВИ ПОВСЮДИ ЖИВЕТЕ, а я НІ ДЕ???


 


 


 


 


 


 

13:36 28/09/17
Браво Марко Левовичу! Щоправда, "москаль" я б замінив на слово "рашка", тому що первинне значення москаль це синонім "коваля" та "кувалди". Моска
12:11 28/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? У жовтні пенсії може і не піднімуть, а ось в листопаді - зобовязані, бо це закладено в Закон про бюджет 2017 року. А привязка всього цього до пенсійної реформи звичайний блеф і викручування рук у депутатів, щоб проголосували за недолугу пенсійну псевдореформу.
21:40 27/09/17
Дякую пане Петре! Щось не розумію як поєднати в купу "не голосування за недолугу пенсійну реформу" та "зобов'язання в бюджеті про підвищення"!!! Чи не в цьому собаки заховані???
wow cry dknown dknown crazy read crazy
22:17 27/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Це звичайний передвиборчий популізм та ще намагання обманути Європу, підсовуючи їй псевдореформу за справжню реформу. Про те що вибори будуть вже навесні наступного року вже навіть ліниві депутати і порохоботи замовчати не можуть.Отож і хочуть пенсіонерам очі замазати, щоб ті по дурості голосували знову за циніків і нероб.
22:24 27/09/17
Зрозумів Ваше бачення, а як воно далі буде, ще побачимо!
22:36 27/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
smile smile
18:23 28/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
wow
18:29 28/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
best
22:35 28/09/17
Рекомендует этот материал.
08:29 28/09/17
Все вірно! Підвищення пенсій з 1 жовтня визначено бюджетом України на поточний рік. Тобто законодавчо! А ті, хто намагається обумовити підвищення пенсій позитивним голосуванням за новий недолугий закон про пенсійне забезпечення - мерзенні шахраї.
08:34 28/09/17
Що тут все штучно створено точно, що голосування, що безглузді поправки, до не менш безглуздого закону - все це політичні іграшки, які ні владі, ні народу, нікому окрім ворогів, ніяк не лічать. Зате дзвін - аж голова гуде!!! І все це опісля іде обертом!!! fool fool fool cry cry fool fool fool crazy crazy crazy
09:27 28/09/17
Нв жаль, лише одиниці здатні угледіти подвійне дно цих шахер-махер. Гравці час від часу підігрують один одному, час від часу скубляться, але гра продовжується ... в одну корзину.
Ви бачили як на базарі працює бригада "напёрсточников"? Проведіть рольові аналогії і побачите гру голів депутатських фракцій у Верховній Раді.
09:37 28/09/17

Дуже влучно, друже Сергію !!!

13:48 28/09/17
Красно дякую пане Сергію за Рекомендацію!
09:00 28/09/17
Рекомендует этот материал.
12:01 28/09/17
Від душі красно дякую, вельмишановний друже, за Розуміння, за Рецензію, за Рекомендацію!
13:42 28/09/17
Пане "маца на хресті християнського храму" обіцяв же я видаляти усе, чи вважаєте усе забув після схвалення анекдоту. Ні, як і обіцяв - видаляю!!!
19:19 29/09/17

Live

41 мин. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Сжигаю листья - книг страницы

53 мин. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Крым-это яйца меж ног России

1 час. назад

Александр Жовноватый комментирует материал Как защищать Украину, - вперёд!.. А в благодарность, - позор и забвение...

1 час. назад

Александр Жовноватый комментирует материал Крым-это яйца меж ног России

1 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал Крым-это яйца меж ног России

1 час. назад

Nataliy Glinskay публикует статью Усміхнися мені здалека!

1 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Сжигаю листья - книг страницы

1 час. назад

AirAdvisor публикует статью Названы только 2 блюда, которые безопасно есть в самолете

1 час. назад

Антон Кучко публикует статью Крым-это яйца меж ног России

11 час. назад

Larisa Potapova рекомендует материал Космические Боги с созвездий Большого пса и Ориона ч.7

11 час. назад

Larisa Potapova пишет рецензию на публикацию Космические Боги с созвездий Большого пса и Ориона ч.7

11 час. назад

lusi рекомендует материал Сводка новостей

11 час. назад

lusi рекомендует материал Идея власти неземной

11 час. назад

lusi комментирует материал Как защищать Украину, - вперёд!.. А в благодарность, - позор и забвение...

12 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Как защищать Украину, - вперёд!.. А в благодарность, - позор и забвение...

12 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Врождённый инстинкт

12 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Недра Украины ещё богаты!

14 час. назад

Гамаюн Исетский публикует статью Врождённый инстинкт

14 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Недра Украины ещё богаты!

14 час. назад

Элина Данилина рекомендует материал Идея власти неземной

14 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Про нову книгу Миколи Сядристого «Молох ленінізму. Ідеологія державного терору». Перший розділ.

14 час. назад

Ltna Prikolova комментирует материал Идея власти неземной

15 час. назад

Вікторія Івченко комментирует материал Сьогодні о третій... Юля і Саакашвілі. Короткі замальовки.