О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Психология  23 сентября 2017 20:30:54

Автор: Iru

Стрес стати батьком або як довести що бути батьком для донечки – це щастя?

 

Рано чи пізно кожен із нас стає матір'ю чи батьком. Хтось уже в шістнадцять відчує відповідальність, а хтось і в сорок вперше приміряє роль батька чи матері. Необхідно пам’ятати, що дитина – це не річ та не іграшка, а Ви самі, дорогі батьки формуєте, ліпити особистість своєї дитини, тощо.

Кажуть, у щасливих батьків народжуються красиві діти. Рідна дитина – сама найкраща та найкрасивіша дитина в світі! Працюючи в дитячому таборі я відзначала, що є діти яких очікували й вони «даються любити», ти просто підсвідомо їх відділяєш, вони йдуть на контакт, вони не ставлять лишніх запитань, вони знають межу та знають як себе поводити й були інші, діти, яким не бракувало уваги, які вередували, конфліктували, сварилися, билися, в їхніх очах не було любові, а лиш ненависть, жага до насилля. Спілкування з батьками – це головне для дитини. Але воно починається, на мій погляд, ще з самого початку, коли дитинка ще у Вашому животику. Атмосферу любові потрібно створити саме з початку та обкутувати цією любов'ю весь час, пам'ятаючи про те, що дитину треба слухати, помогти та з любов'ю пробачити її помилки, не забувши навчити висновки зі своїх дій.

Для нашої дитини ми повинні бути її щитом, її відвагою та захистом. Бути батьками – це щастя.

Але як ми знаємо, є переваги, кого більше любити. Батьки хочуть більше хлопчика, майбутня мама - дівчинку. Починається конфлікти над статтю майбутньої дитини.

Таємниця хто народиться хвилювала людство в усі часи. Причому, найчастіше виключно з практичної точки зору. То йому потрібні були воїни, то берегині вогнища, то продовжувачі роду, то майбутні матері. І у всі часи існували свої способи визначити стать ще не народженої людини, а то і запрограмувати його. Вважалося, що на нього впливають місце і час зачаття, емоційний і фізичний стан подружжя, кількість і тривалість статевих актів, а також вибір пози, пиття і їжі.

У середні віки в Європі чоловіки, які мріють про сина, ховали під подушку сокиру та у найцікавіший момент лякали ним дружину зі словами : «Щоб ти народила хлопчика!» Німецькі прапрабабусі вважали, що якщо зачаття сталося під час дощу, народиться дівчинка, а якщо в суху погоду - хлопчик. А стародавні китайці були впевнені, що щоб народився хлопчик, жінці під час статевого акту потрібно лягти головою на північ, а для зачаття дівчинки - на південь.

Вгадати стать дитини, нібито, можна було і з російським народним прикметам. Так, якщо перші три місяці вагітності проходили легко, вважали, що народиться хлопчик. Якщо ні - дівчинка. Якщо у мами не виникало проблем з апетитом, чекали сина, якщо вона перебирала в їжі - дочка. Якщо під час вагітності погіршувалася її зовнішність, говорили: «Дівча буде - бач, як материнську красу з'їла», якщо жінка, навпаки, гарнішала, були впевнені в народженні хлопчика. Якщо вагітна вставала з лівої ноги, їй неодмінно передрікали сина, якщо з правої, то доньку. Якщо живіт у неї був гострої форми, належало народитися представнику сильної статі, а якщо живіт ставав округлим, на світ повинна була з'явитися дівчинка. Про те, сина або дочка носить майбутня мама, свідчило й те, як вона реагує на свою вагітність: якщо вона всіляко намагається приховати «цікаве положення» і ніяковіє, коли його помічають, буде дівчинка, якщо його сміливо демонструє - хлопчик.

Прийме, подібних цим, безліч. І, на жаль, всі вони не спрацьовують. Найбільш наукової та має якесь право на існування є версія про те, що збіг статевого акту з овуляцією - приблизно за чотирнадцять днів до початку менструації - збільшує ймовірність народження хлопчика, а дівчинка швидше за все народиться, якщо статевий акт станеться на два-три дні раніше. Ця теорія заснована на тому, що стать дитини визначається хромосомним набором сперматозоїда, а сперматозоїд з чоловічим набором хромосом рухається швидше, але живе менше, ніж його побратим з жіночим набором. Ще один, більш-менш науковий метод пов'язаний з особливостями сексуальних відносин майбутніх батьків: періоди статевого утримання сприяють народженню дівчаток, а при частих статевих контактах на світло частіше з'являються хлопчики.

До того ж в останні роки на Заході лікарі-дієтологи розробили безліч спеціальних дієт, згідно з яким подружжя, які планують народження дитини, повинні протягом трьох тижнів до зачаття і семи тижнів після нього дотримуватися дієти, обрану для народження дівчинки або хлопчика. Не так давно французи опублікували результати цих експериментів і очікуваний ефект склав понад 80%. Ще існує величезна кількість різних місячних календарів зачаття, японських методик зміни крові тощо. Напевно, всі ці способи мають право на існування. Але їх ефективність, на жаль, поки що дуже мала [1].

Тож в наш час є процедура УЗД, яку проходить кожна вагітна жінка мінімум тричі протягом всієї вагітності. Приблизно на п'ятому місяці гінеколог зможе визначити на 80 процентів стать дитини. Існує мала ймовірність помилки.

Тому зазвичай, молодий та майбутній батько з охотою йде на УЗД разом зі своєю дружиною. Звичайно кожен чоловік мріє про те, що першою дитиною обов'язково буде хлопчик. Чи пам'ятаєте обличчя своїх чоловіків коли їм лікар чи Ви особисто повідомили, що у Вас народиться дівчинка? Я пам'ятаю вираз обличчя свого чоловіка. Ми були на УЗД разом і нам на 19 тижні вагітності лікар-гінеколог повідомив, що в нас буде дівчинка. Чоловік не зміг в перше ж хвилини приховати своїх почуттів – це було розчарування. Потім слабенька усмішка, яку він зміг з себе видушити. І ми з цими емоціями вийшли з кабінету. Чому він так зреагував, я не знаю. Ми перед УЗД готувалися, що може бути дівчинка, адже тут немає нічого надзвичайно. Відомо давно, що за стать жінка не відповідає, основне її завдання виносити дитинку. Ми до машини від лікарні йшли мовчки, лишень в машині я насмілилася запитати, чи він не радий, що в нас дівчинка?

- Звичайно радий! Просто я не очікував, я думав та був впевнений, що буде хлопчик.

Цілу дорогу ми їхали, розмовляли вже про дитинку, називала імена, які б їй підійшли, проте моєму чоловікові не вдалося приховати невдоволення навіть своїй мамі, моїй свекрусі. І тут почалося! Свекруха почала розповідати своєму синові, що УЗД – це ще не остаточний результат, варто почекати ще на один, який планово буде на восьмому місяці або дев'ятому вагітності. Ось них в селі там сказали, що буде дівчинка, а народився хлопець сусідів, а через дорогу також сама ситуація. І мій чоловік уже почав мінятися, давай ще почекаємо, а може якраз буде хлопчик?

Як навчити любити свого чоловіка дитинку, яка є в животику і яка вже є дівчинкою за статтю? Я спробую поділитися своїми методами, не знаю чи вони допоможуть комусь, чи стануть у пригоді.

Перш за все, я почала невимушено в розмові протягом дня заводити тему, як чудово бути батьком у донечки. Наприклад: за обідом ми говорили на різні теми, і я торкнулася найболючішого. А у нас буде дівчинка!- вигукнула я. Вона буде надзвичайно красивою, схожою на батька.... У вечері того ж дня, коли ми лягали спати я знову ж таки невимушеним тоном сказала, якби б я хотіла, щоб наша донечка мала такі ж війки як у тебе, і щоб в неї були твої очі, я їх безмежно люблю. І так щодня, я починала просто в розмову вклеювати такі фрази. А потім говорити, що коли наша донечка підросте, закінчить школу, то саме батькові випаде честь потанцювати з нею шкільний вальс, а як будем заміж видати, вона з батьком буде танцювати. Як це прекрасно! Чоловік нашої донечки обов'язково має бути схожий на її татуся, оскільки кожна дівчина рівняє свого хлопця до свого татуся... І так що разу, змінюючи тільки форми та шукаючи позитивні риси, які могли б посіяти гордість за свою донечку в майбутньому батьківському серці.

Другим моїм варіантом було пошук маленьких принцес. Наприклад, гуляючи по парку я обов'язково звертала увагу на дівчаток. Вони всі такі милі з хвостиками та вдягнутими у маленькі платтячка.

Третій варіант – в мене чоловік дуже встидливий, але мені потрібно було щоб він звик і полюбив свою малечу всім серцем ще до її народження. Тому я просила гладити мій животик, цілувати його зранку, звертатися до нашої донечки, яка ще в животику, бажати їй приємного дня та спокійної ночі, говорити, щоб вона була чемна та не копала маму сьогодні. Спершу це були відповіді-відмовки, вона все одно не розуміє, вона не чує. Я заперечувала. Оскільки це насправді правда, дитинка все відчуває, особливо емоції мами. Мені було дуже приємно, коли мене чоловік гладив по животику, а коли цілував животик я кайфувала. Таким чином мені вдалося за місяць зробити здавалося неможливе. Мій чоловік очікував на донечку з великим нетерпінням. Тож не потрібно було чекати, коли він вперше візьме донечку на руки та відчує це щастя. Він випромінював любов, коли притулявся до животика, коли обіймав мене, коли звертався до маленької дитинки.

Велике щастя бути батьком, а ще більше – бути справжнім батьком для своєї донечки.

Любіть своїх дітей ще в утробі!

Список літератури:

1.  http://diagnoz.net.ua/vagitnist/2692-hlopchik-chi-dvchinka.html

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 388
delete
Iru, Тернополь, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 1, Всего рецензий: 2
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

21:00 23/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Larisa Potapova Днепропетровск
Любите девочек и мальчиков любите,дорогие родители,рождается Ваш дорогой человечек!
Спасибо за статью.
23:13 24/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Для майбутніх батьків, це знадобиться.

Комментарии

Larisa Potapova Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Чтобы папочки не расстраивались-девочка это чудо.
21:01 23/09/17

Live

51 мин. назад

Виченд Тутс комментирует материал Автобіографія Феодосія Тимофійовича Камінського

54 мин. назад

Виченд Тутс комментирует материал Допрос

1 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал "Діва - Обида" /Євген Маланюк/

2 час. назад

АВСередюк публикует статью ВЫСТРЕЛ В НОГУ

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Как Нашей ракетой сбить Наш самолет вместо Нашего

3 час. назад

Егор Сыроид публикует статью Большая приватизация или большая афера Фонда госимущества

4 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал Дві України ....народ і олігархи.

4 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию Дві України ....народ і олігархи.

12 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Поэтический Олимп.

12 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Букеты алых роз...

20 час. назад

глядач цирку комментирует материал From my Library of Jazz Romances / Star Dust

22 час. назад

глядач цирку комментирует материал Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…

22 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал "Діва - Обида" /Євген Маланюк/

23 час. назад

Остап Бендер комментирует материал Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…

23 час. назад

Khomiaklit комментирует материал From my Library of Jazz Romances / Star Dust

23 час. назад

Лакей изобретателя наждачки от геморроя рекомендует материал Ни в зуб мудрости

23 час. назад

Лакей изобретателя наждачки от геморроя рекомендует материал Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…

1 дн. назад

Геннадий Москаль рекомендует материал Тимошенко и Коломойский: новый курс со старыми друзьями. Выдержит ли Украина…