О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  15 сентября 2017 13:07:41

Подарунок для командира дивізії РПЦ ФСБ ?

 

Славне місто Кропивницький, яке на жаль і досі перебуває під контролем затятих прислужників Москви, чи не єдиний обласний центр в Україні, де на двадцять сьомому році після проголошення державної незалежності України ще і досі немає кафедрального собору Української Православної Церкви Київського Патріархату. Щось цей процес дуже затягнувся! А чи скоро він зявиться той довгоочікуваний храм? Питання не лише риторичне.

За вікном надворі вже 2017 рік, а місто і досі перебуває у московському вимірі часу. Кругом церкви патріархії сусідньої держави, яка до речі три роки тому розпочала неоголошену «гарячу війну» з багатотисячними жертва для України. А гібридна повзуча війна з нами ніколи і не припинялася. І не останню скрипку у цій таємній і невидимій справі відіграє така організація, як УПЦ МП.А насправді цей ймовірно РПЦ ФСБ. За її активної участі у місті раз за разом відбуваються різні промосковські шабаші. Чого вартий лише один рух за повернення місту імперської назви, де були задіяні сотні зомбованих обдодурених і навіть переконаних містян?

Саме за таких обставин і маємо десятки земельних ділянок під московські церкви, якій жодного разу «ні в чому не відмовили», як єпархії УПЦ КП на правах бідної сирітки. І нашим чиновникам не соромно, і як говориться Москві вони зовсім не служать, бо є нашими рідними патріотами. Кажуть, що навіть самими найбільшими. Та от в умовах створеного їх руками і розумом патріотизму якось сутужно живеться всьому тому що ми називаємо українським. Українська Православна Церква Київського Патріархату у Кропивницькому не є виключенням з цього ганебного правила.. Є очевидним фактом, що протягом майже п’ятнадцяти років наші міські голови, кожний по черзі обіцяв виділити землю під кафедральний собор УПЦ КП, і… Земля ніби виділялася, а потім рішення про це розчинялося у часі і просторі. Так було за часів очільників міста Нікуліна, Чигрина, Пузакова, Саінсуса і вже Райковича. У списку пропущені малотермінові керівники.. А тим часом представники патріархії сусідньої держави і землю отримували і храми будували, при тому українськими руками за українські гроші. Лише нових у місті збудовано вже шість великих і не дуже, а були ще помпезні ремонти існуючих храмів.

І от з місяць тому Кропивницька і Голованівська єпархія УПЦ КП різко, але сподівано( бо не вперше таке) немотивовану заборону на будівництво кафедрального собору в обласному центрі на тій ілянці, яку сама під храм і виділила! Одні чиновники виділяють а потім в імя дружби з московськими попами інші «більш ватні» забороняють, в надії що це їм з рук зійде. Дехто з промосковських в кабінетах влади взагалі страх втратив, але то оманлива тимчасова ейфорія, адже вже завтра настане час відповідати. Про це можна здогадуватисьлише трохи повернувши голову у бік Запоріжжя. А завтра вже не за горами!

І що це за РПЦ ФСБ така. Всього має станом на 2009 років до приходу до влади Януковича( новіші дані не оприлюднюються) більше 15000 кадрів – 9753 священника та 5103 монахів та монахинь. Ц е було вісім років тому… А ще студенти учбових закладів? А учбових закладів 22. Кількість монастирів може теж вразити , бо на той період їх налічувалося 191, і вряд чи пішли скорочення… Відомі лише факти ротації, коли наших монахів відправляли до Росії а сюди засилалися тамтешні «божі кадри». То ж реально проти України діє, промиваючи мізки наших громадян мінімум 20-тисячне кадрове військо ФСБешників у рясах!!! В Україні виходить розквартирована ціла потужна і чисельна ворожа дивізія спецпризначення на чолі з «блаженим» Онуфрієм. Мало не в кожному населеному пункті України є їх присутність. Вони труять мізки, збирають гроші та інформацію і вербують в пряму і опосередковано. Це значить, що мало не щодня хтось серед стає несвідомо агентом ворожої розвідки , не даючи на це навіть згоди, але наносячи шкоду державі.

98334837.jpg

І от до Кропивницького ( по їхньому Єлисаветграда) приїдить комдив(а може і командарм) тієї ворожої свори під псевдо Онуфрій (в миру Орест Березовський) нібито охрещувати новий храм. До речі, збудований на місці літнього майданчика в мікрорайоні Балашівка. На місці літнього закладу культури влада дозволила створити московський попівський осередок для підривної діяльності в державі під стаціонарним дахом з позолоченими куполами. А апетит у московських попів ого-го, бо вимагали під монастир віддати навіть сусідню будівлю поліклініки! По культурі залп зробили, а наступний по медицині. Назва нового храму Вознесенський, хоча історично такий раніше існував зовсім на іншому боці міста – на Кущівці. Історія та краєзнавство московських попів цікавить лише у плані повернення місту російської колоніальної назви псевдосвятої.

То чи не подарунок приготували кропивницькі промосковські чиновники до приїзду московського комдива в рясі? Чи випадковість це, спитав би Дмитро Кисільов з Москви, як би це стосувалося якихось дій українських патріотів? І сам би загадково посміхаючись натякнув на вірну відповідь.

 

Подарунок для командира дивізії РПЦ ФСБ ?

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 3274
delete
Василь Чорний, Винница, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +7
Всего комментариев: 8, Всего рецензий: 4
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

17:48 15/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
А ще - вивозять у Росію кошти. Готівкою.
21:39 15/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
 
02:57 16/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
15:05 23/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово! Вибачте, що помітив, аж через тиждень, не навмисно!!!
2. Дуже актуальна тема. Місцева влада чинить злочин! Куди дивиться Київ. Чекає ЄНР?
3. ФСБ працює, а СБУ круків ловить чи сприяє?
4. Дуже своєчасна публікація: МПЦ розсадник зради - це всім відомо! Необхідні адекватні дії!

Комментарии

Рекомендует этот материал.
17:48 15/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Дві треті вірників ПЦМП є громадянами України. Втратити їх для Москви - смерті подібно.
18:52 15/09/17
viktor trigub Киев
Рекомендует этот материал.
21:39 15/09/17
Рекомендует этот материал.
02:57 16/09/17
Рекомендует этот материал.
00:13 20/09/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Необхідно знайомитись і замислитись!!!
15:06 23/09/17
Рекомендует этот материал.
15:56 23/09/17
Интересно, что перед захватом Славянска бандой Стрелкова-Гиркина они сосредотачивались в Святогорской Лавре, и российско-украинскую границу (котороя в начале марта 2014 года полностью контролировалась Украиной!!!) банда не переходила.

http://www.portal-credo.ru/site/?act=news&type=archive&day=15&month=3&year=2016&id=119134

"Помимо свидетельств против местных сотрудников МВД и СБУ, которые перешли на сторону Гиркина-Стрелкова и его банды, Штепа сообщила, что примерно 250 казаков, готовых начать вооруженные действия против Украины, были размещены в Святогорской лавре Московского патриархата в окрестностях Славянска под видом "охраны". Таким образом, лавра стала базой боевиков, однако Гиркин решил не захватывать Святогорск, поскольку духовенство опасалось ударов по монастырю со стороны Вооруженных сил Украины.

Несмотря на наличие достаточной доказательной базы о соучастии руководства Святогорской лавры в террористической деятельности, украинские власти не привлекают клириков Московского патриархата к уголовной ответственности."
16:01 23/09/17

Live

5 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

5 мин. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

15 мин. назад

Khomiaklit рекомендует материал ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

58 мин. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

59 мин. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

1 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Достижения «Запорожстали» вошли в Книгу рекордов Украины

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» подтвердил соответствие международным стандартам

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

2 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Йде листопадова пора

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Запорожские дети поздравили металлургов с юбилеем «Запорожстали»

2 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Ростислав Шурма поздравил ветеранов с 85-летием «Запорожстали»

5 час. назад

Александр Ткач публикует статью ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ