О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  13 сентября 2017 13:48:10

Автор: sheriff

Мистецтво життя в краденій реальності

Мистецтво життя в краденій реальності
Ще трохи про брехливу історію країни, яка видає за своє, вкрадене у інших. Багато років у цій країні просувається міф про споконвічно російське походження багатьох предметів і символів.
Те, що називається у московитів матрьошкою представлено Савою Морозовим в 19 столітті і привезено з Японії. Це дерев'яні зображення бога Фукурума.
Пельмені - ліпили ще в Стародавньому Китаї (Цзяо Цзи), я їх і зараз там їв. Самовар, по-китайськи Хо-Го, родом звідти ж.
Коли послідовники Орди пили тільки сбитень та мед, скандинави вже виробляли горілку. Презентував її на своїй батьківщині Петро Перший, як і картоплю з тютюном. Презентував він ще культуру і освіту, привезенi з Європи. Але останні, чомусь там не прижилися!
Тільки в 17 столітті, з'явилися в Московському ханстві перегінні куби (настільки улюблені сьогодні в РФ - самогонні апарати), які запозичили з Італії.
Гармонь - родом з тих місць, що сьогодні називаються Німеччиною, хоча в Росію її привіз чех Ф.Кіршнек в 1783 р.
Так звана "Російська баня" прийшла до ординцiв з Київської Русі. І описана ще Нестором Літописцем. На сьогоднішніх українських землях, прообрази лазні були ще до слов'ян. Подібне, правда, було і у арабських народів. Косоворотка ж з'явилася, у послідовників монголів і татар, в 16 столітті. І просто повторила їх традиційний степовий одяг. Локшина теж родом зі Сходу, китайці і татари виготовляли її на багато століть раніше, ніж з'явилися згадки про Москву і Кремль. До речі, обидва останні терміни мають татарське походження. Ось ще невеликий перелік слів тюркського походження -  амбар, барабан, бахча, войлок, сундук, лапша, тулуп, палач, чемодан, таз, чердак, штаны, нефть, туман, утюг, халат, шалаш, баклажан, кабан, тощо. Їх - тисячі! Підкреслю - в т.зв. російськiй мовi, а не в українськiй.
 
Мистецтво життя в краденій реальності
Продовжую описувати "запозичення". Гусари - з'явилися в Угорщині, в 1458 році король Матяш, для боротьби з турками утворив новий вид військ. У ньому перебували тільки дворяни. Шапка Мономаха - 100% копія середньоазіатського головного убору борика, подарунок Хана Узбека. Шолом Івана Грозного списаний арабською в'яззю, переклад однієї з фраз на шоломі говорить "Аллах Мухаммед". Прошу звернути увагу, я говорю не про музейні цінності! А про головні убори перших осіб держави, правителів, монархів країни, яка претендує на право успадкування Володимира Хрестителя і Православ'я, як таке. Точніше, на лідерство в православному, християнському світі. І те, про що я пишу не є особливою таємницею для багатьох. Просто на це в сьогоднішній РФ прийнято закривати очi. Замінюючи перераховані факти бравурною міфотворчістю.
Додам деякі книги з мого дитинства, "запозичені" у іноземних авторів. "Золотий ключик" з Буратіно - це Піноккіо. "Волшебник изумрудного города" - це Чарівник країни Оз. "Королевство кривых зеркал" - це Аліса в задзеркаллі. Мурзилка - це комікси канадця П.Кокс "Пригоди Мурзилки і лісових чоловічків". Незнайка теж народився у П.Кокса, а не у Н.Носова.
Радіо винайшов не Попов. Електричну лампочку (в тому числі і Ілліча!) Винайшов не Яблочков. Телевізор - не Зворикін. Він лише розвинув багато років до нього існуючу технологію "Диска Пауля Ніпкова", німця з Пруссії.
Продовжувати можна до безкінечності, але головне прослідкувати, як перекручувалася протягом століть вся історія російської держави. Причому в різні роки по-різному. Часто суперечила попередній версії збочення.
Та й не російської держави, звичайно! Ця назва також вкрадена!
Причому, цього разу, не у татар !!!
Мистецтво життя в краденій реальності
 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 621
Отредактировано: 13-09-2017 [13:53]
delete
sheriff
sheriff, Одесса, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 27, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

22:37 13/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово.
2. Де запозичено, де вкрадено.
3. Доказові приклади.
4. Цікаво!

Комментарии

Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую ознайомитись!
22:36 13/09/17
sheriff Одесса
Дякую! Є ще безліч прикладів.
М. Ломоносов описав конспекти лекцій записаних в Німеччині і був оголошений великим. І мозаїку не придумав, її йому привезли з Італії. І.Ползунов не винайшов парову машину, а за вкраденими англійським кресленнями побудував погану копію. І був оголошений світочем науки.
Потреба в героях була постійною. А будували тоді, в основному, одним сокирою. Ця технологія зберігається і сьогодні в їх автомобілебудуванні та при виробництві побутової техніки. :-)
І ще. Їм дуже страшно втратити ланцюжок "Один народ, одна мова, одна віра"! Відразу відкривається неспроможність версії про "Правопріемнецтво Київської Русі".
23:58 13/09/17
Ну sheriff, это не патриотично. Не было Киевской Руси, была Киевская Украина. Не помнишь? LOL
14:25 14/09/17
sheriff Одесса
Я бегаю по Трассе здоровья. Предлагаю как-нибудь совместно подышать морским воздухом. Обсудить вопросы патриотизма.
16:14 14/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Дійсно, Ця назва держави також вкрадена!
23:42 13/09/17
sheriff Одесса
Дякую!
Додам. Нобелівських лауреатів на 2016 рік: США - 315: Великобританія - 111: Німеччина - 91: Росія (включаючи СРСР) - 22.
А якщо немає свого, а підтримувати міф про велич потрібно. доводитися красти! І в цьому вся Росія.
00:11 14/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Показові цифри.
00:27 14/09/17
Радіо винайшов не Попов. Електричну лампочку (в тому числі і Ілліча!) Винайшов не Яблочков. Телевізор - не Зворикін. Він лише розвинув багато років до нього існуючу технологію "Диска Пауля Ніпкова", німця з Пруссії.

Читать полностью: http://h.ua/story/440196/#3356320#ixzz4sdFMS8Ae

Точно! Вот фильм " Телевидение под знаком свастики" - 1935 год начало, и 9 последующих лет вещания на массовую аудиторию! Обратите внимание на 16 дюймовые размеры экранов и сравните с американскими послевоенными и первыми советскими экранами-блюдечками "КВН-49"(«Купил — Включил — Не работает»)

Приятного просмотра.

https://www.youtube.com/watch?v=8-qvigWugeY
09:36 14/09/17
дякую за цікаве посилання best
22:00 29/10/17
Рекомендует этот материал.
09:36 14/09/17
Шериф, смотри не захлебнись от злости. Кушай жвачку и гамбургеры, их в США придумали. Кофе не пей, он из Африки. Чай не пей, он из Индии. Картофель с Америки привезли, его выращивали индейцы, не ешь, это не патриотично. Пишешь мол Одессит. А когда приехал в Одессу? С тебя Одессит, как из говна пуля. Извини за грубость, но это чисто Одесская присказка. Кстати, есть и одесская кухня, может напишешь, что ее у Гондураса украли.
14:20 14/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Як на мене, як трохи стороннього спостерігача, це в тебе піна з вух лізе від злсті, дядьку. Закусюй, закусюй.
14:27 14/09/17
sheriff Одесса
Саме так i є. Маєшь iншу думку - будь ласка демонструй в такiй самий спосiб, як i я.
16:03 14/09/17
sheriff Одесса
Если болен - лечись и не заражай других. И не позорь имя одессита! Бомж с Привозной или городской сумасшедший с Канавы - это не типичный одессит. Как и ты. Одесса знаменита своим колоритом и многими умными и выдающимися людьми. А если вступаешь в диалог, то не показывай своего идиотизма!
У нас в стране каждый может иметь своё мнение и его демонстрировать, но заражать своей бестолковостью других не нужно. А также показывать себя, как неудачника и недалёкого обиженного на всех шлимазла с Мясоедовской,14. Желаю научиться общаться с незнакомыми людьми, особенно, если они тебе ничего плохого, пока, не сделали. И вылечиться.
16:00 14/09/17
Шериф.Ты, нам одесситам нужен, как хрен на ужин. Одесса тебя приютила, а ты здесь гадишь.
09:50 15/09/17
sheriff Одесса
О тебе я уже всё сказал. И модераторы подтверждают. И в строительном тоже. Живи и завидуй дальше!
14:28 15/09/17
В строительном меня до сих пор уважают, в отличии от тебя. А модераторы для меня не авторитеты. Сайт то полу нацистский.
14:37 15/09/17
Это кто здесь одессит? Татьянов?

Татьянов, голубчик, Вы к Одессе имеете такое же отношение, как маца к колокольне на крестианском храме.
14:48 15/09/17

Ну тут дуже образне порівняння! МАЦА і КОЛОКОЛЬНЯ...: LOL: cry LOL       bravo bravo bravo    best best  


Так хто ви Тетянів ?    Одесіт   чи   маца на колокольні!!!


 


 

19:50 26/09/17
Рекомендует этот материал.
10:10 15/09/17
Йович. Что так испугался меня? Не даешь комментировать свои писульки. LOL LOL LOL
14:39 15/09/17
Жека! Да чего тебя бояться?
Просто я говно не люблю у себя в комментариях.
20:44 29/11/17
LOL LOL LOL Не переживай Йович. Все будет хороша, если не будет плохо.
14:39 30/11/17
sheriff Одесса
Каждая фраза лживая. Особенно смешно об уважении в строительном! А о нацистском сайте даже не смешно. Ты что, с фашистами общаешься? Жека Табак, не льсти себе!
И в заключение (общения с такимкакты) - с незнакомыми людьми в культурных одесских кругах принято общаться уважительно, также как и они с тобой! До сих пор! Ты далеко не пацан, чтобы так себя вести в паблике. Исправляйся и выпей валидолу. Выражай своё мнение, если не забанят. И не хами!
15:05 15/09/17
sheriff. Только в этом году модераторы подвергли цензуре 6 моих статей. Не опубликовали их. Так что мое мнение этот сайт игнорирует. Свобода слова? Еще лет 8 - 10 назад здесь было интересно. Были дискуссии. Здесь встречались профессиональные журналисты. Сталкивались различные мнения, различные взгляды. Постепенно здесь стала преобладать селянско-шароварная и галичанская культура. Здравомыслящие люди по уходили. Их вытеснили. Я стал редко заходить сюда. Обесценился этот сайт. А жаль.
15:00 30/11/17

Live

8 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Цугцванг Порошенко

19 мин. назад

Белка Белкина комментирует материал Цугцванг Порошенко

41 мин. назад

antov рекомендует материал Чому перемовини Волкера і Суркова можуть не відновитися

41 мин. назад

antov пишет рецензию на публикацию Чому перемовини Волкера і Суркова можуть не відновитися

45 мин. назад

Вікторія Івченко пишет рецензию на публикацию Українські музеї час рятувати від неадекватного злочинного керівництва!

45 мин. назад

Вікторія Івченко рекомендует материал Українські музеї час рятувати від неадекватного злочинного керівництва!

2 час. назад

sdv публикует статью Чому перемовини Волкера і Суркова можуть не відновитися

3 час. назад

antov комментирует материал Випросити у Долі

3 час. назад

antov рекомендует материал Випросити у Долі

3 час. назад

antov рекомендует материал Міжнародна туристично-інфо
рмаційна компанія ТripАdvisor про діяльність Народного художника України Миколи Сядристого

3 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию Міжнародна туристично-інфо
рмаційна компанія ТripАdvisor про діяльність Народного художника України Миколи Сядристого

4 час. назад

antov комментирует материал Повертаючись до витоків

4 час. назад

antov комментирует материал Повертаючись до витоків

4 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Цугцванг Порошенко

4 час. назад

antov рекомендует материал Повертаючись до витоків

4 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию Повертаючись до витоків

6 час. назад

Koshka публикует статью Шаман (основано на реальных событиях)

7 час. назад

Александр Шмыго комментирует материал Повертаючись до витоків

7 час. назад

Александр Шмыго комментирует материал Повертаючись до витоків

7 час. назад

Александр Шмыго рекомендует материал Повертаючись до витоків

8 час. назад

Александр Белоус публикует статью Ивушка – дубравушка.

8 час. назад

Александр Белоус публикует статью Племянничек.

9 час. назад

Писной Андрей комментирует материал СТАРЫЙ ПЁС