О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  13 сентября 2017 13:48:10

Автор: sheriff

Мистецтво життя в краденій реальності

Мистецтво життя в краденій реальності
Ще трохи про брехливу історію країни, яка видає за своє, вкрадене у інших. Багато років у цій країні просувається міф про споконвічно російське походження багатьох предметів і символів.
Те, що називається у московитів матрьошкою представлено Савою Морозовим в 19 столітті і привезено з Японії. Це дерев'яні зображення бога Фукурума.
Пельмені - ліпили ще в Стародавньому Китаї (Цзяо Цзи), я їх і зараз там їв. Самовар, по-китайськи Хо-Го, родом звідти ж.
Коли послідовники Орди пили тільки сбитень та мед, скандинави вже виробляли горілку. Презентував її на своїй батьківщині Петро Перший, як і картоплю з тютюном. Презентував він ще культуру і освіту, привезенi з Європи. Але останні, чомусь там не прижилися!
Тільки в 17 столітті, з'явилися в Московському ханстві перегінні куби (настільки улюблені сьогодні в РФ - самогонні апарати), які запозичили з Італії.
Гармонь - родом з тих місць, що сьогодні називаються Німеччиною, хоча в Росію її привіз чех Ф.Кіршнек в 1783 р.
Так звана "Російська баня" прийшла до ординцiв з Київської Русі. І описана ще Нестором Літописцем. На сьогоднішніх українських землях, прообрази лазні були ще до слов'ян. Подібне, правда, було і у арабських народів. Косоворотка ж з'явилася, у послідовників монголів і татар, в 16 столітті. І просто повторила їх традиційний степовий одяг. Локшина теж родом зі Сходу, китайці і татари виготовляли її на багато століть раніше, ніж з'явилися згадки про Москву і Кремль. До речі, обидва останні терміни мають татарське походження. Ось ще невеликий перелік слів тюркського походження -  амбар, барабан, бахча, войлок, сундук, лапша, тулуп, палач, чемодан, таз, чердак, штаны, нефть, туман, утюг, халат, шалаш, баклажан, кабан, тощо. Їх - тисячі! Підкреслю - в т.зв. російськiй мовi, а не в українськiй.
 
Мистецтво життя в краденій реальності
Продовжую описувати "запозичення". Гусари - з'явилися в Угорщині, в 1458 році король Матяш, для боротьби з турками утворив новий вид військ. У ньому перебували тільки дворяни. Шапка Мономаха - 100% копія середньоазіатського головного убору борика, подарунок Хана Узбека. Шолом Івана Грозного списаний арабською в'яззю, переклад однієї з фраз на шоломі говорить "Аллах Мухаммед". Прошу звернути увагу, я говорю не про музейні цінності! А про головні убори перших осіб держави, правителів, монархів країни, яка претендує на право успадкування Володимира Хрестителя і Православ'я, як таке. Точніше, на лідерство в православному, християнському світі. І те, про що я пишу не є особливою таємницею для багатьох. Просто на це в сьогоднішній РФ прийнято закривати очi. Замінюючи перераховані факти бравурною міфотворчістю.
Додам деякі книги з мого дитинства, "запозичені" у іноземних авторів. "Золотий ключик" з Буратіно - це Піноккіо. "Волшебник изумрудного города" - це Чарівник країни Оз. "Королевство кривых зеркал" - це Аліса в задзеркаллі. Мурзилка - це комікси канадця П.Кокс "Пригоди Мурзилки і лісових чоловічків". Незнайка теж народився у П.Кокса, а не у Н.Носова.
Радіо винайшов не Попов. Електричну лампочку (в тому числі і Ілліча!) Винайшов не Яблочков. Телевізор - не Зворикін. Він лише розвинув багато років до нього існуючу технологію "Диска Пауля Ніпкова", німця з Пруссії.
Продовжувати можна до безкінечності, але головне прослідкувати, як перекручувалася протягом століть вся історія російської держави. Причому в різні роки по-різному. Часто суперечила попередній версії збочення.
Та й не російської держави, звичайно! Ця назва також вкрадена!
Причому, цього разу, не у татар !!!
Мистецтво життя в краденій реальності
 

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 279
Отредактировано: 13-09-2017 [13:53]
delete
sheriff
sheriff, Одесса, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 22, Всего рецензий: 1
Читайте также

Актер Морган Фриман обвинил "шпиона КГБ" Путина в жажде мести (видео)Актер Морган Фриман обвинил "шпиона КГБ" Путина в жажде мести (видео)

В ролике знаменитый голливудский актер рассказывает "о бывшем шпионе КГБ, разозлившемся из-за развала своей родной страны, который строит планы мести ...

Безпілотні дрони і літаючі автомобілі вселяють жах в американцівБезпілотні дрони і літаючі автомобілі вселяють жах в американців

Згідно з опитуванням, дві технології здалися однаково важливими всім респондентам, незалежно від статі і віку. Це заряджання смартфона через Wi-Fi, на ...

Майже 140 осіб стали жертвами землетрусу в МексиціМайже 140 осіб стали жертвами землетрусу в Мексиці

Оголошений режим тиші для того, щоб ті, хто знаходяться під завалами, могли подати ознаки життя. ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

22:37 13/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Фахово.
2. Де запозичено, де вкрадено.
3. Доказові приклади.
4. Цікаво!

Комментарии

Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую ознайомитись!
22:36 13/09/17
sheriff Одесса
Дякую! Є ще безліч прикладів.
М. Ломоносов описав конспекти лекцій записаних в Німеччині і був оголошений великим. І мозаїку не придумав, її йому привезли з Італії. І.Ползунов не винайшов парову машину, а за вкраденими англійським кресленнями побудував погану копію. І був оголошений світочем науки.
Потреба в героях була постійною. А будували тоді, в основному, одним сокирою. Ця технологія зберігається і сьогодні в їх автомобілебудуванні та при виробництві побутової техніки. :-)
І ще. Їм дуже страшно втратити ланцюжок "Один народ, одна мова, одна віра"! Відразу відкривається неспроможність версії про "Правопріемнецтво Київської Русі".
23:58 13/09/17
Ну sheriff, это не патриотично. Не было Киевской Руси, была Киевская Украина. Не помнишь? LOL
14:25 14/09/17
sheriff Одесса
Я бегаю по Трассе здоровья. Предлагаю как-нибудь совместно подышать морским воздухом. Обсудить вопросы патриотизма.
16:14 14/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? Дійсно, Ця назва держави також вкрадена!
23:42 13/09/17
sheriff Одесса
Дякую!
Додам. Нобелівських лауреатів на 2016 рік: США - 315: Великобританія - 111: Німеччина - 91: Росія (включаючи СРСР) - 22.
А якщо немає свого, а підтримувати міф про велич потрібно. доводитися красти! І в цьому вся Росія.
00:11 14/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Показові цифри.
00:27 14/09/17
Радіо винайшов не Попов. Електричну лампочку (в тому числі і Ілліча!) Винайшов не Яблочков. Телевізор - не Зворикін. Він лише розвинув багато років до нього існуючу технологію "Диска Пауля Ніпкова", німця з Пруссії.

Читать полностью: http://h.ua/story/440196/#3356320#ixzz4sdFMS8Ae

Точно! Вот фильм " Телевидение под знаком свастики" - 1935 год начало, и 9 последующих лет вещания на массовую аудиторию! Обратите внимание на 16 дюймовые размеры экранов и сравните с американскими послевоенными и первыми советскими экранами-блюдечками "КВН-49"(«Купил — Включил — Не работает»)

Приятного просмотра.

https://www.youtube.com/watch?v=8-qvigWugeY
09:36 14/09/17
Рекомендует этот материал.
09:36 14/09/17
Шериф, смотри не захлебнись от злости. Кушай жвачку и гамбургеры, их в США придумали. Кофе не пей, он из Африки. Чай не пей, он из Индии. Картофель с Америки привезли, его выращивали индейцы, не ешь, это не патриотично. Пишешь мол Одессит. А когда приехал в Одессу? С тебя Одессит, как из говна пуля. Извини за грубость, но это чисто Одесская присказка. Кстати, есть и одесская кухня, может напишешь, что ее у Гондураса украли.
14:20 14/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Як на мене, як трохи стороннього спостерігача, це в тебе піна з вух лізе від злсті, дядьку. Закусюй, закусюй.
14:27 14/09/17
sheriff Одесса
Саме так i є. Маєшь iншу думку - будь ласка демонструй в такiй самий спосiб, як i я.
16:03 14/09/17
sheriff Одесса
Если болен - лечись и не заражай других. И не позорь имя одессита! Бомж с Привозной или городской сумасшедший с Канавы - это не типичный одессит. Как и ты. Одесса знаменита своим колоритом и многими умными и выдающимися людьми. А если вступаешь в диалог, то не показывай своего идиотизма!
У нас в стране каждый может иметь своё мнение и его демонстрировать, но заражать своей бестолковостью других не нужно. А также показывать себя, как неудачника и недалёкого обиженного на всех шлимазла с Мясоедовской,14. Желаю научиться общаться с незнакомыми людьми, особенно, если они тебе ничего плохого, пока, не сделали. И вылечиться.
16:00 14/09/17
Шериф.Ты, нам одесситам нужен, как хрен на ужин. Одесса тебя приютила, а ты здесь гадишь.
09:50 15/09/17
sheriff Одесса
О тебе я уже всё сказал. И модераторы подтверждают. И в строительном тоже. Живи и завидуй дальше!
14:28 15/09/17
В строительном меня до сих пор уважают, в отличии от тебя. А модераторы для меня не авторитеты. Сайт то полу нацистский.
14:37 15/09/17
Это кто здесь одессит? Татьянов?

Татьянов, голубчик, Вы к Одессе имеете такое же отношение, как маца к колокольне на крестианском храме.
14:48 15/09/17
Рекомендует этот материал.
10:10 15/09/17
Йович. Что так испугался меня? Не даешь комментировать свои писульки. LOL LOL LOL
14:39 15/09/17
sheriff Одесса
Каждая фраза лживая. Особенно смешно об уважении в строительном! А о нацистском сайте даже не смешно. Ты что, с фашистами общаешься? Жека Табак, не льсти себе!
И в заключение (общения с такимкакты) - с незнакомыми людьми в культурных одесских кругах принято общаться уважительно, также как и они с тобой! До сих пор! Ты далеко не пацан, чтобы так себя вести в паблике. Исправляйся и выпей валидолу. Выражай своё мнение, если не забанят. И не хами!
15:05 15/09/17

Live

30 мин. назад

Писатель77 комментирует материал Принц і принцеса

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Кібер клініка Спіженко обманює онкхворих, видаючи себе за ізраїльський «Лісод»

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Алексей Заднипровский – Новый лжепастор

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал На конференции МАГАТЭ в Вене обсудили вопросы безопасности и соблюдения международных соглашений в области информирования общественности

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал В Запорожской области у моря пенсионеры танцуют твист и танго

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Гармония, дробящая мозги….

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Росія на шляху до Третього Рейху

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал На Чернігівщині діє товариство українсько-крим
ськотатарської дружби «Бірлік»

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Коли "Запоріжсталь" стане раєм?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Велика мандрівка Україною. 7 перлин Тернопілля

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал АРТЕМ ЯКОВЕНКО НЕ УБИВАЛ АДВОКАТА ЮРИЯ ГРАБОВСКОГО

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Смерч по имени Михо

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Дивакам, яким вдається поєднувати совєтолюбіє і печерний антисемітизм

6 час. назад

Лада Лузвольхв удаляет комментарий к материалу Ессе.Відьма. от Лада Лузвольхв

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал А провокації навіщо?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Подарунок для командира дивізії РПЦ ФСБ ?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Путін готує Україні "абхазький сценарій"

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Приколы нашего городка или «Самая народная из народных»

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал ИЗ ЗАПИСОК ШТАФИРКИ. ИЛОВАЙСК. Предварительные
замечания.

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал ИЗ ЗАПИСОК ШТАФИРКИ. ИЛОВАЙСК. Первая из сторон троицы войны, которая «обращена больше к народу».

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Заложники стариков

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Чем полнится информационное пространство Украины перед Генассамблеей ООН?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал З КОНФЛІКТАМИ ЙДЕМО В ЄВРОПУ