О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  11 сентября 2017 13:48:44

«Небесний Єрусалим» Черговий кремлівський фейк.

Сподіваюсь, що не здивую Читача, якщо скажу, що Московія веде з Україною не тільки відверту війну, у вигляді бойових дій, а ще й війну пропагандистську.

Так, зовсім не так вже й давно, в інформаційному просторі з*явилась інформація про прийдешнє створення на території п*яти південних областей України, а саме, Миколаївської, Запорізької, Дніпровської, Херсонської та Одеської, зони «єврейського Каганату», тобто, створення єврейської країни – «Небесний Єрусалим».

 

Слід зауважити, що така інформація не прийшла просто з неба.

В умовах дефіциту питної води, Ізраїль, дійсно давно вже веде пошуки регіону для майбутньої єврейської експансії. Це не є секретом, тому й не потребує документального підтвердження. Про це знають всі ізраїльтяни і, звичайно, всі хто має з ними контакти. До того ж, таку інформацію можна зустріти і в пресі.

 

І от, не так давно, український… «переодягнений» політик Ігор Віталійович Гекко, що кличе себе «Беркутом», з*явився на Інтернет каналах з «шокуючою» новиною – Ізраїль готує експансію в Україну!

Звичайно, всі любителі «руського міра» підхопили цю новину, як сорока чергову плітку, і понесли її по медіа простору. Та воно й зрозуміло, бо там все дуже гарно обставлено, і виглядає занадто правдиво… на перший погляд.

Дійшла ця «новина» і до мене… в дописах під моєю публікацією «Руська дивна дивина». (http://h.ua/story/439950/ ) Звичайно, вона надійшла від шанувальника СРСР, члена української «групи підтримки» проросійської точки зору, якого слід віднести до категорії людей, що занадто шкодують через те, що Україна відділилась від Росії. (Взагалі то, через таку «групу підтримки» і йде зараз війна на Донбасі… яку вони називають «громадянською»).

 Але зараз не про це.

 

Так от, ця інформація, звідки б вона не з*явилась, мене, як автора безлічі патріотичних статей і автора ініціативи проекту «Політична Платформа «Святая Русь Київська»… як людину, що невпинно доводить українському суспільству про узурпацію його справжнього імені, шляхом фальсифікації історичних фактів, збоку нашого південного сусіда, дуже   зацікавила.

Знаючи про дійсно існуючу проблему Ізраїлю, пов*язану з нестачею питної води, та знаючи про густонаселеність Ізраїлю… знаючи про дійсну програму пошуку регіону для розширення кордонів, я вирішив перевірити отриману інформацію і переконатись в її правдивості/неправдивості.

До того ж, мене ще й підштовхнуло до пошуку істини знання інформації про людину, яка це все заявила в Інтернет просторі, від першої особи – Ігоря «Беркута». (Інформацію про «Беркута» та про те, що він запропонував довірливим українцям, можна прочитати за адресою: http://kievgid.org/o-starte-v-ukraine-zavetnogo-evreyskogo-proekta-nebesnyiy-ierusalim/ ).

 

Як людина, що звикла мислити аналітично, я почав «складати інформативні пазли», і ось що в мене почало вимальовуватись.

Не секрет, що Ігор «Беркут» є прокремлівським політиком. Сміливо можна сказати, що він, це «людина Кремля» і відчайдушний прибічник російського президента, Володимира Путіна.

Протягом багатьох років, він славить російського президента на сайті своєї політичної партії «Велика Україна». Повністю підтримує політику Кремля і всю брехню російського уряду.

 

Далі, нам відомо про те, що Росія не полишає ідею отримання «суходольного коридору» для сполучення з анексованим Кримським півостровом. Для цього «коридору» Росії потрібні південні області України – Херсонська, Миколаївська і Запорізька. Але, з урахуванням відсотка «ватників», що населяють Одеську область, та з урахуванням стратегічного значення Одеси, як портового міста,  Росія не відмовляється і від ідеї заволодіння Одеським регіоном. До того ж, це прокладе шлях і до Придністров*я.

Таким чином, Росія замкне коло навколо України, і лишить нас доступу до морських портів. Як результат, стратегічна роль України на мапі світу значно послабшає.

І в цьому місці «пазли» починають складатись. Але до чого тут Ізраїль?

 

Ознайомившись з інформацією в запропонованій вище статті, я ще й звернув увагу на те, що перші переселенці з Ізраїльського міста Хайфа, вже прибули до Одеси, для «закладки першого каменя». А відбулось це в січні цього року. (Зі слів І.Беркута… пряма мова).

 

Перевірку отриманої інформації я розпочав зі зв’язку з Одесою, куди, зі слів «Беркута», прибув «єврейський десант».

Так от мені стало відомо, що в січні цього року Одеське море було замерзле. Тож, в порт міста Одеси не могли заходити кораблі (лайнери). Про цей «десант» в Одесі нікому і нічого не відомо… ні в офіційному медіа просторі, ні в «не офіційному». Тож, до Одеси ніякі переселенці з Ізраїлю не приїздили! У всякому випадку, цього не відбулось в січні 2017 року. І це є першою брехнею від «кремлівського лазутчика» - Ігоря Гекко.

 

Далі, я вийшов на зв'язок з Ізраїлем і попросив надати мені інформацію, відносно обговорюваної теми. Надіслав посилання з інформацією (дезінформацією) від пана Гекко. Мене цікавило, чи правду говорить наш «кремлівський українець».

І от що мені написали з Тель Авіву (дослівно):

«Нет, не правда! Он выступал у нас на 9-ом канале , но журналисты и зрители отнеслись к этому с насмешкой. Это путинский пропагандист, а путину здесь не доверяют. Путину хочется руками евреев захватить индустриальные города Украины. Об этих городах он упоминал еще в 2008 году. Израиль на это не поведется!»

 

Проявилась ще одна брехня нашого «хижака-беркута»!

 

І от, беручи до уваги, що «Беркут» якось зовсім не зачіпляє тему долі українських квазіреспублік, які зараз є театром бойових дій… а з радістю в очах, розповідає про майбутній «Небесний Єрусалим», на території українських областей, які сьогодні надзвичайно важливі для Росії… «Єврейський земний Рай»,  який за визначенням, не може розпочинати своє будівництво у воюючій країні, я повністю усвідомив мету, з якою цей фейк з*явився в українському медіа просторі.

 

Дійсно, в цьому місці всі мої «пазли склались»!

Тож, можу сміливо заявити, що вся інформація від Ігоря Гекко (беркута) є брехнею, але, в той же час, вона є частиною пропагандистської антиукраїнської війни Путіна.

Мета цього фейку полягає в створенні ідеологічного дисбалансу в згаданих, і без того нестабільних, регіонах… в доведенні їх до стану підвищеної ідейної нестабільності і сплеску руху антиукраїнського та антисемітського напрямків.  

Такий «хаотичний», близький до збройного повстання, стан південних областей України спровокує необхідність у введенні в Україну… на вказану територію, «миротворців», якими й стануть російські війська. Тож, суходольний російський коридор до Криму буде майже встановлено. Залишиться лише вирішити долю «Лугандону», що має надати Росії доступ до цього «коридору» через Маріупіль.

І це теж не є великою проблемою для наших політиків. Достатньо, згідно «мінським домовленостям», вирішити питання статусу квазіреспублік, і питання «коридору» буде закритим. А для українського уряду, який наполовину є проросійським, а наполовину продажним, це питання  залишається надлегким. Тож, Україна постала перед ще одним викликом.

Та я вірю в українське суспільство. Вірю в те, що цей кремлівський план не пройде. Головне, вчасно донести людям інформацію про ту велику брехню, яку для них підготував Кремль, з метою захоплення півдня України.

Далі, донести Правду людям про війну, яку чомусь назвали «АТО», і про всю політику нашого уряду. Запропонувати реальний план по оздоровленню країни, встановленню політичної стабільності з урахуванням збереження кордонів, і програму економічного зростання.

Показати людям, що «нічого не пропало»! Навпаки, ми переживаємо період очищення нації. А такі періоди, нажаль, не бувають безкровними. Тож, залишилось не довго. Скоро все почне ставати на свої місця. Україна переможе, бо вона стоїть за Правду. Нація очиститься і нею оволодіє єдина Ідея – одужання і процвітання України. На міжнародному просторі нас зустрінуть, як країну, яка сама себе збудувала, за що заслуговує на шану.

Ми ж запропонуємо Світові своє власне бачення нашого подальшого співіснування на континенті, з урахуванням інтересів всіх учасників цього «співіснування».

Україна ж більше ніколи не буде в рабстві, бо відродиться, як незалежна національна республіка Україна-Русь… Поверне собі вкрадене добре ім.*я, втрачену історію, велич і славу.

 

P.S.  Окремо хочеться звернутись до Ігоря Гекко.

 

«Ігоре Віталійовичу! Ви колись назвали себе відомим пернатим хижаком, що полює на гризунів та інших слабких тварин. Так от, хочу Вас запевнити – в Україні для Вас полювання не вийде! Тут нема «слабких»! Хіба що, зможете поживитись дрібними «мишами», у вигляді зрадників нації.

Тож, полиште цю країну, яка ніколи не стане Вашою!

Летіть собі далі – в Росію! Там Вас будуть шанувати і, сподіваюсь, добре оцінять Ваші намагання повернути Україну в склад Російської Імперії.

Україна ж – не для Вас! Вона для українців! І скоро вона відродиться, як могутня, заможна й незалежна національна республіка Україна-Русь!

Нація очиститься. Так що, невдовзі чекайте на масову міграцію «мишей», і це останнє, що ми зможемо для Вас зробити.

 

Прощавайте!»

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1291
delete
Юрий Самсыка
Юрий Самсыка, Запорожье, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 8, Всего рецензий: 1
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

22:59 11/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 

Комментарии

Рекомендует этот материал. Почему?
Нація очиститься і нею оволодіє єдина Ідея – одужання і процвітання України. На міжнародному просторі нас зустрінуть, як країну, яка сама себе збудувала, за що заслуговує на шану.Ми ж запропонуємо Світові своє власне бачення нашого подальшого співіснування на континенті, з урахуванням інтересів всіх учасників цього «співіснування». Україна ж більше ніколи не буде в рабстві, бо відродиться, як незалежна національна республіка Україна-Русь… Поверне собі вкрадене добре ім.*я, втрачену історію, велич і славу.

+++++
15:39 11/09/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? А ви знаєте, в цьому щось є. Але для Ізраїля такої території величезної не потрібно. Він викупить в України тільки південну частину Одещини, Таврійску північну частину Криму, Південно східну частину Херсонщини(Таврію) і Південно-західну частину (приморську) Запорізької області. За дуже великі гроші. Настільки великі, що Україна просто не зможе відмовити не скориставшись цією торгово-економічною пропозицією. А Одеса стане Новим Єрусалимом. Та для України це не буде втрата. Тоді вже Росії не буде. І до України приєднаються Орлівщина,Курщина, Брянщина, Смоленщина, Гомельщина, Білгородщина, Вороніжчина, Кубань і Старопілля.
15:47 11/09/17
Поражаюсь. Как можно писать такую хренотень. LOL
14:59 12/09/17
Юрий Самсыка Запорожье
А Вы не поражаетесь, как можно вот такое предлагать доверчивому зрителю?
Тем не менее, некий "беркут" это преподносит на полном серьезе.
10:44 13/09/17
Юрий Самсыка Запорожье
Игорь Беркут о "Небесном Иерусалиме". (видео)

https://www.youtube.com/watch?v=hnYLWc85xtY
10:45 13/09/17
"Украина для украинцив, нация очистится, Украина превыше всего". Где-то я уже видел эти высказывания. От Гитлера, правда в прошлом веке. Он плохо кончил. fuuu
13:07 13/09/17
Юрий Самсыка Запорожье
А от дарма Ви спотворюєте те, що прочитали.
Хоча... для прибічників "монголо-татарського міра" (русского мира), все вбачається через призму двох-трьох, і не більше, кольорів.
Тільки от запам*ятайте,Україна дійсно відродиться. І вирветься вона з лап Росії та США. Вона дійсно стане незалежною і могутньою. От пригадаєте мої слова.
Тож... вибачте.
23:30 13/09/17

Live

1 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал Научит ли жить в мире ПокровА

1 час. назад

Алексей Лупоносов публикует статью Скандальный олигарх Бахматюк, обокрав вкладчиков, хочет растянуть возврат долгов Нацбанку еще на 10-12 лет?

4 час. назад

Андрей Андрей рекомендует материал Украина на приёме у психолога

5 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Украина на приёме у психолога

7 час. назад

Сологуб публикует статью Незаконне призначення на посаду в.о. глави ФДМУ В. Трубарова підриває довіру до приватизації - Ігор Луценко

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Песня про мамин рушник

14 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал Две дыры

15 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал рассказ из жизни "Последний разговор с Олей в Храме"

20 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

20 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

20 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

20 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от

20 час. назад

Белка Белкина удаляет комментарий к материалу от