О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  8 сентября 2017 22:53:13

Автор: viktor trigub

Зібрати збори депутатів всіх рівнів, проголосити ЗНР, запросити Пу...- сценарій для Запоріжжя?

Мал Жора Ключник Зібрати збори депутатів всіх рівнів, проголосити ЗНР, запросити Пу...- сценарій для Запоріжжя? Зібрати збори депутатів всіх рівнів, проголосити ЗНР, запросити Пу...- сценарій для Запоріжжя? Зібрати збори депутатів всіх рівнів, проголосити ЗНР, запросити Пу...- сценарій для Запоріжжя?

Триває епічна битва за українське Запоріжжя! Тут все не так просто, як здається зі сторони. У будь-який момент може розпочатися “контрольований безлад”, який ми спостерігали у Донецьку і Луганську 2014…

Олігарх, який тоді повністю контролював регіон, “відморозився”, втік на вільну Україну, перевівши активи саме у Запоріжжя. Таке враження, що в області йому належить все. Сценарій той самий… І бути може все, що завгодно.

Можна висувати безліч конспірологічних версій, писати політологічні прогнози, щось придумувати, але є жорстка реальність, боротьба і маленька група людей, що вимушена захищати інтереси Держави у такому складному прифронтовому регіоні – між Кримом і Донбасом. Вістря удару. При тому, що навіть патріотична громадськість, яка повинна стати головним союзником і опорою проукраїнських сил у владі області, повелася на якісь казочки, абсурдні звинувачення, плітки… “Аполченці” прийдуть, все пояснять?

Якщо щось погане почнеться, то саме із Запоріжжя… Мисліть стратегічно!

Не дивно, що Головою Запорізької ОДА призначили діючого генерала СБУ, який знає, що було на Сході у 2014 – Костянтина Бриля.

Генерал вивчив ситуацію і мовчати не став. Заявив публічно – в області може статися державний переворот. Як хто не знає – більшість в облраді, міськрадах, райрадах, сільрадах – складають члени Партії регіонів і Опоблоку. Під ними мало не весь бізнес, ЗМІ, виробництво, фінансові потоки, місцеві “праваахаронці”…

Зібрати збори депутатів всіх рівнів, проголосити ЗНР, запросити “зільоних чілавечкав” з Криму, покликати велікава Путіна – запросто!

І до цього йшло. Саме цей жахливий сценарій зупинив генерал Бриль! Ситуація була критичною. І скільки людей, особливо з патріотичного середовища, про це знає?…

Зрозуміло, вороги такого не прощають.

Щоб розуміли – фактично все інформаційне поле Запорізької області прокремлівсько-російськомовне, власники – вірні ідеологічні слуги Януковича і Путіна. Суцільна “рюская весна”.

Додайте вплив московської церкви.

Медіа-власників трохи протверезив публічний візит Генерального прокурора Юрія Луценка та демонстративні обшуки і арешти місцевих мафіозі, які чомусь всі поголовно числяться в ПР-Опоблоці. Не можна безпідставно, брудно знущатися з представників державної влади!

Гостро і нищівно критикувати – так! Принижувати Україну у прифронтовій зоні, працювати фактично в інтересах агресора – НІ!

Почалися і відверті інформаційні провокації, які можуть мати сумні наслідки для їх організаторів. Правильно, що К.Бриль не ховається від таких викликів, спокійно і аргументовано дає відповідь:

“Це просто чудово, коли нічого не варта людина намагається “заробити політичних бонусів” за рахунок паплюження інших!

Зазвичай я не звертаю на уваги на безпідставні звинувачення. Проте, коли це переходить в ранг відвертої брехні та наклепу – маю відповідну реакцію.

Нещодавно журналісти поширили новину, стосовно звинувачень сумновідомого “громадського діяча” Максима Іваніщева. Який просто обливає мене брудом і зникає, як це трапилось спочатку на сесії облради, а потім і з його загадковим постом у фейсбук. Нині пан Іваніщев, окрім традиційних наклепів, поширив вигадки, що я погрожував йому та його родині! Хоча я з ним жодного разу навіть не спілкувався! – написав у ФБ Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль

Можливо пан Максим має на увазі той судовий позов, який я подав на нього за його попередні наклепи? То дійсно – наприкінці жовтня суд має поставити крапку у питанні “чесності” активіста. Вважаю, що це нормальний шлях для громадянського суспільства: вирішувати суперечки в суді. І розцінювати це як “погрозу” не варто.

Пане Максим, дуже прошу вас наводити докази своїх звинувачень у корупції, погрозах та іншому. Адже кожна людина має відповідати за свої слова! Тим паче чоловік!”.

Будемо сподіватися, обласна влада очистить політичний обрій від сепаратизму, а місцеві Ради і пресу від агресивної московщини.

Віримо, що центральні органи влади підтримають потуги запорожців в очищенні краю від зовнішних та внутрішніх загроз!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 1098
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 11, Всего рецензий: 5
Читайте также

Актер Морган Фриман обвинил "шпиона КГБ" Путина в жажде мести (видео)Актер Морган Фриман обвинил "шпиона КГБ" Путина в жажде мести (видео)

В ролике знаменитый голливудский актер рассказывает "о бывшем шпионе КГБ, разозлившемся из-за развала своей родной страны, который строит планы мести ...

Безпілотні дрони і літаючі автомобілі вселяють жах в американцівБезпілотні дрони і літаючі автомобілі вселяють жах в американців

Згідно з опитуванням, дві технології здалися однаково важливими всім респондентам, незалежно від статі і віку. Це заряджання смартфона через Wi-Fi, на ...

Майже 140 осіб стали жертвами землетрусу в МексиціМайже 140 осіб стали жертвами землетрусу в Мексиці

Оголошений режим тиші для того, щоб ті, хто знаходяться під завалами, могли подати ознаки життя. ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

09:28 09/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Висока майстерність.
2. Чудове викладання змісту.
3. Доказово.
4. Надзвичайно своєчасна, актуальна і корисна публікація!
12:22 09/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль Днепропетровск
На цю тему недавно вже була публікація:
http://h.ua/story/440109/
Тому я дещо знизив оцінку "4", але в цілому стаття корисна та інформативна.
14:12 09/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
22:47 09/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster Тернополь
Тема справді актуальна....на сьогоденну тематику.
05:58 10/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 

Комментарии

Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую всім про актуальне!
09:29 09/09/17
Виченд Тутс Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Дуже гарно, вчасно і доказово!
11:37 09/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
12:23 09/09/17
Рехволюция "гидности" отбросила страну на десятилетия в зад, а "патриоты" винят Путина и сепаратистов. Власть безбожно грабит народ, грабит страну, а "патриеты" опять винят Януковича. viktor trigub, исходя из ваших выводов - Янукович до сих пор ворует, добрался даже до Запорожья. И хотят ли вас видеть в Запорожье.
14:08 09/09/17
Рехволюция "гидносты" отбросила страну на десятилетия в зад, а "патриоты" винят Путина и сепаратистов. Власть безбожно грабить народ, грабить страну, а "патриеты" опять обвиняют Януковича. viktor trigub, Исходя из ваших выводов - Янукович до сих пор ворует, добрался даже до Запорожья. И хотят ли вас видеть в Запорожье.
14:11 09/09/17
Рекомендует этот материал.
14:12 09/09/17
Вадим Дуров Харьков
Прочитал. Все , что делает автор Трыгуб это запугивает читателя всякими возможными сценариями о возможных переворотах!!!

Смысл статейки следующий:

Если тебе не за что купить лекарства или продукты это не страшно! Страшно будет когда в Запорожье начнется переворот!
Если твои дети или внуки ищут возможность любой ценой уехать из Украины , а уехало уже так млн. 10-12 , это не страшно, главное, чтобы не было переворота.
Если у тебя воруют открыто землю, зарплату, здоровье ... будущее это не страшно. Бойся переворота!

Янукович вор! Все ясно. Мы выступили против него и окружения. Сейчас ,якобы, судят Витяню заочно.
А что творит эта власть? Почему вы пишете заказные статейки и молчите о экономическом кошмаре, который движется в Украину?

Я понимаю "антова", когда читаю его песни о Януковиче. Это уже очень тугодумающий человек,а может просто старый и больной.

Я понимаю Феликса Пресмана, который здесь годами сидит москалем и хвалит бандитскую власть шеколадных баронов. Это нго работа. За это ему дают 40 шекелей в неделю.

Но я не могу догнать Богдана Йовича. Ведь он пишет очень даже не плохо! И явно не попугай Трыгуб. Почему этот автор брызгает зеленкой на вредоносный, для народа , сосуд с помоями Трыгуба?
Неужели ради той же зеленки в ответ?

Кошмар. Читать нечего. Сайт превратили в отхожее место БПП !
17:02 09/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Гей, Адя, німцям шекелі не до снаги. Чи не так? Фелікс Пресман - явно німець, судячи по імені та призвищу, нєугомонний троль.

Я розумію, що вам, москальським прихвостням та чистакровним маскалям все, що дотично до сучасноїУ країни як кістка в горлі.

Не читай. Просто задушись.
20:48 09/09/17
Вадим Дуров Харьков
Пресман, попроси у мамы разрешения покакать! LOL
21:30 09/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Замечательно, рАдик. Нудный ты в своих извращениях tired Иди ты на "форум". Свой. wink
21:39 09/09/17
Рекомендует этот материал.
05:58 10/09/17

Live

36 мин. назад

Писатель77 комментирует материал Принц і принцеса

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Кібер клініка Спіженко обманює онкхворих, видаючи себе за ізраїльський «Лісод»

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Алексей Заднипровский – Новый лжепастор

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал На конференции МАГАТЭ в Вене обсудили вопросы безопасности и соблюдения международных соглашений в области информирования общественности

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал В Запорожской области у моря пенсионеры танцуют твист и танго

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Гармония, дробящая мозги….

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Росія на шляху до Третього Рейху

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал На Чернігівщині діє товариство українсько-крим
ськотатарської дружби «Бірлік»

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Коли "Запоріжсталь" стане раєм?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Велика мандрівка Україною. 7 перлин Тернопілля

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал АРТЕМ ЯКОВЕНКО НЕ УБИВАЛ АДВОКАТА ЮРИЯ ГРАБОВСКОГО

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Смерч по имени Михо

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Дивакам, яким вдається поєднувати совєтолюбіє і печерний антисемітизм

6 час. назад

Лада Лузвольхв удаляет комментарий к материалу Ессе.Відьма. от Лада Лузвольхв

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал А провокації навіщо?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Подарунок для командира дивізії РПЦ ФСБ ?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Путін готує Україні "абхазький сценарій"

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Приколы нашего городка или «Самая народная из народных»

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал ИЗ ЗАПИСОК ШТАФИРКИ. ИЛОВАЙСК. Предварительные
замечания.

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал ИЗ ЗАПИСОК ШТАФИРКИ. ИЛОВАЙСК. Первая из сторон троицы войны, которая «обращена больше к народу».

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Заложники стариков

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал Чем полнится информационное пространство Украины перед Генассамблеей ООН?

6 час. назад

Антон Перваков рекомендует материал З КОНФЛІКТАМИ ЙДЕМО В ЄВРОПУ