О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  8 сентября 2017 21:55:37

Автор: antov

ПО-СВИНСЬКИ, ПО-ЛЮДСЬКИ, ПО-БОЖОМУ

ПО-СВИНСЬКИ, ПО-ЛЮДСЬКИ, ПО-БОЖОМУ
     
ПО-СВИНСЬКИ, ПО-ЛЮДСЬКИ, ПО-БОЖОМУ

ПО-СВИНСЬКИ, ПО-ЛЮДСЬКИ, ПО-БОЖОМУ?

 

По Україні знов іде брудна атака!

«Минулі» - не бажають геть піти,

У депутатах, недоторкані собаки,

Облають всіх незгодних, по путі!

 

Бажають у Верховну Раду влізти,

І знов та знов усім піарити мозки,

І олігархи злодіям за те платили,

Що на Росію працювали хробаки!

 

Знов рейдер нищить конкурентів!

А доказів в судах,"на жаль", нема,

Зробили користуючись моментом,

Тим суддям - заплатили не дарма!

 

І скільки ж можна купувати люди!

Регіональних, в шию, геть, женіть,

А чистих, нечисть поливає брудом,

Все - досить! Треба нечисть змить!  

                                     А. Антів

  

 

Дивишся на наші українські реалії і досі відчуваєш незадоволення. Ні, безумовно якісь зміни є, але занадто повільні, а дещо і зовсім незадовільне. Минуло три роки від Революції гідності. Але… Чомусь, хоч Янукович, який номінально став деяким символом "нікчемної влади", символом того тотального маніпулювання з боку "північного сусіда", і досі хтось неприховано маніпулює всіма нами. Хоч мерзотники і стали символом розкрадання державних коштів, символом суцільної корумпованості посадових осіб і юридичних інституцій, але після практичної ліквідації безпеки, армії, оборонної промисловості та їх фактичну підміну, зовсім не українськими "органами охорони олігархічної влади", багато злочинців сидять у своїх тепленьких насиджених місцях, роблять вигляд уся громадська метушня стосується не їх.

А каральні підрозділи протинародної влади, на кшталт остаточно скомпрометованого "Беркуту", бригади "сприяння" типу сплачуваних за разовими завданнями "титушок", а фактично залучених мерзотників, хіба покарані? Та ні! З цими беркутівцями досі вовтузяться. А вони не з'являються до суду  [1], їх відпускають під домашній арешт [2], а вони збігають. Багато опинилися в Росії, зараз їх там нагороджують [3]. А пам’ятаєте, як відпускали цей Беркут, наприклад кримський? Харківський та деякі інші теж. Повернули їм зброю, надали транспорт [4]. Це для того щоби потім вони зрадили  нас! А пам’ятаєте хто наказав щоби повернули зброю?  Чи не Гриценко? Може у когось стануться заперечення до юридичної чи публічної правомірності написаного і застосованої термінології, та це їх справи. Треба готувати свої закони, а не робити за януковськими, а приймати свої! Якщо таке не подобається теж – справа тих, яким не подобається. Особисто у мене, та міркую що і у переважної більшості до позитиву треба віднести, що подолали януковичів! А от до негативу, що не бажають минулі януковські депутати піти геть. А ми соромливо дозволили лишити такі ласі місця, біля нової владі. Так старі закони і старі хазяї не дозволяють! Кажуть пам’ятаєте, як обіцяли демократи про плюралізм? Та й куди подітися з такого доходного місця. Заробітна платня в ВР, це ж тільки додаток! Знай собі голосуй, коли час прийде, а коли прийде - підкажуть! А поки той не прийшов, то роби, що схочеш. Шукай додаткового спонсора. Адже багато повсюди таких, яким потрібно мати свого при владі. Дивишся щось проштовхне. Те, що потрібно, лобіюватимеш. І держава сплачує не так вже погано. А депутатські пільги чого варті? А такий вільний режим де побачиш? Схочеш прийшов, а не схочеш пішов, прогули ніхто не спіймає! Та й лікарняні безкоштовно дають, а підлікують, так по вищому розряду, ще й кошти на реабілітацію. Відпустка така, ніякі наукові, чи творчі відпустки не порівняєш Щоправда останнім часом вимагають збиратися на голосування…. А раніше передав картку і вона сама куди потрібно проголосує, дивишся за використання, ще й гонорар отримаєш! Це тільки зазвичай! А ще…. За те, що ти покинеш свою фракцію, та до тої, куди кличуть перейдеш, тут вже сплачували "по взрослому"! На маєточок вистачить, якщо "за так" не спромігся!

По-свинськи, по-людськи, по-божому? Що вийде, те і буде! Втирати очі – не засуджується!                                                                                                                                         

Це так, ліричний опис депутатських чинників    за! Не забувайте ні вищої освіти не потрібно і без будь-яких знань та фаху. Ще й експертом до якоїсь комісії призначать, ну там де тобі все це більше подобається…. А як корочки отримувати без навчання, це вже всі знають…. Он наш гарант негідник всяких фахових преференцій назбирав. Середньої освіти не проходив – атестат отримав. Наукових праць не мав    кандидатом наук затвердили. Вченої школи і учнів з науковими працями не було ані жодного, а докторську, знайшлися добрі люди замість нього написали, замість нього і захистили. Він навіть і уяви не мав про що йшла мова у докторський. Йому в докторську ще сторонній зошит з анекдотом без відому вшили – ніхто навіть не помітив, а ВАК затвердив. І проффесорське звання теж отримав. Вчена Рада затвердила і без його присутності   "томущо послідовний". А Членом Президії Академії Наук став тому, що схопив Президента АНУ – Потона за горло і поставив йому ультиматум, або робите членом Президії АН, або не буде фінансування. Патон вимушений був тричі обирати, і вмовляти вчених, поки на четвертий раз кількість білих шарів перевищила чорні…. А тому мерзотнику Януковичу слід би було вимагати титул "наймудрішого"    академіки і за це були б вимушені проголосувати.

А януковські колеги вони теж на дещо здатні! Недавно знайшли пів тони золота! [5] Особливо коли зберуться купою усі мерзотники – льовочкіни, чечетови, богатирьови, ганьки з тигіпками, клюєви з єфремовами, царьови з вілкувами, королівські з колесніковами, акімови з шуфричами…. Та там і ще такі назбираються. Люди   ви ж їх знаєте! Женіть геть цих потвор – вони вже сотні разів себе проявляли! Комуністи з соціалістами теж. Вони всі – московська п’ята колона. А якщо навіть і не московська, а п’ята власна – теж чекати чогось гарного не можна. Саме вони вам підсовують дезу про Порошенко, Яценюка, Турчинова, Гриценка, Тягнибока і Тимошенко…. Без цього ці мерзотники жити не можуть! А щоби Вам усім смачніше це все було ковтати, вони додадуть і ще щось із справжнього. Якихось помилок, тих чи не тих – неважливо, помилок чи навпаки гарне, необхідне. Та стануть верещати, що всі серед нинішніх провладних лідерів від гаранта до останніх, хто підтримував майдан, бореться нині за незалежність і єдність України роблять не так, що вони погані, а ти хто раніш голодував найкращі, що слухати їх треба, а не тих хто проти них.

Не треба соромливо дивитися, роками шукати докази, вони і не при владі часом хапають тих хто був на майдані за горло!

ЧАС КАЗАТИ МИНУЛИМ ГЕТЬ!

Та пам’ятайте нерішучість веде до втрат! Є підозри участі у януковсько-ківаловських злочинів – пішов геть, не маєш права обиратися. І в Раду треба ходити для роботи, а не для пошуку «де хто дасть»!

                                                          

ДЖЕРЕЛА:

1.  «"Беркутівці" не з'являються на суди у справах Євромайдану - адвокат», УП 26.07.2017

2.  «Як виводять з-під удару “Беркут”. Підозрюваних “нічний домашній арешт”, novynarnia.com/2016/11/16/

3.  «Беркутівцям-зрадникам роздали нагороди», http://24tv.ua/, 4.09.2017

4.  «Важка дорога додому», ukrinform.ua, 25.02.2014

5.   «ПІВТОННИ! Правоохоронці знайшли вкрадене і вивезене вантажівками з України в день втечі золото Януковича!, http://www.bombanews.pro/, 8.09.2017

ПО-СВИНСЬКИ, ПО-ЛЮДСЬКИ, ПО-БОЖОМУ
     
ПО-СВИНСЬКИ, ПО-ЛЮДСЬКИ, ПО-БОЖОМУ
     
ПО-СВИНСЬКИ, ПО-ЛЮДСЬКИ, ПО-БОЖОМУ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 834
Отредактировано: 10-09-2017 [13:10]
delete
antov
antov, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +5
Всего комментариев: 33, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

02:22 09/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
viktor trigub Киев
 
00:42 10/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Вірш слабенький. dknown
22:00 10/09/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Larisa Potapova Днепропетровск
Всё правильно написано,так и есть.

Комментарии

 Дякую, вельмишановний пане Вікторе, за розуміння та схвальні оцінки!  read

09:10 09/09/17
Рекомендует этот материал.
13:07 09/09/17

Від душі дякую, вельмишановний пане Богдане, за Розуміння та Рекомендацію!

13:30 09/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
13:52 09/09/17
Только дебилы и прихвостни этого антинародного режима могут до сих пор ругать режим Януковича. 3,5 года хунта у власти. Страна рухнула на дно. Янукович воровал с прибыли, а эта власть ворует и с прибыли и с убытков. Обворовала даже всех простых жителей страны, включая даже пенсионеров. Антов, за это вы скакали на майдане?
13:53 09/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Здорово, дядьку, ти тут проілюстрував свою рєчь. Закусювать треба. cool
13:58 09/09/17
Обычно я не закусываю. Я запиваю. LOL
15:45 09/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Запе-вай! fuuu
20:30 09/09/17
после слова "хунта" дальше можно не читать!
Вы хоть в словарик посмотрите cool
14:00 09/09/17
Вадим Дуров Харьков
Татьянов, антов похоже может скакать только возле компа, а вот Генадий Москаль , который Феликс Пресман, мог и на Майдане скакать. Этот за эту власть горло перегрызет!
Я уже здесь писал комент как построили стену плача 2 на границе с Россией, как Порох украл 270 заводов и фабрик, но антов стер, потому повторяться не буду.
А раз трет, значит боится правды!
15:23 09/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Вооот... Ну, наконец-то, Адик Дурман, автор мифа про Феликса Пресмана, начал приоткрывать своё ватное личико. А чо ж-то так мало Порох украл? Покруче нада брать! Ну, например, 27 тыщ. А сколько, например, твой путлер звезданул?

Слово "правда" в твоих устах смердит примитивным блефом.
20:29 09/09/17

Кого боятися? Оцю рашкоарентовіану шпану, яка сама ні нащо не здатна! Ні сама щось написати чи створити, щось розумне зауважити, цього нема.... Ось обруднити те, на що (згідно з рашкиними інструкціями) необхідно реагувати, спростовувати хоч і важко, облаяти позитивних авторів і дописувачів, влаштувати балаган на проукраїнських сайтах і заважати позитиву будь якими засобами: брехнею, плутаниною, дезінформацією! Чи правда може бути у покидьків які переслідують інше за методикою розвиненої гебельсівської пропаганди. А розраховано створити гидку недовіру, посіяти сумнів у правді, освітлити недостовірне, створити штучні посилання на такий же бруд.  

21:41 09/09/17

Ні не ТАК!!!  Що ще можна чекати від всенародного дебіла - Євгашки Тетяшки, прихвостня дебіляшки Янукашки! Це Ваша з янеком дебіляча країна злодіїв рухнула. Вірні служки режиму Путіна мають зиск із прибутку із втрат, з війни і дебілів, подонків, звращенців, вбивць, навіть, зі своєї челяді. Тільки чомусь бідніє і відстає від всього цивілізованого світу і тужиться, тужиться - поки тільки смрад від Великої пуки залишиться.... Я може і скакав, ось одеська Євгашка Тетяшка стогнала, скавчала та тряслася. Ти бач, ще жива та тявкає на українців з підворотні. На рашек боїться, від хазяїв можна швидко отримати, замість смачних кісток, пінка під зад....   


ПОПЕРЕДЖАЮ: всю наступну гавкотню цієї в минулому комуняшки терпіти не стану, нещадно вихрещу!      clever  


 

16:02 09/09/17
ivp_paster Тернополь
Рекомендует этот материал. Почему? ***
Ви, ситі зрадники, паскуди!
Вам, прощення ніде не буде…
Бо, ви нагадили повсюди;
Вам серця мало вирвати з грудей.

Ви, любите себе не Україну
Себе ви любите у ній…
Ви по любіть голодну сиротину,
За ті страждання - заплаканих удів.

За кров пролиту на Майданах
За павших безіменних на війні!
Вже надто тих, чиї тіла у ранах
Ви, чуєте мерзотники, таке чи ні?!…

Вже досить тих, чиї могили
Замінили нам широкії степи.
Де, жито ще до недавно колосило;
Вже нині там, покопані гроби.

Пролита кров, яка не окупилась
В усіх держав: праведна, жива.
Невже у нас на марно лилась,
Невже в ній святості: - нема?.

Гаї вишневі, широкі доли
І материний спів, і посмішка жони.
Такої в світі, не найдеш ніколи.
Бо, немає кращої, на світі сторони.

То що, нехай загине - та земля.
Під чоботом, зайди – московита…
Не згине в правду, бо вона сповна
Героями і кров'ю їх обмита.
22:40 09/09/17
ivp_paster Тернополь
***
Ротердам +(плюс) - афера ХХІ століття.
Це гидке утворення спотвореного жахіття…
Вугілля з Донбасу, а ціна з Ротердаму, –
Так, шавки обдирають Україночку- маму.

А, Ви знаєте, хоч про субсидію - доплату?
Це гроші з бюджету пливуть у кишеню Рінату.
Це для того тарифи угору. А далі в офшори…
Щоб більше субсидій перейшло на побори.

А мали б піти на економіку, медицину, науку…
На дороги мали йти, та врешті решт на село.
Але обкрадають, вбивають немов тії круки,
Щоб Україна не розвивалась, щоб її не було.

Цю владу потрібно, як найшвидше прогнати,
І організаторам мега-корупцій гідний дать бій
Щоб Україна моя могла рости, процвітати…
Країна барвінку, калини, волошкових мрій.
22:43 09/09/17
Дякую! smile
07:44 10/09/17
Дякую, вельмишановний пане ivp-paster, за увагу до теми і віршований коментар!
07:43 10/09/17
ivp_paster Тернополь
Прошу, прошу! Будь-ласка!
Щире і велике Вам друже, пане А. Антів!
В мене є багато патріотичних віршів. Тут не публікую, бо за такі вірші мене би заклювали. Але прийде час, очиститься цей сайт, і сама держава від цих не українських патріотів.

***
Коли наступить переможний день
То жовтим світлом сонце засіяє
Блакитні небеса розстеляться ген, ген
Це символ так Україну прикрашає.

Піднімемо свій стяг: – угору!
Хай перемога майоріє золота.
Залиємо водою ’’не покору’’
Хай згине геть уся орда !!!

Загине, смертю ворог: - лютий!
Йому у пеклі, місце там горіти…
А Україні сильній, славній - бути!
І сонячно-блакитний стяг має майоріти!!!
14:30 10/09/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ставлю тебе "зачот" wink

Но... Где я называл себя немцем? Покажи, иначе будет понятно, что ты брешешь.

Повторяю мой анализ имени Фелик и фамилии Пресман:

Кстати, приписывая мне имя "Феликс", ты показываешь уровень своей образованности, ибо имя Феликс - православное, католическое, греческое. LOL

https://kakzovut.ru/names/felix.html

Далее, возьмём фамилию Пресман.
Фамилия Пресман ведет свое начало от двух немецких слов: Press и Mann. Первое их них переводится на русский язык как «пресс», а второе — как «мужчина». Вполне возможно, что основатель рода Пресман был сильным, хватким человеком.

Согласно другой гипотезе, первая часть фамилии восходит к немецкому Preis - «цена, награда, хвала». В таком случае фамилию Пресман мог получить либо торговец, либо благородный человек, воин, совершивший немало подвигов.
http://www.ufolog.ru/names/order/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%BD

Так шо муйню ты порешь, дядько.


Читать полностью: http://h.ua/story/440106/#ixzz4sGn0SJSr
13:20 10/09/17

Виконую обіцянки! Біля десяти не маючих відношення до теми, а тільки до бруду і помиїв, злив та знищив! Наперед буду робити те саме! Усіх дурових, тетянкових, 77-письменників та інших флудерів, буду нищити, за своїм власним бажанням, як зайвих. Бо модераторів тут чекати довго...


Ступайте геть на свою Тримаву, там нечисті та бруду море, там вас всіх зрозуміють і обслужать.... А то тут розборки встановлюють, хто жид чи не жид, а порядочний єврей, хто обажає суку-пуку і хто зневажає! Влаштовуйте там свої діспути та с пектаклі!!!

13:40 10/09/17

 Пане Влочего! Все ж таки, я не витримав і вводний віршик намагався підправити.... Може так сподобається! dknown confused

13:44 10/09/17
Влочега Львов
Я саме так і зрозумів LOL
Не пропадати ж добру wink
17:47 10/09/17

 Не буде чим рашек по пиці возькати!!!

17:54 10/09/17

Письменнику 77! Ну і перегрітий - записав у куплені Хабадом.... Навіть тому пришибку під ником "Шинха", який тут перебував під іншими ніками втричі більше Мельника таке не прийшло в голову, ще за часів "ОК'а" і Паталогоанатома і всім його чисельним клонам таке не приходило в голову! Перекривати доступ не стану - ось знищувати всю цю мерзоту буду: ОБІЦЯВ! І не за національною належністю, не за релігєю чи ще чим, а за брудом, паскудством, антиукраїнською спрямованістю. Пішли геть до свого гадюшника.... fool fool wow  

17:20 10/09/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал.
17:38 10/09/17

 Дякую, пане Влочего!

00:19 11/09/17
Larisa Potapova Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
22:00 10/09/17
Дуже радий, шановна пані Ларисо, що хоча би цю публікацію оцінили і згодні! Мені приємно це бачити... Щиро дякую!
00:23 11/09/17
Larisa Potapova Днепропетровск
Не всегда тут бываю.
00:28 11/09/17
Вельмишановна пані Ларисонько! Я теж багато часу був відсутній, ніби то за своїм власним бажанням. Дозвольте зробити деякі зауваження, щодо "неочікуваної уваги" до Тальфар!
1. Порядні люди, як щось не подобається проходять поряд не помічаючи. Навпаки звращенці, так і шукають (як свині) багнюку в яку влізти. А як побачать, щось чисте, то це дратує і вони негайно намагаються перетворити це на сміттєзвалище.
2. Дурним не зрозумілі пошуки краси, чи порядності. Вони намагаються навмисно спаплюжити все, що не вкладається в їх, часом мерзотні, уяви. Довести що їх дурість не гірше всього розумного. Їх обурює те, що хтось щось робить краще! Вони вважають що нічим не гірше...
3. Суперечки - це та зброя, за рахунок якої негідники намагаються довести: що вони гідні і порядності не існує, це просто прихована чи відмита непорядність... Саме тому вони там де все в порядку, намагаються довести - тут просто щось не так.
4. Звинуватити можна всіх, у чому завгодно: перекрутити правду на брехню (а ти докажи що щось не так)! Це улюблені прийоми провокаторів усіх часів і усіх їх хазяїв та спецслужб. Наприклад, типові, чи рекомендовані для тролінгу:
- об'явити євреєм - нехай доводить, що зовсім не єврей;
- навпаки, виставити антисемітом (хай спробує спростувати);
- свідомо, зробити заяву що дізнався і викладай компромат - хай заперечує;
- викладай будь яку, саму неймовірну брехню: все одне хтось повірить чи засумнівається;
- шукай саме святе у опонента - по цьому і вдаряй....
Дещо навколо цього можна відшукати у Таранова, КДБ-го викладача і фахівця з філософії, який написав чисельну кількість інтригуючих книг!
Ця дурепа Спранга, звичайно бреше! Явно вона не пустунка і в чомусь може талановита, а за деякими спостереженнями їй знайомі настанови ФСБ!
12:18 11/09/17
Рекомендует этот материал. Почему? Беззаперечно цікаві авторські роздуми над долею країни.
А в НАНУ традиційне болото прилаштовуванців-паразитів. Отримати звідти інсайдерську інформацію майже неможливо. Клан.
15:51 11/09/17

Live

5 мин. назад

Геннадий Гентус комментирует материал В споре должна рождаться истина!

9 мин. назад

Геннадий Гентус комментирует материал Эта дама с Экура

10 мин. назад

Геннадий Гентус комментирует материал КАК ЖЕ РАДОСТНО С МАРИЕЙ НАМ С СЕРЕГОЙ ГОВОРИТЬ

11 мин. назад

Геннадий Гентус комментирует материал Роксолани

2 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал Роксолани

2 час. назад

antov комментирует материал Роксолани

2 час. назад

antov рекомендует материал Роксолани

8 час. назад

Юрий Мельник публикует статью КАК ЖЕ РАДОСТНО С МАРИЕЙ НАМ С СЕРЕГОЙ ГОВОРИТЬ

8 час. назад

Александр Шмыго публикует статью Эта дама с Экура

8 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Роксолани

9 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

9 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию 60 лет назад запорожский сталевар стал самым молодым в стране Героем Соцтруда

10 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал В споре должна рождаться истина!

10 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Не уходи,мой друг,...!

10 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

10 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

10 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

10 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Солнца лучик,солнца сказка!!!

11 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал Путешествие Нанны в Ниппур

11 час. назад

Геннадий Гентус рекомендует материал Путешествие Нанны в Ниппур

12 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал философия души