О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Международная политика  13 августа 2017 13:21:40

Автор: Myhail Antonyshyn

Американське рабство, або Як росіяни зраджують свою місію

Територія, контрольована Асадом та його продажними військами, котрі зрадили свій народ та стали стріляти по народних повстанцях, - зросла удвчі та Асад збільшує обсяги влади завдяки Росії.

Таку заяву зробив Шойгу. 

Сирійці стали підтримувати Асада аби відійти від Амкерики, - пропаганда Росії, котра колись контролювала Близький Схід стала хорошим прикладом для рабів, котрі не можуть стати вільними людьми та боротися за свободу всього людства: раби прагнуть аби ними керувати і аби їх бичували барини, котрі ніби-то "знають як управляти господарством", і сирійці просто стали жертвами тиранів, котрі стали стирати кров пролиту народом за свбооду у нікчемний страх народу, що став вбивати своїх же братів та сестер за владу вбивці, що прагне купити собі людей та торгувати свободою слова та владою людей над своєю землею.

Асад просто став діагнозом для сирійців, котір хотіли щоби про них дбав освічений аритсократ а вийшл та к що цей "аритсократ" просто став вбивцею людей. Що ризикнули своїм життям задля спасіння свого народу. І саме тому сирійці просто стали жертвами Путіна, котрий має продати цей народ владі зла. що прагне контролювати світло наи цй планеті аби відбирати у юлдини можливість споживти владу Бога, котирй керує світомі  через своїх слуг здійснює розподіл святого хліба поміж моральними людмьи, коір працюють та несуть із сообю владу совісті та добра.

А Асад просто став продавати Сирію американцям та росіянам аби світ став запроданим владі війни, що стала нині загрозою для американців, що стали керувати світовими рабами котрі не можуть звільниится від влади пропаагнди, що сталася для них самим життям, бо ці люди навіть не знають що таке  справжня істина, котра може годувати душу світлом блавгодаті...

Насправді Путін може впливати на світ аби дати росіянам наркотик влади щоби люди забули про втрату обличчя та продажність середнього класу, котрий пішов на поклін до Путна аби продати своє довр"я народу та заробити на брехні проти Росії, - та факт залдишається фактом: Пуітн став простим аферистом, котрий віідбрав владу у народу та повернув корабель Росії від цивілізації та прав людини до деспотії, котра стала ядерним могильником для російського народу.

І росіяним можуть молитися до Бога аби Бог дав їм можливість звільнитися від влади тирана, котрий знищує сам дух життя у Росії та росііни ніколи не зможуть отримати божої допомоги допоки вони не стануть виконувати своєї місії, - служіння для людей святості правди, котра має приносити людині відчуття живого слова, що може воскресити мертвих та дати людині надію на щастя якщо вона стане знищувати зло та неправду.

І самі росіяни, котрі прагнули стати творцями нового світу просто стали жертвами американських банкстерів, що стали знищувати саме відчуття правди цим народом, котрий є багатим та могутнім та він посто заблудився серед пропаганди та брехні коли слід просто довіритися своїй інтуіції та піти до влади добра та все вже втраено.для  них - росіяни прсто продалися владі тиранії аби мати змогу впливати на світ та самі росіяни навіть не володіють своїмм життями що вже говорити про владу над Америкою ,котра стала джерелом диктатури та афери.. - і саме тому має бути знищена самим російським народом як зло, що вбиває добро та щастя людства: американці стали грабувати все людство за допомогою влади долара, котирй посто друкується аферистами та віддається корупціонерам як кредит, котрий потрібно повернути для того щоби самі люди стали черпати себе від влади пітьми, котра знищує тканину добра у світі, - і люди котрі стали фундаментом та жертвами влади брехні просто стали грабувти самі себе, не розуміючи що вони знищують своє майбутнє та владу світла, котра могла би обернути їх на сівачів зерен життя у  цьому світі і  праці та місії.

... Американці творять нову ітсорію світу, підтримуючи владу народу та фінансують розвиток громадянського суспільства задля перемоги класу відповідальних над рабами, а тим чаом Путін - просто спотворює тіло Росії, розпинаючи цього диявола, котрий сам захотів всім керувати та всім володіти та не зміг навіть витримати реформи, котрі мали привести цей народ до влади суспільства, котре може впливати на владу аби стати багатим та могтнім.

І саме тмоу росіяни, що прагнуть стати джерелом світвої революції стали просто мракобісами, котрих західні люди проклинають за те що ці люди, росіяни.  не можуть зробити ніякого вкладуу спасіння Землі, - Захід працює та годує світ а росіяни просто п"ють горілку та лежать на ліжках, паралізовані карою божою на цей народ, що став торгувати своїм щастям та своєю місією, котра говорить про те що необхідно просто воювати проти влади Америки,  що стала знищувати саму свободу людини, що стала керуватися політиками. котрі нічого не вирішують, а просто стабють ширмою в руках аферистів, котрі торгують людьми як предметами, що не стали живим.

Американці дуже радіють що росіяни продалися владі Путіна, - в 2012 році під час маосвих акцій протесту Путін заплатив америкнцям і ті дали вказівку своїхм маріонеткам навальним відступити від революції проти деспота, - і саме тому амреиеканці легко можуть шантажувати Путіна та сам російський народ, котрий став бензоколонкою що стала вирбляти фіктивне паливо, - росіяни просто стали доїдати свій ресурс, котрий залишився у спадок від СРСР і росіяни просто стали знищувати своюж свободу, ставши придатком до влади амеирканських банкіірв, котрі посто керують Путіним та обкрадають російський народ аби цей тираніний народ, котрий став вбивцею прав людини та  свободи був покараний за  своє зло ...

І саме тому Путін буде відкуплятися від вільних людей Росії, котрі  усвідомлюють всю необхдінсть революції - а тим  часом самі росіяни просто стануть вбивати свій розум, котрий говорить про важку працю на благо людства алкоголем, котрий має дати людині можливість хоч трохи відпочити від проповідей Бога, котрий критикує тебе та веде до тебе до спасіння важким шляхлм, бо легкого не існує, - і саме тому росіяни мають не відмовлятися від власної свободи, котра може пробудити всі народи світу та революцію проти аферистів, котрі вбивють телевізором всю еліту людей та прагнуть підкупити всіх хто знають як звільниится від влади тіьнових володарів власності самих людей, що просто стали споживати ілюзію як владу котра керує думками людини, що не може відчути всю глибину імперії Бога, котрий кожного вчить свободі аби юлдина змогла стати достойною світла та життя, що лиється віж джерела добра та спожитку священноідйства любові...

Количество просмотров: 237
delete
Myhail Antonyshyn
Myhail Antonyshyn, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Live

2 час. назад

Юрий Мельник публикует статью КАК ЖЕ РАДОСТНО С МАРИЕЙ НАМ С СЕРЕГОЙ ГОВОРИТЬ

2 час. назад

Александр Шмыго публикует статью Эта дама с Экура

2 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Роксолани

3 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию 60 лет назад запорожский сталевар стал самым молодым в стране Героем Соцтруда

4 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Не уходи,мой друг,...!

4 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

5 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Солнца лучик,солнца сказка!!!

6 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал Путешествие Нанны в Ниппур

6 час. назад

Геннадий Гентус рекомендует материал Путешествие Нанны в Ниппур

6 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал философия души

6 час. назад

Геннадий Гентус рекомендует материал философия души

6 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал философия души

6 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал В споре должна рождаться истина!

6 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал В споре должна рождаться истина!

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!