О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  13 августа 2017 12:44:03

Автор: sdv

Українська влада знає, як повернути на свою користь ППО РФ біля кордонів

Бажання Путіна розмістити системи протиповітряної оборони у Білорусі біля кордонів з РФ, скоріше за все, залишиться лише засобом пропаганди, навіть якщо ці системи ППО будуть розміщені. Проте українська влада теж знає як використати цей факт.

Але кроки влади України мають дещо інший вигляд, ніж ті, які мають бути у даному випадку.

Ця ситуація багатошарова і слід її розглядати з різних ракурсів. Якщо говорити про інтереси Росії, то це в першу чергу, “гра м’язами” і спроби показати російському суспільству наявність сусідів-друзів. Що стосується України, то, на жаль, будь-який рух російських військ або законопроектів, пов’язаних з військовою активністю РФ, влада використовує тільки для розгону істерії та почуття страху в українському суспільстві, щоб проводити і приймати в цей час необхідні законопроекти та рішення, які неоднозначно сприймаються українським суспільством.

Хоча, насправді, подібні законопроекти РФ і Білорусі – це відмінний важіль для тиску на саму Білорусь, а також виходу на проактивні позиції у зовнішній політиці.

Поясню. Білорусь з моменту початку агресії РФ проти України, намагається грати роль нейтральної сторони і майданчика для переговорів, тим самим вирішуючи питання поліпшення відносини з ЄС зокрема і з Заходом в цілому.

Але паралельно Білорусь намагається грати і дружити з Росією, в тому числі вже і у військовому сегменті. Україна зобов’язана була активно реагувати на дипломатичному рівні й тиснути на Білорусь, вимагаючи залишатися дійсно нейтральною, а не створювати з РФ спільні сили ППО. Подібний тиск України підтримали б і на Заході – це по-перше. По-друге, такими кроками ми б розгортали в свою сторону патріотично-налаштоване суспільство Білорусі, яке не в захваті від активності РФ на їх території.

Але, повторюся, українська влада поки використовує будь-які військові рухи не для активної зовнішньої політики, а для нагнітання страху в українському суспільстві. Відбувається підміна справді важливих подій і рішень загрозою вторгнення, наприклад, закону про реінтеграції окупованих територій Донбасу.

Д. Снєгирьов

Українська влада знає, як повернути на свою користь ППО РФ біля кордонів

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 749
delete
sdv, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +1
Всего комментариев: 25, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? теперішній українській владі вигдна війна, бо якщо б її не було, то громадянське суспільство давно б вже викинуло її на узбіччя історії. Хоча влада дограється, що і війна їй не допоможе.
16:11 13/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Петро, ось ти вивісив тут черговий плакат зі штабу ЮВТ. Це ж смішно. Де аргументи, докази та інше? Одне л-ля. У стилі путлера.
20:46 13/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
І при чому тут ЮВТ? Якщо в "Батьківщині" кажуть те саме, що і я, значить там обєктивно оцінюють ситуацію, а не кажуть так, як це подобається Порошенку. Особисто я не слідкую за жодним з партійних сайтів і не в курсі їх дій. Все, що я кажу це моє бачення і мій аналіз подій.
21:03 13/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Я не впевнений в цієї "об'єктивності.
21:30 13/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
Це тільки пояснює, або твою зашореність,...або залежність від цієї влади.
Щоб позбутися зашореності, слід дивитися на світ відкритими очима. Щоб позбутися залежності, слід самому творити, а не бути слугою в когось.
21:40 13/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Звісно, я залежний від влади, до речі, як і ти. smile

Дивитися відкритими очами - це ще не факт того, що хтось бачить в такому стані істину.

Еге ж, і що ти твориш окрім того, що друкуєш тут чиїсь лозунги? wink

А взагалі-то, бачу, що дискусія на цю тему вже не має сенсу.

Аріведерчи...
21:57 13/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
Що я творю - моя справа. А від влади я дійсно незалежний. Є вона чи ні, мені однаково.
18:40 14/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Зі всіх критиків найбільший, найгеніальніший, такий, що самий не хибить - час.
20:57 13/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
І при чому тут критика, коли вже народу дихнути влада не дає. До такого народ не доводив ні Кучма, ні Янукович. Тож ця влада не піде так спокійно як ті - попередні.
21:04 13/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Гмм.. Звісно... хто вс-сь - ... Невістка... Ніхрєна ти не зрозумів з вислову...
21:34 13/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не слід весь час кивати на час. Бо хтось до цього часу і не доживе. Особливо наші пенсіонери. А наша молодь не бажає чекати, вона все хоче відразу.
21:38 13/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Дуже популярний трюк - зсилатися на пенсіонерів. Один "космічний" персонаж завзято роздавав їм гречку. І що з того? Комусь стало краще в перспективі?
21:50 13/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
Стало. Тому що роздавав гречку. Вона йому сторицею окупилася.
18:41 14/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ото ж. Це і є результат популізму.
20:27 14/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ця влада не краща. Той хоч циніком не був. А ця влада цинічна. Тільки Реву послухати, то виходить що всі українці марнотратні і економити не вміють.
21:21 14/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Петре, ніде, в жодній країні світу немае ідеальної влади, яка б задовільняла всі прошарки свого населення. Ми не виключення. Наразі в нашому політикумі немає лідера, який би зміг виконати всі бажання громадян. Це просто неможливо, хто б з них чогось не обіцяв.

У нас ще живе глибоко вкорінене совкове мислення. Всі, дійсно, хочуть, щоб їм щось дали. Наприклад, одна моя знайома жінка (до речи, зовсім не погана людина) на моє зауваження, ща я б на її місці занявся утепленням квартири, замість того, щоб скиглити, що зимою у неї холодно. Відповід - хай держава це зробить. - Де взяти на всіх грошей одразу?

Щодо Реви - не чув, але, дійсно, ми не навчені економити навіть на дріб'язкових витратах. Я був той рік у Канаді у друзів, які туди емігрували. Звернув увагу на те, що навіть звичайну воду з крану вони просто так не ллють, та й на інше... І це при тому, ща їхні доходи не зрівняти з нашими. Так що благополуччя людини починається з неї самої.
При цьому скажу, що, звісно, не тільки від особистості це залежить.
22:31 14/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
немає? Так буде. Коли українці стануть жити за новим законом. Де всі права буде мати Первинна громада, а ті що захоче пердасть вищим громадським обєднанням - територіальному, земельному, регіональному і державному. В такій державі не буде нероб, так званих депутатів, бо закони будуть затверджуватися на Віче громади, і цей інститут нероб зникне як вранішня роса, нет буде ні президента ні його нероб у виконавчих структурах, бо громада буде собі обирати виконавців по потребам щорічно. Охоронні структури не будуть підкорятися державі, а будуть формуватися безпосередньо в громаді і нести повну відповідальність за охорону порядку і дотриманням законів у громаді. Суди будуть обиратися громадою і будуть підкорятися тільки закону і в суддів не буде права тлумачення закону, а буде тільки беззаперечний обовязок його виконання.
А ось громада знайде гроші, щоб кожна родина могла жити в теплі і достатку. Громада не буде фінансувати всілякі глобальні проекти і тим більше не буде допомагати через закони багатим ще більше збагачуватися за рахунок ще більшого збідніння бідних. Та і бідних в громаді не буде.
Економія - культура. А культура не може бути в державі де безкультурні її керівники. В будь-якій країні Європи мінстра зняли б на наступний день після такого висловлювання і образ в бік громадян. Це ще раз підкреслює, що вони(нинішня влада) українцями себе не вважають, а український народ своїм народом не визнають.
Анекдот: Порошенко: Міша, чого ти преш, як танк?
Саакашвілі: Петя, не кради у свого народу.
Порошенко: Міша, ти що дурний? Я у СВОГО нарожду не краду. А у гоїв сам Бог велів.
18:59 15/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Чудова казка з присмаком антисемітизму, але... на цій чорносотенній конячці делеко не поїдеш. dknown
21:31 16/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
І в чому ви бачите антисемітизм? В правді?
21:37 16/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
З терміном "правда" треба поводиться дуже обережно. Далеко не завжди те, що здається нею виявляеться.
22:18 16/08/17
Petro Boriwiter Запорожье
Правда є правда. А коли здається - хреститися слід.
18:58 17/08/17
Генадий, голубчик, на этом сайте есть два идиота, систематически защищающих эту вороватую власть :

Один сонеты пишет, а кто другой случайно Вам не ведомо?

Ну и пока Вы, сударь, будете размышлять кто же этот идиот, разрешите Вам задать вопрос в лоб:

Какого демона Вы постоянно и во всем видите антисиметизм? Я думаю Вы умышленно провоцируете рассовую ненависть ! Кто Вас просит давать оценку высказываниям членам этого сообщества постоянно в ракурсе антисемитизма?

В чем не прав Петро?

Удивительно, но когда шуцман Литвиненко открыто обзывает меня и в моем лице всех евреев последними словами, нагло и цинично ежедневно ведя линию антисемитизма Вы молчите !!!

А я знаю почему Вы провоцируете в мелочах других авторов.
А для того чтобы кроме шуцмана Литвиненко, и другие начали тоже самое делать!!!

Вы, Генадий, провокатор и очень хитрый прохиндей !
00:27 18/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Спасибо, "Марек Львович" , за лестную оценку моей скромной персоны в стиле "ударим провокацией на мнимую провокацию".

С Вашим Литвиненко разбирайтесь сами без меня. Мне оно надоело ввиду полной бесперспективности . Горбатого известно, что исправит.

А по поводу идиотов - а не попробовать ли вам покопаться самому в себе? И сходить к психиатру, подобному Вам? Может, чем-то поможет?

Лехаим! wink
00:30 20/08/17
Наконец расскусили тебя , Герлядий. А я еще два года назад писал, что ты провокатор и стукач. Мне тогда мало кто поверил.
Но, Марк Львович, четко подметил твое подлое нутро. Ты систематически умышленно задрачиваешь людей "антисиметизмом" для того, чтобы они начали его проявлять!
И это правда от которой тебе не уйти.
Но Марк Львович четко понимает чем закончатся твои провокации. Он знает, что люди начнут на зло высказывать тебе, но то, что ты полукровка им не известно, а то что Марк Львович чистокровный он этого не скрывает.
Короче, подонок ты Герлядий.
10:14 20/08/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ти видаєш бажане за дійсне, Петро. Фантазії зашкалюють. Для довідки тобі - мені все одно, якої національності людина. Чи чистокровна вона, чи ні. dknown

А інше, що ти тут наплів - хай зостанеться с тобою. Мене воно не зачипає.

Хай щастить!

Відповідати тут більше не буду.
17:50 20/08/17

Live

2 час. назад

Юрий Мельник публикует статью КАК ЖЕ РАДОСТНО С МАРИЕЙ НАМ С СЕРЕГОЙ ГОВОРИТЬ

2 час. назад

Александр Шмыго публикует статью Эта дама с Экура

2 час. назад

Родослав Корченюк публикует статью Роксолани

3 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

ivp_paster пишет рецензию на публикацию 60 лет назад запорожский сталевар стал самым молодым в стране Героем Соцтруда

4 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Не уходи,мой друг,...!

4 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

4 час. назад

Тэльфар Спранга комментирует материал В споре должна рождаться истина!

5 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Солнца лучик,солнца сказка!!!

6 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал Путешествие Нанны в Ниппур

6 час. назад

Геннадий Гентус рекомендует материал Путешествие Нанны в Ниппур

6 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал философия души

6 час. назад

Геннадий Гентус рекомендует материал философия души

6 час. назад

Геннадий Гентус комментирует материал философия души

6 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал В споре должна рождаться истина!

6 час. назад

Boriwiter Petro комментирует материал В споре должна рождаться истина!

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!

6 час. назад

Сергей Кувалда комментирует материал На воре Путине и кокошник горит!