О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Милитари  20 июля 2017 01:28:34

Автор: viktor trigub

Мистецтво воїна Юрія Неросліка

Мистецтво воїна Юрія Неросліка Мистецтво воїна Юрія Неросліка Мистецтво воїна Юрія Неросліка Мистецтво воїна Юрія Неросліка

 

Учасник АТО, художник Юрій Нерослік відкриває чергову виставку! Цього разу в Києві. Крім плакатів, Юрій презентує і збірку картин.

Драматичного літа 2014, сержант Нерослік прийшов до військомату і записався добровольцем ЗСУ. В Харкові. Патріот-майданівець потрапив до лав 92 бригади, яку спішно, без належної підготовки і розвідки, кинули з Волновахи, на прорив Іловайського “котла”. В районі села Новоєкатеринівка Старобешівського району, їх колону накрила російська артилерія – вже чекали елітні професійні військові з РФ. “Ихтамнет”.

20182778_1427120430742709_1030340501_nВтративши майже всю техніку, бійці кілька днів без їжі і води проривалися до своїх. Вийшли… Юрія було травмовано. Госпіталь.

Кожну вільну хвилину він створював патріотичні плакати, які активно поширював інформаційним полем Музей плакату України при часописі “Музеї України”, де Юрій Нерослік арт-директор.

20182795_1427118584076227_1808569434_nКоманда Юрія Неросліка з активістами журналу “Музеї України”, організували кілька сот виставок патріотичного плакату, як просто на передовій, так і в другій-третій Лініях оборони. Від Станиці Луганської до Сартани…

20187705_1427119444076141_946426886_nВсі основні музеї Донеччини розгорнули виставки Ю.Неросліка! А також школи, виші, музеї у десятках міст України!

…Мені особисто довелося розвозити плакати і організовувати патріотичні виставки Юрія у прифронтовій зоні, починаючи з 2014. Враження – яскраві. Зрозуміє лише той, хто тоді там був і знає про різні рівні терористичної загрози, ватний прийом і прицільні артудари…

Згадується відкриття найбільшої виставки українського плакату у Костянтинівці, під охороною озброєних десантників 90 бату…

20197035_1427120684076017_1967927979_n…А рейд на Мар`їнку, відвідини розстріляного музею, з посіченими осколками стінами, дорога до Новомихайлівки, в музей якої якраз влучив снаряд – стояв без вікон, перетворився на екстрім. Якраз тоді, вперше взяв  17 річного сина Ростислава. Дорога від КПП йде просто серед окопів і бліндажів просто серед рівного поля. У сепарів – ліс і кілька териконів поруч. Саме звідти періодично стріляють покидьки – “курсанти школи снайперів ДНР”. Одне з перших завдань – поцілити будь-яку рухому ціль, що мов мішень пересувається по тій дорозі. Стріляють з новітніх Вінторізів та іншої модернової зброї. Кулі з титановим стержнем. Я закрив вікно чорною папкою з плакатами Неросліка і навалився на сина, інстинктивно закриваючи своїм тілом. Досвідчені супутники лише посміялися – поцілить на такій відстані – прошиє всіх трьох на задньому сидінні старенького ВАЗа… Потім зворотній шлях, вже увечері… Оце і є правда війни. Дуже проста, жахлива і зрозуміла. Страх. Особливо за дітей.

20206183_1427120067409412_1918278701_nТри роки у тій зоні живуть люди, ростуть діти. Цього просто не розуміють чисельні паркетні грантожери, які за грубі гроші “мужньо” доїздять до тилового Краматорська… Але, то інша тема.

Після участі у бойових діях під Щастям, в районі Маріуполя, демобілізації, Юрій Нерослік, раптово, захопився живописом. Його картини вражають!

20227275_1427119787409440_650187403_nМирні пейзажі, квіти, жіночі силуети, море… Нормальне мирне життя, яке так розуміють лише ті, хто був на війні.

Отже, запрошуємо доторкнутися до неймовірного мистецтва Юрія Неросліка на благодійній виставці “Україна наш дім” в Національній бібліотеці імені В.Вернадського з 24 липня 2017 року. Початок о 16-00.

До речі, картини Юрія Неросліка мають великий попит у США, де фактично діє персональна галерея митця. З чим і вітаємо!

А плакати Неросліка мають дійсно світову славу – саме їх тримають в руках українці діаспори десятків країн під час мітингів, акцій протесту, флешмобів…

Інформаційна підтримка – “Музеї України”, “Універсальна газета”, Сурма, УПК…

Нерослік – український художник планетарного рівня!

Про це повинні знати всі!

Віктор Тригуб, директор Музею плакату при часописі “Музеї України”

20182618_1427096694078416_1719735473_n

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 8438
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +6
Всего комментариев: 11, Всего рецензий: 7
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

06:52 20/07/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Василь Чорний 'Винница'
 
15:12 20/07/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Готуємо виставку Юрія в АТО між Торецьком і Авдіївкою, друга Лінія оборони...
22:05 20/07/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
ivp_paster 'Тернополь'
Патріотично.
23:06 20/07/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Это не первая статья автора о художнике Юрие Нерослике. На м ой взгляд, есть определенная подвижка в лучшую сторону, заключающаяся в том, что зазвучало, наконец-то, требование "Стоп войне!". Однако, опять же как на мой взгляд, это "стоп" звучит пока что фальшиво. Почему? Как минимум, по двум причинам, одна из них та, что рядом видим плакат "Ви переможете, я то знаю", который явно противоречит немедленной остановке этой бойни. При немедленной остановке бойни не может быть (по определению!) ни победителей, ни побежденных! Вторая причина кроется в другом плакате с надписью "STOP WAR RUSSIA", ведь, всем известно, что война началась не с приказа Путина, а с приказа И.О. Президента Украины Турчинова! И по определению Папы Римского это война носит характер гражданской войны! Иными словами, в начале войны и в ее ведении Украина виновата в первую очередь, но на плакате Украины нет и близко, есть только "RUSSIA"!
Что мы видим на других плакатах Юрия? Опять же, лично я вижу некий несъедобный винегрет из политических лозунгов: "Як один Бог на небі, так одна Україна на Землі!" Вопрос единственности Бога на небе отнюдь не очевидный факт! Так, Бог, который дает иудеям указание убивать всех Гоев на территориях, где во власти эти иудеи, не может быть одновременно Богом для тех же Гоев (читай: украинцев, русских и других славян)! И потом, что значит: "одна Украина на земле"? Опять же (по определению!) ни одна страна на земле не была, нет и быть не может в двух или более экземплярах! Потому для меня эта надпись (об одной Украине на земле) не более, как хренотень! Другой плакат: "Не Україна для нас, а ми для України!" опять чушь! Должно быть: "И Украина для нас, и мы для Украины!". Надпись, с которой я не согласен очень выгодна иудеям и таким их лидерам, как Игорь Беркут, которые считают, что Украина (не вся, но солидная ее часть) нужна исключительно для еврейско-жидовского состава населения Украины, т.е. для 5% ее населения, а для оставшихся 95% Украина "НЕ ДЛЯ НИХ"! И последний здесь плакат: "Украина сделана свободным народом!" (в оригинале на украинском языке) тоже вызывает лишь горькую усмешку, ведь, то, что до настоящего момента "сделано" из Украины это находится если не в самом хвосте экономического рейтинга стран, то близка к этому хвосту! В конце прошлого века (до 1991 года) Украина была в составе СССР и была числе лидеров стран Европы, а где она сейчас?! "Свободный народ", по всему видать, испарился вместе с великой страной СССР...
23:10 20/07/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль 'Днепропетровск'
"Про це повинні знати всі!"
07:45 24/07/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Віктор! Пан Нерослік гарна людина ы талоновитий художник! Який зумів себе появити у новый політичный реальності в Украъны. Та нажаль двы обставини сильно підрвали його авторитет ПІАР Надії Савченко про яку я вас с паном Неросліком у свій час 2014 р. попереджав таки й явилась " засланим путінским казачком!
По друге після Евромайдану змінилась політична обстановка і никому вже не цікавы твори пана Нерослікка бо їх місце тыльки в запасниках музев ( тобто оригінали картин з яких потім робились плакати) що потім років через 30 їх знову відкрити як історичный документи минулих часів
Тому я тут ще раз раджу пану Неросліку всже повертнутись до хужожньої творчості у її класиних формах! І почати заробляти ГРОШІ! А Слава в нього вже є!
17:41 04/08/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
1. Майстерно.
2. Цікаво і чітко.
3. Форма відповідає темі.
4. Завжди корисно і цікаво.

Комментарии

Василь Чорний Винница
Рекомендует этот материал.
06:52 20/07/17
Рекомендует этот материал. Почему? Талант!
15:12 20/07/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Як завжди, громадянин Литвиненко дивиться на світ через призму "русскага" міра. У цій людини відсутнє почуття вітчизни. Як можна перекручувати історичні факти та виправдовувати дії країни, яка силовими діями аннексувала Крим, з допомогою сепаратистьські настроєних осіб намагалася створити на значній теріторії України так звану "новоросію"? Єдиним виходом для збереження теріториальної цілостності України в цих умовах - це була боротьба з використуванням збройних сил, які, до речі, створювались під час тих подій. Так що шановний Турчинов прийняв єдине вірне рішення. І крапка. Цю особу треба почитати як Героя України. Всім. Незважаючи на особисті "партійні"уподобання.


При цьому особиста думка таких ренегатів, як Литвиненко, не має значення. Його демагогія примітивна. До речі, він всяким образом уникає відповіді на питання, чи було виправдано використування росією своїх збройних сил у подіях в Чечні. Це риса, характерна для демагогів, що намагаються навести "тєнь на плєтень".
23:41 20/07/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
23:42 20/07/17
Анатолию Литвиненко БРАВО!

Более честной позиции , чем в Антолия Литвиннко, здесь уже нет ни у кого.
Его рецнзия тянет на целую публикацию.
06:54 21/07/17
Что мы видим на других плакатах Юрия? Опять же, лично я вижу некий несъедобный винегрет из политических лозунгов: "Як один Бог на небі, так одна Україна на Землі!" Вопрос единственности Бога на небе отнюдь не очевидный факт! Так, Бог, который дает иудеям указание убивать всех Гоев на территориях, где во власти эти иудеи, не может быть одновременно Богом для тех же Гоев (читай: украинцев, русских и других славян)! И потом, что значит: "одна Украина на земле"? Опять же (по определению!) ни одна страна на земле не была, нет и быть не может в двух или более экземплярах! Потому для меня эта надпись (об одной Украине на земле) не более, как хренотень! Другой плакат: "Не Україна для нас, а ми для України!" опять чушь! Должно быть: "И Украина для нас, и мы для Украины!". Надпись, с которой я не согласен очень выгодна иудеям и таким их лидерам, как Игорь Беркут, которые считают, что Украина (не вся, но солидная ее часть) нужна исключительно для еврейско-жидовского состава населения Украины, т.е. для 5% ее населения, а для оставшихся 95% Украина "НЕ ДЛЯ НИХ"!

Читать полностью: http://h.ua/story/439299/#3353265#ixzz4nRIQ9Iie


best best
07:00 21/07/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Самохвалов, а ти, часом, і не є особисто Литвиненко? Стилістика не схожа, а копія, один в один. LOL

Ай-я-яй, Анатолій, кого ти хочеш обдурити? tired
08:27 21/07/17
Рекомендует этот материал. Почему? Плакати Юрія справжнє мистецтво світового рівня!
11:14 21/07/17
Рекомендує цей матеріал. Чому? Рекомендую палкий, завжди цікавий зміст.
17:42 04/08/17
Рекомендует этот материал. Почему? Классные плакаты! Несравненно лучше старых плакатов http://www.nazireich.net/newfoto/plakata.php
18:56 04/08/17

Live

array(8) {
 [11]=>
 NULL
 [4]=>
 NULL
 [5]=>
 NULL
 [6]=>
 NULL
 [7]=>
 NULL
 [12]=>
 NULL
 [13]=>
 NULL
 [8]=>
 string(10) "1544448752"
}

string(2) "13"
...