О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Беседка  16 июля 2017 19:11:52

Автор: Влочега

Презумпція брехливості Росії повинна стати міжнародним брендом

Я розумію ставлення українських громадян до зворушливого скиглення матері російського вояки-потерякі Агєєва. Мій хлопчик, мій зайчик, потрапив в ай-яй-яйчік. Діти, що з них взяти. Їдуть куди завгодно вбивати не зрозуміючи когоВід цього наївного нахабства штормить ще дужче, ніж від відкритих образ і погроз.

Але давайте шукати позитив в рачачих стражданнях.

Росія повільно і впевнено рухається до статусу «брехуна за визначенням», і основним в цьому має стати визнання збройного вторгнення до Криму і на Донбас. Все інше при достатньому цинізмі можна списати, або, хоча б, перемалювати - розіпнутих снігурів і "мальчікав в трусіках" на ідіотську ініціативу холуїв зі ЗМІ, збитий пасажирський «Боїнг» на ексцес виконавця, і навіть кримську аванюру на недостатнє розуміння політичних реалій України та перебір коштів при спробі «врятувати родинне населення від бендерівського розправи». 

Бояри знову царя обдурили, а бендери-то були несправжні!

За Крим лису карапузу вже розкололось від лисини до того місця, яким думає, і ось тепер доводиться викручуватись по Донбасу. І Агєєв тут дуже в касу. Тому що переконувати він, хоч тушкою хоч опудалом, буде не нас, брати-панове, ми-то і так все знаємо. Переконувати йому прийдеться решту світу - який ще частково вірить у «громадянську війну».

Презумпція брехливості Росії повинна стати міжнародним брендом, загальновизнаним маркером не тільки російської влади, а й російського населення. Як циганське золото, ліберійський флот і нігерійський спам. Просто всі повинні зрозуміти, що інакше як з тотальним перебріхуванням всього і всіх московити існувати не можуть - це їх спосіб життя. Гадюка завжди, коли кусає, вприскує отруту - а не через укус. Бджоли жалять будь-кого, а не тільки погану людину. Ведмідь взимку спить не тому, що він все літо працював, втомився і не виспався. Росіянин бреше не тому що у нього є практична необхідність збрехати. А просто така природа цих тварин. Кусати, жалити, спати, брехати.

Цьому не треба дивуватись і надмірно з цього питання нагадувати. Просто треба це знати. Працювати в парадигмі «а доведи» повинні кацапи, тому що їх брехня перевірена багаторазово. Різниця між «збрехати» і «брехати" не граматично-дієслівна, а системна, як між «поцупити» і «красти». Перше вказує на дію, до якого могли принести життєві обставини. Друге - усвідомлений образ життя.

Московит буде брехати навіть без прямої необхідності, тому що брехня розширює простір майбутнього маневру, а він сам не знає - що йому знадобиться в майбутньому? Визнати агресію в Криму? Відмазатсь від неї? Таємниче посміхнутися і промовчати? Так що про всяк випадок краще спіздеть, причому бажано кілька разів і взаімоісключітельно. Хіба мало що потім стане в нагоді.

Тому, якщо ви питаєте у росіянина - «скільки буде двічі по два?» - і він відповідає «чотири», обов'язково перевірте відповідь на калькуляторі. І якщо калькулятор показує «2х2 = 3.5» вірте калькулятору. Тому що, якщо калькулятор дає невірну відповідь, це означає що він всього лише поломався, а не збирається вас "наебать" для своєї вигоди.

В кінці-кінців, можна взяти інший калькулятор, справний. Але брати іншого росіянина марно.

Що і доводить нам жінка, яка породила Агєєва. Виборниця країни, що породила Путіна.

Автор: Горький Лук

 

Презумпція брехливості Росії повинна стати міжнародним брендом

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 362
Отредактировано: 17-07-2017 [00:20]
delete
Влочега
Влочега, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 9, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал. Почему? .
Все вірно, нічого й додати.
Фото зачотне.
22:17 16/07/17
Рекомендует этот материал.
23:01 16/07/17
Влочега Львов
Дякую. Навмисно виставив цю контроверсійну статтю протестувати цензуру. Як не dknown не повернули crazy
Певно діла у місцевих цензорів швахові, бо раніше таке викидали clever
23:43 16/07/17
Petro Boriwiter Запорожье
А моє на модерації в 5 розділі вже два а чи то й три тижні.
17:54 17/07/17
Влочега Львов
Про землю?
Яка ж то модерація, просто про тебе забули. cry
01:35 18/07/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ні шановний - це козні модератора. Преший раз я її опублікував у Бесідці, так він мені сказав, що там багато русизмів... та що я тобі пояснюю, я ж тут тобі її і подам, а ти сам вирішуй:
Головне джерело теперішньої недолі … селянства … у непродуманому запровадженні … відносин. Власті, що запроваджували ті відносини, трималися букви закону і не враховували ні в чім господарських потреб селянина. Вони не цікавилися, з чого той селянин, прив'язаний виключно до землі, буде жити. Від селян забрано сіножаті, пасовища, а частково й ті землі, якими вони користувалися до того спільно.
Більшість … віддали і віддають свої земельні володіння найчастіше в оренду поодиноким підприємцям або наймачам, а ті перенаймають селянам потрібні їм для прожитку та годівлі орні землі, пасовиська і сіножаті за подвійну або потрійну ціну.
Однак загрішили перед селянством не лише великі … землевласники. І самі держава та уряд провинилися тим, що зовсім не подбали про умови існування селян … . Держава не потурбувалася якраз про те, аби між населенням і власниками землі утримати рівновагу. Селянин якось животів, доки мав 6-10 … землі. Після розподілу … він зійшов на жебрака.
Сі умови витворили становище, коли в переважно хліборобній … вимирає хліборобний нарід. … селянин не бачить цілий рік ні м'яса, ні яйця, хіба вип'є кілька крапель молока, а у велике свято з'їсть кусень житнього або пшеничного хліба. Основним його наїдком є … — коли вродиться — картопля. І нема чого дивуватися, що в інших … краях бачимо людей високих на зріст, кремезних та здорових, а в … зустрічаються хіба що недокровні, виснажені, пожовклі примари, слабосилі, хиткі, не придатні до військової служби, карликуваті, … , віддані з розпусти пиятиці, зниділі, ліниві й затуркані.
Неспромога дивитися на сей вимираючий нарід. Нині можна б уже передбачити день, коли останній … утече зі свого краю. Однак досі не знайшлося бодай двох-трьох людей, котрі би по-справжньому працювали на благо … . Не взялись до роботи, та й не могли взятися, коли зважити, що сей бідний і затурканий нарід потрапив у тенета найсильнішому і найспритнішому торговельному елементу в Європі — жидам.

Початок імміграції сього елементу, що годується виключно з торгівлі … , припадає на давню давнину. Але небезпечні її масштаби співвідносно до корінних жителів витворилися вперше в 70-х роках, чому сприяли, як на мене, дві обставини: переслідування російською владою іновірців (розумійте — жидів) і той факт, що чужинці осідають там, де знаходять для себе придатний ґрунт. Багатші жиди подалися з Росії за море до Америки та на європейський захід. Бідніші осіли в … , а звідти проникли в … , найперше на … землі, де жив економічно підірваний, а отже, й слабий нарід, який можна було всіляко визискувати. Як паразити накидаються на слабші організми, так і жиди-лихварі накинулись на … великим скопом, бо там примітили для себе благодатне поле для збагачення. З того часу почалася затята боротьба між … затурканим, простодушним селянином та світовим хитрим «крамарем».
В деяких краях захопили ті «крамарі» … понад 50 відсотків … земель. Нема жодного поселення, … , де би не оселився бодай один із сих екземплярів, «посередників» у всьому. В осередках людніших присутні вони більшим числом.
Вони є посередниками у всіляких торгових оборудках, вони торгують продовольством, одягом, рільничим знаряддям, будівельним матеріалом, камінним ломом, … , взагалі — всім.
Маючи всілякий … у своїх руках, вони орудують цілим життям селянина, цілим його заробітком, цілою його будучиною.
Селянин став тут невільником тих «крамарів» у повнім значенні слова.
З клопотання … надійшла від нашого уряду селянам якась грошова поміч. Там діставали селяни завдатки на новий збір урожаю. За один центнер давано … , і селянин міг збувати свої плоди за людською ціною. Там лихварі були змушені трохи попустити селянам-боржникам. Останнім часом завів також міністр справедливості покарання лихварям. Це відразу дало результат. Лихварі наполохалися. Однак сьогодні зуміли виплутатися з тої ситуації, і то тероризмом. Боржник сам не подасть на них до суду, бо тоді втратить надію на кредит. А коли на якогось лихваря заявить якийсь … , то лихварі відразу спалять його або вб'ють.
Як на мене, взявся уряд за викорінення лихви не продумано. Слід було в кожному регіоні визначити головного лихваря і з усією суворістю покарати. Тим часом ударено по всіх відразу, а тому послаблено замах. Позови подано відкрито (не таємно), тож лихварі опісля згромадилися проти позивачів і стерирозували їх. Кінець кінцем не можна … , оточеним … , інформувати про все власті, бо втрачається опісля авторитет сих … .
Наскільки нині можна судити, лихва процвітає тут далі, тільки в інших формах і таємно. Селянин не признається перед судом, які відсотки він платив лихварю, бо тоді не дістане в позику жодного … . Як дійде діло до продажу з торгів селянського ґрунту, тоді вже запізно стежити за лихварем. Зрештою найбільше процвітає тут лихва з худобою. В якій же формі? Ось приклади.
Лихвар купує пару бичків за 70 … і віддає їх для «рівного поділу» селянину у ціні 100 … . Через рік продає лихвар … на пару з селянином нібито за 140 … , хоч тихцем продав їх … за 160 … . Лихвар зірве собі тепер 100 … (фальшиву ціну товару), а останніми 40 … ділиться з селянином, що годував … цілий рік пашею на своїх наділах. Разом заробив сей «торговець» 70—80 … капіталу в один рік, тобто — 115 відсотків.
Подібне діється і при … .
З таким селянином-невільником поводиться … «крамар» деспотично, тиранічно. Він кланяється лише перед «горою» — «долину» давить немилосердно. … селянин дуже боїться «свого» жида і не зважується навіть зойкнути. А «свій» жид обдирає «свого» селянина» до самої шкіри.
Якби хтось відважився порушити ті стосунки (невільництво) між … селянином і класом так званих «крамарів», то «крамарі» готові на все. Вони відразу порозуміються між собою і не перебиратимуть у способах. … пустили вони за три роки три рази з димом за те, що він наважився прилучитися до викупу на торгах … , яка досі була в жидівських руках. … пригрозили за викуп на торгах … підпалом,
Можна б навести ще багато прикладів, що засвідчили б їхній відвертий спротив інтересам держави і державних урядовців.
Якщо сей клас «крамарів» зважується так виступати проти державних установ та урядовців, можна собі уявити, з якою тиранічною сваволею виступає він проти сільських громад … .
Ті «крамарі» сповнюють свої обов'язки перед державою по-нехлюйськи, незадовільно. Знаю немало прикладів, коли багатші «крамарі» зволікають по два й більше років із податком в надії, що вдасться їх не сплатити. А як спритно уміють вони уникати військової служби! Калічать себе або натирають члени тіла їдкими мазями, щоби під час відбору вислизнути як не придатні до війська. …
Кожного вміють вони підкупити. Непідкупного тероризують навіть погрозою смерті.
Окружний суддя у … розповідав мені кілька тижнів тому, що він не зважився б без зброї ввечері вийти за містечко. В дорозі … тримає він неодмінно … зброю. А маю ще відзначити, що йому дісталися кримінальні справи. Добре знаного «крамаря» з … судить завжди суддя, присланий із … , за велінням вищих властей. … старший суддя відомий своєю справедливістю й енергією. Нарід шанує його і любить. Він дбає про справи своїх громадян (місцевих жителів). Але на його життя зазіхали «крамарі» вже двічі. … чигали на нього і вбили б, коли б випадково якісь люди не затримали його силою в … .
«Крамар» певен завжди, що виграє справу в суді. … Нарід тремтить перед «крамарем».
Грабунки і обман пограбованих осіб тут звичайне діло. У всіх випадках вивірено, що злочину допустилися «крамарі». Між … були за останні кількадесят літ лише два розбійники, з яких один, Володимир, сидить за убивство вже 4 роки у в'язниці. Число паліїв, розбійників та злодіїв із класу «крамарів» сягає … .
Старший комендант … жандармерії, куди належать … , заявив мені минулого тижня, що громадській безпеці в сих … загрожують лише сі зайшлі елементи. … селянин врівноважений, і якби не ті «крамарі», то в цілому регіоні не потрібно би жодного жандармського … . Нарід … , за його словами, побожний і богобоязливий. Я се перевірив своїм досвідом і зобов'язуюся цілий рік ходити без зброї по всіх … з умовою, що не стрінуся з «крамарем». Сі приблуди лише залякують людей, а тероризуючи все населення, панують над ним. Вони тут всевладні пани.
Банк або кредитна каса не в силі тут діяти. Двічі або тричі пробували тут заводити кредитні каси, аби людям надавати вигідні позики. Але «крамарі» відразу змовлялися і знищували матеріально всі кредитні каси. А як дійшло потім до розпродажу майна боржника, то не з'являвся жоден купець на те майно, і кредитна каса втрачала свою позику. Гроші тут можна позичати лише у «крамарів», зрозуміло — під лихву. Крамар позичає гроші без ризику. Буває, що «крамар» навіть не перепише набуте майно на своє ім'я і селянин платить за нього далі земельний і домовий податок.
На сім місці завважу, що яким би вбогим не був майбутній «крамар» на початку, навіть якщо, приблу¬дившись із … чи … до … , живе тільки з милостині своїх одновірників, все одно він не занедбує освіти своїх дітей. … «крамарі» утримують своїм коштом підпільних учителів, так званих бохерів. Ті ходять від хати до хати, збирають жидівських дітей, починаючи з чотирилітніх, і навчають релігії, читати, писати, а головно — рахувати. Таке водиться в … . В … відбувається навіть двічі на рік «торг» на сих бохерів.
Щойно встиг лихвар прихопити собі там-сям кілька селянських господарств описаним вище способом, а всіма водночас він порядкувати не в силі, — тоді страхує він господарські будови від вогню. Невдовзі по тому підпалює сам ті застраховані будівлі, ховає до кишені грошове відшкодування, а землю знову віддає селянам. Декотрі «крамарі» були вже настільки відомі … страховим агентствам у таких справах, що їх жодне агентство не приймало. Тому змушені були страхувати свою нерухомість у зарубіжних страхових компаніях. Декотрі «крамарі» збагатилися навіть із такого ремесла і жиють нині по містах із цілковитим комфортом.
Чужинець, що вперше зайде в … село, не помітить відразу нужденності тамтешніх селян. Бо хоч у декотрих більших селах (при головних дорогах) «крамарі» становлять уже четвертину або третину населення, а подекуди й половину, то в глибокій … займають вони три-п'ять осель. В селі треба роздивитися і з'ясувати майнові відносини, а тоді вже виявиться, що третина, половина або й більше половини селян не має вже ніякої земельної власності, бо їхня земля перейшла в руки двох-трьох «крамарів». Селяни живуть лише в наймах, а землю орендують у «крамарів». Не належать їм ні худоба, ні збіжжя, ні … , хоч вони біля того всього пораються. їм віддає «крамар» лише мізерну пайку на прожиток, решту забирає собі.
Весь господарський реманент такого «крамаря» зноситься в селі до одної великої комори, де зберігається … . За величиною такої комори можна прикинути, скільки селянських земель проковтнув уже сей «крамар». Сам він за весь рік не береться ні до якої польової роботи. Його робота зводиться до того, що восени звелить «своїм» селянам: «Тепер звозьте мою … !»
Хто із зайшлих побачить у селі худобу, не збагне, що частина цієї худоби належить також «крамарям». Селянин її лише доглядає та використовує.
В таких умовах немає порятунку селянинові. До половини землі в руках чужинців, що не є і не будуть ніколи … , що не є і не будуть хліборобами, що тільки висмоктують землю, а ніколи її не обробляють, що мають сю землю за товар і покинуть її, як тільки земля виснажиться. Жителі сих країв приречені на загибель, земля приречена на спустошення, худоба, що з року на рік чисельно зменшується, пропадає.
Нарід, що не має ні землі ні худоби, чия судьба в руках лихваря; нарід, що залежить від настрою і сваволі свого лихваря; нарід, споєний зумисно і здеморалізований, котрому вже ні … , ні сільський голова не можуть прийти на поміч, якого кожен урядовець використовує і кривдить; нарід, якому взагалі ніхто в світі не подає руки допомоги, — сей нарід буде поступово падати матеріяльно і морально щодалі нижче, аж поки не загине.
Тож коли, … , гадаєте допомогти сьому народові, коли збираєтеся надолужити все те, що держава і суспільство тут за століття занедбали і повинні зліквідувати зло, яке натворили; коли хочете в останню годину і в крайній небезпеці подати руку тим, що борюкаються зі смертю, і бодай частину їх порятувати від загибелі, — тут є лише один вихід: полишити всілякі побіжні заходи і братися за оздоровлення цілого недужого механізму.
Найперше належить подбати про довгостроковий земельний кредит, щоб піднести знову штучно занижену вартість землі. Крім того, слід подбати про короткостроковий особистий кредит. Далі треба «вставити» селянам племінну худобу. Ся худоба зостанеться поки що власністю держави, а користь від неї матимуть селяни. Згодом треба … зорганізувати господарські селянські спілки. Над сими спілками повинен бути контроль, здійснюваний розсильними інструкторами, а поодинокі спілки злучити в одну систему під наглядом міністерського … . Організацію таку слід здійснити (для проби й досвіду) спершу в однім окрузі. Через рік уже можна буде домогтися того, що в сім окрузі в жодного господаря не буде «вставленої» «крамарем» худобини, а тому борги селянські не зростуть. Се спонукає селян до праці й ощадності. Селянин пробудиться зі сну, в який упав. Він відчує себе вільним, визволеним із лихварського ярма і набереться сили та охоти до праці. Дехто думає, що … нарід фізично на¬стільки занидів, духовно настільки нерозвинутий і морально настільки занепалий, що вже не здатний до жодної праці і тверезого повноцінного життя. Хто так гадає, той не знає … народу. … нарід у глибині душі добрий, слухняний, даного слова дотримується і не втрачає порядності. Він перейметься поступом, адже добре знає, де корінь його лиха. Не має тільки снаги, аби самотужки вирватися з нинішнього становища. Зрозуміло, що нині сей нарід не здатний до жодної роботи. … . У війську, де його добре годують, … селянин не тільки сповнює свою службу нарівні з іншими, він ще й витриваліший до тягот. В … , де … населення подекуди живе ліпше, … розвивається духовно дуже примітно, він тямущий і спосібний до будь-якої ручної праці. За два десятка літ змінилися б умови в нашім … на ліпше, варто тільки державі подати її громадянам вчасну і суттєву поміч.
Дехто сумнівається, чи зможемо ми сей нарід привернути до себе, коли витягнемо його з теперішньої біди. Як на мене, цей нарід удасться нам до себе наблизити, якщо забезпечимо йому кращі життєві умови. … . Не пошкодує держава всіх своїх сил для порятунку сих людей — то здобудемо в них роботящих хліборобів.
Теперішня хвиля якраз сприятлива до заходів уряду в сім напрямі. Весь загал схиляється до таких заходів і чекає від Вас, …!
Це не апокаліпсичне передбачення, що станеться з Україною після запровадження ринку землі, це уривки з меморандуму Едмунда Егана, австро-угорського чиновника «Економічне становище руських селян в Угорщині» підготованого для уряду Угорщини про стан в Підкарпатському краї – Закарпатті, наймолодшій області України, зробленого ним на прикінці 19 століття. Трикрапки в тексті покладено мною замість автетичного тексту Егана, щоб читач не зміг відразу визначити про яку країну і який народ йде мова. Тому текст місцями читається важко. Але це не помилка, а мій задум.
Повний текст меморандуму можна прочитати тут: www.eganfond.com.ua/memorandum.php.
Знайшов я цю публікацію під час підготовки матеріалу про те, до чого може привести Україну бездумна і поспішна приватизація землі
Діди і прадіди нинішніх закарпатців це вже пройшли ще наприкінці 19 століття, а нинішня українська влада «крамарів» готує цей геноцид українського народу нині. Чи дамо ми їм це зробити? Це залежить тільки від нас. Чи буде Україна майбутнього належати українцям?
Про Едмунда Егана читайте тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B4%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B4_%D0%95%D0%B3%D0%B0%D0%BD
22:06 18/07/17
Мировое сообщество почти молчит. Вот потому и появляются на свет путины.
23:02 16/07/17
Рекомендует этот материал.
23:05 16/07/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Країна - ізгой.
17:53 17/07/17

Live

34 сек. назад

антовъ комментирует материал Рудохвильне

1 мин. назад

антовъ комментирует материал Рудохвильне

2 мин. назад

антовъ комментирует материал Пятый день

3 мин. назад

антовъ комментирует материал Пятый день

4 мин. назад

антовъ рекомендует материал Как в так называемой «народной» над народом издеваются, или «ДНР» наизнанку

8 мин. назад

Задунайская Христя рекомендует материал Как в так называемой «народной» над народом издеваются, или «ДНР» наизнанку

13 мин. назад

Задунайская Христя комментирует материал Пятый день

14 мин. назад

Задунайская Христя комментирует материал Пятый день

16 мин. назад

Alla Dubovaya публикует статью Как в так называемой «народной» над народом издеваются, или «ДНР» наизнанку

33 мин. назад

Геннадий Москаль комментирует материал Пятый день

59 мин. назад

Задунайская Христя комментирует материал Пятый день

1 час. назад

Жиго публикует статью Манкурт

1 час. назад

Вадим Дуров комментирует материал Пятый день

1 час. назад

Виченд Тутс публикует статью Чисте та прибране кладовище - це наша любов до спочилих на ньому...

2 час. назад

Хрыстя Задунайская комментирует материал Пятый день

2 час. назад

Хрыстя Задунайская комментирует материал Пятый день

2 час. назад

Чачанидзе Владимир публикует статью Случайностей у БОГА не бывает!

2 час. назад

antov комментирует материал Пятый день

2 час. назад

antov комментирует материал Пятый день

2 час. назад

Писной Андрей комментирует материал Страсти Деревянного Человека

2 час. назад

Геннадий Москаль комментирует материал Пятый день

3 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал ГУСІНЬ МОТЯ, ВІЙНА І ЛЮБОВ (Правдива казочка)

4 час. назад

Леонид Жмурко удаляет комментарий к материалу Пятый день от Леонид Жмурко