О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Интересно в интернете  31 мая 2017 16:30:22

Автор: Влочега

АХМЕТОВ ВИСТАВИВ УЛЬТИМАТУМ УКРАЇНІ

Вчора відбулась зустріч Ахметова з Кононенко, Парубієм та іншими владоможцями.
 
Ахметов поставив ультимативні умови, що його ТЕЦ він буде заправляти тільки своїм вугіллям з окупованих територій.
 
Купляти вугілля на державних шахтах на підконтрольний територіях він відмовився.
 
Тому ультимативно вимагає або днрівське вугілля, або буде зупиняти свої ТЕЦ.
 
Коломойський про це попереджав… Повідомляє una-unso.com.
 
Петро Порошенко створив і ретельно оберігає схему, у якій ми з вами за рахунок оплати комунальних платежів фінансуємо бізнес Ріната Ахметова, котрого вже встигли охрестити молодшим партнером президента. А також платимо за потреби населення Донбасу, яке, на думку людей з БПП, не можна ображати високими цінами, а то вони не полюблять Україну.
 
При цьому ніхто з адептів політики президента не говорить про те, що люди на Донбасі не полюблять Україну, насамперед тому, що коли ці території знову опиняться під контролем українського уряду, звільненому населенню доведеться платити за комуналку в кілька разів більше.
 
Раніше UA1 писав про те, як українці оплачують комуналку за населення на окупованих територіях. Зараз вони платять за опалення 8,5 грн/м2, а всі інші українці – 33 грн/м2. Світло їм обходиться в 28 грн/кіловат, решта населення України платить 71 грн/кіловат.
 
Так відбувається через дії політичних і бізнес-домовленостей формату «Порошенко-Ахметов-ОРДЛО», а також через спритно вигадану в Адміністрації президента формулу Роттердам+. Ось як це працює.
 
Собівартість видобутку вугілля в ОРДЛО становить максимум 600 грн за тонну. Для потреб окупованих територій воно надходить за ціною 1100 грн/т.
 
Тепер увага. Для підконтрольних територій це ж вугілля продають за світовими цінами, закладеними в нинішні тарифи для населення – 1800 грн/т, тобто на 700 грн дорожче, ніби це імпортне вугілля.
 
Якби компанії Ріната Ахметова, який контролює цей бізнес, продавали вугілля Росії або ОРДЛО (а мова йде про 9 млн тонн), то на кожній тонні вугільний магнат заробив би 500 грн – загалом 4,5 млрд грн.
 
Україні ця ж кількість вугілля обходиться у 16,2 млрд грн. Мінус собівартість видобутку – отримуємо прибуток 1200 грн на тонні – загалом 10,8 млрд грн, тобто на 6,3 млрд більше.
 
Тепер питання: кому вигідніше продавати «незамінний» антрацит з контрольованих терористами шахт?
 
Йдеться про так звану формулу Роттердам+, за якою Україна може закуповувати вугілля за ціною 1800 грн/т у будь-якого світового постачальника. І саме цю ціну зараз закладено у підвищені тарифи на світло та опалення. Але вугілля купують на окупованих територіях за ціною набагато нижчою. Різницю кладуть в кишеню. І роблять це з 2014 року.
 

Ще на початку активних боїв на Донбасі постало питання про те, що країна може залишитися без поставок антрациту, на якому працюють українські ТЕЦ. Така залежність від шахт, які перебувають під контролем ОРДЛО, загрожувала безпеці країни.
 
Аби уникнути цього ризику, було складено план переведення ТЕЦ на інші види палива, а згодом і план закупівель антрациту на світових ринках. З’явилася формула Роттердам+, тобто закупівля імпортного вугілля за кордоном з доставкою в Україну.
 
Але дуже швидко олігархи у владі зметикували, що на різниці цін між імпортним і донецьким вугіллям за дуже короткий термін можна заробити такі гроші, які Януковичу навіть не снилися. І на планах модернізації ТЕС та імпорту вугілля швидко поставили хрест.
 
Вертикаль беззастережної підтримки цієї схеми торгівлі вугіллям вибудувалася швидко й чітко: парламентська фракція БПП підтримує ініціативи ставленика цієї ж політсили міністра енергетики Ігоря Насалика. Він озвучує ініціативи президентського висуванця Володимира Гройсмана. А той втілює в життя політику Петра Порошенка, який домовляється з Рінатом Ахметовим про взаємовигідну політичну та бізнес-співпрацю.
 
 
 
 
З’являються тези, якими досі оперує президентська політична сила. Про те, що там теж наші люди, ніби у Криму вже не наші. Що підприємства Донбасу платять податки в Україні, замовчуючи, що будь-яке підприємство, котре не сплачує податки Л/ДНР, не має права там працювати, а тому змушене фінансувати бюджет бойовиків.
 
І найголовніший посил – без донецького вугілля країна замерзне й залишиться без світла, а альтернативи немає. При цьому знову замовчують, що для того, аби посилити це «альтернативи немає» ще у вересні 2016-го культурист-любитель Ігор Насалик пролобіював збільшення закупівель тепла і електрики у компанії «Донбасенерго», яку пов’язують з Олександром Януковичем.
 
Ця компанія працює виключно на антрациті з окупованих територій. Тим самим порошенківський міністр поглибив безпосередню залежність України від поставок вугілля з ОРДЛО.
 
У приватній бесіді з UA1 один з депутатів БПП визнав, що всі у фракції прекрасно розуміють, як закручена ця схема. Але такою є плата за лояльність парламентської групи Ахметова, що дає голоси на користь потрібних президенту законів.
 
Заради цього, а також з прицілом на великий поділ прибутку щодня через межу розмежування між Україною і ОРДЛО, за інформацією нардепа Єгора Соболєва, проходять поїзди з 50-70 вагонів. Причому ані СБУ, ані військові їх не оглядають. Можна лиш здогадуватися, які товари під виглядом вугілля перетинають пункти пропуску і йдуть назад.
 
Блокада може стати початком кінця влади Порошенка.
 
У перші ж дні блокади, що почалася 25 січня, в БПП занепокоїлися, як і їхні стратегічні партнери з групи Ахметова. Коли ж стало зрозуміло, що з кожним днем блокада посилюється, у президентській фракції почалася істерика.
 
7 лютого Олексій Гончаренко, в минулому екс-регіонал і борець за права російськомовного населення, а нині улюбленець Порошенка і головний спікер БПП, мало не зриваючись на крик проповідував у Раді: «Блокада – це непатріотична позиція. Це знущання!». Йому вторив безладний хор голосів однопартійців, а також колег з «Народного фронту».
 
Гройсман заявив, що альтернативи вугіллю з ОРДЛО немає. А Насалик пригрозив віяловими відключеннями електрики. Але так захопився прогнозами енергетичного апокаліпсису, що проговорився: міністерство готове відмовитися від вугілля з окупованих територій «у разі прийняття відповідного рішення на державному рівні». Однак рішення такого немає.
 
Навпаки, стосовно ініціаторів блокади було відкрито кримінальне провадження. А вслід за цим почався силовий тиск. До блокпостів потяглися колони автобусів з тітушками під охороною бійців Нацполіції. У перших числах лютого почалися зіткнення.
 
Під час однієї з сутичок, за свідченням Єгора Соболєва, підлеглий Авакова на ім’я Сергій Колесник віддав поліцейським наказ «до бою». Нардеп упевнений, що такі операції не проводять без відома міністра МВС Арсена Авакова. Бійці Нацполіції готові були розстріляти ветеранів АТО, які підвозили піддони для наметів на блокпост між українським Бахмутом та окупованою Горлівкою.
 
Прихильники блокади дали зрозуміти переодягненим у форму Нацполіції екс-беркутівцям: ветерани АТО – це не студенти на Майдані й захистити себе зможуть.
 
У разі загострення до побратимів готові підтягнутися озброєні бійці, що поділяють ідею блокади, як з добробатів, так і з регулярної армії. І це може стати початком кінця влади Порошенка, бо люди не зрозуміють розстрілу ветеранів АТО.
 
 
 
Порошенко відірвався від реальності
 
Але Порошенко настільки відірвався від реальності, що вже не усвідомлює – за найменшої небезпеки його найближче оточення з БПП першим штовхне його ногою в спину, і йому доведеться щиро заздрити долі Януковича, який зумів хоча б вчасно залишити країну.
 
Уже зараз, за свідченням джерела UA1, в БПП немає єдиної думки з приводу блокади. Тобто, почуваючись українським патріотом, багато хто у президентській фракції блокаду підтримує. Але будучи членом БПП, тримає цю підтримку при собі, вголос озвучуючи політику партії про неприпустимість блокади. Проте це до певного часу.
 
«Якщо справа дійде до крайньої точки, то ніхто в БПП не буде заступатися за Порошенка, – каже наш співрозмовник у кулуарах парламенту. – Першими його здадуть екс-регіонали, які зараз входять в БПП, – вони вже потренувалися на Януковичі. Розбіжиться і його найближче оточення. Коли йдеться про особисту безпеку, втрачений у стінах Ради інстинкт самозбереження починає працювати. Згадайте Януковича. З Порошенком все піде за тим же сценарієм».
 
АХМЕТОВ ВИСТАВИВ УЛЬТИМАТУМ УКРАЇНІ

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 611
Отредактировано: 31-05-2017 [16:34]
delete
Влочега
Влочега, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +2
Всего комментариев: 11, Всего рецензий: 0
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Геннадий Москаль Днепропетровск
Правільная статтья. До цого треба добавити и цей матірьял. https://censor.net.ua/resonance/441959/kak_poroshenko_ubil_svoego_pervogo_russkoyazychnogo_fizruka . З коментарями.
23:10 31/05/17
Влочега Львов
Якщо Юрій Бутусов, як по мені єталон журналістської та й загальнолюдської толерантності, виставив у себе такий вбивчий матеріал (а саму думку про непродуманість, брак професійності що до цього політика та державного діяча я одразу відкидаю) ми, шановні, не просто на порозі, а "пєрєступілі порог большого шухєра". І особисто я радий цій визначній, довгоочікуванній події. Попереду - гільйотина з високо піднятим лезом, за нею - корзина, в яку впаде окривавлена голова мерзотного Дракона і...
Слава Україні, у неї знову появився шанс відродитися і стати великою, добротною, заможною державою.
Смерть ворогам, які остаточно втратили шанс вискочити живими з окропу праведного народного гніву.
wink
11:02 01/06/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
А тебе не бентежить те, дід яким "соусом" подана ця стааття про погляд кремля на президента України , озвучениу у пропагадистьсому НТН?

"Так, во грехе сатанизма, блуду, порнографии и массовых убийствах детей-малышей живет на свете президент несостоявшейся Украины Петр Порошенко, и это еще "Новые русские сенсации" забыли традиционно рассказать о том, как страшно он бухает, - видимо, будет продолжение, и наверняка не одно".

Ти хоть читав коменти під цим?

Мене дивує те, що деякі наші патріоти по суті співпрацюють з пропагандою нашого ворога заради своєї не завжди зрозумілої мети. Що ти маєш на увазі "большого шухера"? - дійсно громадянська війна в нашій країні та знищення її?

Молю Бога, щоб нас минула така доля.
23:33 01/06/17
Влочега Львов
Якби не бентежило, я б не виставляв цю статтю. Тоб-то надибавши її передрук (!!!) у стирільно-толерантного Юрія Бутусова і його "Цензора", замислився: "навіщо?" Навіщо, коли ти відомий представник ДВОХ гілок влади - законодавчої і інформаційної - опускатись до таких нікчемних, ворожих пасквілів на СВОГО (!!!) президента. Погодься, Гєна, це можливо лише в одному-єдиному випадку, коли не лишається жодного шансу "по мирному" переконати президента перестати розвалювати державу Україна. Проще кажучи "большой шухєр", це перетин "червоної стрічки" толерантності та людяності у боротьбі з казнокрадами та олігархами.
Повторюється ситуація, коли «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди».

Публікації в 5-му розділі зовсім не означають, що "плагіатор" зі всім згоден. Можливо варто задуматись і осудити/розгромити опубліковане. Словом, радий, що на цьому порталі лишились ще нерівнодушні думаючі читаці. Дякую вам, Генадію wink
14:19 02/06/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Я не згоден з тим, що діючий президент розвалює державу. Це занадто різка оцінка. Так, у його діях є вади, але - у кого їх нема? Не так давно Boriwiter(у) я казав, що намагаюсь оцінювати діяльність політиків, інтегруя їх дії. З моєї точки зору, у діяльності Пороха плюсів більше, чим мінусів.

Далі, задамося питанням, а хто може ефективно замінити його? Щось я не бачу явних кандидатів, таких, які б однозначно згуртували наше суспільство, вели б, повторююсь, ефективні внутрішню та зовнішню політику, мали б чітку єкономічну програму. Зараз більшість політикив, особливо опозиційних, зосередились на критиці, пошуках "зради" та популістських гаслах.

Далі, дивлячись на соціологічні дослідження, можна зробити висновок, що немає у нас політичної сили, яка б мала значну більшість довіри у суспільстві. Тож, позачергові вибори нічого не змінять в політичній та єкономічній ситуаціі в країні. Тож, для чого цей весь "переполох"? Чи варто витрачати мільярди гривень з бюджету на весь цей цирк? Що, у нас нема куди їх витрачати? Особливо під час війни...

Я розумію, що моя позиція не ідеальна, але, однозначно вважаю, що нам всім треба мати зваженість у своїх діях, прораховувути наслідки тих чи інших рішень.
20:21 02/06/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? А хіба важко повернути його енергетичні підприємства державі? Жоден підприємець не має права ставити умови державі, та ще й під час війни.
18:13 01/06/17
Влочега Львов
А хіба у нас війна?
14:20 02/06/17
Petro Boriwiter Запорожье
А хіба ні? Чи щоденно зазнають ран, контузій і смертей наші воїни на полігонах?
18:21 02/06/17
Рекомендует этот материал. Почему? Петро Порошенко створив і ретельно оберігає схему, у якій ми з вами за рахунок оплати комунальних платежів фінансуємо бізнес Ріната Ахметова, котрого вже встигли охрестити молодшим партнером президента. А також платимо за потреби населення Донбасу, яке, на думку людей з БПП, не можна ображати високими цінами, а то вони не полюблять Україну.

При цьому ніхто з адептів політики президента не говорить про те, що люди на Донбасі не полюблять Україну, насамперед тому, що коли ці території знову опиняться під контролем українського уряду, звільненому населенню доведеться платити за комуналку в кілька разів більше.

Раніше UA1 писав про те, як українці оплачують комуналку за населення на окупованих територіях. Зараз вони платять за опалення 8,5 грн/м2, а всі інші українці – 33 грн/м2. Світло їм обходиться в 28 грн/кіловат, решта населення України платить 71 грн/кіловат.

Так відбувається через дії політичних і бізнес-домовленостей формату «Порошенко-Ахметов-ОРДЛО», а також через спритно вигадану в Адміністрації президента формулу Роттердам+. Ось як це працює.


Читать полностью: http://h.ua/story/438488/#ixzz4iq7pb5r6
13:32 02/06/17
Влочега Львов
До мене час від часу позванюють родичі з Донецька з метою потішити свою пихатість від розмови с стилі "как там у хахлов". Так от "у ніх фсйо харашо, у ніх фсйо лучше чєм под Украіной". :) А саме: за пенсією їздять "на Украіну", а на місті одержують стабільну зарплату в хірургічному відділені центральної лікарні, де роботи - море :) як в палатах, так і в моргу :) "Зато єсть все лекарства і інструменти... получаєм по гуманитарке в достаткє". Зато "комуналка нє подаражала, как на Украинє". "Єсть комєнднтский час, правда, но нас он нє бемдает, ми по дискотєкам не ходокі".
Ось такє ватне щастя, Вікторія, для ватниці, яка загубила трьохкімнатну квартиру з вікнами на ДАП - "зато всю мебель и всйо астальноє ми успели перевести в цент Донецка к сєстрє, гдє сейчас врємєна (4-й рік :) ) проживаєм".
Ну а до повноти картини додам, що на Пасху (вперше за три роки, як вони евакувались зі свого дому, вона пробралась на кладовище, яке як і дім межує з ДАКом. Раніше в той район ВЗАГАЛІ НЕ ДОПУСКАЛИ. На цвинтарі під наглядом жополчєнцев вдалось пройтись центральною алеєю до місця поховання рідні, але до самої могили не допустили, за-мі-но-ва-но! Залишила квіточки обабіч алейки. Само кладовище перетворилась в справжнє поле бою з розтрощеними пам'ятниками та могилами.
16:21 02/06/17
Petro Boriwiter Запорожье
Звідки ви ці ціни за електроенергію взяли?
18:23 02/06/17

Live

8 мин. назад

antov комментирует материал Загострення між США і Росією: Третьої світової не буде

47 мин. назад

глядач цирку комментирует материал ЕДУ В ЕС

1 час. назад

Элина Данилина рекомендует материал ЕДУ В ЕС

1 час. назад

Элина Данилина рекомендует материал Пятый день

2 час. назад

antov комментирует материал У питанні миротворців на Донбасі Кремль тримає паузу. Демонструє, що остаточне слово за ним

3 час. назад

antov рекомендует материал У питанні миротворців на Донбасі Кремль тримає паузу. Демонструє, що остаточне слово за ним

3 час. назад

antov пишет рецензию на публикацию У питанні миротворців на Донбасі Кремль тримає паузу. Демонструє, що остаточне слово за ним

8 час. назад

Леонид Жмурко публикует статью Пятый день

9 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Театр имени экс - зека януковича вэ фэ и его кукловоды

9 час. назад

Виктория Ковальчук публикует статью ЕДУ В ЕС

12 час. назад

Nataliy Glinskay рекомендует материал Коли утечу я із міста...

12 час. назад

Nataliy Glinskay рекомендует материал Як ви там, люди із іншого світу?

12 час. назад

Nataliy Glinskay рекомендует материал Бруківка. Вечір.

12 час. назад

Москаль Геннадий рекомендует материал Куда спешить Варфоломею?

12 час. назад

Москаль Геннадий рекомендует материал И крестики, и нолики... из школы

12 час. назад

Москаль Геннадий комментирует материал cc

12 час. назад

Москаль Геннадий комментирует материал Часть 4. «ХОЖДЕНИЕ ПО МУКАМ»

13 час. назад

antov публикует статью ПАТРІОТИ, СОРОКИ І КЛОНИ…

13 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал У питанні миротворців на Донбасі Кремль тримає паузу. Демонструє, що остаточне слово за ним

14 час. назад

Жиго публикует статью Бруківка. Вечір.

14 час. назад

sdv публикует статью У питанні миротворців на Донбасі Кремль тримає паузу. Демонструє, що остаточне слово за ним

15 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич комментирует материал И крестики, и нолики... из школы

15 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Куда спешить Варфоломею?