О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  30 мая 2017 01:00:18

Автор: viktor trigub

Пророцтво з булатного леза: жінка буде президентом?!

 

ec18c-madjly-b_1

Містика завжди поруч. Особливо у житті журналістів, що пишуть на історичні теми. Повз нас проходить гігантський масив неймовірної інформації, не дуже зрозумілий звичайному читачу.

Якщо у все те заглиблюватися, намагатися розшифрувати, пояснити – починається чіткий психологічний надлом. Тому ми намагаємося ставитися до дивних фактів з гумором і легким професійним цинізмом. Написали – пішли далі…

Однак, деякі факти наздоганяють і через багато років. Існує досить велика група людей, яка збирає різноманітні пророцтва, історії, фотографії, розповіді, артефакти, все те аналізує і намагається змоделювати майбутнє України. Перш за все, їх цікавлять потенційні лідери. Бо ситуація у нашій країні чітко залежить від рішень того, хто з булавою.

Приємно, що ті люди, імен яких я на жаль, не знаю, “запеленгували” мене ще 2008 року, і з тих часів уважно слідкують за тим, що я пишу.

Раптово вони виходять на мене дистанційно, з настійливим проханням допомогти знайти власника булатного ножа з дивним малюнком, або дати їм великі чіткі фото тієї зброї. Вони індифікували двох лідерів, які будуть мати вплив на розвиток України найближчим часом. А ніж мріють пропустити через якісь містичні ритуали…

Після довгих наукових пояснень, я зрозумів, що на лезі вони побачили обличчя нинішнього Президента України П.Порошенка і екс-Президента Грузії М.Саакашвілі. І жінку…

Порившись в архівах, я знайшов ту публікацію і дві не дуже якісних фотографії. З цікавістю перечитав – чесно кажучи, якось і забув про ту пригоду… Придивився до “портретів”. Ну, щось схоже на Порошенка угледів. Саакашвілі не побачив.

А портрет жінки просто кинувся у вічі. Здається не Юля… Віщуни порадили роздивитися фото в різних ракурсах, покрутити, загнати в фотошоп, глянути в інших кольорах. Я вже того робити не став – знаю, що зараз виникне чимало ентузіастів, особливо серед політтехнологів, які понаписують казочок для замовників.

Обличчя жінки, зацікавило… Мабуть буде якесь продовження цієї легенди.

Основний фрагмент тієї публікації передруковую.

“-На початку жовтня 2008 року, до нас в офіс завітав постійний покупець нашого булату та виробник ножів І.Соченко, і запропонував витравити для проявлення візерунку один із його клинків. – Розповів заступник директора центру “Булат НВР”, Почесний зброяр України Костянтин Сокольчук.- Ми виконали його прохання.

Лезо виготовлено з дуже вдалої промислової плавки – булат із вмістом вуглецю 1,9%.

Справа в тому, що справжня булатна сталь дає унікальний малюнок на поверхні. Ці орнаменти ніколи не повторюються. Древні віщуни, волхви, жреці навіть передбачали майбутнє уважно розглядаючи візерунки на поверхні булатної зброї… Дуже рідко, сталь малювала якісь фігури. Якщо ж проявлялося обличчя людини, то віщуни намагалися “впізнати” того лідера, якому, у найближчий час доведеться або щось очолити, або взяти участь у глобальних подіях, які змінять хід історії…

-Ми сфотографували лезо, обробивши зображення у фотошопі, – продовжує К.Сокольчук, – Можна легко помітити обличчя людини, до того ж у двох ракурсах. Я бачив обличчя анфас із головним убором типу студенської чотирьохкутної шапочки. При збільшенні, чітко проявилося інше зображення голови – у напівпрофіль. Ще один дивний збіг – малюнок розташований у самому центрі клинка, що значно покращує естетичне сприйняття.

Виходить, це і є легендарний булат-маджлі, який у давину вважали найкращим. Саме із цього зливку був раніше зроблений ніж, який на випробуваннях по різанню пенькового канату дав найвищий результат – більш 600 різів!

Вочевидь, стародавні люди, може навіть інтуїтивно, правильно разбиралися у гатунках булату.

Подібний візерунок на клинку із нашого булату, проявився вперше і природа його, в цілому, не дуже зрозуміла.

Моментально виникло з десяток найекзотичніших версій.

-Булатна структура металу як і структура свідомості людства, реалізується однією програмою з її математичним обличчям. – заявив директор центру “Булат НВР”, зброяр і філософ Володимир Остапович, – І коли ще сьогодні звернути увагу на загальні процеси, що відбуваються нині з людством на нашій Землі, то вони також здійснюються згідно математичної мови Творця світу. І тут ніхто з нас “великих”, вдіяти нічого не зможе до часу, коли ми повністю не звільнимося від великої популістської брехні і не згармонізуємо структуру свідомості відповідно до вимог часу (змінних умов Творця).

У певні історичні часи людство було досить обізнано у цьому. Вони навіть ці знання використовували в процесі своєї самоорганізації для здійснення державотворчих процесів.

Саме звідси і витікає легенда про Іісуса та 12 апостолів у різних епохальних інваріаціях, як відображення Сонця та 12 зодіакальних сузір’їв.

Ми живемо в епоху перемін. Починається зовсім інший етап. І перший гучний дзвінок – глобальна фінансова криза, вже прозвучав. Світ стрімко змінюється. Знаючі люди бачать чимало віщих знаків…

І портрет на булатному лезі – один з них.

Ми говорили з багатьма людьми. Характерниками, екстрасенсами… Всі зійшлися на тому, що проявився портрет якогось діяча, що змінить ситуацію саме в Україні. Або якийсь духовний лідер нації, або, (чому ні?) наступний президент України. І не обов’язково, що прийде він саме на цих виборах… Може раніше, може пізніше…

Сталь подарувала розкішну загадку.

Я так і не зрозумів, де лезо нині. Мабуть у нового власника…

Нам, як завжди, залишилися фотографії і своєрідна тема для обговорення…”

0ffc357406377a4c33a7f2baf0964d00Зрозуміло, якісь натяки є. Прозвучало навіть прізвище – Світлична… Юля… Між, іншим – реальний кандидат. Молода, красива, з великим управлінським досвідом. Креатура нинішнього глави АП. Зрозуміло, на початку, якщо переможе, буде фігурою несамостійною. Але, то на початку. Путін теж маріонеткою починав… Якщо скоро заберуть до Києва – знак!

15529-1_large

Щось є схоже на Ірину Геращенко. Теж досвід, популярність, відносно чиста біографія, красива… Може знайтися глобальна масонська сила, що візьме за руку і поведе…

95_mainМені подобається Оксана Сироїд – віце-спікер парламенту. Теж нагадує портрет з леза…

Хоча таким “методом” ми всіх жінок в політиці згадаємо. Дійсно, потрібні якісні фото, а краще – сам ніж. За ці роки, на булаті могли проявитися якісь нові деталі.

Відчуваю, за тим ножем почнеться справжнє полювання. Інтриги почалися ще тоді, у 2008…

Центр “Булат НВР” зник після дивної смерті Володимира Остаповича. Костя повернувся до Запоріжжя – контакт втрачено. Власника ножа я не знаю – хіба десь пересікалися на якійсь виставці…

В принципі, це все. Хоча жіноче обличчя з леза дуже когось нагадує…

Почекаємо!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

 

ec18c-madjly-b_1

b369c-madjly-b

Пророцтво з булатного леза: жінка буде президентом?!
Пророцтво з булатного леза: жінка буде президентом?!
Пророцтво з булатного леза: жінка буде президентом?!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 4507
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +4
Всего комментариев: 10, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

08:46 30/05/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
дуже цікаво
16:59 30/05/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Влочега Львов
Інтриган ти, Віктор. Переверни фотку догори дригом і побачиш, що булат тобі котика запостив. А що йому робити, коли коти набагато популярніші за всіх президентів з їхніми АП і навіть БПП гуртом. :)
22:42 30/05/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Колись тримала ту заготовку в руках. Дійсно незвична річ. Там якийсь психологічний ребус - чим більше вдивляєшся, тим більше "бачиш"... Жіноче лице чітке!

Комментарии

Рекомендует этот материал.
09:15 30/05/17
Виченд Тутс Запорожье
Дійсно, інтригуюче! А чому не Савченко? Теж щось є!
11:27 30/05/17
Влочега Львов
Забудьте ту херїню. Вона раз вийшла поза рамки темників і на жидах спалилась. Хто ж її тепер фінансувати буде? Отож! LOL
18:14 30/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Вона спалилась не на жидах, а на голодуванні. Крім неї ще ніхто після трьох місяців голодування не товстів.
19:21 30/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
А хіба Савченко жінка? Це мужик в жіночій подобі.
19:19 30/05/17
Влочега Львов
Рекомендует этот материал. Почему? Слуга народу http://h.ua/albums/photo/5895/33511/ LOL
18:12 30/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? З трьох названих вами осіб незалежною і самобутною є лише Сироїд.Правда, вона трохи грубувата. Інші дві залежні. Хоча, хто знає - нині залежна, а завтра - безкомпромісна і тверда в своїх діях.
19:19 30/05/17
Виктор не хочу оценивать ваш гениальный в своей сюрреалистичный труд!
Но скажу что П.Порошенко с сегодняшнего дня когда Голландия наконец подписала политическую часть вступления Украины в ЕС и Украина получила без виз будет Президентом Украина на второй срок!

А что касается вашего прогноза то как раз на рисунке на ноже имеется не одно изображение а сразу два
1. овца в веночке и под ней очевидно пастушья собака!
Это я вам как старый криминалист говорю!!
20:42 30/05/17
viktor trigub Киев
Петрович, то швидше козочка і кіт товстий... Ми ще тварин не розглядали. Жіноче обличчя в профіль чітко видно - скіфські розкосі очі... Тут уже стьоб пішов... І це прикольно!
20:52 30/05/17
Рекомендует этот материал. Почему? Психологічний момент
22:42 30/05/17

Live

1 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

2 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

2 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Khomiaklit пишет рецензию на публикацию ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

2 час. назад

Khomiaklit рекомендует материал ЖИТТЯ НЕ ДЛЯ ВКРАЇНИ

3 час. назад

Алекс Скиталец рекомендует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

3 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал ВИР БРЕХНІ В УКРАЇНІ

3 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Перундень

4 час. назад

Белка Белкина комментирует материал Перундень

4 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Достижения «Запорожстали» вошли в Книгу рекордов Украины

4 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Комбинат «Запорожсталь» подтвердил соответствие международным стандартам

4 час. назад

Алекс Скиталец комментирует материал стих Сергея Лебедева и Юрия Мельника "К нам Ангелы Бога на помощь спешат"

4 час. назад

Ганка Гличка публикует статью Йде листопадова пора

5 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Запорожские дети поздравили металлургов с юбилеем «Запорожстали»

5 час. назад

Дмитрий Шилин публикует статью Ростислав Шурма поздравил ветеранов с 85-летием «Запорожстали»