О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

01:00

 

Юмор  26 мая 2017 09:01:07

Автор: viktor trigub

Марині Порошенко час зробити зарядку з Петром!

 

Марина Порошенко знову приємно здивувала. Записала телесеанс ранкової зарядки з своїми дітьми. Фактично, відбулася публічна презентація молодших дітей Президента України.

Мене, як багатолітнього оглядача і часто мангуста діяльності багатих жінок, буквально завалили вимогами написати РЕЦЕНЗІЮ на ранкову зарядку першої леді України з дітьми.

 

Це мабуть новий жанр виникає – рецензія на зарядку…

6bbe4c9-clipboard02Перш за все, варто презентувати нову принцесу інформаційного простору – Олександру Порошенко! Дівчина за крок від світу гламурної тусовки, де повірте, миттєво стане зіркою. Хоча, враховуючи волю, характер і світогляд її мами, буде рухатися у бік мистецтва та благодійності. З цікавістю будемо спостерігати, карколомний сюжет відчувається…

А поки уважно придивіться до багатої міміки на обличчі дівчини – через пару років цей вулкан емоцій вибухне.

8393925-clipboard04Євгенія Порошенко – просто лялечка! Відчувається відкритість, щирість, ерудованість і потенційна схильність до політичної діяльності у майбутньому. Що не дивує.

779b247-clipboard03Гарні доньки у Президента України! У крайньому разі, ніякої вульгарності, зарозумілості, “бидлоелітності”, а відповідно негативного їх сприйняття публікою, нема. Позитивненько! Побажаємо юнкам успіхів у всьому! Хай щастить!

8e3f967-clipboard05Сина, Михайла Петровича Порошенка, знову втягли в бурхливе обговорення напису на футболці. Нещодавно хлопець пережив першокласний скандальчик, коли для чогось, або під впливом юнацького максималізму, супроти всьому, сфоткався в майці “Russia”. Нині все патріотичненько – “Україна”. На спині великими буквами англійською. Щоб ніхто нічого поганого не подумав? Явно вплив порад політконсультантів. На фоні жіночої половини з майками без написів, якщо не рахувати лого спортивного бренду, це особливо помітно.

Варто похвалити команду, яка продумувала і знімала сюжет. Відчувається стиль професіоналів дуже високого класу. Хоча, особисто я, розумію, яке складне у них завдання. Адже, найменший прокол, крихітна помилка, завдадуть гігантського удару як по іміджу Першого сімейства, так і України в цілому.

Мабуть ця невинна телезарядка – найризикованіший політологічний проект останніх років. Якщо не “спаляться” у найближчих випусках – історію можна сміливо записувати у підручники з піару!

І кілька слів про Марину Порошенко – майже закохався! Навіть рідна жінка приревнувала… Раніше я сприймав цю особу по офіційним фото-відео, де вона протокольна, затиснута умовностями. Нині вже набагато розкутіша, явно почитала ватні коменти на ахметівських сайтах, майже така, якою є у житті. Можливо, Марині варто продовжити шлях телеведучої? Ще пару випусків зарядки, потім пауза. Інший канал, більш інтелектуальний формат нової програми?

Тут всі чекають, коли на зарядку до дружини прийде сам Петро Олексійович. І як те неймовірно рейтингове дійство буде відбуватися? Може придумати щось з гирями?

Оце завдання для соціологів та іміджмейкерів! Рейтинг зникне взагалі, чи трохи підніметься?

Цілина для приколів, стьобу, анекдотів… Розкішний експеримент! Спрагло чекаємо продовження! У порівнянні з цим – Голівуд з його цинічними сценаристами – то діти…

То чи зробить Петро телезарядку з Мариною?

Чому я хвалю Марину Порошенко за такий сміливий вчинок? Бо у порівнянні з іншими Першими леді світу, вона одна з найбільш просунутих і НОРМАЛЬНИХ!

Та і дружини Кравчука, Кучми, Ющенка, особливо Януковича для порівняння не годяться…

Не забуваємо, що до верховної влади, як правило прориваються лише дегерати. А ця порода ділиться на три категорії – хороших, поганих і МЕРЗКІХ, як писав мій давній знайомий дослідник, нині покійний, Григорій Климов (США).

Так от президентами, в основному, стають мєрзкіє дегенерати. Потім диктаторами – Ленін, Сталін, Троцький, Гітлер, Путін… Ім`я їм Легіон…

Для них знищити кілька мільйонів людей, почати війну, скинути атомну бомбу на місто, створити систему концтаборів, провести масові арешти незгідних – буденна справа. Почитайте хоча б про сучасну Північну Корею…

Та і якщо придивитися до масонських маріонеток, що керують країнами “цивілізованого” світу, стає моторошно.

Згадайте Білла Клінтона, Хілларі, його подружку Моніку. І штучно розпочаті ним війни, аби відволікти увагу від скандалів…

Кажуть, що Барак Обама переконаний гомосексуал, а його “дружина” Мішель, взагалі транссексуал (чоловік, хірургійним шляхом перетворений у “жінку”)…

Про піар-дружину вже Президента Франції Макрона, жваву бабуся з купою дітей і онуків від першого шлюбу, старшу за чоловіка на ціле покоління, якось і говорити не зручно…

Кремль, завдяки кривавому тирану Путіну, перетворився на формений педофіло-гомосексуальний бордель. Порахуйте, скільки вони війн почали, скільки людей вбили і ще знищать! І на яку телевізійну бидломасу перетворили населення…

На цьому жахливому фоні Петро Порошенко виглядає не так і погано. Все життя з однією жінкою, зберіг родину, виховав дітей, створив бізнес, став Президентом. Можливо не ідеальним і не найкращим. Наробив купу помилок, не вирішив основних проблем. Дуже сумніваюся, що йому вдасться перемогти на виборах вдруге, до чого його вперто підштовхують дорогі політтехнологи. У будь-якому разі П.Порошенко – історична особа. Діючий Президент України. Від його рішень залежать мільйони, на жаль. Побажаємо йому мудрості!

Критики розслабитися не дадуть! Прекрасно, що у діючого Президента скільки ворогів, опонентів, критиків. Згадаємо Януковича, Кучму, порівняємо з Росією чи Білорусією… Прогрес у державі є! Хоч і мало…

До речі, моя перша рецензія на програму Марини, у вигляді роздруківки, лягла на   всі найбільші владні столи. Мені навіть телефонували з питанням – похвалив чи постібався? Відповів чесно – і похвалив, і постібався.

До таких масштабно-ризикових піар-акцій варто ставитися з тонким гумором…

А поки що – очікуємо спільної зарядки всієї родини Президента України!

В тому і прикол…

Віктор Тригуб, телекритик ранкових зарядок

Марині Порошенко час зробити зарядку з Петром!
Марині Порошенко час зробити зарядку з Петром!

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 5349
delete
viktor trigub
viktor trigub, Киев, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +7
Всего комментариев: 52, Всего рецензий: 3
Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

19:42 26/05/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
 
20:07 26/05/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Зайшла на Ютуб трк Україна, почитала коменти... Жесть! Данецк руліт! А дівчатка гарні! Написано з гумором...
22:10 26/05/17
Журналистское мастерство
Язык и стиль
Форма подачи
Общее впечатление
Геннадий Москаль 'Днепропетровск'
 

Комментарии

Petro Boriwiter Запорожье
Рекомендует этот материал. Почему? Не допоможе Петру ані його спортивно-сексуальна Марина, ані його діти. Три роки пройшло. Треба тікати. Щоб живим втекти вчасно з України йому допоможе тільки важка хвороба і термінова госпіталізація в одній із клінік Ізраїлю.
17:23 26/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
crazy
19:54 26/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Почитай ось тут і голова ще більше закрутиться:
Коменти від глядачів каналу Україна...
https://www.youtube.com/watch?v=_Ue4XjlElDA
Цей посил дала Наталія Іванченко. Я прочитав всі коментарі. Більше 700. Жодного позитивного.Один прокоментував так:Вадим Иванов 2 дня назад
Умеет семья Поросёнка объединить народ в ненависти к себе .
21:05 26/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
А чи є ця ненавість природною та об'єктивною? Вважаю, що до цього прикладають занадто багато внутрішніх та зовніх сил, яких турбує особисте благополуччя та бажання влади, а не Україна в цілому.

А коментарі - то таке... Найчастіше активні тролі з партійним забарвленням. Особливо з красносердечним на білому символом. Ото і є наше одне з найбільших лих...
21:57 26/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Наскільки я спілкуюся з простими людьми, то вони, в основному, мають таку саму думку. І до ніяких партій не належать. Не треба все зводити до: Хто винен? Невістка.
А до коментарів слід ставитися, як до індикатора рівня популярності чи антипопулярності.
Хто закриває на це очі, той, як політик, уже програв.
Взагалі, для України природньою була б модель парламентської республіки, де Президента або не мало би бути взагалі, або його роль мала б зводитися тільки, як представника держави на міжнародному рівні.
17:40 27/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Щодо коментарів. Не впевнений в тому, що вони в інеті являють собою суспільну думку. Частіше всього тут мають вплив гроші, якими деякі політичні сили підживлюють активність своїх ботів.
23:35 27/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не треба переводити все в гроші. Гроші відіграють основну роль тільки для тих, що при владі. Бо і у владу вони рвалися не для того щоб покращити життя іншим, а для того щоб збагатившись покращити життя собі і своїй близькій рідні. А більшість людей просто виживає. І для них гроші це не шикарне життя, а шматок хліба і якась одежа. Ти коли небудь спостерігав скільки людей одягається в секонхенда з звучною назвою: "Одяг з Європи"?
14:46 28/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ага, гроші не головне. Тому радо беруть гречку та виходять на проплачені мітінги.
11:48 29/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Народ доведений до крайнощів, тому і дії його можуть бути непередбачуваними, що є небезпечним для влади.
17:26 29/05/17
Ах Викторр Викторович!
Вижу вы выбралим себе новую МУЗУ! Одобряю!!!

Но вот насчет Петра Порошенко вы кака опытный журналист ну совершено не правы ибо невладеете информацией!
Поэтому тут я порылся в своих "секретных архивах " и нашел вот что!!!

Не все знают, что в юности Порошенко занимался дзюдо и самбо, стал кандидатом в мастера спорта.

Пройдя строгий квалифиуайцинный экзамен!
Дзюдо Петр Алексеевич начал заниматься в молдавских Бендерах, где заканчивал школу. «Он был скромным, нормальным парнем. Учился нормально и в спорте вел себя прилично... Кандидат в мастера спорта», - рассказал его первый тренер.

И еще несколько любопытных фактов о новом Президенте Украины. Когда занятие спортом ему пригодилось в жизни!

А после того как Порошенко служа в Украине подрался в военкомате с четырьмя прапорщиками, его отправили служить в Казахстан. Но после рождения Мариной Порошенкео первого ребенка снова перевели в Киевскую область!

А все это я к тому Виктор Викторович что дзюисты худымит не бывают. В Дзюдо и Самбо вес имеет значение!!!
Ну отсюда и комплекция нашего Президента! А насчет физзарядки то он каждый день по часу ( утром и вечероом)занимаерся обычно с утра в тренировочном зале!
В режиденнуци АП созданы специтадьный медико-реабилитационный центр для всех высших руководителей!!! Так что занимабся они не покидая своего рабочего места!!!
19:41 26/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Він все робить не залишаючи свого робочого місця. І їсть, і ....Ну прямо трудоголік якийсь. Тільки від його роботи чомусь українцям все гірше і гірше. За часів Януковича і то ліпше жилося простому українцю.
20:24 26/05/17
viktor trigub Киев
Петрович, Вам пора зайнятися біографіяю Петра і Марини!
20:29 26/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Хіба що посмертно.Он Наталія Іванченко дала посил на коментарі глядачів каналу Україна. Рекомендую прочитати.
20:44 26/05/17
Рекомендует этот материал.
19:42 26/05/17
Рекомендует этот материал. Почему? Важко зрозуміти як до тієї зарядки ставитися...
20:09 26/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Як до зарядки. Я до зарядки і свою жінку приохотив, але ми це робимо вдома не тусуючись перед сусідами. Користі зарядка дає багато.
20:26 26/05/17
Коменти від глядачів каналу Україна...
https://www.youtube.com/watch?v=_Ue4XjlElDA
20:10 26/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ви мене примусили перечитати всі коментарі.Їх понад 700. Не знайшов жодного позитивного. Та обєднує всі коментарі ось цей: Вадим Иванов 2 дня назад
Умеет семья Поросёнка объединить народ в ненависти к себе .
20:41 26/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск

 


Коментарі від глядачів каналу "Україна". - Дуже специфічні крментатори... З специфічною ідеологією. З симпатіями до Ураїні є проблеми.


  Юрий Журавлёв2 дня назад (изменено) порошенко - Мудак, Донбас - Рулит !

22:07 26/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Нажаль, чомусь все не пройшло в коментарі:

Юрий Журавлёв2 дня назад (изменено)
порошенко - Мудак, Донбас - Рулит !
22:09 26/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Нажаль, чомусь все не пройшло в коментарі:


Ответить 182
Показать все ответы (11)
Оля Иванова
Оля Иванова1 день назад
Чучело ты , не грамотное! Агрессор для Донбасса- это власть украинская! А на Донбассе, слава Богу, нет такого идиотизма, что в укропии творится! Чур, меня, чур, с такими долбое*ами в одной стране жить!
22:09 26/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
чи варто брати таке до уваги?
22:09 26/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Варто. Бо це доводить, що Донбас - не Україна. А Порошенко твердить, що жодного метра української землі не віддасть. Тоді йому питання: А якщо де факто там земля вже давно не українська?
17:45 27/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Чомусь у мене виникає підозра. Це з того поводу, що ти послідовно повторюєш зомбопропаганду з кремля, який намагається поширити межі "русскага мира" за рахунок українських теріторій та народу, що тут живе.
23:28 27/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Особисто я ніколи не дивився, не дивлюся і не збираюся дивитися російські телеканали і слухати їх радіостанції, та й в інтернеті на їх сайти не захожу. Ніколи не був зареєстрованим ні ВКонтакте ні в Однокласниках, та й з Фейсбуку пішов, бо він також під наглядом і керівництвом спецслужб. Просто я на речі дивлюся реально. Ми втратили можливість інтегрувати Донбас і навіть Харків в Україну. Цей східний анклав є раковою пухлиною в тілі України. Одещина, Дніпропетровщина,Миколаївщина, Херсонщина - українські землі. Донбас і Схід Харківщини заселені ворожими до України людьми. В усі часи, в усіх державах, нелояльних центральній владі розпорошували по всій державі. Ми це упустили. А тепер здійснити це нам не дадуть, але й тримати їх в Україні небезпечно для її цілісності.
14:54 28/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ні. Ще далеко не все втрачено. Згадай, де вперше пролунав слоган Путін - @ло - в Харкові. Та й не так все безнадіно на донетчині. Потрибен деякий час...
11:52 29/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Але така ситуація на сході працює проти України і її державності. Сто років назад ми це вже проходили і втратили державність. Невже українські політики нічому не вчаться?
17:25 29/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
На мій погляд, наша поразка сто років тому відбулась з тієї причини, що занадто багато було претендентів на булаву, не було єдності. Кожен "гетьман" тягнув у свою сторону. От на цей фактор зараз треба дивитьсь в першу чергу, щоб історія не повторилася.
22:03 29/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Не в претедентах була справа, а в тому, що розпустили армію. Точно як і в 2013 році. Але тоді народ не зміг відстояти незалежність, нині ми її відстояли. Справа тепер за консолідацією міст, містечок,земель, регіонів, а вона можлива буде тільки тоді, коли збільшити їх відповідальність за життя на місцях. Дати їм більше економічних прав, а ось політичні права мають концентруватися в центрі. Тоді Україна швидко відновиться і стане сильною.Не Київ має ділити гроші на низ, а гроші знизу мають йти на розбудову армії і фундаментальної науки. Для центральної влади гроші мають бути під пильним контролем місцевої влади, яка і буде їх формувати.
17:47 30/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Не зрозумів ти мене... Ну, то й ладно...

Взагалі - то перші кроки децентралзації вже зроблені. На місцях з'явилося своїх грошей стільки, що раніше не бачили.
20:26 30/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Але протидія створенню Територіальних громад на місцях колосальна, як з боку обласних адміністрацій, так і з боку районних, які мають після повного перформатування бути повністю ліквідовані. А ще й з боку ВР. Вже давно треба було у Конституцію внести можливість при утворенні територіальних громад не звертати уваги на нинішній адміністративно-територіальний поділ. Адже є села на межах районів, областей, які хочуть обєднатися в Територіальну громаду, але їм не дозволяє те, що вони нині входять в різні райони, різні областя.
21:00 30/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Я не маю достатньо даних, щоб заперечувати це, або підтверджувати. Але, нутром чую, що це має місце. Найскладніше переформувати владу на середніх та в нижчих ланках, бо традиції, що закладувались десятиріччями, дуже складно змінювати. Наприклад, я вважаю, що Горбачов потерпів фіаско в своіх бажаннях переформувати суспільство зтикнулосся з повним небажанням нижчих ланок влади до реформ.
22:19 30/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Ну, небажання нижчих можна ще пербороти, провівши розяснювальну роботу, а ось протидію чиновників наділених владою пербороти важко. Тут вже необхідно застосовувати репресивні заходи, аж до звільнення таких чиновників.
17:36 31/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
А хіба не Порошенко винен, що там війна до цих пір? Він же йдучи на вибори обіцяв закінчити АТО за тиждень. Людина честі давно б на його місці подала у відставку, якщо нездатен виконувати головну свою обіцянку. Може інший Президент це зробить успішніше.
17:43 27/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Може інший зможе. Але... Який?

Теза про те, що все залежить від діючого президента викликає у мене гірку посмішку. Наївно, або цілоспрямована дискредитація від тебе, Петро.
23:24 27/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Якщо все не залежить від Президента, тоді чому він намагається підімяти під себе всі гілки влади? І це робили всі Президенти за виключенням Ющенка. То може Україні не треба мати інституту Президента, а бути Парламентською республікою з наданням широких повноважень місцевим владам? Я не кажу, що він ніякий. Ні, він не дурний, але він - боягуз. Можливо це і не страшно, коли Президент - боягуз в мирний час, а ось під час війни це може коштувати державі незалежності і цілісності. Тому і потрібно чим швидше достроково його переобрати. А народ вирішить якого Президента і кого персонально йому треба. Народ в нас розумний і мудрий і він на голову вище існуючої влади.
А на рахунок дискредитації. Ніхто так не дискредитує Порошенка, як він дискредитує себе сам.
15:00 28/05/17
Влочега Львов
best bravo
12:07 29/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Ніде на цій планеті, ніякий президент не має такої влади, щоб контролювати все, все суспільство. Навіть всілякі там султани, царі, королі не мали цього.

Кожна форма правління державою має свої вади, тому навряд чи її зміна щось корінно змінить.

Щодо того, що Порох боягуз - то це далеко не достовірний факт, особливо якщо порівнювати з іншими можливими претендентами на цю посаду. Особисто у мене не має такої думки - ані "так" ані "ні". Не було нагоди це перевірити.

Ти помиляєшьс щодо дискредитації. Це підтверджується поведінкою опозиційних сил як у парламенті, так і тих, хто йде за ними слідом. Та й ти цим же займаєшся постійно, повторюючи часом перли з російских ЗМІ (а там цього лайна - повні штани). Я це бачив не раз.

Ти можеш затверджувати , що я належу до порохоботів. Може це й здається так збоку, але не є повною істиною. Я намагаюсь інтегровано оцінювати цю особу, бачу, що окрім недоліків, він робить немало і корисних справ. Запам'ятай - у мене немає кумирів.
12:14 29/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Немає, але є бажання мати і це веде до деспотизму і революцій.

Кожна форма правління має вади. Це вірно. Тому і проводяться зміни, щоб зменшити вплив вад. Але є багато супротиву в цьому питанні тих хто в даний час при владі.

Я не сприймає тезис - можливий претедент, бо претедентьом може бути кожен, але реально стати Президентом можуть одиниці. Тому ми дійсно не знаємо, чи наступний буде кращим за діючого.

Я не займаюся дискредитацією, я вказую на недоліки в його роботі, а це вже його справа ці недоліки зменшувати чи збільшувати.

І в мене немає кумирів.
17:22 29/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Взагалі-то я не проти змін, але... Не можна насилувати конституцію під кожні вибори, а у нас так і виходить, тому після чергових виходить стільки потрясіннь. Зваж на те, що в цивиілізованих країнах подібне буває дуже рідко. А в Штатах взагалі змінити ту ж конституцію майже неможливо. Може в цьому криється велич та процвітання цієї країни?
21:56 29/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Америка пройшла через жорстоку громадянську війну, щоб зрозуміти цінність єдності і цінність головного закону.Наша Конституція, на відміну від американської є Конституція компромісу з більшовиками, тому вона в багато чому недосконала. Ось цю частину і слід міняти, щоб Конституція стала Законом прямої дії і її не мав права більше трактувати ні Суд ні законодавці. Статті Конституції мають бути чіткими і однозначні в тлумаченні.
17:51 30/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Кожна країна має свою історію.

З останнім реченням згоден повністю.
20:28 30/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
А якщо так. То ви маєте погодитися, що Конституція має бути змінена, бо в нинішній Конституції дуже багато непрямих тлумачень і посилів на додаткове Законодавство. Ну хоча б те, що стосується імпічменту Президента. Особисто я вважаю, що для імпічменту Президента достатньо того, що записано в Конституції, але правники і законодавці вважають, що має бути додатковий Закон про імпічмент.
20:55 30/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Всі зміни конституції повинні відбуватися зважено, з урахуванням маси зауважень. "Поспішиш - людей насмішиш".

Особисто для мене закон про імпічмент - допоміжний , важливіше прийняти зрозумілі положення про його компетенцію та протидій впливання особистості на суспільство. Приклад Штатів в цій справі показовий. Сьогодні ми це й спостерігаємо.
22:09 30/05/17
Petro Boriwiter Запорожье
Погоджуюся з вашими тезами.
17:37 31/05/17
Геннадий Москаль Днепропетровск
Рекомендует этот материал.
22:11 26/05/17
Рекомендует этот материал.
09:07 27/05/17
Рекомендует этот материал.
20:35 30/05/17
Про піар-дружину вже Президента Франції Макрона, жваву бабуся з купою дітей і онуків від першого шлюбу, старшу за чоловіка на ціле покоління, якось і говорити не зручно… - Яке вам діло до дружини Макрона? Майте совість!
Незручно, то й не говоріть! Є такі чоловіки, що закохуються у старших за себе жінок. Ви що, не здатні це прийняти? Жінці Макрона 63, але ж вона виглядає краще багатьох 40-літніх.
Струнка, симпатична, з гарним смаком, а головне - Розумна!
12:27 31/05/17
viktor trigub Киев
Тетяна Миколаївна! Якщо у Вас є син 20 років, благословіть його на шлюб з профурою 35 років з трьома-чотирма дітьми... Вона ж досвідчена - поганого не порадить... Це є ТУПОРИЛІсТЬ!
22:50 31/05/17
Та ні, це є елементарне хамство з вашого боку! А є просто любов, що поза тупорилими поняттями про вік. А ви, дай Боже, теж будете стареньким дідусем, може, не таким "жвавим", як дружина Макрона, і ще відчуєте на собі хамську зневагу якогось молодика лише тому, що він такий тупорилий, що уявив себе вічно молодим.
16:19 02/06/17
lusi Киев
Рекомендует этот материал.
01:00 03/06/17

Live

...