О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Политика  11 мая 2017 09:48:54

Автор: Anatolij Avdeev

В Кропивницькому політична хвороба переростає в політична епідемію

 

 Політичний колапс з депутатського корпусу міської ради Кропивницького повітряно-крапельним способом досяг, як і передбачалося міської  виборчої комісії. Лакмусовим папірцем стало питання про відкликання депутатських повноважень депутата міської ради від «Самопомочі» Олександра Артюха.

 Згідно до змін в Законі України «Про місцеві вибори» стало можливим відкликання депутатів місцевих рад за так званою народною ініціативою. І першого квітня, як це гумористично не співпало, цей механізм був запущений в Кропивницькому відносно депутата міської ради від «Самопомочі» Олександра Артюха. Зробили все уважно вичитуючи закон. Зібрали збори виборців з паспортною реєстрацію, проголосували за відкликання, створили ініціативну групу по збору підписів виборців, прийняли зразок підписного листа, поставили до відома міську виборчу комісію та зібрали підписи. Далі треба було подавати зібрані підписи для передбаченої законом двадцятиденної перевірки, що і зробили.

 За час збору підписів, як раніше і пророкувалося в складі членів міської виборчої комісії відбулися перші кадрові зміни. ЦВК за відповідним партійним поданням замінило голову ТВК. Замість Миколи Чайки було призначено Валентину Грицину. Мабуть саме в цій політичній ланці хтось помітив слабину і на всякий випадок перестрахувався. На перший погляд розклад політичних сил  у комісії виглядав на користь противників Олександра Артюха. За партійною ознакою противників повинно бути 11 з 18, а серед прихильників могли значитися лише три члена від Опоблоку, три від Народного фронту та ще один від маловідомої партії «Зелені». Але ж і можливі підводні рифи,через співбесіди з окремими члена ТВК та політичні зради в наслідок вище зазначеного. Але це трапилося потім, а спочатку були непередбачені «дива» при прийомі підписних листів. Їх вирішив «невідомий хтось» взагалі не приймати на перевірку. На першому засіданні міської виборчої комісії під керівництвом нового голови виникло  питання дати на поданні. 25 квітня трактували, як прос рочку термінів збирання підписів. Тут версії дві: дату провокаційно навмисне міг поставити «шпигун Артюха і Райковича» у лавах членів ініціативної групи, або дату можна трактувати двояко, адже вона не означає збі пвдптсів у цей день а лише те, що сказано в Законі – «подати на другий день після закінчення збору підписів».

  На засіданні  комісії при кворумі в 15 осіб з 18 можливих до консенсусу і навіть до прийняття однозначного рішення дійти навіть голосуванням не змогли і прийом підписів відтермінували. А вже наступного дня комісія наважилася проголосувати проти прийому підписних листів зрізними «задерикуватими мотиваціями», хоча не прийом на перевірку підписних листів Законом не передбачений. Питання після цього якби «зависло в повітрі». А за таке рішення проголосувало 10 з 17 присутніх членів міської комісії. «Колегіальний розум», звичайно, за таке рішення відповідальності не несе, але… Де взялися ще три непередбачувані політичною математикою голоси, що відверто підвели «партіну лінію» противників депутата Олександра Артюха та міського голови АндріяРайковича?Ким виявилися оброблені чи непідготовлені члеии ТВК? Не називаючи прізвищ, можна констатувати, що то були два представника від РПЛ та один від партії УДАР. А вже 30 квітня їх серед членів міської виборчої комісії не стало. Партії через ЦВК зробили «правильні оргвисновки» відносно чергової політичної зради. Про це оперативно повідомив офіційний сайт ЦВК. А це означає, що не зважаючи на офіційну мовчанку партій, і нібито невизначеність подальших дій, партії «антимерської коаліції» готові до подальших політичних баталій. В законодавчому руслі можливі лише два варіанти розвитку подій: оскарження потерпілою від партійної зради партією  «Самопоміч» дій міської виборчої комісії в судах, або повторний запуск механізму відкликання депутата міської ради.

 А що діється навколо у святкові дні? Вже першого травня для учасників «промерських масовок» на сайті з гучною назвою «Правда» журналіст відповідної орієнтації під псевдо Степан Байда виклав свій  «правдивий» погляд : http://baydastepan.blogspot.com/2017/05/game-over.html на ці події та ситуацію що склалася.

  Багато в статті запалу боротьби та яскравих образів та і відвертої брехні. Перша, наприклад така, що відкликати Олександра Артюха мають право лише виборці округу, що його обрали! Вибачте, але депутат обраний не на окрузі, а за партійним списком і рейтингом у ньому, кий виявився прохідним. А от на умовно закріпленому за ним окрузі він був лише п’ятим, і стати депутатом йому дозволила лише партійна квота та відповідне місце у внутрішньопартійному  рейтинговому списку. Тож вибачайте запальні політичні брехунці, якось у Вас брехня не складається у правдивий бік. Прогавив автор і таку подію, як чергові кадрові  зміни в складі ТВК.

  Після партійних «зачисток» в ТВК голосування стосовно долі «партійних зрадників» у майбутньому стає прагматично прогнозованим, а суди можуть зобов’язати прийняти підписи на перевірку, яка відповідно до другої брехні здійснюється не лише членами міської виборчої комісії, але і залученням органів Державного реєстру виборців та правоохоронців. Перші встановлюють факт існування виборця, що поставив підпис за відкликання депутата, а другі справній той підпис.  Перевіряється за Законом лише десята частина зібраних підписів, а недійсні відмінусовуються. Про це правдивий сайт «Правда» чомусь промовчав. Мабуть це теж замовили, бо це відомо кому треба.

В  Кропивницькому політична  хвороба переростає в політична епідемію

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 260
delete
Anatolij Avdeev
Anatolij Avdeev, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Читайте также

"Газпром" наростив закачування в сховища в Європі"Газпром" наростив закачування в сховища в Європі

"Газпром" напередодні майбутньої зими 2017-2018 року уклав кілька короткострокових контрактів на зберігання природного газу в Європі. ...

Ахметов викупив блокпакети акцій ще двох обленергоАхметов викупив блокпакети акцій ще двох обленерго

Компанія Ornex, що входить до групи СКМ придбала на фондовій біржі ПФТС за 25% акцій ПАТ "ДТЕК Західенерго" і ПАТ "Київенерго", виставлених на продаж ...

В Одессе из старых "Запорожцев" сделали роботаВ Одессе из старых "Запорожцев" сделали робота

Одесский скульптор и художник Александр Милов построил робота-трансформера, которого назвал "Укробот". Арт-объект собран из деталей двух автомобилей м ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Рецензии

Комментарии

Live

39 мин. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Ченстохов. Раздумья

40 мин. назад

Alik Bahshi публикует статью Национальные интересы России

1 час. назад

ksanya пишет рецензию на публикацию Оранжевый ЛюБлюз

1 час. назад

Myhail Antonyshyn публикует статью Вхід у сонце...

2 час. назад

Кристина Павлюк публикует статью Броварщина: хто постачатиме школярам їжу?

2 час. назад

Кристина Павлюк публикует статью Війна між комунальним і приватним підприємствами триває: переможцю дістануться покійники

13 час. назад

Марк Львович комментирует материал Українська влада знає, як повернути на свою користь ППО РФ біля кордонів

13 час. назад

Марк Львович комментирует материал Ченстохов. Раздумья

14 час. назад

Larisa Potapova рекомендует материал "Звездные войны" ч.4-2

14 час. назад

Larisa Potapova пишет рецензию на публикацию "Звездные войны" ч.4-2

14 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Ченстохов. Раздумья

15 час. назад

ASPI публикует статью Артур Прузовский о кадровом кризисе в Польше

15 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Кристофер Марло (В.Шекспир) Сонет 41

15 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Кристофер Марло (В.Шекспир) Сонет 39

15 час. назад

Виталий Боровец публикует статью Почему рейдер Величко и российский бизнес чувствуют себя в безопасности?

15 час. назад

Харламов Виктор Георгиевич публикует статью Путин компроментирует
Украину: двигатели для ракет КНДР

15 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Не їдьте , братчики, у Крим

15 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Не їдьте , братчики, у Крим

16 час. назад

Родослав Корченюк комментирует материал Не їдьте , братчики, у Крим

17 час. назад

Марк Львович комментирует материал Не їдьте , братчики, у Крим

17 час. назад

Марк Львович комментирует материал Не їдьте , братчики, у Крим

17 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Светлые Силы против Сил Тьмы. Игра по правилам и без...

17 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал Не їдьте , братчики, у Крим