О проекте ХайВей

Публикуйте на ХайВей свои статьи, фото, видео.

Получайте рецензии и комментарии от сообщества ХайВей на свои публикации.

Зарабатывайте деньги на публикациях.

Общайтесь с интересными людьми.

 

Общий ник  1 мая 2017 13:55:12

Переплетення жіночого та чоловічого початку

В утробі материнській дитятко до трьох місяців – дівчинка. А потім «виростає» хлопчик. Початок тут один. Щось у нашому знанні переплуталось, якщо функція жінки вважається другорядною. Хлопчики дорослішають і забувають звідки вилізли. Стають господарями наче. А жінка – помічниця. Та нехай, бо жіноче серце відчуває непояснимі речі, а чоловік мислить логікою, яка є поверхневим (лінійним) баченням усіх речей. Адже наш простір тривимірний, і логічне пояснення – тільки перший вектор. Коли його підсилити відчуттями, з’явиться ще й другий. Це вже аналог площини. Він містить набагато більше інформації чи прорахунків і є практично безпомилковим.

Третій вектор – це дія, що супроводжується обміном енергій в просторі. Простіше – ми виробляємо енергію своїми зусиллями – фізичними чи розумовими, не важливо. І летить вона у певному напрямку до того егрегора, що передає її далі – у світло чи у тьму, також не важливо. Там вони компенсують одне одного і створюється рівновага. Звичайно ж, проблема є, коли негатив нічим компенсувати, бо тоді він повертається назад до нас у вигляді вірусів, війн, нових хвороб, невдач чи стихійного лиха. Врівноважена енергія вже летить до Творця і знову до нас.

З того, що ми виробляємо, для себе любимих нам залишається 10-30% для реалізації свого задуму. Довго не треба думати, щоб відповісти на питання – навіщо ми живемо…

Не все так сумно, бо ми наділені природною кмітливістю і маємо величезний запас талантів і сили. Наше право здогадатися, як ті процентики збільшити вдвічі. Не зазіхаймо на те, що належить тому, хто нас сотворив. Тут все вірно. Потрібно трансформувати надлишкову негативну енергію і тим самим почистити від неї простір та змінити її заряд на протилежний і взяти собі. Це нам під силу.

І хто ж це може зробити? Та, власне це і є функцією жінки. Вона може через своє прощення переробити любий негатив на безумовну любов. Тепер це вже чиста енергія. Внутрішнє знання жінок, яке поверхнево виглядає як терпіння невідомо для чого, є надзвичайно величезним скарбом. І всі сімейні чи між людські конфлікти даються нам, як фора для трансформації негативу у позитив і реалізації своїх задумів з більшою кількістю енергій.

Знаєте, куди дівається талант, даний богом кожному в рівні з народженням? На компенсацію своїх негативних вчинків, як прибирання за собою. Але… Це може зробити мудра мати за своїм малям, якщо не сприйме непотрібних вчинків агресивно. Тобто, відразу ж компенсує своєю любов’ю помилку дитини. Таким чином талант людини зберігається. З прадавніх часів жінку вважали берегинею сім’ї не даремно.

В сім’ях, де править жінка, надлишкового витоку енергії нема. Більше того, якщо дозволити їй розправити крила, то вона знайде вихід з любої скрутної ситуації. Адже кожна її думка, дія, намір присвячені збереженню здоров’я і добробуту своєї сім'ї. Там, де її гноблять, сім'я не щаслива. Більше того, трансформована через прощення енергія не направляється у русло втілення задумів членів сім'ї, бо йде на компенсацію жіночого невдоволення станом речей в кращому варіанті. В гіршому – ще й забирається від чоловічої сили на конфлікти. Довіртесь їй і візьміть допомогу у вигляді моральної підтримки і тепла. Самі відчуєте, як сили неземні у вас з’являться. Це з’єднались два вектори реалізації планів. Так простенько і дуже сильно. Віра у правильність рішення в даному випадку підсилюється стократно, що є головним стимулом перемоги. А якщо комусь вдасться зробити жінку щасливою і задоволеною, то вважайте, що ви маєте акумулятор безконечного заряду позитиву.

Чорною смішинкою буде, коли в сім'ї править жінка з великою перевагою негативних рис. В даному випадку в неї переважає чоловічий початок. За звичай, в таких сім’ях чоловік має більше жіночого внутрішнього відчуття. Думаю, їм варто помінятися ролями. Це не ганебно і не так важливо для всесвіту, як сприймається людьми. Насправді два початки є у всьому, що нас оточує, у поняттях і ситуаціях… І в кожній людині.

Аналоги дуальності:

n  Дві півкулі мозку. Ліва – чоловіча, права рука, відповідає за логіку. Права – жіноча, ліва рука, відчуття. Усі непорозуміння між чоловіками та жінками через два різних способи мислення. Це природно. Тут єдиний вихід для щасливого існування – жінкам не сприймати чоловічі слова, бо вони не наповнені внутрішнім відчуттям правдивості. А чоловікам не вникати в теорії жінок, бо там вся суть сказаного не на поверхні, а завжди з внутрішнім підтекстом, про який їм не здогадатись ніколи по причині мислення не тією півкулею. Чи то замисел божий для того, щоб розвинути сліпу віру, чи безумовну любов, чи прощення не дивлячись ні на що, але такий собі анекдот. Зрозуміти один одного можуть тільки особи, які дійшли до певного рівня усвідомлення нереальності видимого і навпаки. Та, оскільки усі ми знаходимось на життєвих іспитах, то роблю висновок – нас лікують один одним. Тобто маємо пігулки від своїх духовних захворювань. Виходить – просто любіть те, що дано просто так. Це також трансформація негативу і відродження сили особистості.

n  Голос. Ніжний жіночий тембр сприймається тією частиною мозку, що слухає музику і впливає на підсвідомість. Це величезна магія, бо так можна програмувати любе, що жінка захоче зробити не своїми руками. Чоловік почув і розумом забув, а потім реалізує те, що хоче наче сам. Різкий голос не має магії, тільки слова. Пустий. Логічний. Чоловічий. До речі тихий чоловічий тембр має таку ж саму магічну силу і може заворожити любе жіноче серце.

n  Українська мова – жіночий початок, руський язик – чоловічий. Звукові частоти української мови м’якші і сильніше впливають на підсвідомість. На планеті існує рівна кількість мов з чоловічим і жіночим початком. Тир-дик-тир-дик і сюнь-сянь, живу-ля і цвай-драй…

n  Та, загалом, кожний плід чи квіточка дуальні. Всі речі – від спорту до політичної гри можна розділити на м’яку жіночу частину і сильну чоловічу. Це вже справа кмітливості. І не важливо, хто виконує яку роль.

 

Тепер дамо Берегині право піклуватися про нас. Повірте в жінку.

Нехай чоловіки не приймуть це за недооцінку їх значення. Бо без їхньої участі жінка не може себе реалізувати. У неї не буде натхнення, не буде кого оберігати. Не буде з ким полетіти у ввись... і Бога пізнати...

Не гнобіть жінку, мужчини. Без неї не вижити вам і не стати героєм! 

 

Переплетення жіночого та чоловічого початку

Публикацию прочитали

Количество просмотров: 159
delete
Галина Гаврищук
Галина Гаврищук, Львов, свободный журналист "ХайВей" 
Для того, чтобы оценить статью, Вас необходимо войти в систему
Право оценивать рецензии на ХайВей можно получить от редакции сайта по рекомендации одного из журналистов ХайВей
Рекомендаций: +0
Всего комментариев: 0, Всего рецензий: 0
Читайте также

Французская икона стиля рассказала, какая одежда старит (фото)Французская икона стиля рассказала, какая одежда старит (фото)

Инес де ля Фрессанж рассказала о главном недостатке дорогой одежды ...

Видеохит: в Стамбуле уличная кошка позволила себя подместиВидеохит: в Стамбуле уличная кошка позволила себя подмести

Кошка не испугалась уборщика и даже с удовольствием дала себя погладить, поворачиваясь к метле спинкой и боком ...

Укажите свой e-mail адрес, если Вы хотите получать комментарии к этому материалу
Подписаться

Для того, чтобы опубликовать сообщение в этой теме, Вам нужно ввойти в систему.

Комментарии

Live

2 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Я тобі напишу лист

2 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

8 час. назад

Petro Boriwiter комментирует материал КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

9 час. назад

Владимир Некрасов публикует статью КОГДА «ПУТИНСКИЕ» СПУСТЯТСЯ С НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ, ГРАЖДАНЕ?

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал СТАТЬ БЫ…

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал СТАТЬ БЫ…

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Як винаходив Господь сотні мов

10 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Євробачення 2017: враження від проведення конкурсу

10 час. назад

Жиго публикует статью Я тобі напишу лист

10 час. назад

Житель из Харькова рекомендует материал Євробачення 2017: враження від проведення конкурсу

10 час. назад

Жиго комментирует материал Як винаходив Господь сотні мов

11 час. назад

Petro Boriwiter рекомендует материал 124. Навіщо Держдеп назвав війну АТО?

11 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

11 час. назад

Литвиненко Анатолий рекомендует материал СТАТЬ БЫ…

11 час. назад

Литвиненко Анатолий комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

12 час. назад

Геннадий Балашов публикует статью Жил-был Прокурор

13 час. назад

XoXo публикует статью Домашняя еда для тех, кто не сидит дома (приготовь за 10 минут)

13 час. назад

XoXo публикует статью Топ-3 рецепта хрустящей гранолы для всей семьи

13 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал А у раю як у раю

13 час. назад

lleonid публикует статью 124. Навіщо Держдеп назвав війну АТО?

14 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал Северно-Корейск
ая морковка для Украины

14 час. назад

Житель из Харькова рекомендует материал БОЛЬШЕВИЗМ В РОССИИ ПОБЕДИЛ, ОКОНЧАТЕЛЬНО И БЕСПОВОРОТНО, ГРАЖДАНЕ?

14 час. назад

Житель из Харькова комментирует материал БОЛЬШЕВИЗМ В РОССИИ ПОБЕДИЛ, ОКОНЧАТЕЛЬНО И БЕСПОВОРОТНО, ГРАЖДАНЕ?